🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 880.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715852 вiд 2025-02-26 21:51:16



на касі в АТБ таких повно :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715851 вiд 2025-02-26 21:40:40

І Катаріну Вітт можна номінувати.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715850 вiд 2025-02-26 21:31:03

2 yagshamash
№ 1715847
Номіную Магдалену Нойнер :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715849 вiд 2025-02-26 21:18:53

2 Voxa
№ 1715825
Тоді мірятимуть міліметри, на які тіло ще не повністю опинилося за лінією останнього гравця.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715848 вiд 2025-02-26 21:01:25

Трамп там знов всіх обісрав у своєму звичному стилі -Україну, Канаду, ЄС
Хз як до його висерів ставитись, ну дуже схоже на вікову деменцію помножену на відчуття безкарності та необмеженої влади

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715847 вiд 2025-02-26 20:58:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1715845

Кляудіа Шифер була така. Діан Крюґер теж нічого.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715846 вiд 2025-02-26 20:51:58

Був колись такий румунський Олег Блохін - Дуду Джорджеску. Це не він у президенти хоче? Дохуя в упосліджених народів хуйболістів у президенти лізуть. Каха Кал-адзе і той довбойоб, що узурпував президентство у Грузії.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715845 вiд 2025-02-26 20:30:02

Ну вона хоча б німкеня, а я більше нікого з німкень і пригадати не можу - хіба що Ніну Хаген, але вона безумовно страшніша ;)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715844 вiд 2025-02-26 20:15:31

Анну-Лєну? А там є на що дивитись?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715843 вiд 2025-02-26 18:56:52

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1715841 вiд 2025-02-26 18:01:43

Ну так мабуть приходять усілякі збоченці подивитися на Анну-Лєну чи ще когось у натуральному вигляді, а самі не роздягаються. Непорядок.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715842 вiд 2025-02-26 18:23:49

№ 1715841
по опыту посещения закрытых зон аквапарков в австрии, зимой пару раз, во время катания на лыжах, очень стремно смотрятся отдельные индивиды в плавках..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715841 вiд 2025-02-26 18:01:43

Першим рішенням яке прийняла влада Німеччини після виборів - «Вести примусове роздягання на нудистських пляжах Німеччини».

От і все що потрібно знати про хвилювання європузанів про війну в Україні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715840 вiд 2025-02-26 17:40:15

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]
№ 1715838 вiд 2025-02-26 16:22:42

Очевидно мається на увазі «Залізна гвардія» (інша назва - «Легіон Архангела Михаїла»):

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0_%D0%93%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%96%D1%8F

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715839 вiд 2025-02-26 17:09:29

«Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи велич арійської раси …» (с)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715838 вiд 2025-02-26 16:22:42

А що це за легіонерські ідеї у яких звинувачують цього румуна?

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715837 вiд 2025-02-26 16:15:04

Nevropatolog
№ 1715821

Дeсь з мiсяць тoму зявився пoдкaст у Шoнa Рaянa (кoлишнiй special forces man) з тим Джoржeску. Пoчaв булo слухaти i швидeнькo виключив. Тe, шo зaпaмятaв тaк «я нe людинa крeмля», бoрoтьбa з oлiгaрхaми… причoму жoднoгo прiзвишa oлiгaрхiв нe нaзвaв, скaзaв шo тe всe Сoрoс зрoбив тих oлiгaрхiв.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715836 вiд 2025-02-26 16:12:32

и, кстати, ренее не было понятия «пассиыный офсайд». А то он щас пассивный, а через 10 секунд активный И начнут разбираться, повлиял или нет. Никаких пассивных. Просвет по крайнему и ниибет, кто пас получал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715835 вiд 2025-02-26 16:09:44

ага, тут уже и без меня порешали.. Короче - согласен с предыдущими докладчиками..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715834 вiд 2025-02-26 16:08:03

нада как раньше делать, есть просвет - есть офсайд, нет просвета - нет офсайда. И ниибет..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715833 вiд 2025-02-26 16:02:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715832 вiд 2025-02-26 16:00:08

Очевидно шо кількість поза грою стане значно менше ніж зараз. Відповідно менше відмінятимуть вже забитих голів.
Визначити просвет між гравцями значно простіше, швидше і головне логічніше ніж помірять міліметри виступаючого носка бутси.
Згадайте для чого вводили правило поза грою, шоб футбол не перетворювався на бей-бегі от одних ворот до інших.
Зараз з ВАРом це претворилось на маразм.
Ну і да, ProstoVlizPobalakaty правий, тактику в багатьох речах в захисті прийдеться мінять. Так просто тепер офсайдну ловушку не построїш.
------------------------------------------
Підтримую цю думку.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715832 вiд 2025-02-26 16:00:08

