🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 939.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713492 вiд 2025-02-01 21:09:05

yagshamash
№ 1713485
так. великий успіх для діани
вона у фіналах не була роки 3-4
то був спад після супер-успіху в тінейджерстві+
потім допінг і бан на 6 міс…
в принципі коли у неї йде гра - їй пофіг суперниця
про ту хуйло-алєксандрову - хз що воно таке.
подивився як даяна дає і-вью на корті… бля. так і хочеться сказати: даяна, ти ж с адєси! звідки ці штампи та недолугі спроби щось сказати поза-штампами… ладно. почне вигравати, там і трохи більш розкутішою буде на і-вью…
до речі там же у парах сестри кіченок вийшли у фінал. правда там скоріш за все сінякова буде. вона як «пилосос», збирає всі призи там де виступє :).

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713491 вiд 2025-02-01 20:48:48

У принципі, круасан відсилають до Відня й битви за нього з турками, зокрема, і в цій статті (за другим посиланням нижче). Кульчицький чи ні, але Кульчицький до кави точно доклався. У Відні є його скульптура на одному з будинків.

https://www.google.com/search?q=kolschitzky-denkmal+wien+photos&client=ms-android-samsung-ss&sca_esv=4157d8a3af059079&sxsrf=AHTn8zrW6cjmuwxpDPlstL6C0Gx5mfp6bw%3A1738435442320&ei=cmueZ6qkE9eokdUPpdTnuAY&si=APYL9bscZpjn3_6X199NmFjPBARRV0xSGKg4D2BCi30CgM2FO6uu8vtHkCKxE8xNdoWLlvSd1ZrO02AM2MuzAO2v5buzC2OmncTq-UH_fzbx-VZlf5Zibc7ueCfNKDhzWVFqWJ0RjUix89Gts-q_DUB_2d4yYWHyNQ%3D%3D&ictx=1&ved=2ahUKEwi8xujvkKOLAxUUKvsDHd_yBSgQvsQGegQIGxAz#lpg=cid:CgIgAQ%3D%3D

А щодо Lviv Croissants, то я подивився на мапі. Це дослівно кілька десятків метрів від Палацу фестивалів, де Каннський кінофестиваль. У самісінькому центрі.

https://www.ice.edu/blog/brief-history-croissant#:~:text=Across%20various%20accounts%20of%20croissant,roll%20common%20in%20Central%20Europe.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713490 вiд 2025-02-01 20:04:56

Вікіпедія каже кіпферль існував у Австрії ще у середні віки. Потім він потрапив до Франції, же йому змінили тісто з бріош на пухнасте. Здається, що місячна форма круасана не має відношення до облоги турками Відня. Але легенда файна :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713489 вiд 2025-02-01 19:42:55

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1713487 вiд 2025-02-01 19:11:02

Кульчицький навряд чи був винахідником круассану чи кіпферля, як називають його в Австрії, але точно був серед тих, хто зробив його популярним.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713488 вiд 2025-02-01 19:16:25

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1713487

Ну, звичайно)
А можна пруф?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713487 вiд 2025-02-01 19:11:02

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1713482

Круасани придумав українець, який приїхав з Туреччини в Австрію. Там він відкрив круасановий бізнес, а з Австрії вони поширилися у Франції

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713486 вiд 2025-02-01 16:22:52

отой завод, чи фабрика яка у нас робе листи OSB чи QSB, під час війни напевно вже озолотилась …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713485 вiд 2025-02-01 16:08:03

SK tennis,

Даяна - у фіналі. Там може бути кацапка.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713484 вiд 2025-02-01 14:06:40

2 PEPSI
№ 1713240
Дуже цікаво)

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713483 вiд 2025-02-01 12:17:14

olma
№ 1713479
х-уїтер прислав відос, де вчора той кейлог на фокс знову розказував про україну
якщо коротко - то все залежить від «лідершіп» трампа
куди він буде рулити - туди й ми будемо вирулювати
вже не каже 100 днів, каже місяці а не роки…
але зараз, війна тарифів… не до нас трампу
буде воювати з союзниками і там де шансів що його йобнуть у відповідь - менше
-------
канада 3.5 млн барелів нафти на штати постачала
там наче нюанс такий що штатівська нафта дуже легка. з неї не можна робити дизель-мазут й інші фракції що йдуть на хім промисловість…
логістичні ланцюжки розриваються…
ще щось там трамп розказав про венесуелу… чи то мадуро приберуть… ну…
портніков недавно сказав, що заяви - можна пропускати. потрібно дивитись на дії…
перша дія - підняття тарифів. спостерігаємо

