Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714932 вiд 2025-02-18 15:44:06"Кремль запропонував адміністрації Трампа угоду щодо російських природних ресурсів. За словами глави Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, американські нафтові компанії можуть повернутися в країну. Крім цього, він заявив, що Росія зацікавлена у спільних із США проєктах в Арктиці. Він зазначив, що у великих американських нафтових компаній в Росії був «дуже успішний бізнес», а від санкцій проти країни вони нібито втратили $300 млрд. " хм. хм. ну в принципі цілком логічно, власних технологій добичи на півночі у кацапів немає. але виглядає як аукціон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714931 вiд 2025-02-18 15:40:43Ostap Yarysh @OstapYarysh ‼️Від Держдепу, після зустрічі американської та російської делегацій в Саудівській Аравії. Формулювання збережені. Ми погодилися: ▪️Встановити механізм консультацій для роботи з подразниками у наших двосторонніх відносинах, щоб нормалізувати роботу наших дипломатичних представництв. ▪️Призначити відповідні команди високого рівня, щоб розпочати роботу над якнайшвидшим припиненням конфлікту в Україні — у спосіб, який є тривалим, стійким і прийнятним для всіх сторін. ▪️Закласти основу для майбутньої співпраці з питань, що становлять взаємний геополітичний інтерес, а також історичних економічних та інвестиційних можливостей, які виникнуть після успішного завершення конфлікту в Україні. ▪️Сторони нинішньої зустрічі обіцяють бути залученими, щоб переконатися: процес просувається вперед своєчасно та продуктивно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714930 вiд 2025-02-18 15:07:52olma № 1714929 від єРадару Ціль зі швидкістю майже 4к припинила існування / фіксацію на межі Сумської області. Носики в укриттях, коти. Триває загроза балістики з Курщини південно-західним курсом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714929 вiд 2025-02-18 15:03:04А вже летить? Чи МіГ 31 в саваслєйке взлєтєл?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714928 вiд 2025-02-18 14:59:21Чекали на закінчення зустрічі, щоб вітання передати балістикою?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714927 вiд 2025-02-18 14:01:02…люють отриману інформацію, яка вже є дещо застарілою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714926 вiд 2025-02-18 14:00:08Мабуть всі перетрав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714925 вiд 2025-02-18 10:55:16Тим часом, розпухле єрмачидло поганою англійською мовою розповіло про те, що ми готові ко фсєму, але є такі речі, на які ми пойтіть нє можем:https://www.pbs.org/newshour/show/february-15-2025-pbs-news-weekend-full-episode(з 2:50 десь до 8:00 хв.)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714924 вiд 2025-02-18 10:25:57https://www.instagram.com/reel/DGK55e3C2ZP/?utm_source=ig_web_copy_link це до суперечки про Хуйсен-Забарний. Дивимось на Забарного і на 2 номера Хуйсена. І таких моментів було чимало цього сезону. Це гравці різного рівня, принаймні поки що.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714923 вiд 2025-02-18 09:44:10Financial Times «European nations have been left at the kids’ table in talks over the future of Ukraine because of decades of under-investment in defence, the chief of Germany’s largest defence contractor has warned.» понятно шо у дятька є шкурний інтерес, але все одно цілком слушно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714922 вiд 2025-02-18 09:32:12OlegSh № 1714919 все вказує на те, що він пиздить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714921 вiд 2025-02-18 08:57:29бардак в мислях і діях Трампа
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714920 вiд 2025-02-18 08:56:03Келлог, що мав бути головним від Пиерики на переговорах, який придумав концепцію 'мир через силу', і якого грубо посунули на маргінес, починає придумувати якісь свої інтерпретації того бардаку який панував в мислях і діжках Трампа.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714919 вiд 2025-02-18 03:38:10Спеціальний представник США у справах України та Росії Кіт Келлог пояснив Сполучені Штати будуть вести обговорення щодо потенційних умов для миру по двом трекам – окремо з російською і окремо з українською стороною. Пiсля кoнсультaцiй Будe виснoвoк: нeмa нiякиx мoжливиx умoв
