🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 876.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716012 вiд 2025-02-28 20:32:51

трамп старий дідуган, але венс-ванс рідкінсий гандон
PS Зе респект - сша вже не наш союзник. арктика, мінерали, консульства…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716011 вiд 2025-02-28 20:32:00

sk (Samsung galaxy)
№ 1716008

Там ці трамповські підараси все ж таки залежать від громадської реднек-ватніковської думки, тому будуть зараз вмикати всю мощь Х та Тру Сошіал і хВокс-Ньюз щоб папіка показати у гарному світлі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716010 вiд 2025-02-28 20:28:25

Все таки євро це така сяка тверда загальноприйнятна валюта, і Європейський центробанк її контролює.

А США хай їбуться з Лулу нашим бразилом де Сильва. Він вчора залупнувся вкотре на Трампа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716009 вiд 2025-02-28 20:26:39

наступний крок ІПСО з розмазування Зеленського, як того хто проти миру. рудийй і хуйло за, вони хороші, а злий та поганий Зеленський. він розпочав війну, він не хоче миру. зараз почнеться.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716008 вiд 2025-02-28 20:26:24

https://x.com/OstapYarysh/status/1895539910406537670
Трамп вже образився…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716007 вiд 2025-02-28 20:26:07

Можливо ця показова зустріч надихне когось в Європі типа Макрона, Мерца, що США це отработаний матеріал, і почнуть покладатися на себе. 200 млрд русні у бельгійських банках лежить. Нах. експропріація і Віддати на Ребілд юкрейн.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716006 вiд 2025-02-28 20:24:22

olma
№ 1716005

так. в Китаї свято. рудий власними руками топить Штати. нахуй тепер комусь такі союзники. сподіваюсь і в Європі тепер всі все остаточно зрозуміли.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716005 вiд 2025-02-28 20:18:48

Два гандона принижують і чморять слабшого, і корчать себе великих діячів!
Весь світ бачить цю херню. навіть якісь мусліми в Малайзії, вони тепер знають з ким не варто мати справи.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716004 вiд 2025-02-28 20:17:45

Все було ок поки Джей ді Ваня не вліз і не почав агітувати. Зеленський не втратив гідність, на нього поперли - він зрозумів, що махати руками не потрібно. Говорити йому не давали, а просто хотіли показово покричати. Побачимо кінцеві результати, але американці наразі більше негативно про своїх говорять, ніж щось погане про Зеленського. «Ганебне шоу».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716003 вiд 2025-02-28 20:12:15

трамп цього хотів. він цього досяг. принизити, розмазати. Зеленського фактично розвели на емоції. не дивно, що він зірвався. бо він нормальна людина, якої б я думки про його здібності не був. а старий гандон тепер з чистим сумлінням піде смоктати хуя хуйлу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716002 вiд 2025-02-28 20:12:01

а шо це єрьмак не по формі вдітий. непорядок.

реакція Маркаровой на шоу більш ніж показова :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716001 вiд 2025-02-28 20:05:46

Геть
№ 1716000
---
Після війни треба зустрітися оффлайн так би мовити «in person» і обговорити усі бляха мовні питання за пляшкою якогось вельми зацного трунку.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716000 вiд 2025-02-28 20:02:50

Я мови вивчав, мовознавство вивчав, але ще більше я ними користувався, а не споглядав як на музейний експонат. Вимова - то від здатності почути і відтворити, а не від кацапської. Але гаразд, ліпше припинити. Пан Олма правий, є більші проблеми в житті :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715999 вiд 2025-02-28 20:01:39

Nycolas
№ 1715998
Ну він же ам поруч із зе
Думав що може про щось добре вже домовились… Але виглядає так що не все так просто

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715998 вiд 2025-02-28 19:52:59

sk (Samsung galaxy)
№ 1715990

навіщо тут це лайно?
маєш багато часу? приділи час родині, замість цього єрмачидла

