Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715452 вiд 2025-02-22 01:25:32А ще мадяри їбучі наш Кошице називають Каса, Ужгород - Унгвар, а Братиславу - Позонь!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715451 вiд 2025-02-22 01:23:022 Vichny№ 1715447Медіолан і Монахіум - це їх ченці у 9 сторіччі навчили. По староримські
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715450 вiд 2025-02-22 01:11:13І британцям теж похуй шо і коли вигадали греки. Есенс і всьо, які фпізду атенай. Манали вони ті атенаї
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715449 вiд 2025-02-22 01:09:51о, етер. А ще нещодавно казали - ефір
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715448 вiд 2025-02-22 01:03:59Ми говоримо про речі, котри вигадали грекі, і які перші дали їм назву Афіни це грецьке місто. Міф -слово грецького походження, як і кафедра, етер, математика.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715447 вiд 2025-02-22 00:56:57А не похуй як греки вимовляють «Афіни-Атени», ми шо, кажемо Ландан, Парі, Рома, Мюншен, Міляно? Он поляки кажуть на Мінан - Медіолан, а на Мюнхен - Монахіум, і хуй чи гуй з того там ф ти т в тих Афінах блять.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715446 вiд 2025-02-22 00:52:002 klirik№ 1715445Атенай… мені так здалося
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715445 вiд 2025-02-22 00:50:45Греки то якраз чітко вимовляють звук «ф» в таких словах як «Афіна» та «міф», можете перевірити в перекладачі. Але там літера «θ», котра наша «т». Я не мовознавець, не експерт, тому не скажу як правильно
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715444 вiд 2025-02-22 00:46:052 klirik№ 1715442цікаво, скільки треба було випити, що тету, яка звучить як Т, перетворити на Ф, а бету, відповідно на В?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715443 вiд 2025-02-22 00:44:02LAZY № 1715441 Ніхуя не знаєш про новий правопис. Може ти ще і проект пишеш, пауза Афіни? klirik № 1715442 Та яке впизду застаріле. Саме що не є нове якраз, я пєрдолє
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715442 вiд 2025-02-22 00:40:35Міт - це застаріле міф. Дуже суперечливий момент з цією літерою
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715441 вiд 2025-02-22 00:34:03Vichny № 1715439 вiд 2025-02-22 00:14:10 Просто було твердження, що у Зе англ набагато краща ніж у По, цей міт одного чи двох дописувачів, я, здається, розвалив к хуям … Що за міт? Мені здається, тут має бути тейк.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715440 вiд 2025-02-22 00:31:51Тим часом. Стивен Кинг вернулся в X. «Просто хотел сказать, что Трамп — предатель, говнюк, любящий путина! Это вдвойне касается Илона!» — написал американский писатель.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715439 вiд 2025-02-22 00:14:10Ну Анна-Лєна гарно говорить :) Але таке, я не засуджую акценти ні Зе ні По, у мене самого такий акцент шо слухати себе зі сторони якось блять соромно, але шо ж вже) Просто було твердження, що у Зе англ набагато краща ніж у По, цей міт одного чи двох дописувачів, я, здається, розвалив к хуям
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715438 вiд 2025-02-22 00:04:08з приводу «акцентів» в англ блін. а що, решта євро-лідерів, у них що, ідеальний англ?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715437 вiд 2025-02-22 00:00:13U. S. President Donald J. Trump was asked earlier about reports claiming he was planning to travel to Moscow, in order to meet with Putin during Victory Day celebrations on May 9th, to which he responded, “No. No, I’m not. ” ------- гарна новина… але ж дєдушка старий. може ж і передумати завтра…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715436 вiд 2025-02-21 23:44:37У Зелі теж акцент такий шо йоб твою мать, ще й думка скаче, ну наркоман же) Але він бере своєю харизмою, Порох - скучний тіп для західного гядача. І, до речі, молодець Зеля, що вивчив, бо сумніваюсь, що тому вчили в кавеені. А Порох все ж освіту в КІМО отримав, тож йому натурально інглішем пиздіти. Але то шо каже yagshamash про то шо Зеліна англ набагато краще ніж Порохова, ну бля, Олекса, то ж брєд (сорі, знаю шо русизм, але мені це слово подобається більше ніж «маячня»)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715435 вiд 2025-02-21 23:38:23Та хулі ви сперечаєтесь, послухайте самі Як на мене - не мова ведучих бібісі, звісно, чувак з heavy East European accent, але досить пристойно і зв'язно досить, і думки чітко доносить, не чвяк-хуяк
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715434 вiд 2025-02-21 23:38:22
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715433 вiд 2025-02-21 23:38:12Starik (Україна, Київ) № 1715430 вiд 2025-02-21 23:18:05 P. P. S. як на мене Monkeys були круче Джаггера :) … Чомусь пригадався цей діалог про Мавп та Жуків із моєї улюбленої комедії: width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen>
