sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714412 вiд 2025-02-12 00:00:56Ostap Yarysh @OstapYarysh · 1m Reporter: Did you guys give anything in return? (for the Mark Fogel exchange) Donald Trump: Not much, no. We were treated very nicely by Russia, actually. I hope that's the beginning of a relationship where we can end that war. ------- трамп про нас з хуйлом вже про все домовився…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714411 вiд 2025-02-12 00:00:00ProstoVlizPobalakaty № 1714398 Реалу не вистачає нормальної лінії захисту. і центральних і крайніх захисників. Але тоді було б не цікаво дивитись. А так завжди є Чуамені з Асенсіо, Гарсіа і Менді. І містер пенальті - Куртуа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714410 вiд 2025-02-11 23:57:52Ну, Сити можна вычеркивать. В Мадриде им никуа не светит..
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714409 вiд 2025-02-11 23:56:30до речі, реал і в останньому матчі проти легроньєса - на 93й забив при 2-2
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714408 вiд 2025-02-11 23:55:57пепа - зливають :) майже виграли матч. сумнівний пеналь… і тут - хуяк. 2 голи собі привезли за 5 хвилин… колись тут би написали що «відпрацювали на букмейкерів» :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714407 вiд 2025-02-11 23:54:49краще ніж німецький коментатор і не скажеш: Das ist Real Madrid
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714406 вiд 2025-02-11 23:54:32Акуеть, как сити слилось..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714405 вiд 2025-02-11 23:54:19Фоден молодець. Чому МСі перестали грати в останні 10 хвилин - велике питання.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714404 вiд 2025-02-11 23:48:17Власне МСі самі собі привезли
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714403 вiд 2025-02-11 23:47:02на лінії - це за правилами в штрафній та і в коліно Фодену попали
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714402 вiд 2025-02-11 23:43:33Я совсем не за Реал, но пендаля не было.. во первыз, не в штрафной, а вовторых, просто не было..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714401 вiд 2025-02-11 23:40:02Блін, нехай Фоден буде здоровий :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714400 вiд 2025-02-11 23:36:06Які проблеми у Фодена? Реал в своєму стилі, який мало кому подобається тут, що не зменшує ефекту від перегляду, але інколи зменшує ефективність. Якби зірки Реалу забивали завжди не було б футболу :) Хто знає історію баскетболу, той знає про правило виконання штрафних і чому не можна відривати ноги від підлоги під час виконання.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714399 вiд 2025-02-11 23:24:15Ну в принципі і Мбаппе таку функцію може виконати :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714398 вiд 2025-02-11 23:22:23Реалу не вистачає гравця типу Гірассі у складі. Людина тягне на собі дохлу Боруссія крізь ЛЧ, щоправда в чемпіонаті зараз не дуже виходить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714397 вiд 2025-02-11 23:13:06«Ви забілі гол, да? А ми хуй забілі! Атдихалі с прастітутками у яника на віллє!» (с) Саша Алієв
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714396 вiд 2025-02-11 22:47:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1714395 вiд 2025-02-11 22:32:13 Якби МС не бачив в ньому гравця хоча б під ротацію, то ще на сезон залишив би в Жироні. А тут і у Гріліша і у Фодена проблеми з формою, тому він став основним.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714395 вiд 2025-02-11 22:32:13сміх сміхом, а Савіо з Жирони став основним і в Сіті
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714394 вiд 2025-02-11 22:26:42Гол забили поки я писав. Захисті | Реала таки немає, шанси тільки в атаці доведеться шукати, і намагатись взагалі не допускати таких закидань, яке було при голі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714393 вiд 2025-02-11 22:23:09Зетаю чистый гол, нехуй там рассматривать..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714392 вiд 2025-02-11 22:21:36Голланд вратаря и не заметил..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714391 вiд 2025-02-11 22:20:31Поки що Реал домінує так, як було в другому таймі з Атлетико. Але грають досить енергозатратно, багато бігають, можуть бути моменти, коли вони трохи уповільняться і у МС будуть шанси.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714390 вiд 2025-02-11 21:39:25теніс алєксандрова, яка пару тижнів назад виграла фінал у ястремської, сьогодні йобнула сабалєнку, яку сьогодні згадували тут… у марти до фіналу досить «відкрита» сітка. потрібно тримати кулаки. наступна магда ліне - 27ма в рейтингу…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714389 вiд 2025-02-11 21:38:14Казка маленького Бреста в ЛЧ закінчується програшом вдома ПСЖ 0:3, другий матч перетворюється у формальність.