🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 882.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715772 вiд 2025-02-25 17:38:20

№ 1715770
Да пошли оне нахуй с таким рассмотрением Єто уже не футбол, которий придумали в Англии. Єто другая игра. Надо новую федерацію основивать- федерация классіческого футбола.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715771 вiд 2025-02-25 17:32:43

моя бабка Устинья Тарасовно в таки случаях казала - вспомнил як баба дівкою була..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715770 вiд 2025-02-25 17:31:02

Batyj
№ 1715768 вiд 2025-02-25 17:22:22

Просто надо забыть про понятие «заиграно», ВАР рассматривает на предмет нарушение ВСЕ последнее владение мячом забившей команды. Это логично и правильно, поскольку боковые теперь сигналят только 100% по их мнению оффсайды, а главные даже когда им сигналят, все равно дают доигрывать эпизод, потому что проще отменить потом неправильный гол с помощью ВАР, чем самому ошибочно прервать игру.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715769 вiд 2025-02-25 17:25:29

Мы ж не против. Вне игры, свисти сука! Ход игрв другой будет. А не свиснул - не пиэди. Поздно, поезд ушел.. я б их расстрелял. Чиферина первым, в затылок жаканом 12 калибр..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715768 вiд 2025-02-25 17:22:22

Смотрю плвтор по игого Порто-Витория. Гости забивпют класнейший гол. Вар не защитует. Окпзывается за 3 (!) паса до того было вне игры. Но, не свиснули, патамушта не опасно, пас назад..
Т. е. по. всем понятиям - заиграно.
Эти суки в фифе и уефе убивпют футбол который мы любим. В который сами играли в детстве

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715767 вiд 2025-02-25 17:14:47

«Плюнь да поцелуй у злодея ручку», як свого часу писав афрокацап пушкєнд.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715766 вiд 2025-02-25 16:48:11

«Это грабеж, но…»: Джонсон призвал Зеленского подписать сделку с Трампом
https://haqqin.az/news/341060

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715765 вiд 2025-02-25 16:20:28

Orest Dniprovskiy
№ 1715754 вiд 2025-02-25 14:30:16

Не всі норги задоволені цією моделлю, тому що багато чого вони змушені робити без свого внеску у рішення прийняті у Брюсселі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715764 вiд 2025-02-25 16:14:47

буткевичі приходять і уходять, а створене - залишиться



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715763 вiд 2025-02-25 16:10:27

olma
№ 1715743
вчора вдень, в сонячну погоду, над києвом була така жовта «димка» … хз. наче колись таке було коли писали про пилові бурі… але в новинах наче нічого не було

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715762 вiд 2025-02-25 15:59:11

бггггггг…

На німецьке ТБ запросили редакторку поважного видання Die Zeit. Ця ТП видала наступне: «Ми винні, що мігранти і біженці нас ріжуть на вулицях Німеччини. Ми не забезпечили їх психологами, не полікували їх психічний стан і розлади. Вони всі молоді арабські чоловіки, а ми це не взяли до уваги».

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715761 вiд 2025-02-25 15:34:25

https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/02/25/7205832/
---
https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/02/25/7205832/

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715760 вiд 2025-02-25 15:33:51

ЄС не пропонував Україні ніякої угоди про корисні копалини, – прес-секретар ЄК Реньє.

З 2021 року між Україною та ЄС вже діє партнерство, яке забезпечує поставки критичної сировини до Європи.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715759 вiд 2025-02-25 15:25:08

Nycolas
№ 1715755
Поляки подають цю нови так, наче Європі потрібно 21 вид корисних копалин що є в Україні

Dwadzieścia jeden z trzydziestu najważniejszych minerałów, których potrzebuje Europa, może zostać dostarczonych przez Ukrainę w ramach korzystnego dla obu stron partnerstwa – europejski komisarz ds. strategii przemysłowej Stephane Séjournay.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715758 вiд 2025-02-25 15:06:23

Nycolas
№ 1715755
----
Дякую. Я вже побачив спростування.

