sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714172 вiд 2025-02-09 00:23:02там же в захисті у реала купа травмованих. тому на підміну повиставляли пів-захисників… хоча… 1-1, отігуд!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714171 вiд 2025-02-09 00:21:082 Batyj№ 1714145а в правилах сказано, що гравець повинен бути з мʼячем? :)))))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714170 вiд 2025-02-09 00:15:08VVV № 1714169 вiд 2025-02-08 23:52:31 На цей сезон підбір гравців у Реала навіть у атаці перекошений і незбалансований. В атаці часто виходить три гравці, що тяжіють до лівого флангу. Родріго навчився грати справа, а от ні з Мбаппе, ні тим більше з Вінісіуса не виходить хорошого центрального. Якби це не були дві суперзірки, то один з них перейшов би направо, а в центр або купили б класичного центрального або в контратакуючому стилі грав би Ендрік. Але поки що Анчелотті чи то намагається адаптувати Мбаппе в центрі чи вважає, що й так нормально. Побачимо, що зможе кризовий захист Ман Сіті проти них.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714169 вiд 2025-02-08 23:52:31ProstoVlizPobalakaty № 1714168 у Реала фантастичні гравці атаки. У жодного клубу в світі немає такого підбору гравців. Якби хтось ще їм пояснив, як взаємодіяти один з одним, то це була б майже непереможна команда. Але папа карло знаний італійськийлайновоз, який не може навіть гру у захисті поставити. але гандонить по повній в плані психхології. Луческу від кутюр.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714168 вiд 2025-02-08 23:47:16VVV № 1714164 вiд 2025-02-08 23:15:47 Після гола в атаці у Реала все гаразд, Атлетико тримається, але добре видно командну взаємодію гравців Реала в атаці. Але якщо й заб'ють, то швидше за все знов на рахунок якихось індивідуальних дій, чи зараз Модрич якийсь геніальний пас придумає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714167 вiд 2025-02-08 23:25:33 вибрали мешканці Неньки на Євробачення 2025 гурт Циферблат Ziferblat - Bird of Pray Мені подобається композиція, якби я був на їхньому концерті. Але для клоунади Євробачення треба щось більш попсове і більш переконливі аранжування, більш виразний голос, більш виразний месседж чи щось таке.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714166 вiд 2025-02-08 23:20:062 ProstoVlizPobalakaty№ 1714160Шипами.. в гомилку.. Какая херня.. У меня на левой гомылке 8 швов.. Стальное лезвие конька пробило даже щиток и до кости.. Хоккей - тоже игра контактная, я не в обиде..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714165 вiд 2025-02-08 23:16:57Тю, Пепс, де я писав про повісить і растрєлять? Ти їбанувся? Розумію, що у тебе уліца лєніна в голові до сих пір грає, незважаючи на 40+ років в Німеччині
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714164 вiд 2025-02-08 23:15:47діда знаву рятують зірки Реалу. як завжди. гра Реалу ніяка, тупо хаос, особливо у захисті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714163 вiд 2025-02-08 23:12:00Vichny № 1714131 цікаво, а шо у тебе сидить у голові, що ти Батия за можливий перегляд матчів на рос. ресурсах готовий повєсіть і расстрелять немедлєнна?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714162 вiд 2025-02-08 23:03:17Batyj № 1714145 а якщо гравець без м "яча, то можна ходити по його ногах?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714161 вiд 2025-02-08 23:02:56sk (chromebook acer 14) № 1714158 ну тоді надо топить за нічію :) і по червоній в кожній команді :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714160 вiд 2025-02-08 23:02:47Batyj № 1714152 вiд 2025-02-08 22:52:31 Жорстке потрапляння шипами в передню частину гомілки суперника на думку судді, що судить зараз гру є порушенням, і не було зіткненням гравців у боротьбі за м'яч, а було неакуратним рухом, що міг призвести до травми, якого захисник мав уникнути, граючи уважніше, і дивлячись, куди ставить свою довгу ногу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714159 вiд 2025-02-08 23:01:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1714150 да, тіки надо хоча б в рамку попадать, а так пропустять пару на початку другого і все скінчіться на тому.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714158 вiд 2025-02-08 23:00:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1714139 повболівати проти куртуа - це святе! :) тим більше реал і так якось далеко попереду в таблиці нехай програють, щоб барса наблизилась :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714157 вiд 2025-02-08 22:59:55без ВАРа такого пеналя б ніколи не поставили, а тепер з ВАРом таке ставлять аж бігом. це сучасний футбол.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714156 вiд 2025-02-08 22:58:27olma № 1714153 Так і є.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714155 вiд 2025-02-08 22:57:47ProstoVlizPobalakaty № 1714149 Чуамені паталогічний довбойоб, якого Реалу напарилиї за дохуя грошей. Вони тепер це чудо лише арабам можуть напарити.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714154 вiд 2025-02-08 22:56:09Анчелотті ахуєнний тренер. Куртуа ахуєнний пенальтіст. З року в рік сподівання лише на те, що зірки Реалу щось там вигадають. І вони вигадують, але інколи фортуна повертається сракою, як то з Барселоною. І тоді папа карло пиздить, що всі навколо хуйові: гравці, судді, Лунін. А чуамені у захист мабуть теж судді на пару з Луніним ставлять. Просто вершина тренерської думки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714153 вiд 2025-02-08 22:54:42ironbelly (LMW28IF) № 1714147 --- Я не був в Порто, це попереду, сподіваюся. Але те що я тут в Києві на дегустаціях спробував, послухав і навчився з літератури, то зрозумів, що вінтажний порт це не пляшка, де написано назву бренда і 10 років витримки. Ні. Вінтажний порт це де написано рік (!). Там в Порту є якийсь інститут порт вайнів, і він впроваджує нагляд, і дає добро на закладку того чи іншого врожаю того чи іншого виробника на вінтаж. Друге, що я зрозумів якийсь час тому, що порт це не португальське вино, народжене автохтонно для португальців. Це вино стиль, смак і формат якого сформовано для Великої Британії і завдяки Великій Британії. Тому і вся термінологія йде англійською мовою. Подібно як французький коньяк Сognac.