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715997 вiд 2025-02-28 19:44:25

Геть. Річ у тім, що у тебе в транслітерації нема логіки. Ти абсолютно різні звуки в англійських словах прагнеш українською передавати однаково. Щодо задньоязикових, то хоч лусни, в українській вони не можуть бути м'якими. Те, що ти їх можеш передавати м'яко, є наслідок володіння іноземними мовами, передусім кацапською. Одномовний українець не вимовить це м'яко. В кожної мови свої закони, і мовознавство це точна наука. Не можна ліпити, як заманеться. На Обсилфі щодо цього дуже обмежені можливості спілкування, бо народ тут у цьому ніхуя не рубить, термінів не знає. Дехто просто стібеться, ніхуя не рублячи. Я змалював ситуацію в загальних рисах. Далі не їбе. Я викладав українську в Київському і Лідському університетах. Тобто я не аматор. Знаю предмет досконало. Тобто нема сенсу сперечатися з повними дилетантами, які навіть не розуміють предмет дискусії. Пишуть про якісь гуї, хоча їм чітко сказали, що йдеться про передачу англійських приголосних українською мовою. Тож я волію дискусію на цю тему ТУТ припинити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715996 вiд 2025-02-28 19:41:10

klirik
№ 1715993

https://x.com/living_in_ua/status/1893776348809728148

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715995 вiд 2025-02-28 19:34:47

херня в тому, що трамп мстивий гандон. Зєля не розуміє з ким має справу? з іншого боку, рудий хєр все одно зробить паскудство, щоб Зе не казав і як би себе не поводив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715994 вiд 2025-02-28 19:34:30

Геть
№ 1715986
----
Гіммі а брейк. Варто може дати собі спокій з цим - це ж не найважливіша проблема на світі.

З. І. Мені подобається всілякі історично мовні етимологічні etc цікавинки, одеколон польською мовою буде вода колоньська (тобто дослівний переклад з французької кельнішер вассер).

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715993 вiд 2025-02-28 19:33:01

Зеля з Трампом влаштували таки шоу!

Цікаво чи будуть вони пиздиться на ножах?

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715992 вiд 2025-02-28 19:30:52

Треба було одягати костюм…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715991 вiд 2025-02-28 19:13:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1715989

Відповідь у твоєму ж питанні
црвна звезда, серби
досі дрочать на царя/рассеюшкк, на трибунах організували модульне шоу, склавши прапір кацапів

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715990 вiд 2025-02-28 19:12:22

Andriy Yermak
@AndriyYermak
·
3m
Ну як ви там

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715989 вiд 2025-02-28 19:04:17

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1715987 вiд 2025-02-28 18:44:03

А кака з красной звьоздочкой - це що таке? Тобто зрозуміло, що гівно, але з якої країни?

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715988 вiд 2025-02-28 18:45:46

Batyj
№ 1715982 вiд 2025-02-28 17:38:22

в начале 2 тайма контратака 3 в 2, и Ярмола просто отдает пас защитнику.. Это как? Почему сразу не сняли его?
*****

Тому що авторитет (1), тому що правильно віддати пас захиснику супротивника - важка наука і хтось мусить вчити молодих (2)
:)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715987 вiд 2025-02-28 18:44:03

Литовці- красені!



Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715986 вiд 2025-02-28 18:42:42

yagshamash
№ 1715951 вiд 2025-02-28 12:48:13

Олма,

Просто Ґете через те, що в українській після задньоязикових ґ, г, к і х не може бути м'якого знаку. Вони завжди тверді. Тому Кельн, наприклад.
*********

