Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715692 вiд 2025-02-24 20:33:47бля, тaк i Мoнiкa, нaшa, Лeвiнски нe oтсoсoсaлa б тoбi в oвaльнoму кaбiнeтi, якшo б ти був прeзидeнт.)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715691 вiд 2025-02-24 20:29:10olma № 1715689 Наче саудити пообіцяли 500 ярдів інвестувати у штати… Правда всі вже забули, сказали на ресурсі з трампом, той щасливий. Все…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715690 вiд 2025-02-24 20:27:32https://x.com/minutavminutu/status/1894024491690320209 Снн в перші дні війни з гостомельського аеропорту
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715689 вiд 2025-02-24 20:22:58Starik (Україна, Київ) № 1715683 ---- Про Трампа ще. У Трампа фіксація на цифрі 500 млрд. доларів. (USD 500 000 000 000) 1 Три тижні тому Трамп приймав в Овальному габінеті 3 чуваків Сема Альтмана Оупен ЕйАй, власника Оракле Ларрі Елліссон, і японця з Софтбанку. Обговорювали інвестиції в АI - Cума 500 млрд. доларів ;) 2. Припиздив до Києва у вагоні УЗ Орієнтал Експрес мінфін Трампа (трежері) Скотт Бессет і запропонував Зелі бомажку з цифрою - Сума 500 млрд. доларів ;) 3. Чотири дні тому голова Аппл Тім Кук був прийнятий Дональдом Трампом. Трамп ніби то просив його інвестувати в розвиток ІТ в Штатах (ХЙЗ може фабрику в Штатах будуватимуть) Ціна питання? Правильно 500 млрд. доларів Apple on Monday morning announced plans to invest more than $500 billion in the U. S. and hire 20,000 people over the next four years, with expansion and construction planned from coast to coast. Отже я тут тільки може привести прекрасну сценку з Остін Паверса про 1 млн. долларів. One Million Dollars - Austin Powers: International Man of Mystery
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715688 вiд 2025-02-24 20:21:58А в «ахуєнні» часи живем. Штати голосують синхронно з підарашкою, блядорусією, мадярщиною, нікарагуа та купкою нєгродиктатур ПРОТИ резолюції, що засуджує агресію підарашки проти України! А, ну і Ізраїль ще там, шо це за пиздець? Хто тут з чи біля Ізраїлю - шо це за хуйня? Нам тепер шо, топити за палєстіну як ліваки їбучі по всій Європі?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715687 вiд 2025-02-24 20:18:16Для порівняння, все на основі москальської вікі Сталінградська битва, 17 липня 1942 - 2 лютого 1943 (капітуляція армії Паулюса). Битва за Часів Яр, квітень 2024 - лютий 2025, не завершена.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715686 вiд 2025-02-24 20:08:00Бля, я оце останнім часом все частіше згадую совкові карикатури на США, що їх малювали усілякі там кукринікси та єфімови в кракаділах - такі пихаті мордаті ахуєвшиє капіталізди, які на весь світ дивляться як на лайно, погрожують усім і бажають тільки долари з усіх вичавлювати, неважливо з кого - з ворогів, з союзників - один хуй. Оце кодло підарасів що зараз прийшло, це просто сука ті самі старі карикатури in the flesh!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715685 вiд 2025-02-24 20:02:19olma № 1715682 а тут +100500 :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715684 вiд 2025-02-24 20:01:36щось вже вечір, а хуйло ще не оголосило про перемогу у війні. фокс ньюс пиздануло і норм.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715683 вiд 2025-02-24 20:01:27olma № 1715681 перечитай своє :) Але це не значить що Трамп знає куди він веде Америку, це не знає, що він знає що він робить крім свого его і примітивних інстинктів до заробляння грошей. мабуть «це не значить, що він знає що він робить» та далі про его. це і є одна з головних ознак чайка менеджера :) а стаття на коррі, то просто ілюстрація до цього
