🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 922.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714172 вiд 2025-02-09 00:23:02

там же в захисті у реала купа травмованих. тому на підміну повиставляли пів-захисників…
хоча… 1-1, отігуд!

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714171 вiд 2025-02-09 00:21:08

2 Batyj
№ 1714145
а в правилах сказано, що гравець повинен бути з мʼячем? :)))))

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714170 вiд 2025-02-09 00:15:08

VVV
№ 1714169 вiд 2025-02-08 23:52:31

На цей сезон підбір гравців у Реала навіть у атаці перекошений і незбалансований. В атаці часто виходить три гравці, що тяжіють до лівого флангу. Родріго навчився грати справа, а от ні з Мбаппе, ні тим більше з Вінісіуса не виходить хорошого центрального. Якби це не були дві суперзірки, то один з них перейшов би направо, а в центр або купили б класичного центрального або в контратакуючому стилі грав би Ендрік. Але поки що Анчелотті чи то намагається адаптувати Мбаппе в центрі чи вважає, що й так нормально. Побачимо, що зможе кризовий захист Ман Сіті проти них.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714169 вiд 2025-02-08 23:52:31

ProstoVlizPobalakaty
№ 1714168
у Реала фантастичні гравці атаки. У жодного клубу в світі немає такого підбору гравців. Якби хтось ще їм пояснив, як взаємодіяти один з одним, то це була б майже непереможна команда. Але папа карло знаний італійськийлайновоз, який не може навіть гру у захисті поставити. але гандонить по повній в плані психхології. Луческу від кутюр.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714168 вiд 2025-02-08 23:47:16

VVV
№ 1714164 вiд 2025-02-08 23:15:47

Після гола в атаці у Реала все гаразд, Атлетико тримається, але добре видно командну взаємодію гравців Реала в атаці. Але якщо й заб'ють, то швидше за все знов на рахунок якихось індивідуальних дій, чи зараз Модрич якийсь геніальний пас придумає.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714167 вiд 2025-02-08 23:25:33

вибрали мешканці Неньки на Євробачення 2025 гурт Циферблат

Ziferblat - Bird of Pray



Мені подобається композиція, якби я був на їхньому концерті.

Але для клоунади Євробачення треба щось більш попсове і більш переконливі аранжування, більш виразний голос, більш виразний месседж чи щось таке.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714166 вiд 2025-02-08 23:20:06

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1714160

Шипами.. в гомилку.. Какая херня.. У меня на левой гомылке 8 швов.. Стальное лезвие конька пробило даже щиток и до кости.. Хоккей - тоже игра контактная, я не в обиде..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714165 вiд 2025-02-08 23:16:57

Тю, Пепс, де я писав про повісить і растрєлять? Ти їбанувся? Розумію, що у тебе уліца лєніна в голові до сих пір грає, незважаючи на 40+ років в Німеччині

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714164 вiд 2025-02-08 23:15:47

діда знаву рятують зірки Реалу. як завжди. гра Реалу ніяка, тупо хаос, особливо у захисті.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714163 вiд 2025-02-08 23:12:00

Vichny
№ 1714131
цікаво, а шо у тебе сидить у голові, що ти Батия за можливий перегляд матчів на рос. ресурсах готовий повєсіть і расстрелять немедлєнна?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714162 вiд 2025-02-08 23:03:17

Batyj
№ 1714145
а якщо гравець без м "яча, то можна ходити по його ногах?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714161 вiд 2025-02-08 23:02:56

sk (chromebook acer 14)
№ 1714158
ну тоді надо топить за нічію :)
і по червоній в кожній команді :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714160 вiд 2025-02-08 23:02:47

Batyj
№ 1714152 вiд 2025-02-08 22:52:31

Жорстке потрапляння шипами в передню частину гомілки суперника на думку судді, що судить зараз гру є порушенням, і не було зіткненням гравців у боротьбі за м'яч, а було неакуратним рухом, що міг призвести до травми, якого захисник мав уникнути, граючи уважніше, і дивлячись, куди ставить свою довгу ногу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714159 вiд 2025-02-08 23:01:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1714150
да, тіки надо хоча б в рамку попадать, а так
пропустять пару на початку другого і все скінчіться на тому.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714158 вiд 2025-02-08 23:00:24

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1714139
повболівати проти куртуа - це святе! :)
тим більше реал і так якось далеко попереду в таблиці
нехай програють, щоб барса наблизилась :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714157 вiд 2025-02-08 22:59:55

без ВАРа такого пеналя б ніколи не поставили, а тепер з ВАРом таке ставлять аж бігом.
це сучасний футбол.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714156 вiд 2025-02-08 22:58:27

olma № 1714153
Так і є.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714155 вiд 2025-02-08 22:57:47

ProstoVlizPobalakaty
№ 1714149
Чуамені паталогічний довбойоб, якого Реалу напарилиї за дохуя грошей. Вони тепер це чудо лише арабам можуть напарити.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714154 вiд 2025-02-08 22:56:09

Анчелотті ахуєнний тренер. Куртуа ахуєнний пенальтіст. З року в рік сподівання лише на те, що зірки Реалу щось там вигадають. І вони вигадують, але інколи фортуна повертається сракою, як то з Барселоною. І тоді папа карло пиздить, що всі навколо хуйові: гравці, судді, Лунін. А чуамені у захист мабуть теж судді на пару з Луніним ставлять. Просто вершина тренерської думки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714153 вiд 2025-02-08 22:54:42

ironbelly (LMW28IF)
№ 1714147
---
Я не був в Порто, це попереду, сподіваюся.

