PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715852 вiд 2025-02-26 21:51:16 на касі в АТБ таких повно :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715851 вiд 2025-02-26 21:40:40І Катаріну Вітт можна номінувати.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715850 вiд 2025-02-26 21:31:032 yagshamash№ 1715847Номіную Магдалену Нойнер :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715849 вiд 2025-02-26 21:18:532 Voxa№ 1715825Тоді мірятимуть міліметри, на які тіло ще не повністю опинилося за лінією останнього гравця.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715848 вiд 2025-02-26 21:01:25Трамп там знов всіх обісрав у своєму звичному стилі -Україну, Канаду, ЄС Хз як до його висерів ставитись, ну дуже схоже на вікову деменцію помножену на відчуття безкарності та необмеженої влади
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715847 вiд 2025-02-26 20:58:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715845 Кляудіа Шифер була така. Діан Крюґер теж нічого.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715846 вiд 2025-02-26 20:51:58Був колись такий румунський Олег Блохін - Дуду Джорджеску. Це не він у президенти хоче? Дохуя в упосліджених народів хуйболістів у президенти лізуть. Каха Кал-адзе і той довбойоб, що узурпував президентство у Грузії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715845 вiд 2025-02-26 20:30:02Ну вона хоча б німкеня, а я більше нікого з німкень і пригадати не можу - хіба що Ніну Хаген, але вона безумовно страшніша ;)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715844 вiд 2025-02-26 20:15:31Анну-Лєну? А там є на що дивитись?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715843 вiд 2025-02-26 18:56:52PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1715841 вiд 2025-02-26 18:01:43Ну так мабуть приходять усілякі збоченці подивитися на Анну-Лєну чи ще когось у натуральному вигляді, а самі не роздягаються. Непорядок.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715842 вiд 2025-02-26 18:23:49№ 1715841по опыту посещения закрытых зон аквапарков в австрии, зимой пару раз, во время катания на лыжах, очень стремно смотрятся отдельные индивиды в плавках..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715841 вiд 2025-02-26 18:01:43Першим рішенням яке прийняла влада Німеччини після виборів - «Вести примусове роздягання на нудистських пляжах Німеччини». От і все що потрібно знати про хвилювання європузанів про війну в Україні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715840 вiд 2025-02-26 17:40:15Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]№ 1715838 вiд 2025-02-26 16:22:42Очевидно мається на увазі «Залізна гвардія» (інша назва - «Легіон Архангела Михаїла»):https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0_%D0%93%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%96%D1%8F
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715839 вiд 2025-02-26 17:09:29«Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи велич арійської раси …» (с)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715838 вiд 2025-02-26 16:22:42А що це за легіонерські ідеї у яких звинувачують цього румуна?
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715837 вiд 2025-02-26 16:15:04Nevropatolog № 1715821 Дeсь з мiсяць тoму зявився пoдкaст у Шoнa Рaянa (кoлишнiй special forces man) з тим Джoржeску. Пoчaв булo слухaти i швидeнькo виключив. Тe, шo зaпaмятaв тaк «я нe людинa крeмля», бoрoтьбa з oлiгaрхaми… причoму жoднoгo прiзвишa oлiгaрхiв нe нaзвaв, скaзaв шo тe всe Сoрoс зрoбив тих oлiгaрхiв.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715836 вiд 2025-02-26 16:12:32и, кстати, ренее не было понятия «пассиыный офсайд». А то он щас пассивный, а через 10 секунд активный И начнут разбираться, повлиял или нет. Никаких пассивных. Просвет по крайнему и ниибет, кто пас получал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715835 вiд 2025-02-26 16:09:44ага, тут уже и без меня порешали.. Короче - согласен с предыдущими докладчиками..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715834 вiд 2025-02-26 16:08:03нада как раньше делать, есть просвет - есть офсайд, нет просвета - нет офсайда. И ниибет..