А виключення коли слова іншомовного походження існують? Взагалі, треба якось рухатися вперед. В українській є всі звуки окрім носових і то із грипом можна все вивчити. Люди їздять, очками та вухами персонально бачать Ґьоте. Ні, Гете. Кьольн - ні, Кельн. Фукушіма - ні, якодзума. Як інші пишуть та говорять, так і треба. В українській мові, ми самі можемо хоч табуретки наново вигадувати, але у чужих _іменах_ - треба якось наближатися до реальності. Бо потім Бетао будуть як «бетон» перекладати, хоч то похідне від Алберто. І не треба мені тикати в обличчя підручником, написаним якимось пихатим цабе, яке може у Кьольні колшу не пив та не володіє ні дойчем, ні японською.
Це стосовно «перекладу» з * на українську. З української на інші мови, мій аргумент один - спрощувати транслітерацію, де можливо. Або зробити/запозичити один стандарт латинки. 30+ років незалежності, а -yy, -yi, -ii, -i, -y, і надалі лякають іноземців, які намагаються прочитати прізвище чи ім'я із закінченням на -ий.
Я за раціо, логіку й еволюцію, а не за закам'янілий консерватизм :)

ЗІ найгірший переклад, який я чув, то була назва міста Ляйпціґ на португальську: Ліпсія. З годину докумекував, а потім шукав щось важке рукою. Хоча раціо у Ліпсії було: німці подекуди вживають старі назви міст _латиною_ аби полегшити життя носіям романських мов, у яких горло не пристосовано до вокальної жорстокості. Кьольн - Колонія, тощо. Мо й нам через латину перекладати? Все одно простіше і немає м'якого знака після К, Г, Х і навіть Ґ :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715985 вiд 2025-02-28 18:41:05

Дячука треба позбавлятися, бо воно вайлувате і дурнувате. Те саме стосується і зятя, але зять - це константа ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715984 вiд 2025-02-28 18:39:11

«Я їх прошу грати вертикальніше, а вони не грають» … хоча сказано цього разу було трохи не так.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715983 вiд 2025-02-28 17:41:25

Бражко еще, обиделся блять, что не продали.. И куда его продать можно с такой игрой, с ударами выше ворот на 5 метров? В Черновцы? Или в Ужгород?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715982 вiд 2025-02-28 17:38:22

в начале 2 тайма контратака 3 в 2, и Ярмола просто отдает пас защитнику.. Это как? Почему сразу не сняли его?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715981 вiд 2025-02-28 17:36:27

добре шо коли Нещерет на 86 відбив от Дьячука не ворота залетіло. Повезло.
Жахлива форма, вірніше її відсутність у Шапаренко :( за 20 хв жодного точного паса.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715980 вiд 2025-02-28 17:27:42

и никакой отмазки у Сашо не будет. Игроков навалом, никакой логистики, игра дома. Я по правде уже и не знаю, кто-нибуть в ДК играть умеет? Не в смысле бегать, пасовать и пулять мячь выше 3 этажа?. Играть, водиться, дриблинг како-никакой у кого-то есть?
Сделал выводы:
- Преимущество в хер знает скока очков - растеряют. Кротам проебут личку обовьязково.
- Сашо не тренер уровня Динамо. Так, на ДНЗ - сойдет, но не более..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715979 вiд 2025-02-28 17:24:25

Про сьогоднішній матч: Як просиралось чемпіонство
Це не гра чемпіона

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715978 вiд 2025-02-28 17:12:41

Ворскла грає краще …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715977 вiд 2025-02-28 17:05:34

гандбольные атаки, када мячь катают по периметру штрафной, просто заебали..
Игрои Ворсклы выглядят на этом фоне бразильцами.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715976 вiд 2025-02-28 16:57:58

якісь таємні заміни, хто кого замінив

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715975 вiд 2025-02-28 16:52:13

Доигрались, бля. Дома отдали иницивтиву.. Получили. и не виднл, кто забивать будет..
Всн таки Максимов умеет собрать каманду..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715974 вiд 2025-02-28 16:51:27

Дубінчак дав подати без перешкод.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715973 вiд 2025-02-28 16:45:42

Геть (Геть)
№ 1715940

Пао де Асукар?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.