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715432 вiд 2025-02-21 23:30:48gross № 1715431 Ну хай Порох нормально говорить англійською. Він не дуже говорить. Тоді питань не буде ні у кацапської служби євроньюз, хто б вони не були, ні взагалі.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715431 вiд 2025-02-21 23:21:312 olma№ 1715423Тю, та то зрозуміло, що руській службі євронʼюза англійська пороха не зрозуміла. Бо не рівня мгімо. А от у зеленського десь того рівня.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715430 вiд 2025-02-21 23:18:05olma № 1715416 Мабуть саме тому деякі люди наразі слухають нудоту на кшталт Rolling Stones або ласкавий май :) А тут треба поступово - класика (Верді, Бах, Моцарт..) Потім тихесенько, щоб ніхто не дізнався, Beatles, Presley :) А там вже можна і Hedrix, Joplin, десь там Morrison. Потім LZ, BS, BP, ти вже підготовлений. А далі можна повернутися до Berry і навіть до Chicago. Або ELP, Yes, потім Yello і десь там для дівчат Bee Gees. Іноді Rush, Kings Krimpson та інші падаючи зірки. Не випускаючи похідні групи :) А потім зрозуміти, що Morissette, яка сподобалась з першого звуку, має більше продаж чим LZ, DP та BP. Та врешті заспокоїтись та почати поважати шанувальників нудних Ролінгів, та ще більш нещасних поціновувачів Шатунова. P. S. і це я ще про Jethro Tull не згадав P. P. S. як на мене Monkeys були круче Джаггера :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715429 вiд 2025-02-21 23:15:13у нас отбахали годині дві тому, напевно до вас полетіли
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715428 вiд 2025-02-21 23:09:55Зенітки їбашуть по шахедах зараз на Харківському
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715427 вiд 2025-02-21 23:04:36мнда, якшо він російською, ну зараз українською, не здатен жодне складнопідрядне речення завешити до кінця не перескакуючи на інше, чи завершити свою думку, то, да я уявляю :) Цицерон :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715426 вiд 2025-02-21 22:59:22не наполягаю. Я хотів би втомлюватися від роботи, і лягати трупом спати з почуттям нормально відпрацьованого дня, а лягаю втомлений від потоку суперечливих бентежних новин, від яких хз як відключитися. Добраніч.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715425 вiд 2025-02-21 22:57:13olma № 1715423 Ні-ні, ти не маєш рації. У Пороха незрозуміла англійська для пересічного Західного громадянина. Погана англійська.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715424 вiд 2025-02-21 22:53:16Ти плутаєш. В тому відео текст написаний крутим українським спічрайтером а ти говориш про знання англійської. Наживо Зе просто є безнайдійним. А Порох наживо - це потомственний політик з палати Лордів з пош-інгліш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715423 вiд 2025-02-21 22:49:592 yagshamash, шось тебе попєрдолило не слабо десь. Порох з 2014 року давав інтервью на живо англійською на всіх медіа. То проблема Євроньюса мабуть. ТОму шо і на ББСі емблематичних програмах, CNN, на Французькому ТБ скрізь можна знайти пристойні вьюхи, принаймні англійська в нього набагато краще за англійську Зеленського. Інша справа, що Зе це вже інша генерація, і інший тип людини. І дискурси відрізняються.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715422 вiд 2025-02-21 22:47:59
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715421 вiд 2025-02-21 22:44:56Artur Micek Сьогодні Трамп знову здивував світ, заявивши, що Путін хоче укласти угоду з Україною, але він не зобов’язаний її укладати, тому що якби він цього хотів, він мав би всю Україну. Головне питання, чому він досі немає України? Можливо, «акт доброї волі Росії»? Росіяни в цьому фахівці…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715420 вiд 2025-02-21 22:44:01Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1715419 Так, цілком пристойна англійська. Зрозуміла всім.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715419 вiд 2025-02-21 22:41:09yagshamash № 1715418 в Зe - aнглiйськa тo ***ць…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715418 вiд 2025-02-21 22:32:21Так, як Зел дає на Західні медіа, це треба вміти. Будь-хто інший - це жалюгідні потуги. Я просто не уявляю собі, що там почуємо від інших. Залужний і Порошенко - це з тих, що, типу, говорять англійською ламаною, це чуваки зі словником, добре це чи погано. На Євроньюз відмовлялися Порошенка брати без перекладу, бо ніхуя не зрозуміло. Із Зеленським пощастило просто мати нормального чувака, що навчився говорити нормально англійською, поталанило. Я б ніколи не подумав, що таке станеться, але отак сталося.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715417 вiд 2025-02-21 22:14:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715414 Блeкмoр вiд сaмoгo пoчaтку зaдумaв всe, ну скaнiбaлiзувaв Eльф :) Пeрший aльбoм нaзивaвся Ritchie Blackmore's Rainbow
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715416 вiд 2025-02-21 21:45:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715414 --- Рейнбов це була одна з перших груп в жанрі важкого року, яку дали послухать хуліард і хутрільйон років тому (1982), на касетному магнітофоні Весна, потім якийсь час були бобіни на приставці Нота. Але я не про апаратуру, а про враження. Це було порівняно з Аллою Пугачовою досить круто.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715415 вiд 2025-02-21 21:42:02А соррі, я не десь тут гаву зловив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715414 вiд 2025-02-21 21:36:43olma № 1715412 вiд 2025-02-21 21:27:48 Це з другого альбому (Rainbow Rising). На першому альбомі Пауелла ще не було - перший склад Rainbow це фактично була група, з якою співав Діо, і яка була приватизована Блекмором ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715413 вiд 2025-02-21 21:31:27«Я йду в президенти», – нардеп Дубінський зробив заяву з СІЗО … Полізла усіляка йобана хуйня з-під плінтусів.