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715833 вiд 2025-02-26 16:02:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1715832 вiд 2025-02-26 16:00:08 Очевидно шо кількість поза грою стане значно менше ніж зараз. Відповідно менше відмінятимуть вже забитих голів. Визначити просвет між гравцями значно простіше, швидше і головне логічніше ніж помірять міліметри виступаючого носка бутси. Згадайте для чого вводили правило поза грою, шоб футбол не перетворювався на бей-бегі от одних ворот до інших. Зараз з ВАРом це претворилось на маразм. Ну і да, ProstoVlizPobalakaty правий, тактику в багатьох речах в захисті прийдеться мінять. Так просто тепер офсайдну ловушку не построїш. ------------------------------------------ Підтримую цю думку.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715832 вiд 2025-02-26 16:00:08Очевидно шо кількість поза грою стане значно менше ніж зараз. Відповідно менше відмінятимуть вже забитих голів. Визначити просвет між гравцями значно простіше, швидше і головне логічніше ніж помірять міліметри виступаючого носка бутси. Згадайте для чого вводили правило поза грою, шоб футбол не перетворювався на бей-бегі от одних ворот до інших. Зараз з ВАРом це претворилось на маразм. Ну і да, ProstoVlizPobalakaty правий, тактику в багатьох речах в захисті прийдеться мінять. Так просто тепер офсайдну ловушку не построїш.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715831 вiд 2025-02-26 15:54:54Nevropatolog № 1715821 Келіна Георгеску підозрюють у створенні фашистської організації та діях проти конституційного ладу. За даними ЗМІ з затриманням ультранаціоналістичного кандидата на пост президента Румунії, пов'язані справи, що стосуються: розслідування публічної пропаганди культу осіб, винних у вчиненні злочинів геноциду проти людяності та військових злочинів; поширення в публічному просторі фашистських, легіонерських, расистських чи ксенофобських ідей, концепцій чи доктрин; ініціювання або створення організації антисемітського характеру; неправдиві відомості щодо джерел фінансування виборчої кампанії;
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715830 вiд 2025-02-26 15:53:32sk (здалеку…) № 1715828 вiд 2025-02-26 15:44:08 Voxa (м. Запоріжжя) № 1715825 зараз буде 1500 інтерпретацій як офф-сайди міряти у кого там «задня рука» чи «передня нога» не прижаті до тіла - «вважається» чи «ні» … ----------------------------------------------- Мабуть добре живеться тим у кого всі проходи це просто проходи, і немає ні задніх ні передніх.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715829 вiд 2025-02-26 15:45:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1715825 вiд 2025-02-26 15:19:02 Офсайд все одно продовжуватимуть міряти по міліметрам, але тепер по міліметрам проміжку між нападником та захисником. До речі, така зміна правил може сильно вплинути на тактику гри в захисті (та й в нападі теж), незіграні лінії захисту муситимуть повністю відмовитись від штучного поза грою, може почастішати персональна опіка швидких нападників,
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715828 вiд 2025-02-26 15:44:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1715825 зараз буде 1500 інтерпретацій як офф-сайди міряти у кого там «задня рука» чи «передня нога» не прижаті до тіла - «вважається» чи «ні» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715827 вiд 2025-02-26 15:41:48Batyj № 1715823 у мене раз на пару місяців таке буває в телефоні пропадає мереж кс… після перезагрузки - ок якби кс пропадав глобально - зараз про це всі тільки й писали ми таке вже проходили недавно…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715826 вiд 2025-02-26 15:36:23Треш від Маска --- https://t.me/operativnoZSU/173446
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715825 вiд 2025-02-26 15:19:02«Одним з головних моментів, який можуть змінити, є визначення офсайду. Гравець перебуватиме в положенні «поза грою» лише тоді, коли його тіло буде повністю за лінією останнього захисника. Наразі офсайд фіксується навіть тоді, коли футболіст під час атаки хоча б на пару міліметрів випереджає гравця суперника.» давно пора перстать по міліметрам той офсайд мірять. Раніше було правило шо «гравці на лінії» - поза грою нема.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715824 вiд 2025-02-26 15:18:21Арбітражний суд Міжнародної торгової палати (ICC) повністю задовольнив позов чеської комунальної компанії CEZ. Російський «Газпром» повинен відшкодувати їй збитки в 1 млрд чеських крон (42,16 млн доларів). Збитків було завдано істотним скороченням поставок газу «Газпромом» у 2022 році. Згідно з арбітражним рішенням ICC, «Газпром» повинен виплатити CEZ не тільки збитки, а й відсотки за прострочення платежу, а також відшкодувати судові витрати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715823 вiд 2025-02-26 15:13:12Блин, перегрузился, заработал, но хуево.. Первый раз такое..