sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713692 вiд 2025-02-04 02:14:03yagshamash № 1713690 Ну позитив що і-вью не «фріку» фрідману чи комусь подібному, а солідному дядьку У світлі договорняків що Трамп анонсує, цікаво що скаже…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713691 вiд 2025-02-04 02:06:01Vichny, тоді, у 60х, не було ще маркетологів. Просто людям подобалося.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713690 вiд 2025-02-04 02:03:54SK, 1713668, Мій друг Пірсові допомагав там. Має бути цікаво.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713689 вiд 2025-02-04 01:58:01yagshamash № 1713686 вiд 2025-02-04 01:38:19 Не зачіпають взагалі, от уявляєш? Якась реально роздута хуйня. Маркетологи рішають
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713688 вiд 2025-02-04 01:55:17Як далі жити, сам Фоззі написав шо в бан, їбічєска сила. Проблєма!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713687 вiд 2025-02-04 01:46:40Музичний срач це - щось. Скільки людей, стільки смаків. Ну, майже. Єдине що кацапська т. зв. музика - поза законом. Все решта має право на існування. Чилаут, Кафе дель Мар від Хосе Падія, зокрема 9 альбом, це шедевр, до речі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713686 вiд 2025-02-04 01:38:19Vichny, я не фан Стоунзів, але цілком усвідомлюю їхнє значення у музиці. Був на ґіґу у Лондоні на стадіоні реґбійному у Твікінемі. Запалили супер. І там ще гостьову появу ACDC мали. Несподіванка. Stones єдина група, що мала гіт-очільник параду кожного десятиріччя 7 десятиріч поспіль. Шер повторила це досягнення. Нудне? Чому? Satisfaction, Brown Sugar, Get off of my Cloud, Angie тебе не зачіпають?
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713685 вiд 2025-02-04 01:34:062 Vichny№ 1713683В бан так в бан. Заїбав.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713684 вiд 2025-02-04 01:29:30Сорян, замість шведів знов запостив Мейден) Ось шведи:
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713683 вiд 2025-02-04 01:28:20Леннон записав на касетку, для хом'ячків оголосили що то «best rock performance», а Фоззі страждає і бухає, я йому співчуваю. Світ їбанувся.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713682 вiд 2025-02-04 01:25:58Fozzey № 1713680 вiд 2025-02-04 01:24:38 2 Vichny № 1713669 Їбанісь. Сором. Це посмертна пісня, яку докрутили через 44 роки після того, як Леннон записав це демо на касетку. Я намагаюся її не слухати, бо тоді буду пити до ранку й дивитися у вікно. Це востаннє, коли я тобі щось про музику. ---------------- От жалка пацана…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713681 вiд 2025-02-04 01:24:58Айон Мейден для них пафос, а ролінгстоунз ні, от пиздець, ржунімагу. Добре, нате вам непафосних (ну трохи-трохи хіба) шведів, і передайте тим бітилзам шо вони заїбали. Лейзі, ну а ти явно любиш якусь папсятину чи чілаути, рейви-хуєйви і все таке, такий ти типаж.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713680 вiд 2025-02-04 01:24:382 Vichny№ 1713669Їбанісь. Сором. Це посмертна пісня, яку докрутили через 44 роки після того, як Леннон записав це демо на касетку. Я намагаюся її не слухати, бо тоді буду пити до ранку й дивитися у вікно. Це востаннє, коли я тобі щось про музику.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713679 вiд 2025-02-04 01:20:06Vichny № 1713676 вiд 2025-02-04 01:16:04 Валєра, а що для тебе «музична гармонія»? Бітилз? ------------------------------------------- Те ж саме що й для всіх. Коли ти цього не чуєш, то спеціальна література в цьому тобі не допоможе, але хоч значення термінів почитаєш.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713678 вiд 2025-02-04 01:18:05Vichny № 1713669 Не жартую. Бітлз отримали цього року Греммі за найкращий рок перформанс. Тебе у гуглі забанили? До речі, перемогли оцих молодих шмаркачів. The Black Keys - «Beautiful People (Stay High)» Green Day - «The American Dream Is Killing Me» Idles - «Gift Horse» Pearl Jam - «Dark Matter» St. Vincent - «Broken Man» А щодо пафосу, то Айрон Мейден то апогей пафосу. Там хіба ще Металліка поруч може стати ;).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713677 вiд 2025-02-04 01:16:49Чи Вєсьолиє ребята? А може алєксандр лєнінградскій чи ала пугачьова?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713676 вiд 2025-02-04 01:16:04Валєра, а що для тебе «музична гармонія»? Бітилз?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713675 вiд 2025-02-04 01:11:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713661 Може чувак німець. Вони ж там чомусь дрочуть на великі літери.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713674 вiд 2025-02-04 01:10:55Вічний, ти музичний збоченець … ще й до того всього блюєш, коли музична гармонія достається твоїх вух. Краще виходь з приміщення, а якщо на вулиці почуєш, то йди подалі від людей десь в кущі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713673 вiд 2025-02-04 01:08:35йобаний нудняк і пафос (с)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713672 вiд 2025-02-04 01:05:21Ну і трохи класики вам. Який нахуй ролінгстоунз, який в скаку хіпхоп?