Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713652 вiд 2025-02-03 17:03:24PEPSI (Merkury) № 1713651 Ти забув додати російські ПБ (пропавших безвісті). Це велика кількість. в цьому розрахунку число вже подвоєно саме на випадки «пропавших безвісті». «может охватывать от 45% до 65% от реального числа погибших. Это объясняется тем, что тела существенного числа солдат, погибших в последние месяцы, могут все еще находиться на поле боя.» У дружини на роботі за останні 2 тижні двічі співробітницям віддавали особисті речі і фото вже загиблого, але тіло не було можливості забрати з позиції, то по документах поки що будуть як зниклі безвісти.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713651 вiд 2025-02-03 16:46:19Feodorit № 1713648 Ти забув додати російські ПБ (пропавших безвісті). Це велика кількість. Приблизно як офіційно вбитих, тобто 20-30 тис.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713650 вiд 2025-02-03 16:29:562Kaizer № 1713637 угу. На Лукьяновке..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713649 вiд 2025-02-03 16:21:50Vichny № 1713602 Опше не можу понять як то можна слухать. Ясно, що є круті банди АЦДЦ, Акцепт ще якісь, але нові множать ветИранів на нуль. Скандинавський МДМ, український чи польський блек… Ось мої улюбленці з не наших банд, порти GAEREA
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713648 вiд 2025-02-03 16:10:25PEPSI (Merkury) № 1713642 Росія перестала тримати армію 1 млн, а перейшла до утримування 250-300 тис. елітних військ швидкого реагування «17% установленных погибших — это кадровые военные. То есть те, кто уже служил в армии на момент начала вторжения.» Це від 23 тис до 34 тис загиблих, вже подвоєно, бо за їх методикою вони можуть не побачити 35% - 55% серед «российских кладбищ, воинских мемориалов и некрологов». Поранених в цій війні традиційно беруть х 1.5-2, Шрайк так бере, а він оптиміст. Х. з. скільки з поранених повертаються. Навіть якщо взяти х2 поранених і що ніхто з них не повертається, і що всі загиблі і поранені виключно з еліти, то маємо 70 - 100 тис втрат, тобто ще є 150 - 230 тис «елітних військ швидкого реагування» https://www.bbc.com/russian/articles/c93lklg89e8o
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713647 вiд 2025-02-03 15:53:19Enot № 1713646 читай уважно. В Україні армія станом на 2014 рік була практично розвалена. Турчинов оцінив що боєздатних військ у нього 5-15 тисяч. Повномаштабна Війна з 2022 року змусила наростити загальну чисельність ЗСУ до 1 млн осіб, з яких реально воює і боєздатні 250 тис.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713646 вiд 2025-02-03 15:35:58PEPSI Це зараз в Україні армія станом на 2014 рік? Ти серйозно так вважаєш?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713645 вiд 2025-02-03 15:35:06Feodorit США не давали гроші на створення вірусу для знищення мільйонів людей. Вони дали гроші на наукові дослідження. Іран дав технології і засоби для ведення війни і знищення людей.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713644 вiд 2025-02-03 15:26:56Vichny № 1713602 Ти ще всього не знаєш ;) Grammy 2025: The Beatles’ “Now And Then” Wins Best Rock Performance
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713643 вiд 2025-02-03 15:25:09В Україні армія станом на 2014 рік…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713642 вiд 2025-02-03 15:22:02Feodorit № 1713640 звичайно 100%-х даних немає. Є лише дотичні. США називали цифру втрат України 400 тис., ми назвали втрати Росії 800 тис. Це вбитими та пораненими. Приблизно. До війни оприлюднювались дані Шойгу/ Герасімова про нові доктрини і положення, згідно яких Росія перестала тримати армію 1 млн, а перейшла до утримування 250-300 тис. елітних військ швидкого реагування з метою швидкого придушення локальних проблем та маленьких побєдоносних війн за три дні. На іншу армію був покладений болт, фінанси і модернізація там не проводились. В Україні армія станом на 2024 рік була практично розвалена. Турчинов оцінив що боєздатних військ у нього 5-15 тисяч. Війна змусила наростити чисельність ЗСУ до 1 млн осіб, з яких реально воює і боєздатні ті ж самі 250 тис., що і у Росії. За три роки повномаштабної війни суттєво вибито що їхні 250 тис, що наші 250 тис.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713641 вiд 2025-02-03 14:57:19Kaizer № 1713637 вiд 2025-02-03 13:41:45 Не сидить, а працює ;)
