🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 909.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714692 вiд 2025-02-15 13:04:29

Tennis

Кацаполюба Зіннера забанили за допінґ на 3 місяці до 4 травня. Не на день більше, бо 5го ж починається тисячник у Римі, аби перша ракетка, крий, Боже, не пропустила нагоди добре підготуватися до наступного ґранд сламу. Що це, як не суцільна профанація?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714691 вiд 2025-02-15 12:40:05

Канцлер Німеччини відкрив другий день Мюнхенської безпекової конференції. Головні тези:

? Шольц заявив, що «ми чули від міністра оборони США та президента США, що вони продовжать підтримувати Україну», однак попри це він «не розуміє те направлення, яке обрала адміністрація Трампа»

? «Я думаю що сильна Україна — сильне повідомлення Путіну. Я думаю, що допомога США та ЄС має продовжитись. І ми маємо вимагати справедливий мир, який не буде продиктований».

? «Путін хотів щось на подобі проксі-режиму в Україні. Він називав це денацифікацією, але насправді він хотів контролювати українців. Цього не станеться, Україна тепер сильна демократична держава на шляху до ЄС».

? «Що треба робити, аби не допустити повторення війни? В першу чергу — це сильна українська армія, яка буде більшою за можливості їхньої економіки. Після війни реалізація цього плану — є спільною відповідальністю Європи, США та інших союзників. Усі безпекові гарантії мають виходити з цього».

? «Чи потрібні Україні гарантії безпеки від США? Так, це один з принципів НАТО — ми робимо усе разом. Я наполягаю, щоб це залишалося базисом. Не існує окремої безпеки США та окремо ЄС».

Команда Суспільного другий день працює у Мюнхені, стежте за подіями у текстовому онлайні на сайті та у наших соцмережах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714690 вiд 2025-02-15 11:56:32

Конкретніше про оборудку з рідкісноземельними речовинами:

https://www.nbcnews.com/politics/national-security/trump-officials-us-owning-half-ukraine-rare-earth-minerals-rcna192325

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714689 вiд 2025-02-15 11:50:55

Те, що підари, прийшовши до влади, зайнялися підарством, не має викликати великого подиву. Але дивує швидкість, із якою вони скинули штани та почали чпокатися у жоппо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714688 вiд 2025-02-15 11:38:48

Девіс брутально нокаутував Берінчика та відібрав титул чемпіона світу

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714687 вiд 2025-02-15 11:30:21

дивує кількість конченої вати на 11 рік війни, яка вірить русні і хоче заробити на теракті.
Результат: 6+1=7 українців постраждало, за теракт заплачено 0,0 гривень. він-він. Русня задоволено рже.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714686 вiд 2025-02-15 11:23:07

сумна новина зранку. Тупа П. (ТП) підірвала себе і 6 військових ЗСУ у Миколаєві.
Русня пообіцяла ТП 250 тис грн, дала бімбу в руки, а коли та підійшла до військових - русня бімбу просто дистанційно підірвала. ТП на шматки, 1 військовий загинув, 5 у важкому стані.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714685 вiд 2025-02-15 11:15:35

мікрофлорі в животі сприяє баварське пиво

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714684 вiд 2025-02-15 09:28:37

LAZY
№ 1714683
----
Дотепно. Але це ж не найстрашніший на світі гріх?

Насправді піду на ярмарок (на Ревуцького) куплю ферментованих продуктів: натурально квашеної капусти, огірків бочкового засолу, може ще щось.
Пишуть британські вчені, що ці продукти сприяють мікрофлорі в животі ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714683 вiд 2025-02-15 09:19:46

Тобто знову страждати та пиздити з дивану на глобальні теми?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714682 вiд 2025-02-15 09:17:39

Геть (Геть)
№ 1714680
----
Все гаразд! Почитав на ніч чудової поезії, пісень послухав. Виспався добре. І зараз можна зайнятися суботньою рутиною.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714681 вiд 2025-02-15 05:44:12

Ну випила людина, що ж тепер. Буває. Не дивно на тлі новин та висерів підарасів.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714680 вiд 2025-02-15 04:20:33

olma
№ 1714679 вiд 2025-02-15 01:02:27

Все гаразд? Раптом поезія, тощо.. не типово. Отже.. все гаразд?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714679 вiд 2025-02-15 01:02:27

Звичайно, що ріка тяжіє тільки вниз,
повільна і в’язка, немов рослинний слиз,
коли твоя рука багром тримає спис.

І дивишся в ріку, і бачиш не рибин,
не мушлі на піску, що світяться з глибин,
не лілію тяжку і ясну, мов ясмин.

А бачиш, мов у сні, своє лице в ріці —
самотність у човні, з жердиною в руці,
своє лице на дні і рану на щоці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714678 вiд 2025-02-15 00:56:58

Іще трошки української культури для … втаємничених.
Юрій Андрухович
Індія (уривок)

"…
3.

Увійшовши в хащі, де повно птиць,
уяви: природа — майстерня Бога,
по якій блукає твоя знемога.
Все, що можеш ти, — це упасти ниць.

