olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713572 вiд 2025-02-02 19:54:47FULL: Watch Justin Trudeau's full announcement | Canada's response to U. S. tariffs Дуже цікавий спіч Джастіна Трюдо про відповідь США. Послухайте з 1.20 до 4.30, а краще весь виступ
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713571 вiд 2025-02-02 19:46:27так, у Дубровнику ціни на все як у аеропортах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713570 вiд 2025-02-02 19:35:06Pepsi, Дубровник дуже класне місто, але воно вже дуже давно найдорожче місто в Хорватії. А по впровадженні євро й поготів. Я востаннє був 2023 за 4 місяці до євро (в Опатії). Там уже і без того досить кусалося. А що тепер з євро боюся навіть перевіряти :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713569 вiд 2025-02-02 19:28:58Я прям вже уявляю цей чемпіонат світу 2026 який проходить в «атмосфері дружби і взаємної поваги»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713568 вiд 2025-02-02 19:27:29Подивився нарізку 1-го тайму Арсенал - МСіті - враження таке, що у МС в захисті як мінімум 3-4 зятів чучуркєса.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713567 вiд 2025-02-02 19:19:41Чому безглузда? Трампу хтось вікіпедію показав. Ось він й по списку. Наступні мабуть Японія й Німеччина. https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_the_largest_trading_partners_of_the_United_States
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713566 вiд 2025-02-02 19:16:30Fozzey № 1713563 так, вона.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713565 вiд 2025-02-02 18:59:37The Dumbest Trade War in History Trump will impose 25% tariffs on Canada and Mexico for no good reason. https://www.wsj.com/opinion/donald-trump-tariffs-25-percent-mexico-canada-trade-economy-84476fb2?mod=hp_opin_pos_0
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713564 вiд 2025-02-02 18:52:11У Ман Сіті і без узбека є кому привезти гол на початку матчу. На цей раз Аканджі загрався.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713563 вiд 2025-02-02 18:21:282 PEPSI№ 1713503Харків за населенням вставляв твій Ульм в 10+ разів. Машу знаю, донька маминої подруги. Якщо це та Маша.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713562 вiд 2025-02-02 18:19:502 Voxa№ 1713516Тільки з Америкою та Канадою не порівнюйте. Жахливі там сніданки. Найгірші.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713561 вiд 2025-02-02 17:40:00теніс абу-дабський турнір вибачився. сказали що випадково касаткіну в іспанці записали беспрапорною залишається…
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713560 вiд 2025-02-02 17:26:53теніс ну… даяна, така як вона є… їй ніхто не потрібен. сама виграє. сама програє… перший сет. веде 2-1. програє 5 геймів підряд 2-6 другий сет, програє 0-3. нажимає в собі якусь «кнопку» і виграє 6 геймів підряд. 6-3 і 3-0 в третьому далі кнопка «виключається» і починаються нєрви при чому при 5-5 подавала і мала 40-0. програла подачу в кінці зовсім не могла подачі хуйлостанки приймати в б-якому випадку дуже успішний виступ. у цьому сезоні більше б стабільності. тому що минулий сезон, після пів-фіналу ао, далі постійно вильоти в перших колах… зараз ще сестри кіченок парний фінал будуть грати
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713559 вiд 2025-02-02 17:24:122 PEPSI№ 1713552Я в Вильфоанже омтанавливался в оиеле Прованс. Там почемута всегда были комнаты.. А КапФерра тоже обошел ногами, по низу променада, марины, яхты..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713558 вiд 2025-02-02 17:21:17даяна нажаль обкакалась 1:2
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713557 вiд 2025-02-02 16:37:35Одразу брейк зробила і повела 2-0 в третьому сеті
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713556 вiд 2025-02-02 16:34:15з останнього - сподобався Дубровнік у Хорватії. Був минулого року у квітні. Вода +17 С. Поліз купатись, не втримався. Там є все - бухти, види, пляжі, фортеці, їжа. Перлина адріатики. Та і світу теж.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713555 вiд 2025-02-02 16:32:09Мантон класний. У Сан-Тропе теж ще не був. Там залізниці нема. Треба катером або бусом.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713554 вiд 2025-02-02 16:30:15Даяна 1 1.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713553 вiд 2025-02-02 16:29:42yagshamash № 1713551 так. Вільфранш-сюр-Мер прекрасне місце. Досі жалкую, шо був скрізь на Лазурному узбережжі Канни-Ніцца-Монако, але так і не відвідав Ментон. Чув за нього багато, але так і не доїхав туди. І в Сан Тропе не був.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713552 вiд 2025-02-02 16:23:13Batyj № 1713550 в Вильфранже - прямо на пляже поставил палатку одиночную. Сначала ездил из Ниццы в Вильфранж каждый день на автобусе, а потом вообще в Вильфранж перебрался с палаткой. Никто не гонял. На Кап Ферра ходил ногами на прогулку, чисто из интереса, виллы смотреть, там тень, деревья, прохлада.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713551 вiд 2025-02-02 16:19:03Pepsi, Вільфранш-сюр-Мер - це якась казка. Я десь років 10 поспіль їздив електричкою з Ніцци до Вентімільї (а звідти до Бордіґери). То коли проїздиш той Вільфранш, дух захоплює від виду на пляж і бухту згори.