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713640 вiд 2025-02-03 14:43:45PEPSI (Merkury) № 1713638 Добровольці і патріоти закінчуються, або закінчились. Кадрова армія теж вибита. Це стосуватися обох країн, і України, і Росії. В тебе немає достатньо даних для того щоб робити узагальнення. Не знаю до кого ми могли б зараз прислухатись. Є великі сумніви що у росіян вибита кадрова армія, скоріш вона послідовна замінила свої втрати на втрати днрівцями, мобілізованими, зеками, спец-контрактниками. У Шрайка було співвідношення втрат по некрологах по категоріях, то там не видно коли б ми встигнули прям «вибити» кадрову. З українського боку мені взагалі нічого не ясно. Від цієї влади можна будь-якого ідіотизму очікувати. Не бачив нічого по категоріях, і давно не бачив інформації чи залучаємо військових пенсів, чи лише за відповідності звання посаді. Так само з поліцією і іншими силовими структурами, х. з. на скільки вони використані. Броні з «укладачів плитки» не знімали, може не так вже і потрібні люди, може стоїть задача в першу чергу витратити бомжів та наркоманів, а може нагорі дійсно «зелені дебіли» які ведуть до поразки. Добровольцем не йдуть в такі армії як наша і російська, за виключенням окремих підрозділів. В мене у знайомого замінили нарешті комбата, який місяцями не просихав, новий дав можливість виїхати на операцію метал з ока вийняти. По поверненню знаймого слідчий опитував чи знає він щось про те що попередній наркотиками торгував та бійців електрошокером бив. Тобто зміни можливо і є, але не скоро знов буде багато бажаючих добровольно грати в лотерею чи відправить тебе бухий дядя одразу в бій з якого повернеться кожен третій.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713639 вiд 2025-02-03 14:01:38Під час виконання бойового завдання загинув льотчик-винищувач Повітряних сил ЗСУ капітан Іван Болотов. Про це в понеділок, 3 лютого, повідомила 831-ша бригада тактичної авіації. “Так сміливо боронити і так відчайдушно битися в небі за Україну майже три роки повномасштабної війни можуть лише найкращі воїни світу. Із сумом повідомляємо про непоправну втрату… Не повернувся з бойового завдання наш побратим, великий патріот своєї країни – льотчик-винищувач Повітряних Сил капітан Іван Болотов”, – йдеться в повідомленні. Відомо, що військовослужбовцю було 24 роки. Але, як підкреслюють в бригаді, попри свій молодий вік, капітан Болотов був грамотним і досвідченим воїном, “який нещадно бив окупанта на усіх його підступах та напрямках фронту”.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713638 вiд 2025-02-03 14:00:19До нас у бундес привезли группу укр солдат на навчання. База від мене 60 км. Один одразу втік. Каже мене бусифікували, служити не буду. Раніше був патріотично налаштований, а тепер ні. Хмм…вимальовується проблема. Добровольці і патріоти закінчуються, або закінчились. Кадрова армія теж вибита. Це стосуватися обох країн, і України, і Росії. Тепер воюють менш кваліфіковані і менш налаштовані, з обох сторін. Ситуація - хто перший впаде.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713637 вiд 2025-02-03 13:41:45А в Київі ще сидить USAID?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713636 вiд 2025-02-03 13:37:45Enot № 1713634 вiд 2025-02-03 13:17:41 Feodorit дійсно, ті юсайді гранти розлітались по всьому світу - і тепер будь-що можна «притягнути» що то «фінансувалось сша» от бігус бідкався що без юсайді їм важко… ну от згадаємо свинарчуків, і скажемо що то штати привели зе-і-ко до влади, так як отакі бігуси «розігнали» зраду де непотрібно…
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713635 вiд 2025-02-03 13:35:44Enot № 1713634 Якби Іран не дав Росії Шахеди та технології для їх виробництва, то Росія б їх не мала. За логікою olma мало б бути не «б їх не мала» а «Тобто уявімо. якщо б Іран не дав росії Шахеди. Чи тоді не було б ударів дронами? Ніхто не знає. А навіщо про це писати, а для того щоб знищити багатосотлітню країну, яка чимало доброго в світі зробила…» Подивись на це очима американця до якого звертається Маск «USAID дав ТВОЇ гроші КИТАЙСЬКОМУ науковому інституту на наукові дослідження зі СТВОРЕННЯ ВІРУСУ, аналогічного тому який вбив 1 мільйон американців в рік закінчення досліджжень» Точно не було кращого застосування для цих грошей?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713634 вiд 2025-02-03 13:17:41Feodorit Іран дав Росії дрони та технології для ведення агресивної війни, USAID дав гроші науковому інституту на наукові дослідження. Якби USAID їх не дав, то інститут в Ухані знайшов би їх в іншому місці. Якби Іран не дав Росії Шахеди та технології для їх виробництва, то Росія б їх не мала.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713633 вiд 2025-02-03 12:56:29Batyj № 1713632 про панамський канал, писали що поки що все «по чесному» але ризики суттєві. китай вже мав важелі перекрити канал на випадок війни чи торгівельних воєн - небезпечна штука інша тема що трамп це сильно публічно робить. хз для чого… тихенько переговорили б з панамою… і все… тут тепер цікаво чи буде відповідь зі сторони китаю. якщо панама почне односторонньо розривати контракти?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713632 вiд 2025-02-03 12:48:202 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1713628Так как «обижают» аиеривеагские суда? Не пускают вне очнреди? А кетаймкие пускают?