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713482 вiд 2025-02-01 11:43:33

Те, що Львівський круасан проліз до Жаболяндії - власне, батьківщини круасанів - саме по собі цікаво.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713481 вiд 2025-02-01 11:20:06

2 olma
№ 1713479
це + к тарифам існуючим (Шрай щось таке писав)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713480 вiд 2025-02-01 11:14:23

olma
№ 1713479
від Трампа хтось очікував іншого?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713479 вiд 2025-02-01 11:12:23

Трамп і його люди почали говорити наративами, які русня і Х-йло легко схоплює і намагаються діяти, щоб ці наративи підживлювати.

Трамп жодного ніколи не згадав, що Х-йло воєнний злочинець, що Росія агресор, тільки сказав, що війна це погано. Україна вже знищена, і треба припинити це. (Мабуть у Х-ла є відео з прастітутками).

Ну і Х-йло пуляє ракетами по жилсектору. По Сумах влучили в багатоповерхівку, В Полтаві знесли підїзд блочної дев`ятиповерхівки, щось прилетіло по центру Одеси. Хуйло обстрілює показово для Трампа.
А спецпредставник Трампа по цій війні Келлог старий, навіть в Європу не виїхав, для консультацій з союзниками по НАТО.

Від сьогодні їбанув тарифами по сусідах, дружніх країнах 25%, Китаю тільки 10%.

Подивимося, як воно буде.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713478 вiд 2025-02-01 10:51:13

пробегавший (пробегавший)
№ 1713477 вiд 2025-02-01 10:31:18

Якщо казати цинічно, то якби і вони напали, то зекономили б нам багато часу, а що головне людей.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713477 вiд 2025-02-01 10:31:18

2Enot
№ 1713473
на нас і Штати слідом за підорашею напали?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713476 вiд 2025-02-01 10:04:32

я так зрозумів, що головна маркетингова ідея Львівських Круасанів, як спрацювала, це широкий вибір начинок як солодких так і несолодких.

«Меню містить понад 35 видів круасанів, зокрема, варіанти з місцевими продуктами: козячим сиром, медом, мортаделою, грушею й сиром раклет. Над адаптацією меню працювали французькі шеф-кухарі.» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713475 вiд 2025-02-01 09:53:03

Українська мережа ресторанів Lviv Croissants відкрила перший заклад у Каннах (Франція).

Це вже пʼята країна за межами України, де працює мережа. Франшизу придбали місцеві підприємці, які мають французький ресторан із зіркою Мішлен. Заклад розташований на вулиці Rue d’Antibes з великою кількістю магазинів і ресторанів. У кафе є 13 місць усередині й 24 на літній терасі.

Lviv Croissants вийшли на європейський ринок восени 2022 року. Перший заклад відкрили в польському місті Згожелець, а потім у Варшаві. Також ресторани вже відкрили в Братиславі (Словаччина), у штаті Джорджія (США) і Празі (Чехія).

https://www.village.com.ua/village/food/food-news/359449-lviv-croissants-vidkrili-pershiy-zaklad-u-frantsiyi-nbsp?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713474 вiд 2025-02-01 07:24:54

https://nv.ua/ukr/world/countries/dzho-rogan-teo-von-leks-fridman-endryu-shulc-logan-pol-hto-ce-yak-voni-zrobili-trampa-prezidentom-50485832.html.