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714918 вiд 2025-02-18 01:07:09У хуйлостану вікно можливостей. Ще тиждень -10 вночі… Всі шахеди що є в наявності - летять.. … 01:00 Київська область: 1х БпЛА у Вишгородському районі. Чернігівська область: 3х БпЛА від Чернігова до Чорнобильської ЗВ. 2х БпЛА від Ніжина до Калити. 2х БпЛА на північ від Чернігова. 1х БпЛА у Корюківському районі. 3х БпЛА від Конотопу на Прилуки. Полтавська область: 6х БпЛА від Охтирки у напрямку Полтави. 4х БпЛА у Лубенському районі. 5х БпЛА у Миргородському районі. 3х БпЛА по межі Роменського району. 1х БпЛА на Північний Схід від Полтави. 3х БпЛА у напрямку Кременчук та агломерація. Черкаська область: 2х БпЛА біля Черкас на Північ та Південь від міста. Кіровоградська область: 2х БпЛА поблизу водосховища. 1х БпЛА у напрямку Сміла/Черкаси. 1х БпЛА у Кропивницькому районі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714917 вiд 2025-02-18 00:57:07olma № 1714914 вiд 2025-02-17 22:50:10 ProstoVlizPobalakaty № 1714913 --- Мені подобається їхня стратегія. Порівняти з українцями - ми реально якісь відсталі в плані що треба на ЄБ. Ну хіба шо нам політика допомагає. … Та невже, ну і скільки перемог у «стратегічної» Естонії, а скільки у «відсталої» України? А якщо порахувати місця у першій десятці, або у п'ятірці? Хуйню не верзи, Україна одна із найсильніших країн у плані музики у цілому світі. Якщо ви все життя слухаєте своїх патлатих нафталинових довбойобів і ніхуя не знаєте про сучасну, нескінченно різноманітну українську музику - то це ваші особисті проблеми.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714916 вiд 2025-02-18 00:48:44Отжеж блядь совки невиліковні. Все ніяк у них «прибалтика» та «прибалти» із голови не виб'ються. Чисто кацапи з їхньою впертою шизою «НА Украине». «А чьто тут такова то, ми так прівиклі то! Правіла рускаго язика мєнять раді какіх-то укрАінцев нє хатім!»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714915 вiд 2025-02-17 23:55:47даний захід проігнорували - Циганик, Вацко і пресофіцер ФК Вуудз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714914 вiд 2025-02-17 22:50:10ProstoVlizPobalakaty № 1714913 --- Мені подобається їхня стратегія. Порівняти з українцями - ми реально якісь відсталі в плані що треба на ЄБ. Ну хіба шо нам політика допомагає.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714913 вiд 2025-02-17 22:43:07olma № 1714912 вiд 2025-02-17 22:32:45 Строго кажучи, це естонське переосмислення творчості російського Little Big і воно слабше за драйвовий оригінал, і мені здається, що це все з анекдотичним естонським запізненням у часі, кілька років тому могло б поборотись за перемогу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714912 вiд 2025-02-17 22:32:45 Естонський національний переможець на Євробачення 2025
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714911 вiд 2025-02-17 22:25:26Суко, прямо на очах йобнуло
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714910 вiд 2025-02-17 22:18:55adam_kinzinger 2 год Трамп намагається самотужки врятувати Росію від певного краху
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714909 вiд 2025-02-17 22:15:20olma № 1714883 вiн в Укрaїнi дрoни випрoбoвує… aлe йoбнутий…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714908 вiд 2025-02-17 22:13:48sk (Samsung galaxy) № 1714906 oтe re-affrim вжe зa***o. трeбa кoнкрeтикa - 100К штикiв.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714907 вiд 2025-02-17 22:11:31https://www.washingtonpost.com/opinions/2025/02/11/trump-congress-courts-doge-musk/ Якийсь старий адвайзер ще Рейгана закликає КОнгрес і Верховний Суд зупинити Трампа, оскільки місяць його діяльності є надзвичайно неконстутиціним. Як нібито там у Трампа хтось когось слухати буде.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714906 вiд 2025-02-17 21:59:29Ursula von der Leyen @vonderleyen Today in Paris we reaffirmed that Ukraine deserves peace through strength. Peace respectful of its independance, sovereignty, territorial integrity, with strong security guarantees. Europe carries its full share of the military assistance to Ukraine. At the same time we need a surge in defence in Europe.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714905 вiд 2025-02-17 21:19:16прибалтам приготовиться:------------США могут вывести своих военных из стран Балтии на фоне переговоров с Россией. Об этом пишет Financial Times со ссылкой на неназванных чиновников.«Европейские чиновники полагают, что Трамп, скорее всего, согласится вывести американские войска из стран Балтии и, возможно, дальше на запад», - пишет издание.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714904 вiд 2025-02-17 21:08:34Зустріч представників США та Росії, яка 18 лютого відбудеться в Саудівській Аравії, не слід розглядати як частину переговорного процесу щодо України. Про це заявила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс, передає Цензор. НЕТ із посиланням на The Times. Джерело: https://censor.net/ua/n3536345
