yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713852 вiд 2025-02-05 11:11:48Ironbelly, що ти верзеш, гною? Ти їбонутий тип, все ясно. Твої притомні всі пости про Стоунз перекреслюються. Ну, Стоунз і Бітлз це очевидно, що ґенії. Але писати про це не значить бути ґенієм. Pra caralho.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713851 вiд 2025-02-05 11:02:42yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1713847 вiд 2025-02-05 10:35:42Щодо титанів, завжди думав, що у них Челентано вважається мегакрутим - а от тепер хз ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713850 вiд 2025-02-05 10:58:59? si=RgecuXiLOh-Um6QG От музика :) Для рокерів. Але я їздив до Верони на концерт :)
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713849 вiд 2025-02-05 10:53:34yagshamash № 1713848 Комсомолець, бо поводишся, як секретар комітету комсомолу, котрий на початку 80х виносив мені мізк и в КПІ. Трибун-пропагандист ти. І що то за 'папа мій'? Не тато, не батько… Онучами запахло. Тільки не кажи, що то французька мова з тебе вилізла. І взагалі - відклади клавіатуру і піди проспись. Розмову закінчив.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713848 вiд 2025-02-05 10:38:58Айнбелі, ти йобнутий? Комсомолець у чому? Це як кґбіст від єнота. Аби щось пиздонути.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713847 вiд 2025-02-05 10:35:42Lazy, співчуваю щодо болгарина. Ерос - це ґеній. Паваротті поп-музики. Не дарма Шер, Анастейжа, Рікі Мартін і купа інших з ним дуети награвали. В Італії - це він і Дзуккеро два титани поп-музики, якщо, звісно, не рахувати Даліду, але її до Франції, умовно, віднесемо.
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713846 вiд 2025-02-05 10:24:28yagshamash № 1713845 Попустись, комсомольцю. І менше слухай голоси в своїй голові.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713845 вiд 2025-02-05 10:09:40ПС Кашмір визнано мною найбільшим гітом.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713844 вiд 2025-02-05 10:04:17Ironbelly, а ти хто? Папа мій розповідати, коли пити, а коли спати? Ознака довбоїбізму явна. Тим паче, що я зараз на 6 годин позаду Києва. Коли хочу, тоді й п'ю. Бля, поліція смаків.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713843 вiд 2025-02-05 09:53:20Fleetwood Mac (першого складу з Пітером Гріном) - також непогано. Взагалі дійсно було багато різноманітних непоганих проєктів, WASP, Whitesnake, ELP, Yello …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713842 вiд 2025-02-05 09:46:56yagshamash № 1713809 Бітли, (кома, не дефіс або тіре) похідні від перших трьох. Похідні від перших трьох це групи створені учасниками LZ, DP, BS та сольні проєкти. Ну там Rainbow чи Ozzy чи сольники Планта\Пейджа
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713841 вiд 2025-02-05 08:40:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713834 Free, Fleetwood Mac (першого складу з Пітером Гріном) … Багато є. А прог для багатьох місцевих дописувачів занадто складно. Їм треба щось циганське, або таке, що на сільських весіллях грають ;)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713840 вiд 2025-02-05 08:33:41Вангую Трамп вийде з НАТО і вступить в брікс ;)
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713839 вiд 2025-02-05 08:27:21yagshamash № 1713823 Покажи, де і ким визнано, Кашмір найбільшим рок хітом. А взагалі, пий менше, спи більше. Бо інакше ти перетворюєшся на комсомольцями пропагандиста. От лізе воно з тебе ;).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713838 вiд 2025-02-05 08:20:45Трампапам собрался отстраивать Газу. Вот тока не сообщается, будут ли восстановлены тунели хамасовцев..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713837 вiд 2025-02-05 08:20:19Яку ви фігню слухаєте :) краще вже про бандеру ? si=EBFVJ8h1KYdWTB9W
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713836 вiд 2025-02-05 07:02:48Тим часом, «пацани за мєня атамстят», - каже новий світовий лідер:----------------------------«Президент США Дональд Трамп повідомив 4 лютого, що дав своїм радникам інструкції» знищити «Іран у разі його вбивства на замовлення Тегерана».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713835 вiд 2025-02-05 06:56:48Чи якщо зайти з іншого боку, де King Crimson, де Gentle Giant, де зрештою улюблений народом пінкфлоїд? Зараз усі підуть нафуй слухати безсмертний доробок цих колехтивів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713834 вiд 2025-02-05 06:52:23Багато є груп, які у нас громадськість свого часу обійшла увагою. А трапляються ж чудові виконавці і чудові композиції. От, скажімо, Free:
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713833 вiд 2025-02-05 04:30:32Я колись дівчину кохав. Ще в інституті. На початку тисячоліття. Лєна Стоянова, жгуча бессарабська болгарка. То вона від того Ероса перлась. Якось батьки в Кишинів поїхали. А я влаштував ніч зізнання в коханні. Накрив стіл непоганий. Перший раз у житті. Всю ніч сиділи пили та закусювали. І того їбучого Ероса дивились та слухали. А на ранок я їй, стоячи на коліні, освідчився. Перший раз у житті. А вона сказала що дякую, все було смачно, але я кохаю іншого. Іншого блядь болгара, який був до біса схожий на того Рамазотті. А ще потім ми поїхали на матч Чорноморець - Динамо до Одеси. І я усі 5 годин туди та 5 годин назад хотів наважитись її по стегну погладити. Так і не зумів. З тих пір я того Ероса якось недолюблюю, чмо блядь слащаве із болгарським єбалом. І музика його також хуйня. І голос як кисле вино, що викликає печію.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713832 вiд 2025-02-05 04:01:16? si=a2Eo23r70kniDnCt
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713831 вiд 2025-02-05 03:59:38О! Це вам мабуть не сподобається, а мені окей.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713830 вiд 2025-02-05 03:50:04Lazy, йдеться про наших героїв. Ерос це Рамаззоті. Ти зрозумів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713829 вiд 2025-02-05 03:47:38А за добрі слова дякую. Від такого крутого чувака приємно це чути. Щодо довбня - також дякую, кожен із нас для когось одночасно і норм чувак і довбень: D Це норма життя.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713828 вiд 2025-02-05 03:45:00Так а що с Манескіном не так? Україну підтримали, хуйла хуєсосили у піснях. Задорно драйвово співають. Ерос це хто? Рамазотті чи що?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713827 вiд 2025-02-05 03:37:11Lazy, ти, як на мене, норм чувак. Знаєш, як сказати, нормально. Але, водночас, ти такий собі довбень. Я не зайобую, але ти подивися на гавно, що ти його пропонуєш. Я чудово знаю, що це. Я на радіо часто слухаю Раліо Італія Сольо Музіка Італьяна. Там зараз лише Ерос бог. Усе решта хуйня. Включно з тим Манескін.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713826 вiд 2025-02-05 03:28:43Бля, ну ви, хлопці, даєте! Кашмір під сумнів у вас? А Нахуя тоді взагалі про музику пиздіти? Я не бачу сенсу. Який пункт відліку? Кабздон? Балалайказ? Зикіна? Пепсі, я тебе поважаю, але оця хуйня твоя? Ні, хлопці, так не піде. Давайте або музику слухати, або хуйню всяку. Гидко.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713825 вiд 2025-02-05 03:27:40yagshamash № 1713822 Але ось є невеликий промінчик. А мені ще подобається Maneskin, ті італійські хрипаті клоуни. Це дуже погано, в такому зізнаватись чи пріємлємо?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713824 вiд 2025-02-05 03:25:03Невгамовні старигани пхають один одному під ніс мамонтяче гівно різних ступенів скам'яніння, та кумедно пиздяться, розповсюджуючи аромат нафталіну навкруги. Нема що читати тут вже другий день нахуй.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713823 вiд 2025-02-05 03:11:15Ironbelly, ти серйозно щодо Кашмір є 'до певної міри ориґінальною композиіією'? Ти, мабуть, жартуєш? Це, блядь, найбільший рок-гіт усіх часів! ОК, ти послухай лише нормально, або йди нахуй. Якщо ти повний дятел.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713822 вiд 2025-02-05 02:49:12Айнбелі, давай не загравайся :) От класна річ з євровізії :) ? si=NMXEWiDJvjVnVnEn
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713821 вiд 2025-02-05 02:37:44yagshamash № 1713819 З Кашміром не все так ясно, як з 'переписаними' блюзами і Фолк піснями, що видавалися з кредитом Пейдж-Плант. Оце і є плагіатизмом і його повно на перших 4х альбомах. Кашмір, до певної міри, є оригінальною композицією, але основний риф був запозичений з якихось народних мотивів. Дехто каже марокканських, хтось там почув іудейську народну пісню, хтось індійську. Коротше, щось архітипічно просте. Тобто, за Кашмірі їх не тягали до суду, як за інші пісні ;).
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713820 вiд 2025-02-05 02:17:00Це якби ви не чули Кашмір. ? si=MbM1I06QjSvQBLgI
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713819 вiд 2025-02-05 02:10:10Pryvyd, Child це дитячі слова. Гарна музика. Ironbelly, і в кого Кашмір Лед Зеппелін украли?
ironbelly(LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713818 вiд 2025-02-05 01:59:47Vichny № 1713813 Тебе точно в гуглі не забанили? Набери у пошуку Led Zeppelin plagiatism. Багато нового дізнаєшся ;).
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713817 вiд 2025-02-05 01:58:312 yagshamash№ 1713809Ага, ага. Чайлд ін тайм залишиться у вічності
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713816 вiд 2025-02-05 01:51:29Vichny, ну, я просто кажу, як воно є в Англії. Може, вони тупі. Але так, геві метал здебільшого для юних. Що не змінює ніц. Кожному подобається своє. Мені у дитинстві шкільному подобалися Прокол Гарум.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713815 вiд 2025-02-05 01:48:28карочє. МТ=ЛМ=Лед Зеппелін=Діп Пьорпл=Бітлз і Роллінґи
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713814 вiд 2025-02-05 01:45:15Слухайте пєсню валєнкі, карочє
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713813 вiд 2025-02-05 01:43:51Лед Зеппелін - плагіатори? Бггггггггггггггггггг Схоже, для Залізного Пуза крім РС в музиці вобше нема ніхуя