🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 914.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714492 вiд 2025-02-13 00:23:16

До цього десятки років не дивився

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714491 вiд 2025-02-13 00:16:02

Між ЛЧ і ПЛ вибрав останню. В ЛЧ якось все було без драйву.

Про баскетбол
Дивився баскетбол Лейкерс - Індіана
До цього десятки років вже його дивився.
Вражений! Наскільки виріс рівень баскетболу. Поки дивився жодного промаху зі штрафних, влучання з триочкової зони. Гравці пластичні як пантери. Я в захваті від баскетболу

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714490 вiд 2025-02-13 00:15:24

Кальмар 2 - філософська притча, де трохи напрягає перегравання акторів. Але це така школа акторська і традиції театру у кореї/японії/китаї. Треба змиритись.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714489 вiд 2025-02-12 23:50:41

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1714486 вiд 2025-02-12 23:40:59

Так і сказали, що використовували годуючи його дезінформацією, але це теж не може довго продовжуватись.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714488 вiд 2025-02-12 23:48:45

№ 1714479
шкода шо щас не показують, було б цікаво поспостерігать, як довго аплодують перед та після виступів Найпотужнішого.
сподіваюсь ще нагода буде. порівнять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714487 вiд 2025-02-12 23:41:47

Миколка дуже пристойно відіграв
7.0 непогана оцінка

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714486 вiд 2025-02-12 23:40:59

З кротом лохи. Треба було використати як подвійного агента і грати свою гру

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714485 вiд 2025-02-12 23:40:47

в Монако якийсь Залупін кацапський бігає. Бенфіка у більшості не може забити другий. лайновозилово.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714484 вiд 2025-02-12 23:39:20

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1714481 вiд 2025-02-12 23:36:07

Ну історично справедливо, не могло останнє дербі на цьому стадіоні закінчитись якось буденно.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714483 вiд 2025-02-12 23:38:26

Коуч Евертона зіганув до фанів

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714482 вiд 2025-02-12 23:38:24

VVV
№ 1714480

всe зaлeжить як дaлeкo тoй крiт був i яку iнфo чeрeз ньoгo зливaли :)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714481 вiд 2025-02-12 23:36:07

Миколенко вириває очко у Ліверпуль. Махач на полі після дербі

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714480 вiд 2025-02-12 23:21:11

Nycolas
№ 1714479
хйз яким словом це назвати. совок і клоунада разом.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714479 вiд 2025-02-12 23:12:11

Командна робота - ось вам)
---
Про всі етапи спецоперації Василь Малюк напряму доповідав Верховному Головнокомандувачу, Президенту України Володимиру Зеленському

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714478 вiд 2025-02-12 23:10:20

дo рeчi, крiм Пo сaнкцiї нaклaли щe нa Бoгoлюбoвa, Жeвaгo i Кoзлoвськoгo…

мiж тим Сaлa вивoдить Лiвeрпуль впeрeд - Микoлeнку нe вдaлoся зaблoкувaти удaр…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714477 вiд 2025-02-12 23:03:13

PVP
Та ти правий в № 1714474

Так і є, як ти написав. Начебто позитивна новина, але командної роботи не видно.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714476 вiд 2025-02-12 23:00:04

olma
№ 1714475 вiд 2025-02-12 22:55:09

Ну Цей цирк був з поясненням, що типу після виявлення зрадника йому кілька епізодів давали дезінформацію, документували його дії (правда хрін його знає чому не змогли до наступного посередника чи замовника в цій схемі дотягнутися), ну і голова СБУ вирішив попіаритись, щоб не виглядало, що він весь час десь збоку був, а не очолював ловлю щура в своєму відомстві.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714475 вiд 2025-02-12 22:55:09

Виростив, виплекав в своїй організації такого жирного високопоставленого зрадника, і потім на камеру затримав за шию подержався. Красун!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714474 вiд 2025-02-12 22:53:34

Nycolas
№ 1714473 вiд 2025-02-12 22:49:55

Останнім часом наша влада як посередня футбольна команда, коли на стадіоні скаут з умовної АПЛ, і не зрозуміло, кого він переглядає взагалі - всі почали грати кожен сам за себе.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714473 вiд 2025-02-12 22:49:55

А сьогодні ще один цирк шапіто - Малюк особисто затримав зрадника

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714472 вiд 2025-02-12 22:39:14

olma
№ 1714467

Зе, ти спалився :)
Ти не лох, давай вже нормально спілкуватися :)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714471 вiд 2025-02-12 22:35:37

Дуже стисло підсумки дня:

Трамп-Хуйло і Кім Чен Зе

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714470 вiд 2025-02-12 22:32:21

Зеленський психічно неврівноважена людина, йому б тихенько злитись у небуття та на сторінки підручників історії, але нажаль Єрмак з Татаровим будуть доїти цю «корову» ще довго

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714469 вiд 2025-02-12 22:31:34

Заспокойтеся, все тільки починається. Трамп заявляє те, що «пацан» перед виборами обіцяв - швидкий мир. Це для його лохторату. Далі реальність піднімається і пиздить підлогою по обличчю. Заспокойтеся. Кацапня обісреться, Європа розчухається. Гірше було коли їбучий Салліван казав одне і взагалі нічого не робив, а їбав муму аби досягти того самого результату, що його друмпф відкрито декларує. Лупання скали продовжується до останнього москаля.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714468 вiд 2025-02-12 22:27:22

Зе почав істерити. (якусь почав хуйню нести, що були замахи, що хтось там загинув. це не дуже добрий знак.
(Якщо Зеленський не памятає і не хоче називати, я можу нагадати ХТО загинув.

