🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 934.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713692 вiд 2025-02-04 02:14:03

yagshamash
№ 1713690
Ну позитив що і-вью не «фріку» фрідману чи комусь подібному, а солідному дядьку
У світлі договорняків що Трамп анонсує, цікаво що скаже…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713691 вiд 2025-02-04 02:06:01

Vichny, тоді, у 60х, не було ще маркетологів. Просто людям подобалося.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713690 вiд 2025-02-04 02:03:54

SK, 1713668,

Мій друг Пірсові допомагав там. Має бути цікаво.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713689 вiд 2025-02-04 01:58:01

yagshamash
№ 1713686 вiд 2025-02-04 01:38:19

Не зачіпають взагалі, от уявляєш?
Якась реально роздута хуйня.
Маркетологи рішають

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713688 вiд 2025-02-04 01:55:17

Як далі жити, сам Фоззі написав шо в бан, їбічєска сила.
Проблєма!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713687 вiд 2025-02-04 01:46:40

Музичний срач це - щось. Скільки людей, стільки смаків. Ну, майже. Єдине що кацапська т. зв. музика - поза законом. Все решта має право на існування. Чилаут, Кафе дель Мар від Хосе Падія, зокрема 9 альбом, це шедевр, до речі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713686 вiд 2025-02-04 01:38:19

Vichny, я не фан Стоунзів, але цілком усвідомлюю їхнє значення у музиці. Був на ґіґу у Лондоні на стадіоні реґбійному у Твікінемі. Запалили супер. І там ще гостьову появу ACDC мали. Несподіванка. Stones єдина група, що мала гіт-очільник параду кожного десятиріччя 7 десятиріч поспіль. Шер повторила це досягнення. Нудне? Чому? Satisfaction, Brown Sugar, Get off of my Cloud, Angie тебе не зачіпають?

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713685 вiд 2025-02-04 01:34:06

2 Vichny
№ 1713683
В бан так в бан. Заїбав.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713684 вiд 2025-02-04 01:29:30

Сорян, замість шведів знов запостив Мейден)
Ось шведи:



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713683 вiд 2025-02-04 01:28:20

Леннон записав на касетку, для хом'ячків оголосили що то «best rock performance», а Фоззі страждає і бухає, я йому співчуваю.

Світ їбанувся.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713682 вiд 2025-02-04 01:25:58

Fozzey
№ 1713680 вiд 2025-02-04 01:24:38

2 Vichny
№ 1713669
Їбанісь. Сором. Це посмертна пісня, яку докрутили через 44 роки після того, як Леннон записав це демо на касетку. Я намагаюся її не слухати, бо тоді буду пити до ранку й дивитися у вікно.
Це востаннє, коли я тобі щось про музику.
----------------
От жалка пацана…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713681 вiд 2025-02-04 01:24:58

Айон Мейден для них пафос, а ролінгстоунз ні, от пиздець, ржунімагу.

Добре, нате вам непафосних (ну трохи-трохи хіба) шведів, і передайте тим бітилзам шо вони заїбали.



Лейзі, ну а ти явно любиш якусь папсятину чи чілаути, рейви-хуєйви і все таке, такий ти типаж.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713680 вiд 2025-02-04 01:24:38

2 Vichny
№ 1713669
Їбанісь. Сором. Це посмертна пісня, яку докрутили через 44 роки після того, як Леннон записав це демо на касетку. Я намагаюся її не слухати, бо тоді буду пити до ранку й дивитися у вікно.
Це востаннє, коли я тобі щось про музику.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713679 вiд 2025-02-04 01:20:06

Vichny
№ 1713676 вiд 2025-02-04 01:16:04

Валєра, а що для тебе «музична гармонія»?
Бітилз?
-------------------------------------------
Те ж саме що й для всіх. Коли ти цього не чуєш, то спеціальна література в цьому тобі не допоможе, але хоч значення термінів почитаєш.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713678 вiд 2025-02-04 01:18:05

Vichny № 1713669
Не жартую. Бітлз отримали цього року Греммі за найкращий рок перформанс. Тебе у гуглі забанили?
До речі, перемогли оцих молодих шмаркачів.
The Black Keys - «Beautiful People (Stay High)»
Green Day - «The American Dream Is Killing Me»
Idles - «Gift Horse»
Pearl Jam - «Dark Matter»
St. Vincent - «Broken Man»

А щодо пафосу, то Айрон Мейден то апогей пафосу. Там хіба ще Металліка поруч може стати ;).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713677 вiд 2025-02-04 01:16:49

Чи Вєсьолиє ребята? А може алєксандр лєнінградскій чи ала пугачьова?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713676 вiд 2025-02-04 01:16:04

Валєра, а що для тебе «музична гармонія»?
Бітилз?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713675 вiд 2025-02-04 01:11:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1713661

Може чувак німець. Вони ж там чомусь дрочуть на великі літери.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713674 вiд 2025-02-04 01:10:55

Вічний, ти музичний збоченець … ще й до того всього блюєш, коли музична гармонія достається твоїх вух.
Краще виходь з приміщення, а якщо на вулиці почуєш, то йди подалі від людей десь в кущі.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713673 вiд 2025-02-04 01:08:35

йобаний нудняк і пафос (с)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713672 вiд 2025-02-04 01:05:21

Ну і трохи класики вам. Який нахуй ролінгстоунз, який в скаку хіпхоп?



