olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714772 вiд 2025-02-16 13:15:29Ліцензій як правило 2. Перша на геологічну розвідку (дорозвідку) з правом видобування, а потім вже нормальна ліцензія. Але там головне це землевідведення. Земля належить громаді, але вирішує зазвичай ОДА. Потім там екологія, проект утилізації. В Україні всі землі цінні. Це або орна земля, або степи, або поряд якісь посьолки, села. Тут не вийде заїбашити шахту чи карєр завбільшки як піврайона. Я вважаю з Трампом взагалі не треба нічого підписувати. Його політика - це якийсь печерний імперський колоніалізм 18-19 століття в його гіршому вигляді. Він же хоче забрати даром типа за те що Байден вам давав гроші і зброю. а ми візьмемо надрами. Ці всі метали є і в Штатах і в Канаді. Просто там заїбуться землю виділяти і дохуя вскриші треба. У нас мабуть треба з Європейцями зробити СП на титановому родовищі в Житомирській області. Там і берилій є і ще пів Таблиці Менделєєва. З американцями уран в Жовтих Водах. Конкретне родовище, конкретне СП, конкретний договір. Оце шо Трамп вислав свого мінфіна з бумажкою - це ж дічь і хуйня. Це чорні ріелтори і чорні нотаріуси, у старих людей або у наркомана хочуть видурити. Зеленському треба загімновозити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714771 вiд 2025-02-16 13:13:43вилученням Белінгема це візуалізація виразу «допізделся»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714770 вiд 2025-02-16 13:01:38olma № 1714768 При чому для обох команд - принципово! Після відвідування піздюлін святкують наче чс виграли…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714769 вiд 2025-02-16 13:00:13Президент Аргентини запустив щиток на $4,5 млрд Сьогодні вночі президент Аргентини Хав'єр Мілей у своєму X (Twitter) опублікував контракт токена LIBRA, який за пів години досяг капіталізації в $4,5 млрд. Уже через 6 годин після запуску він видалив пост і сказав, що більше не підтримує проєкт: «Я не знав подробиць цього проєкту і, ознайомившись із ним, вирішив не поширювати його далі (тому я і видалив твіт)». Причиною невдачі він назвав опозицію, яка «хоче скористатися цією ситуацією». Токен упав на 97% від ATH. … Бабченко постійно пише про «рожевих поні» Тут щось подібне… Справа ммм живе і процвітає…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714768 вiд 2025-02-16 12:52:112 Sk. По ходу кленові листки піздюлей дають звьоздно-паласатим.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714767 вiд 2025-02-16 12:51:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1714765 Колись наче ж хотіли ввести правило що крім кеп-а ніхто не може з арбітром спілкуватись… А так можна «гнати» на арбітра постійно, виправдовуючись тим що «я ж тебе на хуй не посилав?»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714766 вiд 2025-02-16 12:47:05sk (Samsung galaxy) № 1714764 ---- судді почули «від'їбіться» і влупили червону Джуду. У арбітрів є багато варіантів: - Бачиш двері? Мацай клямку - Щічки дуєм і пиздуєм - Чухай ногу об дорогу - На раз зібрався, на два - з'їбався - Шапка - двері - калідор - Бери печенько і йди потихеньку - Береш паличку маленьку і пиздуєш потихеньку - Труси надів і полетів - Спердалай! (пишуть - це польською. Але ж красиво!) - Бери сандалі, пиздуй подалі. - Сапай вазони, нюхай дуст - Валькуй городами - Цілуйте тата в коліщата - Пилуй, поки трамваї ходять - Греби загомінками - Там ваша шляпа, а отам - наші двері - Піну сдуй і пиздуй - Вйо, бо дощ - Забіжи у кукурудзу та накрийся лопухом - Шапку знайшов і нахуй пішов - Вишманделюйся! - Топай з пляжу без панамки - Хто із торбой, хто з мішком - всі пиздуєте пішком. - Черевик на патик - і на вихід. - Крути ноги - роби вітер