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714388 вiд 2025-02-11 21:37:51по нашим військовим. поки служиш - виконуй вказівки своїх керівників. хочеш позвиздіти про «космічні кораблі» чи як розвивати країну - йди у відставку і «мочи глаголом» … ------ тут крім нашого «трешака» з пошуком винних, трамп же не перестає радувати… хуйлостан заявляє, так, ведемо переговори. наша позиція незмінна. у нас в конституції є нові області. україна нехай їх залишає - і все. всьо чьотко… трамп: ми робимо великий прогрес у переговорах по закінченню війни. хуйлостан на переговорах дуже конструктивний… ну… таке собі… скоріше б вже сіті почали трахати реал, щоб відволіктись…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714387 вiд 2025-02-11 21:31:14yagshamash № 1714384 вiд 2025-02-11 21:06:43 Фанати Залужного парирували б це все тим, що дії Зеленського були б до лампочки, якби Залужний не втримав оборону. Насправді тут треба дякувати мільйонам людей, які 24/7 на початку війни робили те, що мусили робити. Залужний і Зеленський вдвох просто вершина цього айсберга і теж дуже добре і результативно пахали як мінімум весь 2022 рік на своїх посадах, як і всі навколо. Проблеми починаються, коли треба ділити «проміжні лаврові вінки» за якісь досягнення або нести відповідальність за якісь пройоби.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714386 вiд 2025-02-11 21:11:51В кого є можливість зв "язатись з Трампом? В мене є пропозиція для нього - переселити частину жителів Гази в контрольовану Україною частину Курської області з можливістю створити там свій уряд під протекцією США та України.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714385 вiд 2025-02-11 21:09:49Дивитеся
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714384 вiд 2025-02-11 21:06:43ProstoVlizPobalakaty № 1714381 вiд 2025-02-11 20:39:11 Я думаю, тиск може бути на будь-якого командувача, коли протягом року нема успіхів на фронті. Це необов'язково пов'язано з рейтинґами за умов воєнного стану, коли вибори за законом не передбачені. Я не дуже довіряю істерії щодо Залужного. Він мав дуже успішні дії на своїй посаді, але треба все-таки пам'ятати, що очолювати країну це трохи інше. Країну у стані війни. Мені, наприклад, цілком очевидно, що цей чувак Зел спрацював на всі сто від початку повномасштабної у дипломатичному вимірі. Ви дивитися ізсередини. Я дивлюся звідси. Він дуже нестандартними діями змусив увесь Західний світ бути на боці України. Дуже пощастило, просто випадково.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714383 вiд 2025-02-11 21:06:18Test
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714382 вiд 2025-02-11 20:57:47Їбать які тут пікейні жилети зібралися, все шарять і про тиск, і про закулісу, ну все-все-все прям! Не читав архіви, тут на потужного стратега-тактика і суворого воєваку генерала Наєва ще не дрочили (закреслено) ще на віцепрезидента/міністра оборони/главкома до Залужного-президента не прогнозували?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714381 вiд 2025-02-11 20:39:11yagshamash № 1714379 вiд 2025-02-11 20:22:11 Тиск був на головнокомандуючого Залужного - або займай місце в ієрархії і зменшуй цим свій рейтинг або проблеми будуть на кожному наступному кроці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714380 вiд 2025-02-11 20:38:45yagshamash № 1714379 ну я сам не чув, звісно, не був присутній, але так кажуть. Не на марафоні правда, але тим не менш … тобі може смішно і кумедно, чи виглядає дивним, але у нас так буває.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714379 вiд 2025-02-11 20:22:11Voxa, чекай, чекай. Прямий тиск адміністрації на посла у Британії Залужного? Овва, про це не подумав. Тобто посол створив таємну організацію харківських генералів, що проїбали кацапський наступ, чи що? А тепер на нього тиснуть, аби він не ходив на дипломатичні раути із шампанським? Чи яка твоя версія тиску на посла? Бо якось заплутано лунає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714378 вiд 2025-02-11 20:13:55шо ви як малі діти, все ж відомо. слідчі дії проти генералів це прямий тиск на Залужного, у якого найбільший рейтинг. Обирай мол, або ти з нами, пятим номером, або карна справа за неправильну оборону. Ні про яке «наведення порядку» ніхто мови не веде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714377 вiд 2025-02-11 20:05:33Вонная прокуратура Украины разогнана зеленожопиками в 2020 году..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714376 вiд 2025-02-11 20:03:03Дрони такі речі, які змінюють навіть втрати по цивільним https://ua.korrespondent.net/ukraine/4755156-u-sichni-drony-sprychynyly-naibilshe-zhertv-v-ukraini-oon
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714375 вiд 2025-02-11 20:02:51Olma, а хто у нас політично неугодні і як із ними борються? Розстрілюють, як Сашу Білого? Посол Залужний політично неугодний чи Шуфрич, чи хто саме? Харківські генерали? А яка в них така неугодна політична платформа? Я не чув про неї. Чи вони заколот якийсь готували?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714374 вiд 2025-02-11 20:02:10Во всех развитых станах мира существует военная прокуратура, военные следственные органы, военная полиция..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714373 вiд 2025-02-11 19:54:55В стране должна быть военная прокуратура с полномочиями в своем секторе. То шо сейчас у нас - полнейшая дичь..