Я сам прекрасно знаю, що не варто довіряти таким неперевіреним вкидам, але купляюсь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715757 вiд 2025-02-25 15:04:37

Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1715755 вiд 2025-02-25 14:30:35

Новина така є, причому не лише в українському тирнеті ;), наприклад тут:

https://www.barrons.com/news/eu-proposes-deal-with-ukraine-on-critical-materials-74dfc95c

але посилання майже всюди йде на одне-єдине повідомлення агентства Франс Пресс.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715756 вiд 2025-02-25 14:33:58

Колись, років через 10-20, якщо україна виживе, і коли РФ нападе на Європу і США, і цей галімий західний світ попросить у України допомоги - треба буде їм дати 50 касок і запропонувати контракт на їх корисні копалини.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715755 вiд 2025-02-25 14:30:35

olma
№ 1715749

Це фейк - ЄС нічого не пропонував

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715754 вiд 2025-02-25 14:30:16

? ‍♂️про норвезьку модель членства у НАТО:
https://forbes.ua/svit/yak-priynyati-ukrainu-v-nato-i-ne-rozvyazati-tretyu-svitovu-08072024-22259

? про норвезьку модель інтеграції з ЄС:
https://neweurope.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Norway-model_ukr.pdf

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715753 вiд 2025-02-25 14:24:18

як там писали видатні люди - «Демократія, яка не вміє і не здатна захищатись - нічого не варта».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715752 вiд 2025-02-25 14:17:39

дивує увесь цей «цивілізований світ», який замість того, щоб навалитись 1 раз усім разом, і знищити агресора, диктатора і терориста - Пу і РФ, зайнятий якимось там угодами про корисні копалини з жертвою нападу.

Кому потрібен такий світ?

Якщо так піде далі, то можна сміливо топити за диктатуру, за Путіна і Ко. Як за менше зло.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715751 вiд 2025-02-25 13:19:20

olma
№ 1715749 вiд 2025-02-25 12:24:50

Так, про це вже багато пишуть. Можливо це такий хитрожопий хід, що має справити враження на трампидла та змусити його пом'якшити умови своєї угоди.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715750 вiд 2025-02-25 12:27:30

Akela
№ 1715748
-----
Ок. Це за якийсь грант іноземний за часів Кличка куплено і встановлено.

А скажи, ти відчуваєш це неякісне повітря в першій половині дня останніми днями? Тобто вони ці станції просто так не будуть сигналізувати що якість повітря не дуже.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715749 вiд 2025-02-25 12:24:50

Євроcоюз запропонував Україні власну «безпрограшну» угоду щодо видобутку важливих мінералів.

Про це заявив єврокомісар з промислової стратегії Стефан Сежурне, пише Politico.

За словами Сежурне, він особисто представив угоду українським чиновникам під час візиту до Києва 24 лютого - разом з керівницею Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

«21 з 30 критично важливих матеріалів, яких потребує Європа, Україна може надати в рамках взаємовигідного партнерства», - сказав Сежурне.

При цьому він зауважив: «Додаткова цінність Європи полягає в тому, що ми ніколи не попросимо про угоду, яка не буде взаємовигідною».

Деталі угоди поки що не відомі.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715748 вiд 2025-02-25 12:19:41

2 olma
№ 1715743
На Харківському не тільки на Вербицького. В мене неподалік від дома на Драгоманова є, на Княжому Затоні є, на Здолбунівській, на Урлівській

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715747 вiд 2025-02-25 11:59:12

Раніше такого частого забруднення не було в Києві, просто забудували 30 поверховими будинками, і повітря не продувається. У тепер у будь-яку пору року в Києві спостерігаємо таке явище, хоча джерело забруднення повітря кожен раз різне. Просто не видуває.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715746 вiд 2025-02-25 11:58:44

1. Будь які бізнес-договори з Трампом - наебалово.
2. Ядерним зонтиком Трамп у кращому випадку накриє копанку з металами десь під Кривим Рогом.
3. Трамп може завждии забрати зонтик навіть над цією копанкою.
4. Ніякого звязку між металами і захистом країни від нападу немає, і не може бути апріорі. І гарантій теж немає.

