yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714692 вiд 2025-02-15 13:04:29Tennis Кацаполюба Зіннера забанили за допінґ на 3 місяці до 4 травня. Не на день більше, бо 5го ж починається тисячник у Римі, аби перша ракетка, крий, Боже, не пропустила нагоди добре підготуватися до наступного ґранд сламу. Що це, як не суцільна профанація?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714691 вiд 2025-02-15 12:40:05Канцлер Німеччини відкрив другий день Мюнхенської безпекової конференції. Головні тези: ? Шольц заявив, що «ми чули від міністра оборони США та президента США, що вони продовжать підтримувати Україну», однак попри це він «не розуміє те направлення, яке обрала адміністрація Трампа» ? «Я думаю що сильна Україна — сильне повідомлення Путіну. Я думаю, що допомога США та ЄС має продовжитись. І ми маємо вимагати справедливий мир, який не буде продиктований». ? «Путін хотів щось на подобі проксі-режиму в Україні. Він називав це денацифікацією, але насправді він хотів контролювати українців. Цього не станеться, Україна тепер сильна демократична держава на шляху до ЄС». ? «Що треба робити, аби не допустити повторення війни? В першу чергу — це сильна українська армія, яка буде більшою за можливості їхньої економіки. Після війни реалізація цього плану — є спільною відповідальністю Європи, США та інших союзників. Усі безпекові гарантії мають виходити з цього». ? «Чи потрібні Україні гарантії безпеки від США? Так, це один з принципів НАТО — ми робимо усе разом. Я наполягаю, щоб це залишалося базисом. Не існує окремої безпеки США та окремо ЄС». Команда Суспільного другий день працює у Мюнхені, стежте за подіями у текстовому онлайні на сайті та у наших соцмережах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714690 вiд 2025-02-15 11:56:32Конкретніше про оборудку з рідкісноземельними речовинами: https://www.nbcnews.com/politics/national-security/trump-officials-us-owning-half-ukraine-rare-earth-minerals-rcna192325
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714689 вiд 2025-02-15 11:50:55Те, що підари, прийшовши до влади, зайнялися підарством, не має викликати великого подиву. Але дивує швидкість, із якою вони скинули штани та почали чпокатися у жоппо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714688 вiд 2025-02-15 11:38:48Девіс брутально нокаутував Берінчика та відібрав титул чемпіона світу
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714687 вiд 2025-02-15 11:30:21дивує кількість конченої вати на 11 рік війни, яка вірить русні і хоче заробити на теракті. Результат: 6+1=7 українців постраждало, за теракт заплачено 0,0 гривень. він-він. Русня задоволено рже.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714686 вiд 2025-02-15 11:23:07сумна новина зранку. Тупа П. (ТП) підірвала себе і 6 військових ЗСУ у Миколаєві. Русня пообіцяла ТП 250 тис грн, дала бімбу в руки, а коли та підійшла до військових - русня бімбу просто дистанційно підірвала. ТП на шматки, 1 військовий загинув, 5 у важкому стані.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714685 вiд 2025-02-15 11:15:35мікрофлорі в животі сприяє баварське пиво
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714684 вiд 2025-02-15 09:28:37LAZY № 1714683 ---- Дотепно. Але це ж не найстрашніший на світі гріх? Насправді піду на ярмарок (на Ревуцького) куплю ферментованих продуктів: натурально квашеної капусти, огірків бочкового засолу, може ще щось. Пишуть британські вчені, що ці продукти сприяють мікрофлорі в животі ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714683 вiд 2025-02-15 09:19:46Тобто знову страждати та пиздити з дивану на глобальні теми?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714682 вiд 2025-02-15 09:17:39Геть (Геть) № 1714680 ---- Все гаразд! Почитав на ніч чудової поезії, пісень послухав. Виспався добре. І зараз можна зайнятися суботньою рутиною.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714681 вiд 2025-02-15 05:44:12Ну випила людина, що ж тепер. Буває. Не дивно на тлі новин та висерів підарасів.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714680 вiд 2025-02-15 04:20:33olma № 1714679 вiд 2025-02-15 01:02:27 Все гаразд? Раптом поезія, тощо.. не типово. Отже.. все гаразд?