Невблаганна зелень зійшла, як мор,
як потоп, як піна, слизька на дотик.
Ці рослини горді. Вони наркотик.
Ці рослини схожі на хор потвор.

“Але що там зелень! Вона — це тло
для рептилій, гемонів. Я вбираю
це гниття, цю розкіш — праобраз раю,
де не все збулося й повсюди зло

Ти, що маєш меч і до нього дух
у спасеннім тілі, рубай, мов Юрій,
розпанахуй гемонів, гарпій, фурій,
розтинай пітонів, немов ропух!

Бо якщо вже тут збожеволів Бог
і вінцем творіння цей бестіарій,
де яріє регіт чортячих арій, —
ти повинен цим падлом встелити мох!

Ти повинен вийти з хащів, поки
над тобою Пані Ясна пробуде.
Ти, що світло маєш в очах приблуди,
мусиш вийти на срібло — на плин ріки…

http://ukrbooks.com/ua/Indija/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714677 вiд 2025-02-15 00:46:33

Це пісня про квітку кактуса кімнатного якщо шо. Просто українська культура геніальна річ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714676 вiд 2025-02-15 00:33:59

Вірш дня. Костянтин Москалець
***
Ти втретє цього літа зацвітеш
такою квіткою — тендітною, п’янкою.
Кімната втратить риси супокою,
бо речі перейдуть у твій кортеж.

Обернеш пил на срібло і кришталь,
наділиш тіні здатністю до тліну.
Одна із пелюсток розсуне стіни,
ти — даль, і подолаєш іншу даль.

В людей уже нема своїх святинь.
Ти можеш стати першою, одначе,
знай: біля тебе жоден не заплаче,
і пам’ятай: два дні всього цвісти.

Костянтин Москалець, із поетичної збірки «Поезія Келії»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714675 вiд 2025-02-15 00:32:02

Плач Єремії Ти втретє цього літа зацвітеш



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714674 вiд 2025-02-15 00:28:21



Мертвий Півень і Каша Сальцова – Ми помрем не в Парижі

Пісня на вірш Наталки Білоцерківець

Наталка Білоцерківець: Вірші

Я помру в Парижі в четвер увечері.

Сесар Вальєхо

забуваються лінії запахи барви і звуки

слабне зір гасне слух і минається радість проста

за своєю душею простягнеш обличчя і руки

але високо і недосяжно вона проліта

залишається тільки вокзал на останнім пероні

сіра піна розлуки клубочиться пухне і от

вже вона розмиває мої беззахисні долоні

і огидним солодким теплом наповзає на рот

залишилась любов але краще б її не було

https://ukrzurnal.eu/ukr.archive.html/1086/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714673 вiд 2025-02-15 00:00:42

Є небезпека, що ілони маски спробують Макрону подляну зробить, але подивимося на Німеччині через 10 днів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714672 вiд 2025-02-14 23:59:29

Сьогодні новини вже більш такі приємні, порівняно зі учорашніми.
Європа реагує на зміну ситуації в світі як заведено реагувати. ЩОсь реально важливе будемо виконувати, а хуйню, яка летить від нового преза Америки загімновозимо по мірі можливостей.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714671 вiд 2025-02-14 23:48:56

Як бачу харю йобаного діджея цього, так і хочеться зарядити гнилим валянком.
В ахуєнні часи живемо, бля

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714670 вiд 2025-02-14 23:48:06



«І гріховна, і свята», пісня - ПИРІГ І БАТІГ, вірші - Григорій Чупринка

Галичанин Марьян Пиріг співає пісні на вірші наддніпрянців.

Чупринка - істинний геній, загинув в 1921 від рух х-йлостанських орків.

текст вірша просто неймовірний

https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=15161

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714669 вiд 2025-02-14 23:43:17

Гы, Брайтон Жарит Челси на 3-0

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714668 вiд 2025-02-14 23:41:11

Ви могли бачити ранкові новини з інтервʼю Джей Ді Венса для Wall Street Journal — що серед іншого, може йтись про військові дії США проти Росії та розміщення американських військ в Україні, якщо в Кремлі не погодяться на мирну угоду.

Так от, пізніше Джей Ді Венс сказав, що його слова перекрутили, і він такого не говорив. В інтервʼю він згадав про «військові інструменти впливу» на Росію — без уточнень, які саме. І окремо додав: «Американські війська ніколи не повинні наражатися на небезпеку, якщо це не відповідає інтересам США. Ця війна — між Росією та Україною».
https://x.com/OstapYarysh/status/1890511333818302586

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714667 вiд 2025-02-14 23:36:04

The German press reports that JD Vance met with AfD co-leader Alice Weidel after his speech in Munich today. (Vance refused to meet Olaf Scholz, Germany's chancellor.)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714666 вiд 2025-02-14 23:36:00

Менше кацапів - більше гарних котиків!
Заєбісь тєма, я - за.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714665 вiд 2025-02-14 23:35:59

sk (win11)
№ 1714664
---
Та я тільки за. Як кажуть польською jestem za, a nawet przeciw.

