PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715012 вiд 2025-02-19 01:58:11Trump барига-бізнесмен. 90% часу на переговорах тет а тет кацапи підсовували теми про майбутнє співробітництво і спільні проекти, типу розробки родовищ антарктиди. Мабуть тому Трамп і видає такі пассажі після зустрічі.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715011 вiд 2025-02-19 01:30:37«Донні дурень, хотів кинути на гроші чудака, який кинув самого Коломойського.»
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715010 вiд 2025-02-19 01:02:48LAZY № 1715005 вiд 2025-02-19 00:50:14 Пристосовуюсь до нових реалій, скоро Трамп вимагатиме, щоб українці забули всі погані епітети, які для кацапських свинособак придумали. Але я впевнений, що перемога Зеленського на виборах не буде визнана легітимною Трампом, про це по суті було сьогодні прямим текстом сказано. Без шансів, вибори це ловушка для Зе, йому треба якось перевернути стіл, за яким він опинився з шулерами. Може Залужний не найкращий варіант, але спроби Зеленського йти на вибори призведуть до ще гіршої ситуації ніж зараз
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715009 вiд 2025-02-19 00:59:43ProstoVlizPobalakaty № 1715007 Ну всьо, ківалова помножили на нуль, нарешті!!!!11 Може ще і дбр там щось копає і у служби божої питання є?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715008 вiд 2025-02-19 00:57:53ProstoVlizPobalakaty № 1715003 А які взагалі політичні погляди гарного козака і Героя України (заслужено, ІМХО) Валерія Федоровича Залужного? Яка у нього команда? Але наріду похуй, особливо якщо кандидат загадково посміхатиметься, віщатиме розумні речі як вконтактє (закреслено) фейсбуці, а нарід намалює собі то шо кожний собі хоче бачити. Ніхуя ніхто нічому не вчиться.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715007 вiд 2025-02-19 00:57:13Vichny № 1715004 вiд 2025-02-19 00:45:40 Ківалов уже тиждень як формально без посади в системі освіти, і Юракадемія вже в процесі приєднання до університету ім. Мечникова, з якого колись виділилась. Так що все ускладнилось. А Усик може спокійно захиститись і в універі фізвиховання, там наймолодший в. о. ректора мабуть за всю історію України Пижов, один з тих, хто був в команді колишнього міністра Шкарлета
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715006 вiд 2025-02-19 00:51:25Vichny № 1715004 Не пизди на майбутнього президента та нову надію мудрої нації хліборобів та гречкосіїв!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715005 вiд 2025-02-19 00:50:14ProstoVlizPobalakaty № 1715003 вiд 2025-02-19 00:35:28 його звинуватять у фальсифікації росіяни точно … Ах ти ж йобаний пиздець, кацапи звинуватять?! У фальсифікації?!?!? О боже, як жеж ми будемо з тим жити!!! Прийми вітання, ти вже провалив тест із адекватності. Залужний, блядь. Хуюжний. Це блядь хто взагалі? Какой нахуй з нього президент? Та взагалі слово «росіяни» багато що про тебе говорить. Мабуть і «Путін» з великої літери пишеш? Та «Росія»?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715004 вiд 2025-02-19 00:45:40Voxa (м. Запоріжжя) є 1714980 вiд 2025-02-18 23:07:42 «Олександр Усик буде захищати дисертацію для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю» Право ". Тема дисертації 38-річного боксера — «Адміністративно-правове забезпечення міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту» ----------- До Ківалова його, там порішають. Одному національному улюбленцеві порішали же, бєз атрива ат праізводства навіть. А може і з атривам, різне кажуть злі язики