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714903 вiд 2025-02-17 20:47:52olma № 1714901 бо він хоче грошей від того їбаната на вибори через 4 роки. як варіант.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714902 вiд 2025-02-17 20:39:05klirik № 1714896 вiд 2025-02-17 20:03:50 Трамп не наш союзник, нашим союзником по інерції від попередньої адміністрації є США, нова адміністрація поки що не ініціювала жодного проекту, який би підтверджував статус союзника. Зате недружніх до України дій зроблено вже достатньо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714901 вiд 2025-02-17 20:32:41VVV № 1714900 --- Можливо, схоже спічрайтером для Мюнхенської промови у нього був Ілон Маск, який просуває цей white power, і на практиці трахає всіх білих женщин, щоб більше нарожати білих. Х-й його знає
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714900 вiд 2025-02-17 20:14:39olma № 1714894 ДіДжей не гірший. він політик-пристосуванець, який цілком може мати притомні погляди на хуйню, що твориться у світі. а трамп тупо йобнутий.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714899 вiд 2025-02-17 20:12:39https://www.telegraph.co.uk/business/2025/02/17/revealed-trump-confidential-plan-ukraine-stranglehold/ Revealed: Trump’s confidential plan to put Ukraine in a stranglehold Panic in Kyiv as US president demands higher share of GDP than Germany’s First World War reparations автор тексту: Ambrose Evans-Pritchard якийсь чувак мабуть мегаблакитних кровєй! ---- Але мені хотілося б почути довбойобів британців з правого спектру політики типа Борі Джонсона, (можливо, історика Ніла Фергюссона0, які півроку промовляли, що адміністрація Трампа це чуваки, які переживають за Україну, які зможуть Хуйла загнати в загон…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714898 вiд 2025-02-17 20:10:41klirik № 1714896 Ідеальний варіант був би захуярити обох :-)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714897 вiд 2025-02-17 20:09:20Про Трампа так багато хто розмірковував, а один чувак навіть спробував, але трохи не попав. Цілком можливо йому колись поставлять пам'ятник.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714896 вiд 2025-02-17 20:03:50Жесть, як швидко ми полишили думку захуярити мерзотне хуйло і тепер в таком жу контексті розмірковуєм про президента США, який наче наш союзник. Оце називається іпсо, і воно спрацювало у кгб-тів на всі 100%
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714895 вiд 2025-02-17 19:48:56Є погані новини, друмпф домовляється з болторусами за послаблення санкцій - для банків та торгівлі. Це і є оплата кацапні за нафту, можливість купувати компоненти для військового виробництва, тощо. Цей перділа активно кацапам підмахує.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714894 вiд 2025-02-17 19:43:15Enot № 1714893 ---- Є у певних колах ідея спорядити Лі Гарві (Освальда) до Трампа. Але ідея провальна, бо тоді буде ще гірший ДіДжей.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714893 вiд 2025-02-17 19:19:45Економічна угода про «компенсацію», яку США запропонували Україні - «гірша за репарації, накладені на Німеччину», — The Telegraph До нього входять не лише контроль за критично важливими мінералами країни – воно охоплює все: від портів та інфраструктури до нафти та газу, а також більшу ресурсну базу країни. У ньому говориться, що: — США та Україна повинні створити спільний інвестиційний фонд, щоб уникнути вигоди для «ворожих сторін конфлікту» від відновлення України. — США забирають 50% поточних доходів від видобутку ресурсів і 50% від вартості нових ліцензій для третіх осіб. — Зеленський «не очікував зіткнутися з умовами, які зазвичай накладаються на держави-агресори, переможені у війні». «Якби цей проект було прийнято, вимоги Трампа склали б більшу частку ВВП України, ніж репарації, накладені на Німеччину за Версальським договором», – йдеться у статті.