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714679 вiд 2025-02-15 01:02:27Звичайно, що ріка тяжіє тільки вниз, повільна і в’язка, немов рослинний слиз, коли твоя рука багром тримає спис. І дивишся в ріку, і бачиш не рибин, не мушлі на піску, що світяться з глибин, не лілію тяжку і ясну, мов ясмин. А бачиш, мов у сні, своє лице в ріці — самотність у човні, з жердиною в руці, своє лице на дні і рану на щоці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714678 вiд 2025-02-15 00:56:58Іще трошки української культури для … втаємничених. Юрій Андрухович Індія (уривок) "… 3. Увійшовши в хащі, де повно птиць, уяви: природа — майстерня Бога, по якій блукає твоя знемога. Все, що можеш ти, — це упасти ниць. Невблаганна зелень зійшла, як мор, як потоп, як піна, слизька на дотик. Ці рослини горді. Вони наркотик. Ці рослини схожі на хор потвор. “Але що там зелень! Вона — це тло для рептилій, гемонів. Я вбираю це гниття, цю розкіш — праобраз раю, де не все збулося й повсюди зло Ти, що маєш меч і до нього дух у спасеннім тілі, рубай, мов Юрій, розпанахуй гемонів, гарпій, фурій, розтинай пітонів, немов ропух! Бо якщо вже тут збожеволів Бог і вінцем творіння цей бестіарій, де яріє регіт чортячих арій, — ти повинен цим падлом встелити мох! Ти повинен вийти з хащів, поки над тобою Пані Ясна пробуде. Ти, що світло маєш в очах приблуди, мусиш вийти на срібло — на плин ріки… http://ukrbooks.com/ua/Indija/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714677 вiд 2025-02-15 00:46:33Це пісня про квітку кактуса кімнатного якщо шо. Просто українська культура геніальна річ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714676 вiд 2025-02-15 00:33:59Вірш дня. Костянтин Москалець *** Ти втретє цього літа зацвітеш такою квіткою — тендітною, п’янкою. Кімната втратить риси супокою, бо речі перейдуть у твій кортеж. Обернеш пил на срібло і кришталь, наділиш тіні здатністю до тліну. Одна із пелюсток розсуне стіни, ти — даль, і подолаєш іншу даль. В людей уже нема своїх святинь. Ти можеш стати першою, одначе, знай: біля тебе жоден не заплаче, і пам’ятай: два дні всього цвісти. Костянтин Москалець, із поетичної збірки «Поезія Келії»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714675 вiд 2025-02-15 00:32:02Плач Єремії Ти втретє цього літа зацвітеш
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714674 вiд 2025-02-15 00:28:21 Мертвий Півень і Каша Сальцова – Ми помрем не в Парижі Пісня на вірш Наталки Білоцерківець Наталка Білоцерківець: Вірші Я помру в Парижі в четвер увечері. Сесар Вальєхо забуваються лінії запахи барви і звуки слабне зір гасне слух і минається радість проста за своєю душею простягнеш обличчя і руки але високо і недосяжно вона проліта залишається тільки вокзал на останнім пероні сіра піна розлуки клубочиться пухне і от вже вона розмиває мої беззахисні долоні і огидним солодким теплом наповзає на рот залишилась любов але краще б її не було https://ukrzurnal.eu/ukr.archive.html/1086/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714673 вiд 2025-02-15 00:00:42Є небезпека, що ілони маски спробують Макрону подляну зробить, але подивимося на Німеччині через 10 днів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714672 вiд 2025-02-14 23:59:29Сьогодні новини вже більш такі приємні, порівняно зі учорашніми. Європа реагує на зміну ситуації в світі як заведено реагувати. ЩОсь реально важливе будемо виконувати, а хуйню, яка летить від нового преза Америки загімновозимо по мірі можливостей.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714671 вiд 2025-02-14 23:48:56Як бачу харю йобаного діджея цього, так і хочеться зарядити гнилим валянком. В ахуєнні часи живемо, бля
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714670 вiд 2025-02-14 23:48:06 «І гріховна, і свята», пісня - ПИРІГ І БАТІГ, вірші - Григорій Чупринка Галичанин Марьян Пиріг співає пісні на вірші наддніпрянців. Чупринка - істинний геній, загинув в 1921 від рух х-йлостанських орків. текст вірша просто неймовірний https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=15161
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714669 вiд 2025-02-14 23:43:17Гы, Брайтон Жарит Челси на 3-0
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714668 вiд 2025-02-14 23:41:11Ви могли бачити ранкові новини з інтервʼю Джей Ді Венса для Wall Street Journal — що серед іншого, може йтись про військові дії США проти Росії та розміщення американських військ в Україні, якщо в Кремлі не погодяться на мирну угоду. Так от, пізніше Джей Ді Венс сказав, що його слова перекрутили, і він такого не говорив. В інтервʼю він згадав про «військові інструменти впливу» на Росію — без уточнень, які саме. І окремо додав: «Американські війська ніколи не повинні наражатися на небезпеку, якщо це не відповідає інтересам США. Ця війна — між Росією та Україною». https://x.com/OstapYarysh/status/1890511333818302586