Очевидно шо кількість поза грою стане значно менше ніж зараз. Відповідно менше відмінятимуть вже забитих голів.
Визначити просвет між гравцями значно простіше, швидше і головне логічніше ніж помірять міліметри виступаючого носка бутси.
Згадайте для чого вводили правило поза грою, шоб футбол не перетворювався на бей-бегі от одних ворот до інших.
Зараз з ВАРом це претворилось на маразм.
Ну і да, ProstoVlizPobalakaty правий, тактику в багатьох речах в захисті прийдеться мінять. Так просто тепер офсайдну ловушку не построїш.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715831 вiд 2025-02-26 15:54:54

Nevropatolog
№ 1715821
Келіна Георгеску підозрюють у створенні фашистської організації та діях проти конституційного ладу.
За даними ЗМІ з затриманням ультранаціоналістичного кандидата на пост президента Румунії, пов'язані справи, що стосуються:
розслідування публічної пропаганди культу осіб, винних у вчиненні злочинів геноциду проти людяності та військових злочинів;
поширення в публічному просторі фашистських, легіонерських, расистських чи ксенофобських ідей, концепцій чи доктрин;
ініціювання або створення організації антисемітського характеру;
неправдиві відомості щодо джерел фінансування виборчої кампанії;

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715830 вiд 2025-02-26 15:53:32

sk (здалеку…)
№ 1715828 вiд 2025-02-26 15:44:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715825
зараз буде 1500 інтерпретацій як офф-сайди міряти
у кого там «задня рука» чи «передня нога» не прижаті до тіла - «вважається» чи «ні» …
-----------------------------------------------
Мабуть добре живеться тим у кого всі проходи це просто проходи, і немає ні задніх ні передніх.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715829 вiд 2025-02-26 15:45:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715825 вiд 2025-02-26 15:19:02

Офсайд все одно продовжуватимуть міряти по міліметрам, але тепер по міліметрам проміжку між нападником та захисником. До речі, така зміна правил може сильно вплинути на тактику гри в захисті (та й в нападі теж), незіграні лінії захисту муситимуть повністю відмовитись від штучного поза грою, може почастішати персональна опіка швидких нападників,

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715828 вiд 2025-02-26 15:44:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715825
зараз буде 1500 інтерпретацій як офф-сайди міряти
у кого там «задня рука» чи «передня нога» не прижаті до тіла - «вважається» чи «ні» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715827 вiд 2025-02-26 15:41:48

Batyj
№ 1715823
у мене раз на пару місяців таке буває в телефоні
пропадає мереж кс… після перезагрузки - ок
якби кс пропадав глобально - зараз про це всі тільки й писали
ми таке вже проходили недавно…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715826 вiд 2025-02-26 15:36:23

Треш від Маска
---
https://t.me/operativnoZSU/173446

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715825 вiд 2025-02-26 15:19:02

«Одним з головних моментів, який можуть змінити, є визначення офсайду. Гравець перебуватиме в положенні «поза грою» лише тоді, коли його тіло буде повністю за лінією останнього захисника. Наразі офсайд фіксується навіть тоді, коли футболіст під час атаки хоча б на пару міліметрів випереджає гравця суперника.»

давно пора перстать по міліметрам той офсайд мірять. Раніше було правило шо «гравці на лінії» - поза грою нема.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715824 вiд 2025-02-26 15:18:21

Арбітражний суд Міжнародної торгової палати (ICC) повністю задовольнив позов чеської комунальної компанії CEZ. Російський «Газпром» повинен відшкодувати їй збитки в 1 млрд чеських крон (42,16 млн доларів). Збитків було завдано істотним скороченням поставок газу «Газпромом» у 2022 році. Згідно з арбітражним рішенням ICC, «Газпром» повинен виплатити CEZ не тільки збитки, а й відсотки за прострочення платежу, а також відшкодувати судові витрати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715823 вiд 2025-02-26 15:13:12

Блин, перегрузился, заработал, но хуево.. Первый раз такое..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715822 вiд 2025-02-26 15:04:09

Народ, киевстар, мобильный интернет, работает? А то у меня пропал..

