🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 918.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714332 вiд 2025-02-11 13:04:30

sk (здалеку…)
№ 1714330
Я уважно читаю, репліка про мужика таки була, причому від самої сабалєнкі у діалозі з бадосою:

Б: - є жінки які луплять мяч 200 км/г, сабалєнка наприклад.
С: - ти хочеш сказати я мужик?
Б: - ні, ні, я про силу удару і рівність.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714331 вiд 2025-02-11 12:49:17

sk (здалеку…)
№ 1714330
----
Так дискусія про гроші завжди цікава. Ти ж мені давав відос де Рафу (Надаля) спитали про різницю заробітків у хлопців і дівчат, що в теніс грають.
А він так красиво зїхав, ХЗ, сказав, що індустрії, де жінки зарабляють набагато більше за ту саму роботу, наприклад модельки модні фешн.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714330 вiд 2025-02-11 12:43:55

теніс
PEPSI (Merkury)
№ 1714315
не виривай з контексту
їх попросили коментар на заяву давиденко (рус тенісиста бувшого) про те що призові для мужиків повинні бути вищими…
хз для чого бадоса-сабалєнка коментують думки якогось «на зараз» ноу-нейма…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714329 вiд 2025-02-11 12:42:38

Трампу треба менше пиздіти про рідкісноземельні метали і всяку бізнесову хуйню ріелторсько-девелоперську, а займатися справами. Он республіканці зрозуміли що дід мишей не ловить, витягли йому підказку - Закон про Ленд-Ліз.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714328 вiд 2025-02-11 12:40:26

Кажуть зараз спостерігають зіткнення бойових груп на Лівано-Сирійській границі. Сирійці полізли виясняти якісь справи біля долини Бекаа. Ліванці поставили погранців з кулеметами і мінометами, хочуть відігнати сирійців.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714327 вiд 2025-02-11 12:38:50

Ізраїль Хамасові цілий рік пекло влаштовував. Ізраїль неслабо оперував в секторі.

НА Бібі сєрдобольний суддя Міжнародного Суду ООН в Гаазі навіть видав ордер воєнного злочинця.

Що Трамп всемогущій може там зробити, щоб нагнути Хамас? Подивимося.

Я думаю, в демарші Хамасу не обійшлось без підтримки когось ззовні. Сауди? Катар? Туреччина?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714326 вiд 2025-02-11 12:25:28

№ 1714315
Ваащето сабаленка с детей по девочкам идет.. Какие данные про то, что это не так?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714325 вiд 2025-02-11 12:14:30

PEPSI (Merkury)
№ 1714321

учора ввечері, думаю, що був голодний, не міг дочекатися вечері

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714324 вiд 2025-02-11 12:08:04

Хмм, уявляю заголовок таймс через тиждень - трамп поперхнувся вареним яйцем і знищив хамас.
Цікаві президенти пішли. Раніше такого не було.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714323 вiд 2025-02-11 12:03:59

Думаєцца, що старий харчується під пильним наглядом дієтологів, бо для свого віку виглядає і тримається ніфуйово.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714322 вiд 2025-02-11 12:00:03

Зазвичай пекло у сраці після гострих крил КФС буває.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714321 вiд 2025-02-11 11:58:08

Трамп сьогодні зранку поставив ультиматум хамасу - виконуйте що кажу, або я влаштую вам пекло.
--------------
Цікаво що він їв на сніданок.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714320 вiд 2025-02-11 11:48:06

У західних ЗМІ таки проходить думка, що обопільна особиста ненависть Фуйла та Зеленського заважатиме веденню переговорів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714319 вiд 2025-02-11 11:21:20

Паниковский вас всех переживёт.
Продаст, купит, и снова продаст.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714318 вiд 2025-02-11 10:59:38

UR № 1714317
не поспішай його ховать.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714317 вiд 2025-02-11 10:03:19

Трохи спостережень не за Трампом, а за нашими вітчизняними реаліями, дідько б їх побрав.

- Клоун стає схожим на кульгаву качку. Схоже, що союзники вже озвучили кому треба меседж про те, що в разі перемир'я та виборів його не підтримають. Саме через це, схоже, ми бачимо «контратаку» від військових - Залужний відверто глумиться над Зе та його «шашликами», Наєв фактично звинувачує в державній зраді.

- Сьогодні в Раді буде спроба найбільшої корупційної угоди в історії України. Служки спробують в незаконний спосіб протягнути купівлю застарілих (!) російських (!!) реакторів для ХАЕС, які будучи новими коштували $600m, а зараз їх хочуть вдвічі дорожче взяти. Тут два варіанти: або клоуну потрібен кеш на вибори, або подумки він вже здав країну і хоче великого відкату, щоб втекти не з порожніми руками, а хоча б як Януковощ.