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714667 вiд 2025-02-14 23:36:04The German press reports that JD Vance met with AfD co-leader Alice Weidel after his speech in Munich today. (Vance refused to meet Olaf Scholz, Germany's chancellor.)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714666 вiд 2025-02-14 23:36:00Менше кацапів - більше гарних котиків! Заєбісь тєма, я - за.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714665 вiд 2025-02-14 23:35:59sk (win11) № 1714664 --- Та я тільки за. Як кажуть польською jestem za, a nawet przeciw. Мопед не мій, розмістив обяву тілько. Сьвьонтек майстриня глини - зараз буде Рим, потім Париж на глині. Хоча у дівчат психологічна стійкість гра таки роль. Подивимося.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714664 вiд 2025-02-14 23:32:15теніс olma № 1714655 той вім фасет - молодий і дуже крутий тренер тренував осаку. взяв з нею два слеми. вона дуже гарно про нього говорила. після того як та завагітніла, пішов до китаянки квінь-*** вони там +- мають однакові імена. з топ20 завів її ледь не до топ-5 осака після народження дитини попросила його повернутись. той кинув китаянку. був «шкандаль» … але через пів-року щось не виходило у осаки і вона вирішила далі йти з новим тренером думаю що для іги робота з новим тренером повинна бути дуже корисною він починав з кляйстерд, потім халеп, азаренка лісікі, кербер. кербер при ньому по-моєму брала три слеми в рік… всі з топ-10. в тусовці всі всіх знають. «лівого» собі тренером не візьмуть. особливо коли кожна має на меті піднятись в рейтингу і взяти слем… так що іга не повинна переживати за тимчасові невдачі. нехай працює далі. все буде ок…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714663 вiд 2025-02-14 23:08:14а насчет экологии - просто резко уменьшилось число охотников. Численность населения вааще упала и в основном за счет военнослужащих. Раньше там было тьма тьмущая воиинских частей. Сечас почти все расформировано, аэродромы заброшены, гарнизоны переданы местной власти т тоже заброшены. А раньше военно-охотничье общество было объединяло тысячи военнослужащих в охотников. Местные штатские бугры, типа директоров магазинов, разных баз, дитекторов заводов и т. п, прокуроров, ментов - все вступали в военноохотничь общество, чтобы поехать легально на охоту. Сейчас такого нет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714662 вiд 2025-02-14 22:59:47у взрослого тигра след на снегу сантиметров 50 в диаметре..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714661 вiд 2025-02-14 22:57:542Starik (Україна, Київ) № 1714660 да. Но, ты не представляешь себе, что такое тигр на свободе в реале. Мы, оццы и пару десятикласников однажды поехали зимой на охоту на косуль. Газ 66, полный мужиков с карабинами и только несколько с 12 калибром жаканами. Приехали, выгрузились, кто-то отошел поссать.. Заорал, бегом назад, там следы тигра. И вот 20 мужикову прыгают обратно в кузов газона и сваливают оттуда. В тот день уже не охотились..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714660 вiд 2025-02-14 22:45:22Batyj № 1714636 там штрафи за тигра більше ніж у Африці (не перевіряв, але місцеві кажуть). Якщо про екологію, то позитивно. Це як раз та тема де реально не все так просто, незалежно від політики.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714659 вiд 2025-02-14 22:42:24Поки ТРамп і його віцепрез виступає до своїх віковічних союзників з предявами, китайській мін МЗС сьогодні виступав в Монахіумі. І запропонував тому довбойобу америкнському цілкому пристойну альтернативу. Дружим, торгуємо, за територіальну цілісність України і Китая з Тайванем ;). За міжнародні інституції і співпрацю. https://x.com/FilippDM/status/1890433230190326222 Інша справа що Китай бреше і не такий плюшевий панда, за якого себе видає, але дискурс дуже контрастує з Трампом і його оточенням.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714658 вiд 2025-02-14 22:34:58по ідеї. а фахівці кажуть, шо є відміна від тих шо у нас і треба шось пероблять по новой
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714657 вiд 2025-02-14 22:21:48На ті болгарські блоки по ідеї паливо підходить від Westinghouse Nuclear.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714656 вiд 2025-02-14 22:05:24«Украина войдет в экономическую орбиту США после войны. США приватизируют часть госкорпораций и будут сотрудничать в добыче ресурсов и атомной энергетике, — министр экономики США Бессент» цікаво, а він чув шо зельци у кацапів 2 ректора купують?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714655 вiд 2025-02-14 22:03:24№ 1714654 Я читав на польському сайті tennis. pl, шо новий тренер Іги Сьвьонтек - це тупо заробітчанин на селебриті і діла (успіху) не буде.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714654 вiд 2025-02-14 21:58:09теніс до іга мала лічку проти остапенко 0-4 незручна вона для іги плюс остапенко зараз в гарній формі для розуміння пиздеця того як остапенко виносила ігу, скажу що іга перший раз в житті кидалась ракеткою об корт… ну нічого. іга працює з новим тренером, який обіцяв стиль іги трохи змінити. буде «інформація» для роздумів і мотивація для того щоб краще працювати…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714653 вiд 2025-02-14 21:45:40Як швидко «наш найбільший союзник», «американські друзі» перетворюються на «пендосівську хуєту»! Причому не тільки для України, але й для Европи та Канади, як мінімум.