🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 878.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715932 вiд 2025-02-28 03:46:43

Якому позаздрив би сам Гічкок.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715931 вiд 2025-02-28 03:44:46

Після слів ягшамаша про ге-хе на хесті почався справжній горор.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715930 вiд 2025-02-28 02:08:39

А чому фото, то photo, а ні foto?

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715929 вiд 2025-02-28 00:23:43

yagshamash
№ 1715928 вiд 2025-02-28 00:11:03

О, радянський продукт! Сказати, що то інший винуватий, а у тебе все логічно. Гаразд, добраніч!
ЗІ. Hopkins = Хопкінз. Ге ні до чого.
Боа нойчі :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715928 вiд 2025-02-28 00:11:03

Геть, ти не сприймаєш логічних пояснень. Інших я не маю. Поясни тоді свою логіку. Як спрацьовують логічно твої правила передачі зазначених звуків? Щоби було логічно, чому два англійські звуки передаються одним українським конкретно, а не просто з ясного хуя. Якщо вибудуєш логіку якусь, почитаю завтра. Нині час до койки. Добраніч.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715927 вiд 2025-02-28 00:05:11

Haristeas бігав грек такий і ніхто коментаторів проблем немав. Hairy Tonenko гадаю теж буде Ок :)

ЗІ Як не вимовляють Kh, то функція вигаданої транслітерації не виконується. Або погоджуємось, що тверде Х у Хр, Хм майже як К чи арабське кх :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715926 вiд 2025-02-27 23:59:39

Крусчев вимовляють власне тому, що не можуть вимовити Kh як H, бо це зовсім інший звук. Так би був англійською Hrushchev, але їм це більше звучить як К, ніж як H.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715925 вiд 2025-02-27 23:49:39

За українським правилом транслітерації прізвище Харитоненко пишеться як Kh

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715924 вiд 2025-02-27 23:49:33

філолухи як завжди :)

нате вам молдовського King Diamond

? si=ZkfXmMhAYCV6DKnM

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715923 вiд 2025-02-27 23:38:14

Kh - більшість людей вимовляє, як К. Крусчєв, керсон/керзон, кмелнітскі, тощо.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715922 вiд 2025-02-27 23:35:00

Чуваки, гуйня й огуєть - то не має ніц спільного із темою дискусії, бо ви просто перекручуєте написання слов'янських слів. А дискусія нижче точилася про те, як передавати АНГЛІЙСЬКІ слова українською. Тобто ви зрозуміли, у чому нюанс чи якось детальніше треба пояснити? Йдеться не про гуй, а про hockey, тобто англійське слово, і як його краще передати українською, що має 3 звуки для англійських H G i Kh (Г, Ґ і Х) на відміну від упосліджених кацапських двох Ґ і Х (вони не мають звуку Г). За нормальними законами фонетики H G i Kh передаються українською як Г Ґ і Х. Це просто логіка така мовна. Три англійські звуки відповідають трьом різним українським звукам. Коли ви пишете, що треба передавати англійські H i Kh, як один український звук Х це не має жодної лінґвістичної логіки. Це ясно, як Божий день. Бо англійською H i Kh звучать зовсім по-різному! Це ясно для будь-якого лінґвіста. Це - найкраще, як це можна логічно пояснити ще раз. Сподіваюся, хтось збагнув пояснення. Як ні, то і хуй з ним. Думайте, як заманеться.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715921 вiд 2025-02-27 23:10:27

Огуеть

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715920 вiд 2025-02-27 23:02:34

Лінгвістам рекомендую forvo. com

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715919 вiд 2025-02-27 22:45:38

Та то всьо гуйня!

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715918 вiд 2025-02-27 22:39:35

Не треба кожен звук достеменно перекладати - франко-канадці навіть усі вивчають, як по обміну у Львові пару років стирчать. Без цього та своєї латинки, ліпше спростити аби не мучити людей. Євгену та Євгенії так чи сяк не повезе :)

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715917 вiд 2025-02-27 22:34:02

Обережно, ти зараз до zapоri_zhzh_ia дійдеш. Треба спрощувати. Kh ліпше до арабських кх підходить, або там де потрібна твердість (хрущ, хмиза, тощо). Окрім певних випадків, наші г та х можна однаково на h поміняти і ніц не зміниться. Мені простіше вимову Сергій (Serhiy) через Серхіо без о пояснювати, замість g-gh чи іншу порнографію. Де є g, до смерті сєрґєєм будуть задовбувати скільки і там не малюй.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715916 вiд 2025-02-27 22:30:40

