🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 916.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714412 вiд 2025-02-12 00:00:56

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
·
1m
Reporter: Did you guys give anything in return? (for the Mark Fogel exchange)

Donald Trump: Not much, no. We were treated very nicely by Russia, actually. I hope that's the beginning of a relationship where we can end that war.
-------
трамп про нас з хуйлом вже про все домовився…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714411 вiд 2025-02-12 00:00:00

ProstoVlizPobalakaty
№ 1714398
Реалу не вистачає нормальної лінії захисту. і центральних і крайніх захисників. Але тоді було б не цікаво дивитись. А так завжди є Чуамені з Асенсіо, Гарсіа і Менді. І містер пенальті - Куртуа.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714410 вiд 2025-02-11 23:57:52

Ну, Сити можна вычеркивать. В Мадриде им никуа не светит..

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714409 вiд 2025-02-11 23:56:30

до речі, реал і в останньому матчі проти легроньєса - на 93й забив при 2-2

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714408 вiд 2025-02-11 23:55:57

пепа - зливають :)
майже виграли матч. сумнівний пеналь…
і тут - хуяк. 2 голи собі привезли за 5 хвилин…
колись тут би написали що «відпрацювали на букмейкерів» :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714407 вiд 2025-02-11 23:54:49

краще ніж німецький коментатор і не скажеш: Das ist Real Madrid

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714406 вiд 2025-02-11 23:54:32

Акуеть, как сити слилось..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714405 вiд 2025-02-11 23:54:19

Фоден молодець.

Чому МСі перестали грати в останні 10 хвилин - велике питання.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714404 вiд 2025-02-11 23:48:17

Власне МСі самі собі привезли

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714403 вiд 2025-02-11 23:47:02

на лінії - це за правилами в штрафній
та і в коліно Фодену попали

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714402 вiд 2025-02-11 23:43:33

Я совсем не за Реал, но пендаля не было.. во первыз, не в штрафной, а вовторых, просто не было..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714401 вiд 2025-02-11 23:40:02

Блін, нехай Фоден буде здоровий :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714400 вiд 2025-02-11 23:36:06

Які проблеми у Фодена?

Реал в своєму стилі, який мало кому подобається тут, що не зменшує ефекту від перегляду, але інколи зменшує ефективність.
Якби зірки Реалу забивали завжди не було б футболу :)

Хто знає історію баскетболу, той знає про правило виконання штрафних і чому не можна відривати ноги від підлоги під час виконання.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714399 вiд 2025-02-11 23:24:15

Ну в принципі і Мбаппе таку функцію може виконати :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714398 вiд 2025-02-11 23:22:23

Реалу не вистачає гравця типу Гірассі у складі. Людина тягне на собі дохлу Боруссія крізь ЛЧ, щоправда в чемпіонаті зараз не дуже виходить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714397 вiд 2025-02-11 23:13:06

«Ви забілі гол, да? А ми хуй забілі! Атдихалі с прастітутками у яника на віллє!» (с) Саша Алієв

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714396 вiд 2025-02-11 22:47:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1714395 вiд 2025-02-11 22:32:13

Якби МС не бачив в ньому гравця хоча б під ротацію, то ще на сезон залишив би в Жироні. А тут і у Гріліша і у Фодена проблеми з формою, тому він став основним.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714395 вiд 2025-02-11 22:32:13

сміх сміхом, а Савіо з Жирони став основним і в Сіті

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714394 вiд 2025-02-11 22:26:42

Гол забили поки я писав. Захисті | Реала таки немає, шанси тільки в атаці доведеться шукати, і намагатись взагалі не допускати таких закидань, яке було при голі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714393 вiд 2025-02-11 22:23:09

Зетаю чистый гол, нехуй там рассматривать..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714392 вiд 2025-02-11 22:21:36

Голланд вратаря и не заметил..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714391 вiд 2025-02-11 22:20:31

Поки що Реал домінує так, як було в другому таймі з Атлетико. Але грають досить енергозатратно, багато бігають, можуть бути моменти, коли вони трохи уповільняться і у МС будуть шанси.

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714390 вiд 2025-02-11 21:39:25

теніс
алєксандрова, яка пару тижнів назад виграла фінал у ястремської, сьогодні йобнула сабалєнку, яку сьогодні згадували тут…
у марти до фіналу досить «відкрита» сітка. потрібно тримати кулаки. наступна магда ліне - 27ма в рейтингу…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714389 вiд 2025-02-11 21:38:14

Казка маленького Бреста в ЛЧ закінчується програшом вдома ПСЖ 0:3, другий матч перетворюється у формальність.