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714765 вiд 2025-02-16 12:39:47sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1714764 вiд 2025-02-16 12:33:57«йоптваюмать» та «ідинафуй» також мають різне значення, але ж арбітрові все одно абідно ;)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714764 вiд 2025-02-16 12:33:57? Ancelotti: “I think the referee did not understand Jude Bellingham’s English. He said f*ck off, not f*ck you… that’s way different”. “I won’t talk more about the referee as I want to be on the bench next week”. … Вчора белінгем червону отримав… Мільйон відосів на ютьюб, у нього через слово «фак-офф» в сторону арбітрів…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714763 вiд 2025-02-16 12:12:41поражает уровень икспердов в телевизоре.. Не пригласили на переговоры, аяяй, без меня меня женили.Не будет никаких переговоров по Украине. Будет устная договоренность, по-понятиям. Парашке отходит зона влияния на территории бывшего ссср и стран варшавского договора. При этом парашка гарантирует неприменения ядерного оружия, оставит в покае ядерно-опасные объекты, сваливает с Кубы и Венесуэллы. Не лезет в верояный конфликт Штатов с кетаем.С Кетаем парашка нащет средней азии должна договариваться сама. В «своей зоне влияния» творит что хочет, Штаты не вмешиваются..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714762 вiд 2025-02-16 11:24:46є наглядний «цікавий» приклад. Напевно зараз про це місто усі чули, воно біля лінії фронта - Степногірськ. Зараз кацапи поступово рівняють с землею. Так от за есересер там була шахта з видобутку марганцевої руди. Біля шахи відповідно виросло ціле доволі сучасне мсто посеред степу 9 поверхівки, школи лікарні вся інфраструра. Як совок скінчився вийшло так, шо шахта належить одним, а ліценція на видобуток іншим. Домовитись не змогли. Шахту закрили бо видобувати було ніяк, відповідно утримувати, її банально затопило. Місто почало умирать перетворюючись на привід. Робити там просто нічого. 20 км від Зп.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714761 вiд 2025-02-16 11:19:13Щодо ліцензій, то хз, які зараз норми у разі якщо ліцензія дійсна, а жодних робіт не проводиться. Чи можна таку «сплячу» ліцензію скасувати, а ліцензійні права знову виставити на аукціон? Бо раніше заможні буратіни чимало таких ліцензій тримали хз як довго.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714760 вiд 2025-02-16 11:13:39sk (Samsung galaxy) № 1714755 надра належать народу України. За Конституцією. Їх неможна приватизувати. А от ліценції на їх видобуток, тут є варіанти … А по суті, і «Конституція на паузі» та і майже любу лізенію можно за всяк час анулювати, за бажанням.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714759 вiд 2025-02-16 11:10:25Ділянки надр - це одне, а земля над ними - це інше. Якщо ці ділянки розташовані поблизу населених пунктів, то земля належить місцевим громадам, а якщо це землі с/г призначення, то вони можуть належати приватним власникам. І нехай Трамп із ними домовляється ;)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714758 вiд 2025-02-16 11:10:00Brian Krassenstein @krassenstein · 6h The USA / Canada Hockey game has a lot of tension. I wonder why…. 3 fights in 9 seconds.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714757 вiд 2025-02-16 11:09:52"враження про Келлога та про американську адміністрацію. «Реалізм». Це напевно найбільш повторюване у американців слово. Основні тези, про які говорять американці в кулуарах: 1. Україна не може перемогти росію військовим шляхом в нинішньому моменті. 2. У росії є проблеми, але у України вони більші. росія не залежить від допомоги її союзників, як Україна. 3. Потрібно грати стратегічно, а не тактично. Стратегічно Україні вигідно зараз зупинитись і мати мирний договір. 4. Україна не є частиною США, щоб США за неї воювала, але США розглядає Україну, як свого союзника. 5. Скорочення армії України не може бути в договорі між росією та Україною. 6. Європа має більше допомагати Україні. 7. росія готова втрачати вбитими сотні тисяч своїх громадян. Ніхто в світі на це не готовий піти. 8. Завдання мирного договору - Україна має бути незалежною та сильною країною. Ось так. Висновків не буде. " оце здається найбільш врівноважений висновок із зустрічей у Мюнхені. Без розхитувань і істерій.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714756 вiд 2025-02-16 11:09:21https://x.com/espn/status/1890939152880783504 Початок хокею США - канада
