🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 887.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715572 вiд 2025-02-23 20:08:03

міст впаде, коли хуйло сдохне. то його могильник.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715571 вiд 2025-02-23 19:51:43

Схуялі?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715570 вiд 2025-02-23 19:51:43

Йому вже два рази було хана. Чому така зацікленість на цьому мосту? Мене більше порадує розйобане с300/с400

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715569 вiд 2025-02-23 19:45:58

Хана кримському мосту?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715568 вiд 2025-02-23 19:41:39

Шапаренко єдиний хто вийшов грати в рейтузах, бо мерзне … бразильці ні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715567 вiд 2025-02-23 19:41:38

Шапаренко єдиний хто вийшов грати в рейтузах, бо мерзне … бразильці ні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715566 вiд 2025-02-23 19:41:20

Сара застрягла поки що на 4,7%.
Прохідний -5.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715565 вiд 2025-02-23 19:40:45

Ще не всі голоси підрахували.
Канцлер Мерц.
Головне тепер щоб проститутка Сара путінкнехт не пройшла.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715564 вiд 2025-02-23 19:37:08

Вівчаренко в один дотик вивів Ваната!!!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715563 вiд 2025-02-23 19:35:55

Ванат ти ба, як справжній нападник

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715562 вiд 2025-02-23 19:35:26

екзит-поли в Німечччині.

Christian Democratic Union (CDU) / Christian Social Union (CSU) - 29%
Alternative for Germany (AfD) 19.5%
Social Democratic Party of Germany (SPD) 16%
Greens 13.5%
Left 8.5%
Free Democratic Party (FDP) 4.9%
Sahra Wagenknecht Alliance (BSW) 4,7%

Вільні демократи і Сара можуть пролетіти.

Буде світлофорна коаліція Жовтний ХDС/ХСС, Червоний СДПН, зелений Зелений.

Канцлер Мерц, Міністр Оборони Пісторіус, Ауссенміністерка Бербок.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715561 вiд 2025-02-23 19:32:39

За екзит-полами у Мерца 28%, у АфД - 20.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715560 вiд 2025-02-23 19:23:10

Pepsi

Коли фінальні результати виборів? Мерц- (пост-шольц) -Хабек коаліціянти?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715559 вiд 2025-02-23 19:21:23

Valeriy
№ 1715556
https://x.com/FabrizioRomano/status/1885665332657848660

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715558 вiд 2025-02-23 19:14:43

Михайленко з носка!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715557 вiд 2025-02-23 19:12:19

Як зараз в один дотик зіграв Михайленко вивівши Буяльского на фланзі!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715556 вiд 2025-02-23 19:02:53

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715551 вiд 2025-02-23 18:49:26

Valeriy
№ 1715550
та х. з. точно знає напевно лише сам Суркіс
усе інше чутки.
Я чув про шо 20 давали, але схотіли більше
--------------------------------------
Перед тим як спитати, я заліз в інтернет і там пропозицій від вульвів в грошах не знайшов, а ось «хотєлки» від ДК були озвучені в 20 млн. євро.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715555 вiд 2025-02-23 18:59:55

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1715553 вiд 2025-02-23 18:55:05

Ярмола чи не найкращим був перші 30-35 хвилин, але під кінець тайму вже підсів помітно. Міняти треба.
-----------------------------------------------
Постійно покращує позиції для свого удару, але різкості для того щоб робити це з позитивним результатом для себе, вже немає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715554 вiд 2025-02-23 18:59:12

Насправді це хитрий тактичний хід від СаШо - він на другий тайм випустить Бражка і Шапаренка та додавить непоступливого суперника.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715553 вiд 2025-02-23 18:55:05

Ярмола чи не найкращим був перші 30-35 хвилин, але під кінець тайму вже підсів помітно. Міняти треба.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715552 вiд 2025-02-23 18:50:49

при всій неабиякій активності, жодного удару в створ.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715551 вiд 2025-02-23 18:49:26

Valeriy
№ 1715550
та х. з. точно знає напевно лише сам Суркіс
усе інше чутки.
Я чув про шо 20 давали, але схотіли більше

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715550 вiд 2025-02-23 18:32:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1715548 вiд 2025-02-23 18:07:52

як би не продаж Бражка не виявися по ітогу помилковим
--------------------------------------
А скільки вульви давали за нього?
Динамо хотіло 20 , трасфермаркт оцінює в 9 .