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715821 вiд 2025-02-26 14:36:04

Задержан «пророссийский» кандидат в президенты Румынии Джорджеску: его машину остановили на дороге. Затем политика отправили на допрос в генеральную прокуратуру.

Незадолго до этого румынская прокуратура нашла $10 млн наличных и билеты на самолет до Москвы, спрятанные в подземном сейфе в доме охранника Джорджеску.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715820 вiд 2025-02-26 14:14:52

Orest Dniprovskiy
№ 1715818
царь пьотр прорубав вікно в європу
а царь володька - заклепав
петро хотів через балтику торгувати з європою
ще б наші дрони «сконцетнтрувались» над усть-улугой
все-таки серйозний «хаб»
щось схоже що качає нафту на новоросійськ - задіває експорт казахстану (можливо азербайджану) …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715819 вiд 2025-02-26 14:12:52

Свежие рейтинги на выборах президента Румынии

Первый тур:
• Джорджеску (пидр) - 38.4%
• Дан (мэр Бухареста) - 25.4%
• Антонеску (от власти) - 15.8%
• Понта (экс-премьер) - 7.5%
• Ласкони (выходила в отмененный второй тур) - 5.8%

Второй тур:
• Дан (мэр Бухареста) - 45%
• Джорджеску (пидр) - 40.9%

Первый тур состоится 4 мая.
-------
після всього що сталось з тим тік-ток політиком…
хоча у нас партія шарія набирала голосів достатньо щоб пройти в місцеві ради
ну юлю навіть не згадую, «борчиня» за всьо «хароше»

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715818 вiд 2025-02-26 12:54:04

Зі стратегічної точки зору вступ Фінляндії та Швеції в НАТО є набагато небезпечнішим для росіян, ніж вступ України. Справа зовсім не в цьому і у США це чудово знають, — ізраїльський військовий аналітик Ігаль Левін.

За словами Левіна, головною причиною агресії росіян та їхніх виправдань є те, що у Москві завжди боялися, що Україна, як «братський», «близький» народ, може піти іншим, демократичним шляхом і втратити будь-які зв'язки з рф.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715817 вiд 2025-02-26 12:21:06

Orest Dniprovskiy № 1715815
Трамп може вимагати…Йдеться про ймовірну вимогу рф від США

Скільки разів просили приносити такі «новини» з джерелом, і можна без червоного знаку оклику.
Це не ймовірна вимога від США, це ймовірна вимога до США.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/upi-n-lassila-venaja-voi-vaatia-suomea-ulos-natosta/9106428
В оригіналі експерт з фінського інституту розмірковує які вимоги можуть бути у россії до США і бере ультиматум 21-го року. Але якщо спочатку перекласти російською «рф может требовать от США», а потім гугл транслейтом українською, вийде «Трамп може вимагати»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715816 вiд 2025-02-26 12:13:00

Orest Dniprovskiy
№ 1715815
з нато й так всі вже починають «ржати»
який там «артікал 5»
от нападе хуйло на естонію, і що?
фіцо з орбанами побіжать допомагати?
скжуть - «а нєнада біло дражніть хуйла» і все…
все прописано на «добру волю» учасників альянсу
думаю що про виключення фінляндії-швеції - це інфо вкид, там же парламенти голосували кожного учасника нато
і тут такий трамп: а давайте виключимо цих двох нових, і всі - ок, питань немає…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715815 вiд 2025-02-26 12:00:42

❗️Трамп може вимагати виключення Фінляндії та Швеції з НАТО, аби налагодити відносини з кремлем

Йдеться про ймовірну вимогу рф від США — повернення НАТО до кордонів 1997 року, тож з альянсу мають виключити Фінляндію та Швецію.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715814 вiд 2025-02-26 11:51:34

Впервые выплаты по ТОП-10 регионам снизились!!!

Вчера Самарская область снизила выплаты на 1,5 млн. рублей. В итоге не смотря на повышение в других областях, средняя выплата по ТОП-10 регионам по состоянию на сегодня упала на 100 тыс. руб и составила 2,755 млн. руб!
---------
тут би аналітеги «включились» …
- дєнєг нєт?
- м'яса достаньо, немає сенсу переплачувати?
- теорія ігор? якщо постійно підвищувати ціну контракту, багато хто чекає, чим пізніше підпишешся - тим більше отримаєш, тому це такий «сигнал» щоб підписувались зараз, інакше буде ще менше?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715813 вiд 2025-02-26 11:45:44

https://t.me/ShrikeNews/20724
о. шрайк повний пост від яриша постить…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.