Я вже мовчу про те, скільки дронів для армії можна було б купити на ці гроші. І скільки найманців залучити до війська, якому бракує навченої піхоти.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714316 вiд 2025-02-11 09:50:15

Ілон Маск запропонував $97,4 млрд за контроль над OpenAI. Як повідомляє The Wall Street Journal, група інвесторів на чолі з його компанією xAI подала цю пропозицію раді директорів OpenAI. Інвестори прагнуть викупити некомерційну організацію, що управляє комерційним підрозділом OpenAI.

CEO OpenAI вже встиг відповісти на цю новину в Х: “Ні, дякую, але якщо хочеш, ми купимо Twitter за $9,74 млрд”, — написав Сем Альтман у соцмережі, що належить Маску.
-----------
маск нагадує мавроді. давайте мені ваше бабло, я за ньог о куплю золото-брильянти… які через три роки стануть ще дорожчими…
нече недавно сам маск писав що їх грок не гірше чат-жпт… а тут, бац, і вже «за не гірший» продукт відвалює «соточку» …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714315 вiд 2025-02-11 09:46:57

Сабалэнку нарешті у вью назвали мужиком.
Бадоса постаралась :-)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714314 вiд 2025-02-11 09:40:01

Добре що від кацапів ніхто нічого не вимагає

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714313 вiд 2025-02-11 09:36:48

«Вони можуть укласти угоду. А можуть не домовитися. Вони можуть колись бути російськими, а можуть колись не бути російськими. Але ми будемо мати всі ці гроші в (Україні), і я кажу, я хочу їх повернути» …
Я сказав їм, що хочу отримати рідкоземельних (мінералів) на суму, еквівалентну приблизно 500 мільярдам доларів, і вони, по суті, погодилися на це ", – додав президент США.
---------------
Старий несе відверту фуйню, бо якщо Україна опиниться під владою кацапів, то він отримає фуй в сраку, а не рідкісноземельні метали.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714312 вiд 2025-02-11 00:21:18

Пишуть, підари запустили крилаті ракети, масштабну тривогу оголошено по Україні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714311 вiд 2025-02-10 23:14:43

теніс
дивився матч Еліни. Просто перекусила суперницю. Так, Вондрушева незручна, хороший удар, вміє думати. Але Еліна зібралась, показала що перекусить, і зрештою перекусила. У сеті 2 Еліні було важко, вела 3:1, але мусила задовольнитись виходом на 5:5, потім билась за кожен мяч і перемогла у сеті.
У сеті №3 у Вондрушевої пішли помилки, занервувала, потягнула руку, зрештою зрозуміла, шо Еліна не віддасть, і змирилась.
З Елінлю все ок. Хоча помилялась теж забагато. Шанси на далі є, якшо помилок власних стане менше.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714310 вiд 2025-02-10 23:00:03

Теніс
Еліна з 0-6, молоток. Вондрушева дуже не зручна для Еліна. Програла їй останні 4 матчі на великих турнірах, при чому 2-0, якщо не помиляюсь
Завтра дві перші ракетки України проти двох перших штатів
Американки відпочивали після ао, тому хз в якій формі. Можна чіплятись. У еліни, думаю, взагалі 50% шансів

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714309 вiд 2025-02-10 22:26:29

я думав, шо Трюдо - без шансів. перший раз вівдвідав Канаду у 2024, - біля Оттави. місцева єврейська община закуповує активно зброю у домашні сейфи та хейтить Трюдо. кажуть, що майже всі із общини проти нього, а раніше навпаки - були за «демократів». кажуть, 7 жовтня в Їзраїлі подіяло сильно на них. їх там біля 10% від усіх виборців, якщо не помиляюсь, тобто не багато. залишилось враження, що оцей мій «екзіт-пол» може бути репрезентативним

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714308 вiд 2025-02-10 22:25:38

yagshamash
№ 1714298 вiд 2025-02-10 20:54:53

Плімут отримав Манчестер Сіті наступним суперником в 1/8 Кубка Англії. Так що Таловєров зможе ще себе проявити на початку березня перед скаутами. Коли його купували, то були якісь чутки, що Плімут в разі вильоту має терміново знайти йому оренду чи продати кудись не нижче Чемпіоншипу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714307 вiд 2025-02-10 22:15:43

Геть, дякую. Подивимося що там і як. Схоже, що стрибок Трампа на Канаду і введення тарифів консолідувало політичний клас в Канаді, і тепер вони більш уважно підійдуть до економічних проблем, як заробити більше грошей, як привабити інвестиції і капітал, а не як потратити і розподілити. Я сподіваюся, на це.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714306 вiд 2025-02-10 21:42:26

Olma

Парламентська монархія: лідер партії - прем'єр міністр. Часто роблять локальні перевибори, коли лідер партії не у парламенті, як депутат. Трюдо йде з лідерства, може повернутися як депутат. Тут це не заборонено. Зазвичай не повертаються, бо вже чекає контракт консультанта якоїсь юр фірми на 5-6 років (бакшиш за заслуги перед спонсорами).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714305 вiд 2025-02-10 21:37:17

olma
№ 1714296
----
Насправді Трюдо ж зрезигнував з посади лідера партії. І в березні новий лідер Ліберальної партії (може Христя?) Канади очолить і партію і Канадський уряд до жовтня 2025.
Але на Федеральних виборах в жовтні 2025 там не зрозуміло, чи Трюдо буде балотуватися на нового лідера?
Але мабуть