Денис Кірєєв –​ учасник українсько-російських переговорів у Білорусі –​ був штатним співробітником ГУР Міноборони України, якого працівники СБУ вбили в автівці СБУ у Києві 5 березня, а тіло Кірєєва викинули на вулицю, заявив в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода очільник ГУР Кирило Буданов. За його словами, він, особисто, знав Кірєєва з 2009 року і версію про те, що Кірєєв міг працювати на Росію, очільник ГУР відкидає категорично.

Радіо Свобода поговорило з Кирилом Будановим через три дні після того, як про Дениса Кірєєва написало видання The Wall Street Journal (WSJ).)

Добраніч.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714467 вiд 2025-02-12 22:21:33

Starik (Україна, Київ)
№ 1714464
---
Старий, просвіти, будь ласка, бо вже не віддупляю.
Піду шось гляну абстрактне, типу Грав в Кальмара 2 сезон.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714466 вiд 2025-02-12 22:18:25

Новини блядь все пиздатіші і пиздатіші

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714465 вiд 2025-02-12 22:17:56

До речі, поляки зараз на повному серйозі обговорюють повне закриття кордону з нами. Бояться що до них поїдуть бійці з птср, щоб побачити сім'ї, а також бачать велику загрозу у контрабанді зброї.
Таке несеться з усіх боків

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714464 вiд 2025-02-12 22:15:58

olma
№ 171445

Ти дуже сильно не розумієш різницю між Зе (його родиною), Зе2 (його оточенням), ЄС (в Європі), за ЄС (в Україні), НАТО, За НАТО (в Україні), власне виконавцями\чиновниками тощо.
Це різні групи людей з різними інтересами, не треба спрощувати, треба шукати шлях.
Так само і в Європі про орбанів та фіцо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714463 вiд 2025-02-12 22:14:31

Отже печально, якщо Зе злився під Трампа і його довбойобів рашинських.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714462 вiд 2025-02-12 22:13:52

Король Йорданії і Саудовський кронпрЫнц та інші чувачки кажуть на вушко Трампу: with all due respect, нах йди… It's Ok for you? Isn't it?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714461 вiд 2025-02-12 22:09:31

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1714458

це такая виделка від Трампа, кто не згодний, того і йобнемо.
про це багато писали під час виборів у США

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714460 вiд 2025-02-12 22:05:58

Enot
№ 1714456

Істерика про мир в одному провладному каналі є доволі показовою.
Як і це рішення, справи по КМДА тощо.

Навіть і не не знаю як мудрі люди будуть вирішати цього разу.
Як у драмі Кустуриці про супермаркет (дивитись молодшим за LAZY заборонено, самому LAZY тільки під наглядом дорослих)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714459 вiд 2025-02-12 22:03:54

Болгарські блоки вони не встановлять "Запомнітє етот твіт (с)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714458 вiд 2025-02-12 22:03:47

Після виступу МО США вимальовується, що маємо радіти, якщо Штати на нас і на тих, хто нам наважиться допомагати, санкції не введуть, коли ми здатися хуйлові відмовимось.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714457 вiд 2025-02-12 22:03:05

Я не розумію в принципі для чого Зе другий термін. Все одно він вже все проїбав. В НАТО Україну не пускають, в Євросоюз теж перспективи не дуже поки живі Орбани. Фіци, Качинські і польська селянська партія.

От не розумію, що Зеленський і його родина хочуть робити на другому терміні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714456 вiд 2025-02-12 22:00:19

Очевидно, якщо буде зупинка вогню, то будуть вибори. І це підготовка до них.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714455 вiд 2025-02-12 21:59:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1714452

прoстo взять i aрeштувaть - цe нeзaкoннo :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714454 вiд 2025-02-12 21:58:31

Enot
№ 1714453
----
Так це якраз і передбачено між рядками мого допису.

Питання тут, в чому Порошенко заважає саме зараз Зеленському? Де і які такі плани Зе ламає Порох зараз?

Хотілося б спитати Юлю Тимошенко десь впіймати в провулку темному на ДВРЗ і запитати, що вона думає з цього приводу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714453 вiд 2025-02-12 21:51:44

olma
№ 1714450 вiд 2025-02-12 21:37:23
15 років чи пожиттєве суд дає, а не РНБО. В умовах України засудити людину рівня Порошенка неможливо в принципі. А санкції рішенням РНБО ввести можна.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.