Мопед не мій, розмістив обяву тілько. Сьвьонтек майстриня глини - зараз буде Рим, потім Париж на глині.

Хоча у дівчат психологічна стійкість гра таки роль. Подивимося.

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714664 вiд 2025-02-14 23:32:15

теніс
olma
№ 1714655
той вім фасет - молодий і дуже крутий тренер
тренував осаку. взяв з нею два слеми. вона дуже гарно про нього говорила. після того як та завагітніла, пішов до китаянки квінь-*** вони там +- мають однакові імена. з топ20 завів її ледь не до топ-5
осака після народження дитини попросила його повернутись. той кинув китаянку. був «шкандаль» …
але через пів-року щось не виходило у осаки і вона вирішила далі йти з новим тренером
думаю що для іги робота з новим тренером повинна бути дуже корисною
він починав з кляйстерд, потім халеп, азаренка лісікі, кербер. кербер при ньому по-моєму брала три слеми в рік… всі з топ-10. в тусовці всі всіх знають. «лівого» собі тренером не візьмуть. особливо коли кожна має на меті піднятись в рейтингу і взяти слем… так що іга не повинна переживати за тимчасові невдачі. нехай працює далі. все буде ок…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714663 вiд 2025-02-14 23:08:14

а насчет экологии - просто резко уменьшилось число охотников. Численность населения вааще упала и в основном за счет военнослужащих. Раньше там было тьма тьмущая воиинских частей. Сечас почти все расформировано, аэродромы заброшены, гарнизоны переданы местной власти т тоже заброшены. А раньше военно-охотничье общество было объединяло тысячи военнослужащих в охотников. Местные штатские бугры, типа директоров магазинов, разных баз, дитекторов заводов и т. п, прокуроров, ментов - все вступали в военноохотничь общество, чтобы поехать легально на охоту. Сейчас такого нет..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714662 вiд 2025-02-14 22:59:47

у взрослого тигра след на снегу сантиметров 50 в диаметре..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714661 вiд 2025-02-14 22:57:54

2Starik (Україна, Київ)
№ 1714660
да. Но, ты не представляешь себе, что такое тигр на свободе в реале. Мы, оццы и пару десятикласников однажды поехали зимой на охоту на косуль. Газ 66, полный мужиков с карабинами и только несколько с 12 калибром жаканами. Приехали, выгрузились, кто-то отошел поссать.. Заорал, бегом назад, там следы тигра. И вот 20 мужикову прыгают обратно в кузов газона и сваливают оттуда. В тот день уже не охотились..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714660 вiд 2025-02-14 22:45:22

Batyj
№ 1714636

там штрафи за тигра більше ніж у Африці (не перевіряв, але місцеві кажуть).
Якщо про екологію, то позитивно.
Це як раз та тема де реально не все так просто, незалежно від політики.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714659 вiд 2025-02-14 22:42:24

Поки ТРамп і його віцепрез виступає до своїх віковічних союзників з предявами, китайській мін МЗС сьогодні виступав в Монахіумі. І запропонував тому довбойобу америкнському цілкому пристойну альтернативу.
Дружим, торгуємо, за територіальну цілісність України і Китая з Тайванем ;).

За міжнародні інституції і співпрацю.

https://x.com/FilippDM/status/1890433230190326222

Інша справа що Китай бреше і не такий плюшевий панда, за якого себе видає, але дискурс дуже контрастує з Трампом і його оточенням.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714658 вiд 2025-02-14 22:34:58

по ідеї.
а фахівці кажуть, шо є відміна від тих шо у нас і треба шось пероблять по новой

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714657 вiд 2025-02-14 22:21:48

На ті болгарські блоки по ідеї паливо підходить від Westinghouse Nuclear.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714656 вiд 2025-02-14 22:05:24

«Украина войдет в экономическую орбиту США после войны. США приватизируют часть госкорпораций и будут сотрудничать в добыче ресурсов и атомной энергетике, — министр экономики США Бессент»

цікаво, а він чув шо зельци у кацапів 2 ректора купують?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714655 вiд 2025-02-14 22:03:24

№ 1714654
Я читав на польському сайті tennis. pl, шо новий тренер Іги Сьвьонтек - це тупо заробітчанин на селебриті і діла (успіху) не буде.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714654 вiд 2025-02-14 21:58:09

теніс
до іга мала лічку проти остапенко 0-4
незручна вона для іги
плюс остапенко зараз в гарній формі
для розуміння пиздеця того як остапенко виносила ігу, скажу що іга перший раз в житті кидалась ракеткою об корт… ну нічого. іга працює з новим тренером, який обіцяв стиль іги трохи змінити. буде «інформація» для роздумів і мотивація для того щоб краще працювати…

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714653 вiд 2025-02-14 21:45:40

Як швидко «наш найбільший союзник», «американські друзі» перетворюються на «пендосівську хуєту»! Причому не тільки для України, але й для Европи та Канади, як мінімум.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.