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714152 вiд 2025-02-08 22:52:312 ProstoVlizPobalakaty№ 1714148А нарушения не было. И удара по ногам не было. Было столкновение двух игроков. Футбол - игра контактная..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714151 вiд 2025-02-08 22:51:53А шо ви Батию парускі пишете, думаєте шо він настільки тупий, що українську не розуміє? Це ж не так.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714150 вiд 2025-02-08 22:50:48Контратаки Атлетико роки що небезпечніші, ніж атаки Реала.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714149 вiд 2025-02-08 22:48:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1714146 вiд 2025-02-08 22:41:52 Гравець Атлетико не встиг до м'яча, що пролетів далі, поставив ногу на газон і Тчуамені абсолютно випадково на неї наступив. Дурнуватий пенальті, але в епоху ВАР таке легше поставити, ніж пояснювати нюанси, чому не поставив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714148 вiд 2025-02-08 22:45:15Batyj № 1714145 вiд 2025-02-08 22:40:24 В правилах футболка нет привязки нарушений к тому, где в данный момент мяч. За условный удар по ногам в штрафной будет пенальти, даже если мяч сейчас возле другой штрафной в борьбе. Реал сейчас получил какой-то кармический ответ от футбольных богов за нытье в последнее время. Пусть доказывают теперь, что они и после такого невезения (а по другому случайное наступаете на ногу не назовешь) могут собраться и выиграть.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714147 вiд 2025-02-08 22:42:00Вибачте за мову постера, але українського варіанту не було.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714146 вiд 2025-02-08 22:41:52Так, м'яч уже був хз де, коли гравець Атлетіко налетів на ногу гравця Реала.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714145 вiд 2025-02-08 22:40:24Вот опять. Ставят пендаль за нарушение в штрафной на игроке без мяча и не имевшего отношение к эпизоду..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714144 вiд 2025-02-08 22:38:37m1919(Київ - чемпіон!) № 1714138 Довів мою дружину до сліз ностальгії. І мені душу роз "ятрив. Будеш спокутувати ;). olma № 1714140 Це приблизно четверта частина того, що було. Коли робили ремонт, без мого відому бригадир ремонтників викинув порожні бляшанки (перші бляшанки Оболоні 1997 року і ексклюзивну від ФК Оболонь), а також фляшки з унікальними етикетками Оболоньського пива чи не з часів заснування заводу. Бо вважав, що то нікому непотрібний хлам.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714143 вiд 2025-02-08 22:36:24Orest Dniprovskiy (Київ) № 1714135 вiд 2025-02-08 21:33:04 — Скільки за ребйонка? «Ребйонок» — бузівок чорненький, кругленький, з отакунькими ріжками… — Двадцять сім! — Пущай дітьо подрастьоть! — Хай росте… (с)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714142 вiд 2025-02-08 22:33:19ОБОЛОНЬ!!! Porto LBV теж правильна річ. Не то шо оці всі сюсі-масюсі, корони, львівське, бітилз та карлсберг, який не в данії
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714141 вiд 2025-02-08 22:33:14Зліва направо 12,13,14,15 у твому списку. В Х голосно сьогодні з приводу відбору на Євровізію, пишуть, щкода що ця руда бестія Grisana не подається на конкурс. https://x.com/eurovanya/status/1888314400152682674
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714140 вiд 2025-02-08 22:25:24m1919(Київ - чемпіон!) № 1714138 ---- Це скарб. А я все жду і чекаю, коли Оболонь випустить якусь репліку з 1996 року. Тільки дорогу і limited edition.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714139 вiд 2025-02-08 22:19:36sk (chromebook acer 14) № 1714121 супербол сьогодні. Реал-Атлетіко
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714138 вiд 2025-02-08 22:18:482 olma№ 1714068а ти правий, нема де складати. У мене була шикарна колекція польського Tylko Rock 1996-2001. Але опинилися в макулатурі зрештою.Це мала частина з колекції того, кому не було куди складати журнали :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714137 вiд 2025-02-08 22:14:07Late bottled vintage (LBV) Port should be ever so simple. The official definition says that it is a “ruby Port from a single year, chosen for its high quality and bottled after aging for four to six years in wood. ” It is a vintage Port in style, but not in price
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714136 вiд 2025-02-08 21:36:05Batyj № 1714127 «да, и из вариантов трансляций всегда выбираю португальскую…» Я сьогодні у дівчини в магазині Вина Світу · вулиця Ревуцького, 9 питаю, а у вас Портвейн LBV є? А вона а що це таке? Кажу це такий сорт портвейна витриманий в бочках і розлитий в пляшки. Вінтажний портвейн за недорогу ціну. А вона та я не знаю такого, знаю Рубі. Тавні, 10 років.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714135 вiд 2025-02-08 21:33:04Григорій Михайлович вийшов і сказав: 25 мільйонів. Вулверхемптон розвернувся і пішов
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714134 вiд 2025-02-08 21:28:25Batyj № 1714124 --- Дякую.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1714133 вiд 2025-02-08 21:16:53Причому можна дивитися не будучи в мережі інтернет тріолана