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714388 вiд 2025-02-11 21:37:51

по нашим військовим. поки служиш - виконуй вказівки своїх керівників.
хочеш позвиздіти про «космічні кораблі» чи як розвивати країну - йди у відставку і «мочи глаголом» …
------
тут крім нашого «трешака» з пошуком винних, трамп же не перестає радувати…
хуйлостан заявляє, так, ведемо переговори. наша позиція незмінна. у нас в конституції є нові області. україна нехай їх залишає - і все. всьо чьотко…
трамп: ми робимо великий прогрес у переговорах по закінченню війни. хуйлостан на переговорах дуже конструктивний…
ну… таке собі… скоріше б вже сіті почали трахати реал, щоб відволіктись…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714387 вiд 2025-02-11 21:31:14

yagshamash
№ 1714384 вiд 2025-02-11 21:06:43

Фанати Залужного парирували б це все тим, що дії Зеленського були б до лампочки, якби Залужний не втримав оборону. Насправді тут треба дякувати мільйонам людей, які 24/7 на початку війни робили те, що мусили робити. Залужний і Зеленський вдвох просто вершина цього айсберга і теж дуже добре і результативно пахали як мінімум весь 2022 рік на своїх посадах, як і всі навколо. Проблеми починаються, коли треба ділити «проміжні лаврові вінки» за якісь досягнення або нести відповідальність за якісь пройоби.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714386 вiд 2025-02-11 21:11:51

В кого є можливість зв "язатись з Трампом?
В мене є пропозиція для нього - переселити частину жителів Гази в контрольовану Україною частину Курської області з можливістю створити там свій уряд під протекцією США та України.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714385 вiд 2025-02-11 21:09:49

Дивитеся

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714384 вiд 2025-02-11 21:06:43

ProstoVlizPobalakaty
№ 1714381 вiд 2025-02-11 20:39:11

Я думаю, тиск може бути на будь-якого командувача, коли протягом року нема успіхів на фронті. Це необов'язково пов'язано з рейтинґами за умов воєнного стану, коли вибори за законом не передбачені. Я не дуже довіряю істерії щодо Залужного. Він мав дуже успішні дії на своїй посаді, але треба все-таки пам'ятати, що очолювати країну це трохи інше. Країну у стані війни. Мені, наприклад, цілком очевидно, що цей чувак Зел спрацював на всі сто від початку повномасштабної у дипломатичному вимірі. Ви дивитися ізсередини. Я дивлюся звідси. Він дуже нестандартними діями змусив увесь Західний світ бути на боці України. Дуже пощастило, просто випадково.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714383 вiд 2025-02-11 21:06:18

Test

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714382 вiд 2025-02-11 20:57:47

Їбать які тут пікейні жилети зібралися, все шарять і про тиск, і про закулісу, ну все-все-все прям!
Не читав архіви, тут на потужного стратега-тактика і суворого воєваку генерала Наєва ще не дрочили (закреслено) ще на віцепрезидента/міністра оборони/главкома до Залужного-президента не прогнозували?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714381 вiд 2025-02-11 20:39:11

yagshamash
№ 1714379 вiд 2025-02-11 20:22:11

Тиск був на головнокомандуючого Залужного - або займай місце в ієрархії і зменшуй цим свій рейтинг або проблеми будуть на кожному наступному кроці.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714380 вiд 2025-02-11 20:38:45

yagshamash
№ 1714379
ну я сам не чув, звісно, не був присутній, але так кажуть. Не на марафоні правда, але тим не менш …
тобі може смішно і кумедно, чи виглядає дивним, але у нас так буває.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714379 вiд 2025-02-11 20:22:11

Voxa, чекай, чекай. Прямий тиск адміністрації на посла у Британії Залужного? Овва, про це не подумав. Тобто посол створив таємну організацію харківських генералів, що проїбали кацапський наступ, чи що? А тепер на нього тиснуть, аби він не ходив на дипломатичні раути із шампанським? Чи яка твоя версія тиску на посла? Бо якось заплутано лунає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714378 вiд 2025-02-11 20:13:55

шо ви як малі діти, все ж відомо.
слідчі дії проти генералів це прямий тиск на Залужного, у якого найбільший рейтинг. Обирай мол, або ти з нами, пятим номером, або карна справа за неправильну оборону.
Ні про яке «наведення порядку» ніхто мови не веде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714377 вiд 2025-02-11 20:05:33

Вонная прокуратура Украины разогнана зеленожопиками в 2020 году..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714376 вiд 2025-02-11 20:03:03

Дрони такі речі, які змінюють навіть втрати по цивільним

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4755156-u-sichni-drony-sprychynyly-naibilshe-zhertv-v-ukraini-oon

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714375 вiд 2025-02-11 20:02:51

Olma, а хто у нас політично неугодні і як із ними борються? Розстрілюють, як Сашу Білого? Посол Залужний політично неугодний чи Шуфрич, чи хто саме? Харківські генерали? А яка в них така неугодна політична платформа? Я не чув про неї. Чи вони заколот якийсь готували?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714374 вiд 2025-02-11 20:02:10

Во всех развитых станах мира существует военная прокуратура, военные следственные органы, военная полиция..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714373 вiд 2025-02-11 19:54:55

В стране должна быть военная прокуратура с полномочиями в своем секторе. То шо сейчас у нас - полнейшая дичь..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.