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715549 вiд 2025-02-23 18:16:33

Несвітайлов (політолог-міжнародник) згадав про «нові медіа» фанатів Трампа, каже Джо Роган найбільш популярний подкастер на світі типа інтервьював Лекса Фрідмана іншого популярного подкастера.

Каже, 3 години витратив щоб послухати цих довбойобів. У цих довбойобів рівень розуміння суспільних геополітичних проблем, куди іде світ - це просто нижче плінтуса.
Від себе додадам, американці вони на відміну від європейців розрізняють людей не по розуму, інтелекту, але за успіхом. Якщо Роган продав за 100 млн. подкаст Спотіфаю, то він дуже розумний чувак.
Але американці, на жаль не розуміють, що політика і суспільство це не бізнес. Тут інші закони. Тут треба читати австрійця фон Гаєка

І я оце думаю що нах-я ти витратив 3 години свого життя, щоб переконатися що довбойоби є довбойобами.

От я слухаю ББС Sounds 6 Music Radio.

Iggi Confidential. Авторська програма Іггі Попа.
І відразу він ставить латиноамериканський трек, який показує весь клас. Музичний інтелект, культуру, красу.

Helado Negro - Pais Nublado



Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715548 вiд 2025-02-23 18:07:52

як би не продаж Бражка не виявися по ітогу помилковим

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715547 вiд 2025-02-23 18:03:49

Бражка я тут направив в запас … мене почули. Михайленко
на данний момент кращий від нього.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715546 вiд 2025-02-23 17:08:39

Зеля зараз жгьоть на пресусі, уявляю як у Трампа бомбане

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715545 вiд 2025-02-23 16:40:47

Це шо, кацапи уже кидають трампидла через фуй?
-------------
"Російська делегація не планує зустрічатися з американською у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді 25 лютого. Про це 23 лютого російському пропагандистському агентству ТАСС заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков.

Раніше Euronews із посиланням на заяву в мережі C-Span писав, що президент США Дональд Трамп анонсував чергову американсько-російську зустріч у Саудівській Аравії 25 лютого ".

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715544 вiд 2025-02-23 15:25:51

Сьогодні у Кабачинського на радіо НВ виступав політолог Несвітайлов.

Дуже толково простими словами про довбойоба Трампа. Особливо про бізнеси Трампа, про його нездатність стратегічно мислити, і що сдєлки і перемовини це не його. Рекомендую послухати 20 хв. можна на пришвидшеному ютубі.



Келлог пішов проти Трампа заради України. Він мав жорстко натиснути на нас | Максим Несвітайлов

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715543 вiд 2025-02-23 14:00:49

PEPSI (Merkury)
№ 1715538 вiд 2025-02-23 12:35:36

Та проблема в тому, що це не гопники, це психопати в костюмах, які подивились збоку на те, як гопники б'ють жертву, стежачи щоб її не вбили остаточно, але потім вимагають у жертви гроші за те що відвезуть в лікарню, але потім знов повернуть у небезпечний район.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715542 вiд 2025-02-23 13:39:41

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1715540

Гм, наприклад США відправило 40 морпехів до Фінляндії.
Наче також можна глузувати.
Але це команда, яка буде керувати безпілотниками в Балтійському морі для моніторингу москальскіх муток з кабелями.