Цікавий матеріал про вплив подкастерів типа Романа на успіх Трампа. З Файненшнл Таймз передрукували.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713473 вiд 2025-02-01 05:48:41

Власне що рашка, що америкашка - один хуй

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713472 вiд 2025-02-01 00:25:30

Там Трамп наче остаточно їбанувся (поки що на словах).
Вже каже за підвищення мита для товарів з ЄС і захоплення Панамського каналу.
Ото кацапи радіють

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713471 вiд 2025-02-01 00:12:43

Olma, подивився відео. Оці перуанські суші - дуже цікава штука. Це подібна ідея до бразилійських суші. Там теж ф'южн. У Бразилії це більш загальна тема, бо у Сан Паулу, наприклад, найбільша японська громада за межами Японії. У дільниці Лібердаджі оці 'сушарні' на кожному кроці. Спосіб подачі часто такий: платиш наперед, а тоді замовляєш по три порції різних суші нараз. З'їдаєш, береш наступні три і т. д. нелімітовано. Єдина деталь: не можна залишати. З'їсти треба все - інакше штраф. Гарна ідея, бо клієнт має думати, чи вистачить місця ще на три порції. Гарно йде під кайпірінью, як перуанські під піско савер. Піско савер, до речі, супер коктейл. Я у Чилі був на фабриці флаґманського піско Капель у Вікуньї з деґустацією.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713470 вiд 2025-01-31 23:51:28

Ф-фошизди (русня у німеччині)



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713469 вiд 2025-01-31 23:49:35

Olma, так. Єдине, що я знав молодого хлопця, що поїхав на рік викладати французьку в Боґоті. Все було спокійно, і він розслабився: вирішив поїхати на вікенд до сельви. І пропав там. Франція вислала 5 аґентів на пошуки. Єдине, що з'ясувалося, що хтось на його пашпорт перетнув потім кордон із Бразилією. Він був каталонцем, і його бабуся жила на Майорці, і про це написали статтю у місцевій газеті. Моєї сестри викладач каталонської теж з Майорки і побачив цю статтю. Так сестра дізналася про його долю. А до цього писала йому листи до Колумбії без відповіді. А за місяців 7-8 до того ми всі разом пили пиво в Парижі. Це було давно. Років 20 тому.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713468 вiд 2025-01-31 22:38:54

yagshamash
№ 1713466
----
Власне, крутий і цікавий напрямок для подорожі сучасна Колумбія. За 15 років вони чималого досягли. Міста в міру безпечні. В метрополіях Медельжін, Богота, Картахена розвивається бізнес, туризм, мистецтво мурали. Природа і сценерія просто неймовірні.

50 літня громадянська війна скінчилася, і ліворадикали Фарк в парламенті. Це як в Ірландії Шин Фейн.

Я подививсь 4 відео від Robert Maklowicz, зорганізовані туристичною бізнес-конторою - дуже і дуже круто.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713467 вiд 2025-01-31 22:32:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
---
Може бути.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713466 вiд 2025-01-31 22:23:38

Olma,
Треба подивитися. Я якраз у Колумбії не був ще, хоча дуже хочу. Так скрізь був у Південній, опріч Перу ще, Суринаму, Французької Ґвіани і Ґаяни. Колумбію, мабуть, таки зроблю. Меделлін (колумбійці вимовляють Меріджін) - батьківщина ескобара. Там купа гарних еспанських колонійних міст: Калі, Баранкія, Картахена (батьківщина Ґабріеля Ґарсії Маркеса). Гарне море у Санта Марті. Ну й у Ріоачі, де відбувається Сто Років Самоти, родина мого шваґра живе.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713465 вiд 2025-01-31 22:22:49

+№ 1713464

Про Україну він там же чимало фуйні наговорив, але хоч не розповідав про золоті куполи, які лежать на землі, і про мільйони вбитих.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713464 вiд 2025-01-31 22:17:53

І Рубіо, і Джей Ді Венс всі свої базари витримують суто у річищі того, що каже Трамп, але, як нормальні люди, вимушені хоч якось інтерпретувати його маячню - і це іноді виглядає прикольно, а іноді інформативно. Скажімо, Рубіо в програмі у журналістки Megyn Kelly (на ютубі є) детально розповів і про Гренландію, і про Панаму.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713463 вiд 2025-01-31 21:58:23

Ги, зелений хуєсос Єнот і гебнявий «патріот» yagshamash злились разом у боротьбі з Порохом. Як неочікувано)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713462 вiд 2025-01-31 21:46:55

Відео подорожі кулінарного мандрівника краков'янина Роберта Макловича до Колумбії. Медельїн.