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713631 вiд 2025-02-03 12:20:03olma № 1713620 НЕМА доказових данних, які підвержджують, що саме американські долари платників податків створили Ковід-19. Тобто уявімо. якщо б USAID НЕ дало гранти науковцям по цій статті. Чи тоді не було б ковіду? Знов проблеми з логікою в тебе. USAID дала американські долари платників податків людям які розробляли Ковід в 2014-му році, є всі «докази». Х. з. чому ти називаєш «доказами» те що ніхто в 2015-му році не приховував. Маск звинувачує саме в фінансуванні в режимі «USAID щедро зачерпував гроші з бюджета і тратив на всяку науково-суспільно-политичну хуйню» (с) Voxa Реально може тобі таблетки якісь попити, бо за твоєю логікою виходить що росія воювала до того як Іран дав їй ударні дрони, і в росії все одно були б ударні дрони навіть якби Іран не дав, тому назвемо іранські дрони «антижурналіською, непідтвердженою хернею.» Як каже мій однокласник з Троєщини «нє шахєди, а гєрбєри». Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713611 З наведених посилань ніяк не випливає, що саме проєкт вивчення ризиків виникнення коронавірусу у кажанів… Ти англійською не дуже розумієш чи навмисно проект з адаптації вірусу кажанів до легеневих клітин людини так перекрутив? Ось тобі стаття, в Nature, https://www.nature.com/articles/nm.3985 «20 November 2015 In the version of this article initially published online, the authors omitted to acknowledge a funding source, USAID-EPT-PREDICT funding from EcoHealth Alliance, to Z. -L. S.» Зверни увагу на назву джерела фінансування вказану авторами, USAID-…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713630 вiд 2025-02-03 12:10:40Batyj № 1713626 Мабуть гроші потрібні, та й активний ринок зараз, не лише по нашим гравцям. Але ж і покупки з нашого боку також є.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713629 вiд 2025-02-03 12:02:32Ну боротьба з китайцями за панамський канал це можливо правильна і логічна дія, але амери самі його передали Панамі без усіляких умов а тепер бідкаються
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713628 вiд 2025-02-03 11:58:43Рубіо про це розповідав. Наскільки пам'ятаю, портові об'єкти з обох боків каналу в концесії у китайців.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713627 вiд 2025-02-03 11:55:13По версии Трампа, Панама нарушила соглашения, требующие нейтралитета при эксплуатации канала, и с американскими кораблями «обходятся несправедливо». Он также утверждает, что «Панамским каналом управляет Китай, и мы не отдадим его Китаю». --------------- кто-то может пояснить, что за несправедливость к американским кораблям? В чем заключается управление каналом кетайцами?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713626 вiд 2025-02-03 11:50:15какая-то нездоровая херня творится с распродажем украинских фудболистов. Не тока Игорек и Ахметка, а все подряд, кто хоть кого либо интересного имеют, всех распродавют.. К чему бы эта?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713625 вiд 2025-02-03 11:25:55olma № 1713622 ну продавати то не просто, треба знайти когось в шо купе :) короче шось робити. А бюджет ось він, бери і витрачай. Шо до речі Маска завжди і робив. Тепер хоче більше. Хто порівнював Маска з Богданом, так от порівнювати треба з Беней. Який патріот.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713624 вiд 2025-02-03 11:21:28Є такий англійський вираз - loose cannon; початково це говорилося про корабельну гармату, яка зірвалася зі своєї арматури, катається по палубі і всіх чавить. Щось подібне описано у Віктора Гюго напочатку його роману «Девʼяносто третій рік».Так от зараз маск - це саме така гармата.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713623 вiд 2025-02-03 11:11:15о маск вже на рамофосу «стрибає» дійсно. ера «нових медіа» можна б-кого називати підарасом-расистом-*** хз як «світове товариство» не бачило що в пд-африці така «расистська» конституція? і тут маск робить «відкриття» цікаво. там хуйло ж наче бізнеси у західних інвесторів відбирало? там все в порядку? трамп в курсі? ---------- Elon Musk @elonmusk · 1h Why do you have openly racist ownership laws? Cyril Ramaphosa?? @CyrilRamaphosa South Africa is a constitutional democracy that is deeply rooted in the rule of law, justice and equality. The South African government has not confiscated any land. The recently adopted Expropriation Act is not a confiscation instrument, but a constitutionally mandated legal process that ensures public access to land in an equitable and just manner as guided by the constitution.