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714755 вiд 2025-02-16 11:05:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1714753 вiд 2025-02-16 10:59:11 klirik № 1714751 У світлі останні переговорів із штатами, цікаво ділянки з металами, про які йдуть переговори, кому належать? Чи зараз підкилимні боротьба пішла, задешево застовбити щоб потім «озолотитись»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714754 вiд 2025-02-16 11:00:25ironbelly (LMW28IF) № 1714748 вiд 2025-02-16 02:53:20 PEPSI (Merkury) № 1714747 https://x.com/atrupar/status/1890068942246351108 Все так і було
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714753 вiд 2025-02-16 10:59:11klirik № 1714751 ну там же багато видобутку. Там і державний Нафтогаз і купа приватних підприємств. А Ахмет там з 21 року вроде, треба подивитись. Цікаво у Шуфріча ділянку відібрали, чи працює :) Просто раніше про землетруси якось не повідомляли, чи просто може не писали. А може зараз перейшли на фрекінг, так би мовити інтенсифікували дОбичу :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714752 вiд 2025-02-16 10:55:25Щоб сейсмічні прилади це сприйняли як землетрус, щось суттєве мало йобнути.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714751 вiд 2025-02-16 10:40:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1714750 Ну якщо співставити з цим повідомленням речника Yasno, то можно зробити висновок що Ахметкеивіддали видобуток газу на Полтавщині ------------------- Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 11 лют. Вже можна казати Сьогодні під час ранкової ракетної атаки відбулося влучання в об'єкт газовидобутку ДТЕК на Полтавщині. Об'єкт не працює, проводиться оцінка руйнувань і пошкоджень…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714750 вiд 2025-02-16 10:06:57Зареєстровано землетрус з території Полтавської області, магнітудою 3,1 16.02.25 вроде пару тижнів тому вже ж було? шо вони там роблять? пласти в корі рвуть?
xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714749 вiд 2025-02-16 08:58:03Добрий ранок шановні, ось тут 2 лінки на інтерв’ю гидоти-мерзотника аль бано не менш гидотному ватиканському радіо: https://www.instagram.com/p/DF8GqX1ij_6/?igsh=MTY2MGM3cWo1cWd0cw== https://www.instagram.com/reel/DF5MqMzChR5/?igsh=Mm94NTl5czBidm91 Усіх хто мають час і бажання залишити відповідні коментарі ласкаво просимо. Акаунт мерзоти вочевидь прибирає неприємні коментарі тому варто змусити їх попрацювати
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714748 вiд 2025-02-16 02:53:20PEPSI (Merkury) № 1714747 Працюєш Миколою? Ще вчора писали, що то фейк.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714747 вiд 2025-02-16 01:56:23П - паскуди … Почитайте брифинг министра обороны США и шлите его на юх, вслед за Венсом. РЕПОРТЕР: Вы сосредоточились на том, от чего отказывается Украина. Какие уступки попросят сделать Путина? ХЕГСЕТ: Хм. Я бы начал с того, что аргументы, которые были высказаны, что каким-то образом сесть за стол переговоров прямо сейчас — это уступки Владимиру Путину, я просто отвергаю это в чистом виде РЕПОРТЕР: Верно, но все «мирные переговоры» до сих пор были о том, от чего должна отказаться Украина — территория, стремление к НАТО, суверенитет. Так что же именно Путин предлагает? ХЕГСЕТ: Ну, я не думаю, что будет справедливо сказать, что мы просто идем на уступки Путину. РЕПОРТЕР: Хорошо, так он выводит войска? Платит репарации? Признает военные преступления? Или его большой «компромисс» просто забирает меньше Украины, чем он изначально хотел? ХЕГСЕТ: Смотрите, переговоры требуют, чтобы обе стороны пошли на жертвы. РЕПОРТЕР: Да, но только одна сторона начала полномасштабное вторжение. Если парень украл ваш дом и предложил вернуть половину вашей гостиной, это не «компромисс» — это сделка о заложниках. ХЕГСЕТ: Я просто думаю, что пришло время для дипломатии. РЕПОРТЕР: Дипломатия хороша, когда обе стороны хотят мира. Но когда одна сторона просто хочет «паузы» для перезарядки, это не дипломатия — это подготовка к следующему вторжению. ХЕГСЕТ: То есть вы говорите, что никаких переговоров, только бесконечная война? РЕПОРТЕР: Нет, я говорю, что мирное соглашение, при котором только одна сторона приносит жертвы, — это не мир — это капитуляция с лучшим брендингом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714746 вiд 2025-02-16 00:59:36К чему эта трындежь про нелегитимного Зеленского, если есть в Ростове легитимный Янукович? Ну и подпишите мир с ним, какие проблемы? :-)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714745 вiд 2025-02-16 00:34:272 VVV№ 1714740отож. лайновози через яких спробуй перелізти. а в примері - либящиєся «на позітівє» … яким Довбик забив, нагадую, рівно стільки ж, як і в УПЛ. А в Італії = зовсім інші хлопці.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714744 вiд 2025-02-16 00:23:48Якась піча