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713671 вiд 2025-02-04 00:53:57

А скандинавські банди просто множать на нуль всі ці ваші стоунзи (буееееее)



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713670 вiд 2025-02-04 00:46:19

inguard (тутейший)
№ 1713649 вiд 2025-02-03 16:21:50

Vichny
№ 1713602

Опше не можу понять як то можна слухать. Ясно, що є круті банди АЦДЦ, Акцепт ще якісь, але нові множать ветИранів на нуль. Скандинавський МДМ, український чи польський блек…
Ось мої улюбленці з не наших банд, порти GAEREA


--------------
Я от теж хуїю. Я не є пиздець яким гнучким в плані музики чуваком, а є досить консервативним, люблю Джудас Пріст, Моторхед, Айон Мейден, Опет, хоча речі що валять, наприклад, австралійці Be'lakor складно назвати консервативними))
І я не люблю буееебітилз і ролінгфакінстоунз не тому що вани старі, а тому що вони - йобаний нудняк і пафос. Тому нахуй.
Втикайте Be'lakor в Румунії і хуїйте.
Який нахуй ролінгстоунз, ви шо?



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713669 вiд 2025-02-04 00:40:23

ironbelly (LMW28IF)
№ 1713644 вiд 2025-02-03 15:26:56

Vichny № 1713602
Ти ще всього не знаєш ;)
Grammy 2025: The Beatles’ “Now And Then” Wins Best Rock Performance

----------------

Ти оце серйозно? Рок-перформенс? Мальчіками-зайчіками?
Блюванув.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713668 вiд 2025-02-04 00:34:27

Piers Morgan
@piersmorgan
? WORLD EXCLUSIVE?
I did a 90-minute interview with Ukraine’s President Zelensky today. It was remarkably candid, revealing, and news-making - and drops on our ⁦
@PiersUncensored
⁩ YouTube channel tomorrow evening. You won’t want to miss this…. ⁦
@ZelenskyyUa

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713667 вiд 2025-02-04 00:29:46

Ми наступні в «договорняках»

Trump wants a deal granting the US access to Ukraine’s rare earths resources in exchange for continued military aid. The proposal aligns with a strategy Ukraine’s been developing to deepen ties with his administration. https://on.ft.com/4aLFDjh via
@FT

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713666 вiд 2025-02-04 00:27:06

Трюдо теж пише що все з трампом все порішали

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713665 вiд 2025-02-04 00:25:38

Мілан зараз взяв кейлі вокера із сіті, і фелікса з челсі, що в барсі добре грав минулі сезони…
Не знаю як бражко в таку компанію вписується.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713664 вiд 2025-02-04 00:19:52

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1713663 вiд 2025-02-03 23:57:10

Італійський Мілан зацікавлений у 25mm трансфері опорного півзахисника Динамо і збірної України Володимира Бражка.
---------------------------------------
Навіть якщо йдеться за діаметр, то все одно 25mm це дуже мала величина.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713663 вiд 2025-02-03 23:57:10

Італійський Мілан зацікавлений у 25mm трансфері опорного півзахисника Динамо і збірної України Володимира Бражка.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713662 вiд 2025-02-03 23:01:27

Feodorit
№ 1713652

:(((

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713661 вiд 2025-02-03 22:36:53

sk (Samsung galaxy)
№ 1713659 вiд 2025-02-03 21:55:42

Це мабуть якийсь особливо єбанутий блохєр пише, бо у нього більша частина слів, написаних з великої літери, насправді мають писатися з малої.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713660 вiд 2025-02-03 22:20:17

Чоловікам за все життя роблять лише два комплімента: «Який гарний хлопчик народився» і «Хароший був мужик».

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713659 вiд 2025-02-03 21:55:42

The Trump Administration has requested Congressional Leaders approve a Massive Arms Sale worth roughly $1 Billion to Israel, including 4,700 Mark-83 1,000lbs Bombs and Joint Direct Attack Munition (JDAM) Kits worth $700 Million, as well as Caterpillar D9 Armored Bulldozers and other Equipment worth over $300 Million.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713658 вiд 2025-02-03 21:16:13

Совершенно верно..

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713657 вiд 2025-02-03 21:10:15

Batyj
№ 1713650

Здається вони там сиділи 30 років тому, і ще 30 просидять.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713656 вiд 2025-02-03 20:09:28

Starik (Україна, Київ)
№ 1713630 вiд 2025-02-03 12:10:40

Batyj
№ 1713626

все, вікно зачинене.
До речі, крім Бущана та кротів ніхто нікуди не поїхав.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713655 вiд 2025-02-03 19:58:38

Депутат полукровка (папа мароканець, мама німкеня) бере слово і каже «Я відчуваю себе приниженим і здискримінованим по причині походження, ви растистка і просіть пробачення. На коліна!»

От якби вийшов якийсь білий скінхед у берцах та уїбав би напівчурку з ноги, щоб аж кривава тирса полетіла. Ех…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713654 вiд 2025-02-03 19:55:23

подивився сьогодні засідання німецького бундестагу, одні неадеквати, більшість.
Адеквати у меншості. Наприклад, картина маслом:
виступає з трибуни Анна-Лена Бербок, про мігрантів і цивілізовані шляхи вирішення питання.

Депутат полукровка (папа мароканець, мама німкеня) бере слово і каже «Я відчуваю себе приниженим і здискримінованим по причині походження, ви растистка і просіть пробачення. На коліна!»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713653 вiд 2025-02-03 17:43:59

The President of Mexico, Claudia Sheinbaum states that she has reached an Agreement with U. S. President Donald J. Trump, to delay tomorrow’s 25% Tariff on Mexican Goods by up to 1 Month, and in exchange Mexico will reinforce its Northern Border with 10,000 National Guard Troops to prevent Drugs, specifically Fentanyl, from entering the United States.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.