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715003 вiд 2025-02-19 00:35:28 LAZY № 1714998 вiд 2025-02-19 00:04:29 Це буде також екзамен на зрілість Зеленського. Набагато сильнішим був би крок від нього на підтримку кандидата в президенти Залужного. Тому що спроба Зеленського виграти вибори самостійно призведе до того, що його звинуватять у фальсифікації росіяни точно, а судячи по тому, що говорить Трамп, то і американці теж. Тут треба викидати ту колоду, що підсовують досвідчені шулери і їбашити канделябром.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715002 вiд 2025-02-19 00:32:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) є 1714925 вiд 2025-02-18 10:55:16 Тим часом, розпухле єрмачидло поганою англійською мовою розповіло про те, що ми готові ко фсєму, але є такі речі, на які ми пойтіть нє можем: https://www.pbs.org/newshour/show/february-15-2025-pbs-news-weekend-full-episode (з 2:50 десь до 8:00 хв.) --------------- І ця людина закінчина Інститут міжнародни х відносин? Божебоже… Хуіз он дьюті тудей?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715001 вiд 2025-02-19 00:29:30Угу культ трампа Вони в кожному реченні повторюють як сказав великий кормчий трамп. Побачимо, що наший Найвеличніший відповість. Він злопам'ятний, може ввести санкції проти трампа. Чомусь хотілось би послухати думку Нікалая.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715000 вiд 2025-02-19 00:29:18Шедевральне GoPro відео від кацапiв. Луї де Фюнес відпочиває. Можуть сміливо подавати на Оскар. https://t.me/ianina_sokolova/16016
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714999 вiд 2025-02-19 00:19:56Enot є 1714886 вiд 2025-02-17 18:06:38 Я помітив що в багатьох спічах і т. д. трампістів обов'язково щось є про велич задуму президента Трампа, його унікальні здібності щось там зробить та інші нев'єбенності. Таке відчуття що вони ще хорові пісні холуїв сраліна переплюнуть
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714998 вiд 2025-02-19 00:04:29Ну, якщо продавлять вибори - то Зеленському треба йти та вигравати їх, чи не так? От і буде вирішальний екзамен на зрілість для мудрого наріду.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714997 вiд 2025-02-19 00:04:14походу Трамп не пробачив два імпічмента
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714996 вiд 2025-02-19 00:00:14Сука як шкода що цю йобану руду мавпу не пристрелили. Щоб весь його мікромозок розлетівся по їбальникам його хуєсосів. Ех, Томас, Томас.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714995 вiд 2025-02-18 23:55:16Там Трамп таке вже висирає в сторону України що навіть бажання коментувати нема, ніби захарова чи лавров виступають, ріторика один в один
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714994 вiд 2025-02-18 23:51:27 Трамп назвал итоги переговоров в Эр-Рияде «хорошими» и заявил, что в Украине надо провести выборы ▪️Российско-американские переговоры в Саудовской Аравии прошли «очень хорошо», и теперь он намного более уверен в перспективах завершения войны в Украине, заявил Трамп, разговаривая с журналистами. ▪️Трамп сказал, что разочарован позицией Украины. «Сегодня я услышал: ой, нас не пригласили. Вы там были три года, вы не должны были начинать этого, должны были договориться», — сказал он. ▪️В ответ на вопрос, что он думает о требовании России провести в Украине новые выборы, Трамп сказал, что украинские города разрушены в результате войны, а рейтинг Зеленского — 4% (откуда Трамп взял эту цифру, непонятно). «Люди в Украине должны были бы сказать: у нас давно не было выборов. Это не вопрос России, это я говорю», — сказал Трамп. ▪️Зеленский не знает, куда делась половина $320 млрд, которые США передали Украине, заявил Трамп. The Bell ---- як каже бабченко: спокойной ночи (с)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714993 вiд 2025-02-18 23:48:10ProstoVlizPobalakaty № 1714991 Він і перший гол пустив такий собі.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714992 вiд 2025-02-18 23:47:28теніс ProstoVlizPobalakaty № 1714979 так. світоліна-костюк програли в 2му колі. при рівній грі. еліні все рівно, а марті буде гарний урок вцілому за 2 турніри непогано зіграли даяна далі вийшла на ігу. при супер-грі даяни - має 40% шансів. іга зараз не на 100% готова. трохи змінює гру з новим тренером, може «провалитись» (хоча для іги таке слово не дуже підходить, вона - «космонавт», як рафа. менталка - залізобетон) :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714991 вiд 2025-02-18 23:47:08VVV № 1714989 вiд 2025-02-18 23:43:15 Трубін рятував в першому таймі багато, а зараз був технічний брак при падінні в сторону, характерний для високих воротарів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714990 вiд 2025-02-18 23:44:49Трубін слажав.