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715682 вiд 2025-02-24 19:59:45Сьогодні Китай підписав з президентом Островів Кука (це маленька держава архіпелаг на Пацихвіку) умову про співробітництво на морі. Будуть китайці там воєнно-морську базу собі робити. А Трам обзиває Трюдо. Ну хай обзиває. Америка відсмокче незабаром в багатьох місцях, тому що треба інвестувати в софтпавер, а не в рекет за мінерали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715681 вiд 2025-02-24 19:56:51 Starik (Україна, Київ) № 1715680 ---- Цю логіку словам Трампа a posteriori надають його прихильники спонсори чиновники. Я недавно читав на ББС Україна і опублікував статтю, про те як інтерпретують таку політику Трампа Стів Беннон, там інші політологи. Просто вони не хочуть не собі ні на люди визнати, що ТРамп це fucking pussy hole, що застряг в 1990 році у своїх стратегіях. З. І. Звісно є економічні, геополітичні тенденції, реакція на ті чи інші події, які треба міняти, які потребують іншого підходу ніж у демократів, у єесівців, інші підходи. Але це не значить що Трамп знає куди він веде Америку, це не знає, що він знає що він робить крім свого его і примітивних інстинктів до заробляння грошей.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715680 вiд 2025-02-24 19:47:29klirik один з варіантів відповіді, насправді логіка у цьому варіанті присутня. хто працював у великих корпораціях, той знає що таке чайка менеджмент, а тут така собі чайка на упередження :) щось робили до нього і це все неправильно :) https://ua.korrespondent.net/articles/4758542-vystava-dlia-vsikh-scho-prykhovuuit-shokuuichi-vyslovluivannia-trampa
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715679 вiд 2025-02-24 19:39:42Навіщо Трамп постійно принижує Трюдо? Як це може схилити на його бік канадців? Там що, поруч з ним хоч трохи адекватних зовсім не лишилось?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715678 вiд 2025-02-24 19:18:25https://t.me/voynareal/110159 США утрималися в резолюції свого авторства, а москалі навіть дали «проти». Утрималися всі ті самі від Китаю до Бразилії. як на мене це перемога :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715677 вiд 2025-02-24 19:18:25https://t.me/voynareal/110159 США утрималися в резолюції свого авторства, а москалі навіть дали «проти». Утрималися всі ті самі від Китаю до Бразилії. як на мене це перемога :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715676 вiд 2025-02-24 19:16:34Лєна то сова якась лише може бути. Цю звати Анналена. Це легко запам'ятати досить. Анна плюс Лена. Одне слово.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715675 вiд 2025-02-24 19:14:22https://t.me/adbestias/6849 це статистика по нашій резолюції, Бразілія, Сауди також утрималися, хто проти - як зазвичай :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715674 вiд 2025-02-24 19:12:02До речі за резолюцію України проголосувало більше країн, ніж за резолюцію США з правками москалів. Ще подивлюся, хто був за та против, по нашій Китай та Індія утрималися, цікаво що по американській
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715673 вiд 2025-02-24 19:06:43https://ua.korrespondent.net/ukraine/4758571-henasambleia-oon-pryiniala-rezoluitsiui-ukrainy Ну власне ось вам реальний знак, а не уcі ці занепокоєння чи згадування на сайті амбасади, чи де там. Чавити нас продовжують, тож klirik маніпулював в правильному напрямі, але геть непрофесійно з точки зору PR :) А ось США роблять все правильно і безжально. Ласкаво просимо до вищої ліги, якщо хочемо там грати, треба грати як в останній раз.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715672 вiд 2025-02-24 18:59:51PEPSI (Merkury) є 1715629 вiд 2025-02-24 13:03:39 Vichny № 1715627 А ти дивись на шольца і уявляй лєну :-) ---------------- Пепс, це твій багаторічний досвід зі свинями, чи шо? Дивився на свинку і уявляв Лєну?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715671 вiд 2025-02-24 18:46:07Не потребує перекладу Radosław Sikorski @sikorskiradek Ambasador Rosji przy ONZ chwali tekst rezolucji USA w sprawie Ukrainy w trzecią rocznicę inwazji bo ta nie mówi o agresji lecz o ‚konflikcie. ’ Historyczny dzień.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715670 вiд 2025-02-24 18:42:44№ 1715669наверно все таки большим траспортникам и паромам из америки проще в Грецию, чем Балтикой продираться..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715669 вiд 2025-02-24 17:42:00чисто географічно привезти на кораблі в Гамбург або Свіноустье значно блище і потім логстично зручніше ніж в ту Грецію
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715668 вiд 2025-02-24 17:40:07Макрон приїхав в Білий Дім до Трампа, буде в Овальному кабінеті приймати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715667 вiд 2025-02-24 17:33:21Nycolas № 1715665 ---- це стаття з серпня 2022 року! Невідомо, чи стала в підсумку 2 років та база США в Греції тим хабом для допомоги Україні у війні. З іншого боку десь Абрамси на кораблях привезли і поставили на ЖД платформи. Може