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713550 вiд 2025-02-02 16:14:10Даже не представляю, где на Кап Ферра, да и Вильфранже можно поставить палатку.., Пляж, под железкой, с гулькин хуй. Ну не в крепости же?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713549 вiд 2025-02-02 15:47:15Pepsi, легко програла кацапці 1 сет. У Неаполі був - не вперше - у вересні торік. Значно подорожчав порівняно з 90-ми і навіть 2007, коли був перед тим. У Сорренто лише проїздом на Капрі й Амальфі. Цього разу на Іскію плавав. Гарний острів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713548 вiд 2025-02-02 15:43:22даяна злила без шансів перший сет 2:6. Купа помилок, власних.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713547 вiд 2025-02-02 15:28:08це місця, де у багатих буратін є власні приватні ліфти з вілли на пляж. Скеля - на скелі вілла - з вілли йде ліфт на пляж. Фонтастіка. 90-і роки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713546 вiд 2025-02-02 15:24:37ехх…ностальжі. Був у мене студентський вояж 1997 з палаткою до Віллафран-Сюр-Мер, біля Ніцци. Два місяці життя на пляжі. І Антіби, Канни, Кап Ферра. Дійшов пішки аж до Вілли Елтона Джона на Кап Ферра.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713545 вiд 2025-02-02 15:12:12даяна починає тенісний матч, з кацапкою алєксандровою. yagshamash № 1713538 навмання…Навмання я у Італії у 2003 р. опинився у Неаполі, а потім трохи далі у містечку Сорренто. Божественно гарно і смачно. Але. Головна вулиця міста (променада) була поділена між українськими і російськими вуличними музикантами. Пополам. І цілий день на пляжі доводилось слухати падмасковниє вечера і балалайки, розбавлені розпрягайте хлопці коні. Зате у ресто і кафе працювали італійці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713544 вiд 2025-02-02 14:50:29Та книжка так і в польській мові називалася. Zbiór dla Kuchmistrza…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713543 вiд 2025-02-02 14:37:04olma [Останнi 20 месаг]№ 1713541 вiд 2025-02-02 12:20:25Треба було книжці якусь хайпову назву дати, па-саврємєнному… о:«Як жерла шляхта».
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713542 вiд 2025-02-02 12:31:02теніс на наст тижні 500ка в абу-дабі пишуть що там касаткіна вже під прапором іспанії… живе-тренується в барсі давно…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713541 вiд 2025-02-02 12:20:25В Україні видали збірку кулінарних рецептів Давньої Речі Посполитої 16-18 ст. Збірка для кухмістера Видавництво їzhak презентує вашій увазі унікальну книгу «Збірка для кухмістера», що містить понад 1000 переважно невідомих рецептур XVI–XVIII століть. Книга буде цікавою для поціновувачів історії, гастрономії та ексклюзивних артбуків, адже наукове видання ілюстроване на неперевершеному графічному рівні. https://yizhakultura.com/product/12-004 Оригінальний рукопис був виданий в Польщі у 1757 року
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713540 вiд 2025-02-02 09:03:49LAZY Мова про людей, а не про тудящихся
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713539 вiд 2025-02-02 02:58:33Pepsi, ще з румуно-командою тобі явно пощастило :) Ніколи не бачив/чув про жодного в італійському ресто.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713538 вiд 2025-02-02 02:54:42Pepsi, я був у Пескарі, Анконі, Барі, Бріндізі на Адріатиці. У Пескарі, справді, треба було витратити час, аби знайти нормальний місцевий ресторан. Я згідний. Але знайшов. І це було ДО ґуґлмапс, тобто навмання.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713537 вiд 2025-02-02 02:51:26olma № 1713501 вiд 2025-02-01 22:34:55 klirik № 1713500 ---- Ти не правий. Почитай Капітулярій Карла Великого 8 століття н. е. Там він пише як треба вести господарство в помістях і маєтках. І згадує 72 рослини, які треба вирощувати в садку і в городі. … Бгг це, мабуть, як судити про те, що и як жерли у совку трудящієся, по сталинському або брєжневському виданнях О вкусной и здоровой пище.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713536 вiд 2025-02-02 02:36:55висновок - пийте каву і буде вам щастя :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713535 вiд 2025-02-02 02:27:10А в дорожчому - були якісь галімі несвіжі круасани, нарізана паска і ще якесь хуйо-майо. Масло ще, ну і сік розбавлений. А ну і кава ще. Ахуєнна, як і всюди в Італії.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713534 вiд 2025-02-02 02:24:41Франція заєбісь тєма, але круасани у Валлонії краще, хз чому. Просто бімба! І що такі ніштячки з листкового тіста з дропами шоколадними, ето кайф - марожена! На рахунок сніданків - то в будь якій частині Європи все дуууже залежить від конкретного готелю. Нам якось в недорогому готелі в Італії власниця особисто смажила яйця, нарізала прошутто і мортаделлу. Ну а кава в Італії хуйовою просто бути не може, ніде.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713533 вiд 2025-02-02 02:24:05доречі власник італо ресторану, памята, ще й атракціон зробив для відвідувачів у черзі - стояв з секундоміром і показував, дивіться яка у мене спритна румуно-бригада працює, прибирає і сервірує старий стіл на новий за 7 секунд. Як у цирку, таке враження.