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714989 вiд 2025-02-18 23:43:15щось Трубін слабенько. не рятує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714988 вiд 2025-02-18 23:41:51Геть (Геть) № 1714985 не схоже. Глянув вікі, вона жила у Італії до 8 років, потім переїхала у Мюнхен. На 24:10 хв говорить Зелі двадцять, чітко. Зеля здивовано перепитує 20? Її може десь вербанули кацапи, або просто знає кілька мов, чи пару слів російською, інтеліґенція.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714987 вiд 2025-02-18 23:25:22Селтік зловив таки свій шанс, стає весело.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714986 вiд 2025-02-18 23:25:22Бенфіка взагалі не про захист. Почали грати коли пропустили 2-й. Така собі португальська Севілья. Вперед вміють і люблять, назад - наче вміють, але не точно люблять.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714985 вiд 2025-02-18 23:16:37PEPSI (Merkury) № 1714975 вiд 2025-02-18 22:56:15 Майшбєрґєр - східна німкеня? Як ні, мабуть з кацапофілів чи фанатка дуолінґо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714984 вiд 2025-02-18 23:15:51Музло непогане. кіношний фанк-рок, радянський порно-фанк. На загнившому заході під цей порно-грув знімали порнуху Deep Throat, а в Совку цілком пристойні мюзікли на теми ренесансу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714983 вiд 2025-02-18 23:12:45VVV № 1714978 Труффальдино из Бергамо (1 серия) (1976 год) комедийный мюзикл Непогано.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714982 вiд 2025-02-18 23:12:06ProstoVlizPobalakaty № 1714981 так. поки Бенфіка страждає.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714981 вiд 2025-02-18 23:11:08VVV № 1714978 вiд 2025-02-18 23:05:06 Кацаподрочери з Монако (щоправда без свого кацапа, і можливо саме тому) несподівано возять Бенфіку на її полі, там Трубін геройствує, завдяки йому ще прийнятний рахунок тримається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714980 вiд 2025-02-18 23:07:42«Олександр Усик буде захищати дисертацію для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю» Право ". Тема дисертації 38-річного боксера — «Адміністративно-правове забезпечення міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту» :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714979 вiд 2025-02-18 23:06:43Костюк і Світоліна сьогодні програли 4 тайбрейки на двох. Невдалий видався день, суперниці в ключові моменти просто стабільніше грали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714978 вiд 2025-02-18 23:05:06Нормально бергамських кацаподрочерів бельгійці возять. гут.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714977 вiд 2025-02-18 22:58:25Orest Dniprovskiy (Київ) № 1714974 вiд 2025-02-18 22:53:39 Просто провалюють гру з незрозумілих (може й зрозумілих для тих, хто кожну їхню гру дивиться) причин. В груповому турнірі у них все було нормально, перший матч з Брюгге трохи почалися проблеми в захисті, а сьогодні повний розвал.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714976 вiд 2025-02-18 22:57:01Сьогодні поки що не італійський день
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714975 вiд 2025-02-18 22:56:15Valeriy № 1714968 тезисно я вже озвучив, добавити нічого. Ось оригінал: (з дивного і неочікуваного, посеред вью Зеля спитав скільки % зараз у АфД, Майшбергер каже zwanzig (20), пауза, і Майшбергер каже «двадцать» (російською)). Я так і присів. Ніколи і ніде за всі 20 років, що я дивлюсь цю передачу, вона ніколи не мовила і слова російською.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714974 вiд 2025-02-18 22:53:39Дивлюся Аталанта - Брюге 0:3 Аталанта не схожа на італійську команду
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714973 вiд 2025-02-18 22:53:20У Монако Вінісіус2.0 бігає. Клон?