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714304 вiд 2025-02-10 21:28:45

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1714301

Було б супер із Христею нашею на чолі уряд мати. Пам'ятаю її у Києві, коли їй було 20 років. Не знайомий, але бачив багато разів. Вона на всіх мітинґах була. Така фірмА явна, як на сіру масу тодішню українську. Там, здається, ще й якийсь місцевий бойфренд був. Я охуїв, коли вона стала кором Файненшл Таймз у Москві. Ще думав: о, ніхуя собі. А дійшло до міністра закордонних справ Канади.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714303 вiд 2025-02-10 21:20:03

https://www.cbc.ca/news/politics/trudeau-liberal-who-is-running-1.7430064

Фаворити:
Карні - центр-право
Христя - центр-ліво
Обидва можуть співпрацювати по лідерських перегонах, бо Христя - ветеран партії, депутатка, і теж голова. Замучила Трампа так, що той публічно радів її відставці.
Є ще троє, але там ніц не буде.
Зараз вираж на право у Канаді та трохи делікатний стан в економіці, буде лідером Карні ІМХО. Як не буде, Христя може вибори програти.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714302 вiд 2025-02-10 21:11:36

olma: а чому ти вважаєш, що якісь там змовники віддали кацапам Чорне море, тоді як Україна там їх роз'їбала у хвіст і гриву? Це взагалі вважається на Заході найбільшою перемогою України у цій війні, що кацапи бояться носа висунути до певних реґіонів Чорного моря. А як же ж знищення русского воєнного корабля? Чи там усе пропало?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714301 вiд 2025-02-10 21:08:16

А що там наша Христя - без шансів?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714300 вiд 2025-02-10 21:05:29

olma
№ 1714295 вiд 2025-02-10 20:10:22

Wrong!!
Джастін йде, але там є такий Марк Карні - бувший голова центрбанку Канади, Англії (брекзит з ним пройшов ліпше, від очікувань), ґолдман сакс, етс. Він - голова, йому пальці до рота не кладуть. Просто у лібералів є програма, у консерв знову є тільки хейт лібералів. Приїлося. Ще є 8 місяців, як раніше не завалять (міноритарка без коаліціянтів, за бюджет не проголосували з інших партій - вибори, бо рахується як вотум недовіри), але то вже буде ліберали без Жюстена.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714299 вiд 2025-02-10 21:04:40

Помилка: Максі - найкращим гравцем обох матчів, не лише свого клубу.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714298 вiд 2025-02-10 20:54:53

Tennis,

Еліна вчергове зухиня (молоток). Зціпила зуби по 0 6 у першому сеті проти переможниці Вімблдону 2023, яка її тоді у півфіналі тоді обіграла. Це була тоді гірка поразка, але солодкий реванш сьогодні.

Про решту можна не писати: Даяна й Калініна просерли у двох сетах якимось нонеймз. Марта гратиме із Коко Ґофф. Велика сенсація була б, але я її не бачу.

Футі, Махі визнано найкращим гравцем Плімуту у двох матчах, що він зіграв. Щоправда, друге визнання - від спонсорів клюбу.

теннісо-футбол:

У 43
СерІно, ти
33-річному БартрІ,
Ту барсо-душу не ятри.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714297 вiд 2025-02-10 20:46:20

olma
№ 1714295 вiд 2025-02-10 20:10:22

Тобто це північноамериканське жабидло Жюстен має дякувати Трампові за те, що його (жабидла) політична кар'єра не в такій жопі, як здавалося ще тиждень тому.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714296 вiд 2025-02-10 20:17:05

Правда парламентські вибори в Канаді будуть доперва в жовтні цього року. Але через місяць 8 березня відбудуться вибори лідера всередині Ліберальної партії. Там без шансів Трюдо очолить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714295 вiд 2025-02-10 20:10:22

2 Геть,

PoliticsVideoChannel
@politvidchannel
BREAKING: Justin Trudeau's Party Just made a remarkable turnaround in the polls and is now on Track to win the Canadian election

Наїзд Трампа на Канаду і епічний спіч Жастіна Трюдо щодо Канади, як надійного і безпечного партнера США вплинули на виборців, і тепер вони готові проголосувати за партію Трюдо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714294 вiд 2025-02-10 19:05:46

Еліна вінз 2:1

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714293 вiд 2025-02-10 18:57:37

Геть (Геть)
№ 1714289
---
100% про новини. Світла ідея, що - чесна журналістика і репортерство можуть виховати відповідального члена суспільства, виборця в умовах сьогоднішнього розвитку медіа та інформаційних технологій - стала утопією.
Така природа медіа. Боротьба за увагу.
Плюс працює почасти тут марксистська ідея, що медіа і медіа платформи належать капіталу, і допомагають йому тримати в потрібному руслі хомячків.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.