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713622 вiд 2025-02-03 11:10:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1713621 ---- Нехай мемкоїни Трампа продасть, і буде йому за шо на Марс літати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713621 вiд 2025-02-03 11:06:40USAID щедро зачерпував гроші з бюджета і тратив на всяку науково-суспільно-политичну хуйню по всьому світу. Маск подумав а нашо це вони тратять гріші, коли їх можу витрачати я на Марс чи на акумулятори :) ну і ось. Трамп походу як і наш, залежний від чужих думок, і легко підпадає під вплив оточуючих …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713620 вiд 2025-02-03 11:05:05Feodorit № 1713613 ---- Феодорит, ти не кидайся, не ображай людей і не стрибай на людей, яких ти не знаєш. НЕМА доказових данних, які підвержджують, що саме американські долари платників податків створили Ковід-19. Тобто уявімо. якщо б USAID НЕ дало гранти науковцям по цій статті. Чи тоді не було б ковіду? Ніхто не знає. А навіщо про це писати, а для того щоб знищити багатодесятилітню інституцію, яка чимало доброго в світі зробила, яка фінансувала медичні і допоміжні програми, які в свою чергу ВРЯТУВАЛИ сотні тисяч людей.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713619 вiд 2025-02-03 10:45:02sk (здалеку…) № 1713605 кацапи пишуть про якогось армяна з Донецька, яий там був головним по боксу і його охоронця. Х. з. який він говоряща голова
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713618 вiд 2025-02-03 10:44:35Ілон Маск заявив, що говорив з Трампом про Агентство з міжнародного розвитку (USAID), і президент США нібито погодився, що «ми повинні його закрити». Маск заявив, що він прагне закрити USAID, тому що це «миска з черв'яками» без яблука, тому потрібно «позбутися всього цього», оскільки це «не підлягає відновленню»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713617 вiд 2025-02-03 10:42:47Щодо маска, то можливо він скоро договориться і до «секретних біолабораторій адміністрації Байдена в Україні» - варто лише почекати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713616 вiд 2025-02-03 10:41:41+№ 1713611Взагалі, доволі часто буває так, що один підрядник- («контрактер») виконує ґрантові проєкти від кількох різних організацій, у т. ч. різних установ Уряду США. Як перевагу такого формату зазвичай згадують оптимізацію видатків (накладні витрати, зарплата персоналу тощо) завдяки їхньому розподілу (чи «розшаренню костІв», як кажуть просунуті пацани).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713615 вiд 2025-02-03 10:41:06У Нолана є такий гарний науково-фантастичний фільм з Леонардо Ді Капріо «Inception» (в прокаті переклали як «Початок» але більш логічним був би переклад «Впровадження»). Так ось, там за сюжетом чуваки за бабло вкладали потрібну думку жертві під час сну, щоб той вже в реальності її втілював. То мені здається що кгб-ники вдало провернули цю технологію з Трампом через його оточення, і вклали йому думку розпочати безглузді торгівельні війни з сусідами, зоб він не відволікався на Україну
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713614 вiд 2025-02-03 10:36:48Денис Казанський @den_kazansky Сообщается, что в Москве в элитном ЖК «Алые паруса» взорвали криминального авторитета из Горловки - Армена Саркисяна. Это один из самых известных представителей криминального мира Донбасса. В 2014 отправлял на Майдан в Киев титушек. Его бандиты также нападали на нас на Евромайдане в Донецке. После 2014 перешел на сторону РФ. Возглавил «федерацию бокса ДНР». После начала полномасштабной войны занимался захватом активов на оккупированных территориях РФ. Мог быть уничтожен как украинскими спецслужбами, так и в результате криминальных разборок с конкурентами.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713613 вiд 2025-02-03 10:36:47olma № 1713607 А розйоб мозгів хомячків американських популістичною антижурналіською, непідтвердженою хернею. може з віком чи від алкоголю в тебе таке сталося як в пісні гурту Пирятин «Гівно у голові». Сам факт фінансування якихось програм нічого не дає, крім факту фінансування програм. Як в твоєму гівні одночасно «факт фінансування USAID програм coronavirus emergence from wildlife (bats)» є, а те що «Маск звинуватив USAID у фінансуванні розробки coronavirus» ти називаєш «непідтвердженою хернею»? По цій програмі наукові статті звіти написано, де описано штучно створений ковід станом на 2015-й рік.