Ґ звичайно дзвінкий, в першому реченні помилку зробив.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715915 вiд 2025-02-27 22:29:20

Ґ, К, Х (G, K, Kh- глухі задньоязичні велярні звуки, Г - дзвінкий гортанний, а h - глухий гортанний. В українській мові немає відповідника для h, тому дуже важко визначити, чи озвучувати його, залишаючи гортанним, чи залишати глухим, але зсувати сам звук до Х. Лінгвісти за перший варіант.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715914 вiд 2025-02-27 22:27:23

Тому що Ал Ґор з Ґ ;)
Я проти ортодоксії з літерою г для звуку ґ у неслов'янських мовах. Хекмен не Гекмен. Можна вживати більше ґ для іноземних слів, замість між-слов'янської адаптації з ґ до г в українській (коли той самий корінь слова). Ґіффордз - зовсім не гіффордз. Хопкінз саме Хопкінз, а не гопкінз.

А взагалі, я б не перекладав та не перекручував іноземні імена. Це стара «братерська» техніка кацапні аби «наблизити народи». Ґурка - не гірка, Ґіві - не Гіві, сєрґєй - не Сергій. Особливо всяким владімєвладімєрам зовсім не можна надавати нашого Володимира, як це часто роблять горе-журналісти.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715913 вiд 2025-02-27 22:20:29

Ну, з Алом це Ґор, але в укрмові є три звуки ґ, г і х, які передають g, h i kh (ch). У кацапів є лише ґ і х. Г вони не мають. Отже, не можна передавати однаково звуки h у hetman і hockey, і Kh у Хрущов. Ти не відчуваєш і не чуєш, що це зовсім різні звуки? Чи все-таки чуєш якусь різницю?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715912 вiд 2025-02-27 22:06:57

Геть (Геть)
№ 1715907

Ні, Геть. Тут не те. Я, якби міг написати свою вимову, ти б зрозумів. Я не можу записати звуком свою вимову англійського h і кацапського х, бо не знаю, як це можна зробити. Це два зовсім відмінні звуки. Не знаю, чому це треба якось доводити тобі. Послухай зокрема різницю у вимові Гор у Ал Гор і Хор у слові блядь. Це ж абсолютнорізні звуки. Як це можна не чути?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715911 вiд 2025-02-27 21:59:06

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1715910
+

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715910 вiд 2025-02-27 21:52:37

2 PEPSI
№ 1715909
я так розумію, що чиновник - усюди чиновник. і вміння тримати ніс за вітром - професійна звичка.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715909 вiд 2025-02-27 21:50:03

Геть
№ 1715891
так. Досі Щольц. Незабаром - Мерц.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715908 вiд 2025-02-27 21:45:54

2 LAZY
№ 1715887
Лейзік, ти як зеофіл, повинен знати - какаяразніца!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715907 вiд 2025-02-27 21:36:16

yagshamash
№ 1715902 вiд 2025-02-27 20:50:49

Є така штука, як Common sense. Ті їбаньки, які отаку фонетику вигадали мусять на 2метровому жорсткому дилдаку крутитися. Соррі, що особисто, але ти он до «шіаду» у твоїй португальській padrão carioca до останнього сантуша шкрябаєш (хоча більшість Бразилії так і поруч не розмовляє) і в один подих гекмана видаєш. А я тобі кажу, що Хекмен - це Хе і зовсім аж ніяк не ге. Це лінгвістичне збочення, вигадане якимись задротами, завадить неіншомовним українцям що-небудь вивчити швидше. Ай сінк зе бук із он зе тейбл супроти ай фінк де бук із он де тейбл.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715906 вiд 2025-02-27 21:13:07

Українські біженці внесли до державного бюджету Чехії за три роки війни близько 54 млрд крон ($2,2 млрд) у вигляді податків, соціальних відрахувань і споживчих витрат,

що вдвічі перевищує витрати Чехії на гуманітарні й соціальні виплати українцям за цей період.

Такі дані опублікувало чеське Міністерство праці та соцполітики, повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на ЛІГА.