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714743 вiд 2025-02-15 23:21:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1714738 саме так. про той захист італійський вигадка, якій давно місце на звалищі історії.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714742 вiд 2025-02-15 23:20:59Fozzey № 1714731 вiд 2025-02-15 23:00:16 2 Valeriy № 1714718 Я не зміг жодного разу пограти у гольф, бо хокейну тримав наліво. Направо не стоїть. ----------------------------------------- А ось я також не зміг жодного разу пограти в гольф, хоч направо стоїть … але ключкою помахав.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714741 вiд 2025-02-15 23:19:48Valeriy № 1714737 +
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714740 вiд 2025-02-15 23:19:17Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1714734 це старий міф, якому вже років 50. іспанські команди навчені набагато краще. в Ромі немає кому створювати. Жирона минулого сезону мала дуже якісних гравців у півзахисті, про яких римляни можуть лише мріяти. в Італії є Інтер, ну, може, ще Мілан. решта - лайновози. ще Аталанта вміє грати у футбол, але то кацаполюбні підари.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714739 вiд 2025-02-15 23:17:05Valeriy № 1714737 +1 причом робив це кілька раз.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714738 вiд 2025-02-15 23:16:05Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1714734 я Рому через Довбика, інколи одним оком піддивляюсь :) Нормально б Довбик давав би ладу тому захисту, нема там нічого такого. Просто ні Савіво ні навіть Циганкова в Ромі нема, та і взагалі нема там кому пас дать. Довбик мяча майже не бачить.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714737 вiд 2025-02-15 23:15:21Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1714734 вiд 2025-02-15 23:06:13 2 Valeriy № 1714725 та нормальний сезон проводе Довбик. просто захист серії А викладає там, де захист Примери лише вчиться. ---------------------------------------- Сьогодні Савіньйо (бувший в Іспанії як Савіо) викатував з флангу в центр штрафної так, що коли забивав Мармуш забивав свій третій гол, Довбик собі думав «на его месте должен был быть я»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714736 вiд 2025-02-15 23:11:33Nycolas № 1714733 І що? Реал, Барселона, Атлетико. Коли вони грають між собою жоден матч АПЛ не може порівнятись за рівнем. Але, якщо чесно, це все хуйня і питання смаку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714735 вiд 2025-02-15 23:08:13Щось плутане та фуйове:----------------------"Ні припинення вогню, ні довгостроковий мирний договір не буде визначальним успіхом для безпеки України. Про це сказав спецпредставник США з питань України та Росії Кіт Келлог на Українському ланчі в межах Мюнхенської конференції з безпеки.За словами Келлога, безпека України полягає в досягненні «правильних цілей» і створенні «середовища», в якому можна працювати для стабільного довгострокового миру ".----------------------Та й взагалі схоже, що кел_лох - це такий дєдушко, який пердить ротом, а рєшаловом займаються інші люди.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714734 вiд 2025-02-15 23:06:132 Valeriy№ 1714725та нормальний сезон проводе Довбик. просто захист серії А викладає там, де захист Примери лише вчиться.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714733 вiд 2025-02-15 23:06:12VVV № 1714716 вiд 2025-02-15 21:46:15 Рейтинг УЄФА та кількість команд в топ-8 Ліги Чемпіонів не на користь Іспанії)