І Зеля це прекрасно розуміє.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715745 вiд 2025-02-25 11:58:22

Batyj
№ 1715740
та це ще нічого,
згідно якоїсь карти чистоти повітря, в нас вчора чи позавчора було саме чисте повітря в країні :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715744 вiд 2025-02-25 11:52:33

Batyj
№ 1715738 вiд 2025-02-25 09:19:41

У грема безвідсотковий, а у трампидла за ставкою 100%, якщо вірити Зеленському.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715743 вiд 2025-02-25 11:51:35

Батий, в деяких районах Києва у безвітряну погоду дим з ТЕЦ опускається, і навіть з поверхів видно такий туманчик, і як нюхнеш, то відчувається гарь. КДМА має автономні станції - аналізатори якості повітря на районах, (у нас тут на Харківському Вербицького 26 стоїть така станція) і вони показують, що повітря брудне.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715742 вiд 2025-02-25 11:50:02

Тим часом, байденівці розповідають про те, які переговорні варіанти вони готували для України, і пропонують те ж саме трампіздам. Зокрема, згадується про норвезьку модель членства у НАТО:

https://www.foreignaffairs.com/russia/ukraine-war-strategy-negotiations-thomas-wright

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715741 вiд 2025-02-25 10:59:40

КМДА..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715740 вiд 2025-02-25 10:59:19

И еще не пойму, какого полового КСДА постоянно нагнетант про состояние атмосферы в Киеве?
Как херовая погода - полчек, все в норме, снег, дождь, члякоть, туман, все ок.
Как хорошая погода, как седня, синее небо, теплеет - все, пиздец! Атмосферой дышать низзя, зачиняйте окна, не выходите на улицу, сог, пыль, полный пиздец.
Которого вот щас нихуя не наюоюдаю. Или это зеленожопая госадминистрация в пику мэрии и личео Виталяну нагнетает? Сделать с ним нихуя не могут, так хлть чуток обосрать?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715739 вiд 2025-02-25 10:11:57

olma
№ 1715689

«Відновлення України буде коштувати 500 млрд євро»
Шмигаль

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715738 вiд 2025-02-25 09:19:41

блять, какая-то моль заокеанская будет мне чота советовать..

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем 18 березня (2024 рогу) приїхав до Києва, де провів переговори з президентом Володимиром Зеленським, урядом та депутатами. А ввечері дав брифінг для українських медіа, на якому просував ідею Дональда Трампа допомагати Україні на умовах безвідсоткового кредиту..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715737 вiд 2025-02-25 09:05:06

вот так оно и будет - воюйте скока влезет, а мое не трогайте..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715736 вiд 2025-02-25 09:02:50

кстати да. Не могу не соглдаситься с Енотом. Развод чистой воды. Америкосы расстреляли батальон вагнеров под Хашамом в 18 году тока потому, что те сунулись на газоперерабатывающий завод Коноко, американский.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715735 вiд 2025-02-25 08:45:29

sk (Samsung galaxy)
№ 1715713 вiд 2025-02-24 23:18:17

А от до речі цікаво буде чути реакцію трампіздів, хоча вони скоріше за все зроблять вигляд, що не помітили цієї заяви.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715734 вiд 2025-02-25 08:34:47

"… Рубіо назвав Дональда Трампа «президентом миру» і припустив, що війна в Україні може закінчитися «за кілька тижнів».
---------------
Не лише президент, а і герцог миру - ніби ж це усім вже зрозуміло.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715733 вiд 2025-02-25 07:16:07

2Геть (Геть)
Може зе і правий, але навряд в кейсі з трампом. Простий приклад-сирія. Там всі воювали проти всіх і одночасно качали нафту і газ. Для трампидла це ознчатиме— воюйте хто з ким хоче, а родовища не чіпайте. І хуйло це йому пообіцяє


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.