Джерело: https://censor.net/ua/n3538346

P. S. У Польщі та сама ситуація. Кваліфікована праця українських громадян в Польщі приносить від 1 до 1.5% до зростання ВВП Польщі вже кілька років поспіль.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715905 вiд 2025-02-27 21:02:49

yagshamash
№ 1715904
----
Я шаную твої знання і вміння. Різниця тут радше у світоглядному і стратегічному підході.

Я знаю, що ти ненавидиш совок з дитячого садка, а я вважаю, що совок це частина української історії.

Я знаю, що ти ненавидиш русню, я теж, але є спільні слова, якісь елементи побутової культури, які не обовязково свідчать про тотожність українства і кацапізма.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715904 вiд 2025-02-27 20:55:17

Олма, згідний це абсолютно правильно, як і згодний. Згоден - це більш кацапізм: согласєн - згоден. Я ніц не маю проти. Але я лінґвіст, і мені не подобаються помилки і кацапізми (останніх забагато назапускали до мови).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715903 вiд 2025-02-27 20:51:59

Пішли перші кадри зустрічі Трампа і Стармера. Ну Трамп щось своє їбаше хуйню всяку, СТармер сидить ногами йорзає, його окуляри інтелектуально - гарріпотерівські досить контрастують з рудим хуїдлом засмаглим на флоридському сонці.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715902 вiд 2025-02-27 20:50:49

Геть, за правилами фонетики англійська h передається як г українською. Це одна група задньоязикових. Звук той самий. Єдине, що h вимовляється, не напружуючи голосові зв'язки на відміну від г. А от х і h це різні звуки. За вимовою х завжди видно кацапа, бо в них нема нашого г. Єдине, де можна почути еквівалент х це у шотландському слові loch (як у Лох Несс). Абсолютно те саме х.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715901 вiд 2025-02-27 20:48:06

Правильно Лейзі написав: чим далі слово від кацапізму - тим активніше його використовувати
Тут лінгвісти повинні прийняти і змиритись)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715900 вiд 2025-02-27 20:47:39

yagshamash
№ 1715897
---
Друже, а правильно буде: я абсолютно згоден, а не абсолютно згідний, як ти висловився.

До чого я? Може не варто займатися оцею хернею, а саме полюванням на слова і виключанням з української мови тих слів, які є як в нашій мові, так і в російській. Це не додає вартості українській мові, не робить її кращою і особливішою, а тим паче ріднішою.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715899 вiд 2025-02-27 20:46:43

Vichny
№ 1715895

До чого тут блядь військові, клован ти анально-маскулінний? Військовим можна все, нехай хоч каска кажуть, хоч кацапською розмовляють, якщо вона комусь рідна ;)
А диванні пиздунці нехай вчаться правильні терміни використовувати. Нєхуй скиглити тут.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715898 вiд 2025-02-27 20:45:55

Трамп відповів на запитання, чи вважає він, як і раніше, що Зеленський — диктатор: «Хіба я це сказав?».

Люди поки що прислухаються до заяв трампа, але він працює над тим щоб на його заяви не звертали уваги (с) Богданов
І жодна сука в оточенні трампа не скаже: «похоже у капітана тропічєская ліхарадка» (с)
І подарувати книжку «нове вбрання короля» з закладкою на сторінці де хлопчик каже «а король - голий»!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715897 вiд 2025-02-27 20:39:15

Я абсолютно згідний, що каска кацапізм, що прийшов до них із французької. Українське слово - шолом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715896 вiд 2025-02-27 20:25:49

2 klirik
№ 1715889

Це хуїдло безнадійне.

MAGA- Make Ukraine Guilty Again

https://x.com/freeonis_/status/1893646996948337031

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715895 вiд 2025-02-27 19:48:18

LAZY
№ 1715894 вiд 2025-02-27 19:28:04

Не кажуть? Точно-точно?
Ти ж явно не довбойоб і напевно воєвака потужний маскулінний, і 100% знаєш як кажуть військові -недовбойоби. Плавав, знаєш.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715894 вiд 2025-02-27 19:28:04

olma
№ 1715892

Да похую що там де є. «Каска» на військовий шолом кажуть тільки довбойоби. Тут і розмовляти нема про що.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715893 вiд 2025-02-27 19:17:22

Геть
№ 1715891
---
Дас штіммт.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.