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713671 вiд 2025-02-04 00:53:57А скандинавські банди просто множать на нуль всі ці ваші стоунзи (буееееее)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713670 вiд 2025-02-04 00:46:19inguard (тутейший) № 1713649 вiд 2025-02-03 16:21:50 Vichny № 1713602 Опше не можу понять як то можна слухать. Ясно, що є круті банди АЦДЦ, Акцепт ще якісь, але нові множать ветИранів на нуль. Скандинавський МДМ, український чи польський блек… Ось мої улюбленці з не наших банд, порти GAEREA -------------- Я от теж хуїю. Я не є пиздець яким гнучким в плані музики чуваком, а є досить консервативним, люблю Джудас Пріст, Моторхед, Айон Мейден, Опет, хоча речі що валять, наприклад, австралійці Be'lakor складно назвати консервативними)) І я не люблю буееебітилз і ролінгфакінстоунз не тому що вани старі, а тому що вони - йобаний нудняк і пафос. Тому нахуй. Втикайте Be'lakor в Румунії і хуїйте. Який нахуй ролінгстоунз, ви шо?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713669 вiд 2025-02-04 00:40:23ironbelly (LMW28IF) № 1713644 вiд 2025-02-03 15:26:56 Vichny № 1713602 Ти ще всього не знаєш ;) Grammy 2025: The Beatles’ “Now And Then” Wins Best Rock Performance ---------------- Ти оце серйозно? Рок-перформенс? Мальчіками-зайчіками? Блюванув.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713668 вiд 2025-02-04 00:34:27 Piers Morgan @piersmorgan ? WORLD EXCLUSIVE? I did a 90-minute interview with Ukraine’s President Zelensky today. It was remarkably candid, revealing, and news-making - and drops on our @PiersUncensored YouTube channel tomorrow evening. You won’t want to miss this…. @ZelenskyyUa
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713667 вiд 2025-02-04 00:29:46Ми наступні в «договорняках» … Trump wants a deal granting the US access to Ukraine’s rare earths resources in exchange for continued military aid. The proposal aligns with a strategy Ukraine’s been developing to deepen ties with his administration. https://on.ft.com/4aLFDjh via @FT
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713666 вiд 2025-02-04 00:27:06Трюдо теж пише що все з трампом все порішали
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713665 вiд 2025-02-04 00:25:38Мілан зараз взяв кейлі вокера із сіті, і фелікса з челсі, що в барсі добре грав минулі сезони… Не знаю як бражко в таку компанію вписується.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713664 вiд 2025-02-04 00:19:52 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1713663 вiд 2025-02-03 23:57:10 Італійський Мілан зацікавлений у 25mm трансфері опорного півзахисника Динамо і збірної України Володимира Бражка. --------------------------------------- Навіть якщо йдеться за діаметр, то все одно 25mm це дуже мала величина.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713663 вiд 2025-02-03 23:57:10Італійський Мілан зацікавлений у 25mm трансфері опорного півзахисника Динамо і збірної України Володимира Бражка.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713662 вiд 2025-02-03 23:01:27Feodorit № 1713652 :(((
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713661 вiд 2025-02-03 22:36:53sk (Samsung galaxy) № 1713659 вiд 2025-02-03 21:55:42 Це мабуть якийсь особливо єбанутий блохєр пише, бо у нього більша частина слів, написаних з великої літери, насправді мають писатися з малої.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713660 вiд 2025-02-03 22:20:17Чоловікам за все життя роблять лише два комплімента: «Який гарний хлопчик народився» і «Хароший був мужик».
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713659 вiд 2025-02-03 21:55:42The Trump Administration has requested Congressional Leaders approve a Massive Arms Sale worth roughly $1 Billion to Israel, including 4,700 Mark-83 1,000lbs Bombs and Joint Direct Attack Munition (JDAM) Kits worth $700 Million, as well as Caterpillar D9 Armored Bulldozers and other Equipment worth over $300 Million.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713658 вiд 2025-02-03 21:16:13Совершенно верно..
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713657 вiд 2025-02-03 21:10:15Batyj № 1713650 Здається вони там сиділи 30 років тому, і ще 30 просидять.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713656 вiд 2025-02-03 20:09:28Starik (Україна, Київ) № 1713630 вiд 2025-02-03 12:10:40 Batyj № 1713626 все, вікно зачинене. До речі, крім Бущана та кротів ніхто нікуди не поїхав.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713655 вiд 2025-02-03 19:58:38Депутат полукровка (папа мароканець, мама німкеня) бере слово і каже «Я відчуваю себе приниженим і здискримінованим по причині походження, ви растистка і просіть пробачення. На коліна!» … От якби вийшов якийсь білий скінхед у берцах та уїбав би напівчурку з ноги, щоб аж кривава тирса полетіла. Ех…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713654 вiд 2025-02-03 19:55:23подивився сьогодні засідання німецького бундестагу, одні неадеквати, більшість. Адеквати у меншості. Наприклад, картина маслом: виступає з трибуни Анна-Лена Бербок, про мігрантів і цивілізовані шляхи вирішення питання. Депутат полукровка (папа мароканець, мама німкеня) бере слово і каже «Я відчуваю себе приниженим і здискримінованим по причині походження, ви растистка і просіть пробачення. На коліна!»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713653 вiд 2025-02-03 17:43:59The President of Mexico, Claudia Sheinbaum states that she has reached an Agreement with U. S. President Donald J. Trump, to delay tomorrow’s 25% Tariff on Mexican Goods by up to 1 Month, and in exchange Mexico will reinforce its Northern Border with 10,000 National Guard Troops to prevent Drugs, specifically Fentanyl, from entering the United States.