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715666 вiд 2025-02-24 17:30:07задонатити на ЗСУ, на знайомих волонтерів теж можна і треба.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715665 вiд 2025-02-24 17:26:04olma № 1715659 https://www.nytimes.com/2022/08/18/world/europe/greece-port-russia-ukraine-weapons.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715664 вiд 2025-02-24 17:23:19Сьогодні слід налити 100 гр. і пом'янути, вшанувати українців захисників країни та цівільних, котрі полягли в цій війні в 2014-2025 роках. І переключитися на щось інше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715663 вiд 2025-02-24 17:20:00klirik № 1715661 --- В Рамках скорочення Пентагону цілком може бути. Я проти того щоб будь-яку херню прив'язувати до України. Дістали всі алармістські повідомлення. І написані в стилі зрада і все пропало. Щодо зради, не відомо хто провалив голосування політичну заяву у Верховній Раді щодо легітимності Зе? Отут треба зраду шукати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715662 вiд 2025-02-24 17:19:30Наш слоняра! ⚡️Европе, вероятно, придется создать свой вооруженный союз вместо НАТО, чтобы этот альянс не зависел от США, — кандидат в канцлеры Германии Фридрих Мерц
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715661 вiд 2025-02-24 17:08:40olma № 1715660 Греки ще в серні 2024 року писали що амери закинули цю базу, а останього військового вони там бачили в березні 2024. Пов'язували це з проханням Ердогана, якого ця база дратувала (на думку греків). Зараз ще приплели Трампа і хуйла. Наскільки воно достовірно то хез. Можливо чергова маніпуляція
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715660 вiд 2025-02-24 17:01:22Але тут цікаво як зараз онлайн-медіа хапають зливи, непровірену інфу, тобто ніхто навіть і не подумає, перевірити джерело. І створюється тиск на мозги людей і політиків, підштовхуючи до певних рішень.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715659 вiд 2025-02-24 16:59:31Nycolas № 1715658 https://defence-blog.com/trump-shuts-down-us-base-in-greece/?amp Про Україну в оригінальному блозі нічого не сказано. Але схоже це неофіційна інфа, типа злив якийсь controlled leak
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715658 вiд 2025-02-24 16:47:43Президент США Дональд Трамп планує ліквідувати американську військову базу в грецькому місті Александруполіс, яку створили для постачання озброєнь і техніки в Україну та країн НАТО у Східній Європі. Трамп своїм рішенням «виконає спільну вимогу» як російського диктатора Володимира Путіна, так і президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Раніше Росія зарахувала Грецію до «ворожих країн» саме через наявність на її території американської бази, через яку Україна отримувала військову допомогу.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715657 вiд 2025-02-24 16:47:00Трамп хоче закрити військову базу в Греції, через яку поставлялася зброя в Україну, — NewsBreak.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715656 вiд 2025-02-24 16:45:42Там до речі Дональд Туск твіт українською написав. Напередодні виборів в Польщі, де переважає антиукраїнська риторика, то це треба неабияку сміливість мати
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715655 вiд 2025-02-24 16:27:43 Orest Dniprovskiy № 1715654 вiд 2025-02-24 16:24:13 Венс зараз вискочить і скаже, що якийсь лягушатник посмів назвати світового лідера слабким, ну то хай Європа продемонструє силу без США. Думаю, що це буде єдине, чого Макрон досягне.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715654 вiд 2025-02-24 16:24:13Макрон прибув до Білого дому на зустріч із Трампом. Президент США не зустрів французького лідера біля входу. Ще один дуже показовий маркер. Макрон про майбутню зустріч з Трампом: «Я збираюся сказати йому, що з президентом путіним не можна бути слабким».
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715653 вiд 2025-02-24 16:09:56Ukrainian Ranger № 1715652 вiд 2025-02-24 15:45:45 - Віддамо все, що ви самі зможете витягнути з тої частини України, яку нам не вдалось окупувати. - Ну от і домовились.