Чувак замовив собі місцеві спеціалітети. І див. з 4.0 хв. Шкіра свиняча з бананів, і рубець - фляки волове типа супа. 4.30.



І беззаперечний кулінарний авторитет підсумовує. Рубець (фляки) то їжа, гідна монархів! Лол.

Ягшамаш, Геть - знавці Латинської Америки, як буде час, можна переглянути ескападу Макловича в Колумбії.



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713461 вiд 2025-01-31 21:44:44

Їхня власна мова «філіпіно» була створена на основі мови індіанського племені тагалогів - але, наскільки розумію, її спростили (бо мова тагалогів дуже складна) і додали багато слів з англійської та іспанської.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713460 вiд 2025-01-31 21:33:44

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_bases_in_the_Philippines
Ну, маючи 5 штатівських баз на території, можна Китай посилати…
Видно з тих баз у тому числі і Тайвань прикривати будуть в разі «заварушки»..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713459 вiд 2025-01-31 21:19:12

Філіппінці далеко не всі говорять англійською. У місцевій говірці, проте, досить багато іспанських слів. Це часто допомагає.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713458 вiд 2025-01-31 21:14:56

Футзальна збірна виграла гостьовий матч у Німеччини 5:3. Грали десь в маленькому місті Гоппінген між Штутгартом та Ульмом. Трохи забагато в захисті помилялись, але в принципі хід гри контролювали. За останні півтори хвилини, коли німці грали без воротаря, провалились лише на останніх секундах, бо побігли забивати шостий і отримали контратаку, але наш воротар врятував.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713457 вiд 2025-01-31 20:41:10

На Філіппінах зараз президент Маркос-молодший)
Гени не проп'єш)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713456 вiд 2025-01-31 20:24:17

Філіппінці непогано англійською балакають. Як на мене більш зрозуміло, ніж гіндуси.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713455 вiд 2025-01-31 20:23:01

«Я не розумію коментарів щодо ракетної системи «Тифон». Ми не робимо жодних коментарів щодо їхніх ракетних систем, а їхні ракетні системи в тисячу разів потужніші за те, що є у нас. Я не розумію»
https://x.com/jaytaryela/status/1884878604443734342

«Давайте укладемо угоду з Китаєм: припинимо претендувати на нашу територію, припинимо переслідувати наших рибалок і дозвольте їм заробляти на життя, припинимо таранити наші човни, припинимо обстрілювати наших людей водометами, припинимо стріляти в нас лазерами і припинимо вашу агресивну та примусову поведінку, і я повернемо ракети «Тайфун».

- Президент
@bongbongmarcos

Відео

https://x.com/PIADesk/status/1884869570680524885

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713454 вiд 2025-01-31 20:17:01

През Філіппін сказав, а я дивуюся чому Китай, який володіє хуліардом всяких ракет, націлених на нас стурбований поставкою амер. Тайфунів? Припиніть претендувати на територію, припиніть зайобувати наших рибаків, і моряків, припиніть всяку диверсийну хуйню ви йобані китайози, і ми повернем американцям ці Тайфуни назад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713453 вiд 2025-01-31 20:14:27

кубанець Марк Рубіо в інтервью своїм такеркарлсоновським медіа каже - що треба Зеленському треба зливатися Х-йлу, а в розмові з мінзакордоних справ Італії каже:

«Сполучені Штати не віддадуть Україну», - заявив держсекретар США Марко Рубіо під час телефонної розмови з главою МЗС Італії.

Так ти вже оприділись нарешті, віддаєш чи не віддаєш.

Сподобалося як лідер Філіппін відповів на обеспокоєнность Китая з приводу поставок на Філліпіни американських ракетних комплексів Тайфун.

https://x.com/PIADesk/status/1884869570680524885

Дуже добре сказав, треба знайти ще текст, бо я в тексті читав.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.