Але те що я тут в Києві на дегустаціях спробував, послухав і навчився з літератури, то зрозумів, що вінтажний порт це не пляшка, де написано назву бренда і 10 років витримки. Ні. Вінтажний порт це де написано рік (!). Там в Порту є якийсь інститут порт вайнів, і він впроваджує нагляд, і дає добро на закладку того чи іншого врожаю того чи іншого виробника на вінтаж.

Друге, що я зрозумів якийсь час тому, що порт це не португальське вино, народжене автохтонно для португальців. Це вино стиль, смак і формат якого сформовано для Великої Британії і завдяки Великій Британії. Тому і вся термінологія йде англійською мовою. Подібно як французький коньяк Сognac.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714152 вiд 2025-02-08 22:52:31

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1714148
А нарушения не было. И удара по ногам не было. Было столкновение двух игроков. Футбол - игра контактная..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714151 вiд 2025-02-08 22:51:53

А шо ви Батию парускі пишете, думаєте шо він настільки тупий, що українську не розуміє? Це ж не так.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714150 вiд 2025-02-08 22:50:48

Контратаки Атлетико роки що небезпечніші, ніж атаки Реала.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714149 вiд 2025-02-08 22:48:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1714146 вiд 2025-02-08 22:41:52

Гравець Атлетико не встиг до м'яча, що пролетів далі, поставив ногу на газон і Тчуамені абсолютно випадково на неї наступив. Дурнуватий пенальті, але в епоху ВАР таке легше поставити, ніж пояснювати нюанси, чому не поставив.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714148 вiд 2025-02-08 22:45:15

Batyj
№ 1714145 вiд 2025-02-08 22:40:24

В правилах футболка нет привязки нарушений к тому, где в данный момент мяч. За условный удар по ногам в штрафной будет пенальти, даже если мяч сейчас возле другой штрафной в борьбе. Реал сейчас получил какой-то кармический ответ от футбольных богов за нытье в последнее время. Пусть доказывают теперь, что они и после такого невезения (а по другому случайное наступаете на ногу не назовешь) могут собраться и выиграть.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714147 вiд 2025-02-08 22:42:00

Вибачте за мову постера, але українського варіанту не було.


Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714146 вiд 2025-02-08 22:41:52

Так, м'яч уже був хз де, коли гравець Атлетіко налетів на ногу гравця Реала.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714145 вiд 2025-02-08 22:40:24

Вот опять. Ставят пендаль за нарушение в штрафной на игроке без мяча и не имевшего отношение к эпизоду..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714144 вiд 2025-02-08 22:38:37

m1919(Київ - чемпіон!) № 1714138
Довів мою дружину до сліз ностальгії. І мені душу роз "ятрив. Будеш спокутувати ;).

olma № 1714140
Це приблизно четверта частина того, що було. Коли робили ремонт, без мого відому бригадир ремонтників викинув порожні бляшанки (перші бляшанки Оболоні 1997 року і ексклюзивну від ФК Оболонь), а також фляшки з унікальними етикетками Оболоньського пива чи не з часів заснування заводу. Бо вважав, що то нікому непотрібний хлам.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714143 вiд 2025-02-08 22:36:24

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1714135 вiд 2025-02-08 21:33:04

— Скільки за ребйонка?

«Ребйонок» — бузівок чорненький, кругленький, з отакунькими ріжками…

— Двадцять сім!

— Пущай дітьо подрастьоть!

— Хай росте…

(с)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714142 вiд 2025-02-08 22:33:19

ОБОЛОНЬ!!!
Porto LBV теж правильна річ.

Не то шо оці всі сюсі-масюсі, корони, львівське, бітилз та карлсберг, який не в данії

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714141 вiд 2025-02-08 22:33:14

Зліва направо 12,13,14,15 у твому списку.

В Х голосно сьогодні з приводу відбору на Євровізію,

пишуть, щкода що ця руда бестія Grisana не подається на конкурс.

https://x.com/eurovanya/status/1888314400152682674

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714140 вiд 2025-02-08 22:25:24

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1714138
----
Це скарб. А я все жду і чекаю, коли Оболонь випустить якусь репліку з 1996 року. Тільки дорогу і limited edition.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714139 вiд 2025-02-08 22:19:36

sk (chromebook acer 14)
№ 1714121
супербол сьогодні.
Реал-Атлетіко

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714138 вiд 2025-02-08 22:18:48

2 olma
№ 1714068
а ти правий, нема де складати. У мене була шикарна колекція польського Tylko Rock 1996-2001. Але опинилися в макулатурі зрештою.
Це мала частина з колекції того, кому не було куди складати журнали :)


olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714137 вiд 2025-02-08 22:14:07

Late bottled vintage (LBV) Port should be ever so simple. The official definition says that it is a “ruby Port from a single year, chosen for its high quality and bottled after aging for four to six years in wood. ” It is a vintage Port in style, but not in price

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714136 вiд 2025-02-08 21:36:05

Batyj
№ 1714127
«да, и из вариантов трансляций всегда выбираю португальскую…»

Я сьогодні у дівчини в магазині Вина Світу · вулиця Ревуцького, 9 питаю, а у вас Портвейн LBV є? А вона а що це таке? Кажу це такий сорт портвейна витриманий в бочках і розлитий в пляшки. Вінтажний портвейн за недорогу ціну. А вона та я не знаю такого, знаю Рубі. Тавні, 10 років.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714135 вiд 2025-02-08 21:33:04

Григорій Михайлович вийшов і сказав: 25 мільйонів. Вулверхемптон розвернувся і пішов

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714134 вiд 2025-02-08 21:28:25

Batyj
№ 1714124
---
Дякую.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1714133 вiд 2025-02-08 21:16:53

Причому можна дивитися не будучи в мережі інтернет тріолана


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.