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715822 вiд 2025-02-26 15:04:09Народ, киевстар, мобильный интернет, работает? А то у меня пропал..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715821 вiд 2025-02-26 14:36:04Задержан «пророссийский» кандидат в президенты Румынии Джорджеску: его машину остановили на дороге. Затем политика отправили на допрос в генеральную прокуратуру. Незадолго до этого румынская прокуратура нашла $10 млн наличных и билеты на самолет до Москвы, спрятанные в подземном сейфе в доме охранника Джорджеску.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715820 вiд 2025-02-26 14:14:52Orest Dniprovskiy № 1715818 царь пьотр прорубав вікно в європу а царь володька - заклепав петро хотів через балтику торгувати з європою ще б наші дрони «сконцетнтрувались» над усть-улугой все-таки серйозний «хаб» щось схоже що качає нафту на новоросійськ - задіває експорт казахстану (можливо азербайджану) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715819 вiд 2025-02-26 14:12:52Свежие рейтинги на выборах президента Румынии Первый тур: • Джорджеску (пидр) - 38.4% • Дан (мэр Бухареста) - 25.4% • Антонеску (от власти) - 15.8% • Понта (экс-премьер) - 7.5% • Ласкони (выходила в отмененный второй тур) - 5.8% Второй тур: • Дан (мэр Бухареста) - 45% • Джорджеску (пидр) - 40.9% Первый тур состоится 4 мая. ------- після всього що сталось з тим тік-ток політиком… хоча у нас партія шарія набирала голосів достатньо щоб пройти в місцеві ради ну юлю навіть не згадую, «борчиня» за всьо «хароше»
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715818 вiд 2025-02-26 12:54:04Зі стратегічної точки зору вступ Фінляндії та Швеції в НАТО є набагато небезпечнішим для росіян, ніж вступ України. Справа зовсім не в цьому і у США це чудово знають, — ізраїльський військовий аналітик Ігаль Левін. За словами Левіна, головною причиною агресії росіян та їхніх виправдань є те, що у Москві завжди боялися, що Україна, як «братський», «близький» народ, може піти іншим, демократичним шляхом і втратити будь-які зв'язки з рф.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715817 вiд 2025-02-26 12:21:06Orest Dniprovskiy № 1715815 Трамп може вимагати…Йдеться про ймовірну вимогу рф від США Скільки разів просили приносити такі «новини» з джерелом, і можна без червоного знаку оклику. Це не ймовірна вимога від США, це ймовірна вимога до США. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/upi-n-lassila-venaja-voi-vaatia-suomea-ulos-natosta/9106428 В оригіналі експерт з фінського інституту розмірковує які вимоги можуть бути у россії до США і бере ультиматум 21-го року. Але якщо спочатку перекласти російською «рф может требовать от США», а потім гугл транслейтом українською, вийде «Трамп може вимагати»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715816 вiд 2025-02-26 12:13:00Orest Dniprovskiy № 1715815 з нато й так всі вже починають «ржати» який там «артікал 5» от нападе хуйло на естонію, і що? фіцо з орбанами побіжать допомагати? скжуть - «а нєнада біло дражніть хуйла» і все… все прописано на «добру волю» учасників альянсу думаю що про виключення фінляндії-швеції - це інфо вкид, там же парламенти голосували кожного учасника нато і тут такий трамп: а давайте виключимо цих двох нових, і всі - ок, питань немає…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715815 вiд 2025-02-26 12:00:42❗️Трамп може вимагати виключення Фінляндії та Швеції з НАТО, аби налагодити відносини з кремлем Йдеться про ймовірну вимогу рф від США — повернення НАТО до кордонів 1997 року, тож з альянсу мають виключити Фінляндію та Швецію.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715814 вiд 2025-02-26 11:51:34Впервые выплаты по ТОП-10 регионам снизились!!! Вчера Самарская область снизила выплаты на 1,5 млн. рублей. В итоге не смотря на повышение в других областях, средняя выплата по ТОП-10 регионам по состоянию на сегодня упала на 100 тыс. руб и составила 2,755 млн. руб! --------- тут би аналітеги «включились» … - дєнєг нєт? - м'яса достаньо, немає сенсу переплачувати? - теорія ігор? якщо постійно підвищувати ціну контракту, багато хто чекає, чим пізніше підпишешся - тим більше отримаєш, тому це такий «сигнал» щоб підписувались зараз, інакше буде ще менше?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715813 вiд 2025-02-26 11:45:44https://t.me/ShrikeNews/20724 о. шрайк повний пост від яриша постить…