Навіть якщо Швейцарія відправила б 10 , я б також радів.
Будь яка допомога важлива та повинна прийматися з подякою, або хоча б без тупого глузування.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715541 вiд 2025-02-23 13:34:57

То від Папи Римського залишилось.
Йому охорона зараз ні до чого

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715540 вiд 2025-02-23 13:30:10

«У Швейцарії припустили, що могли б відправити в Україну 200 миротворців»
------------------------
Мабуть це якісь супершвейцари. Їм навіть зброя не потрібна - кожен голими руками розкидає цілу дивізію кацапів.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715539 вiд 2025-02-23 13:10:52

The European Commission will redirect almost a billion euros within its budget to boost surveillance of undersea cables and establish a fleet of emergency repair vessels, the Commission's executive vice president said on Friday.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715538 вiд 2025-02-23 12:35:36

Як з туземцями. 50%, 100%.
«А не будут брать - отключим газ».
Гопники, які шарять у жертви в карманах, поки вона ще дихає, у надії поживитись.
На очах у всього світу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715537 вiд 2025-02-23 12:14:34

Украина выступила против требований США о создании фонда в размере 500 млрд долларов, который должен стать частью сделки по редкоземельным металлам, пишет Bloomberg со ссылкой на украинского чиновника, знакомого с ходом переговоров.

Наезд 50 и 100% - откпзали. Что теперь? 150% или сразу 200%?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715536 вiд 2025-02-23 10:29:16

Поки що на заяви президента США звертають увагу, але Трамп працює над вирішенням цієї проблеми!
-----
дотепно, якби не наша війна і залежність від штатів у ній…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715535 вiд 2025-02-23 09:43:10

267 БпЛА за ніч

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715534 вiд 2025-02-23 09:40:31

Ігнат зазначає, що це рекордна кількість за одну атаку (з 24.02.22).

З 267 безпілотників були збиті 138, ще 119 – «локаційно втрачені», три полетіли у Росію та один у Білорусь.

Відомо, що окупанти запускали безпілотники з напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Шаталово, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, Чауда.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1715533 вiд 2025-02-23 01:18:11

Після суперечки щодо ролі SpaceX у порятунку астронавтів місії Boeing Starliner Ілон Маск закликав зняти Міжнародну космічну станцію з орбіти у 2027, а не у 2030 році, як планувалося.

Сварку в мережі спровокувало нещодавнє інтерв'ю Ілона Маска та Дональда Трампа, у якому обговорювалася ситуація, яка склалася з астронавтами NASA Бутчем Вілмором і Сунітою Вільямс, які залишаються на МКС з літа через проблеми з їхнім кораблем Boeing Starliner.

Маск заявив, що астронавтів «залишили там з політичних міркувань, що не є добре». Колишній командир МКС Андреас Могенсен на X обурився цій брехливій заяві.

«Яка брехня. І ще й від того, хто скаржиться на відсутність чесності з боку мейнстримових ЗМІ», — написав він.
Маск вступив у суперечку з Могенсеном. Але данський астронавт наголосив, що Вілмора і Вільямс повертають з екіпажем Crew-9, який перебуває на МКС з вересня, й Маск не зробив нічого, щоб пришвидшити це.

Маск у відповідь назвав Могенсена «відсталим». Далі він заявив, що «цей так званий „командир“ не відрізняє свою дупу від діри в землі». А слідом — закликав до знищення космічної станції вартістю 150 мільярдів доларів у Тихому океані.

«Настав час розпочати підготовку до зняття Міжнародної космічної станції з орбіти. Вона виконала свою мету. Додаткової користі дуже мало. Поїдьмо на Марс. … Рішення за президентом, але моя рекомендація — якомога швидше. Рекомендую через 2 роки.», — заявив Маск.
Емоційна заява Маска, викритого у брехні, може поставити під загрозу майбутнє NASA та приватної космічної галузі. Вже є багато запланованих місій до МКС. Axiom Space, клієнт SpaceX, підписав угоду з NASA про встановлення комерційного модуля на станції у 2027 році. Стартап планує використовувати МКС як стартову платформу, перш ніж розірвати свої модулі як цілу приватну космічну станцію. Ранній вихід з орбіти зруйнував би ці плани.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.