🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 940.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713452 вiд 2025-01-31 17:59:23

То Nycolas № 1713417 вiд 2025-01-31: гм ну так чем думали туда и сдрыснули…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713451 вiд 2025-01-31 16:36:35

VVV
№ 1713447 вiд 2025-01-31 16:07:53

Лунін отримав 4 з Барсою, 3 з Міланом, тому не показав, що зараз чимось переважає Куртуа. Здається невихід на фінал, а потім провальний матч у збірній все ж вплинули на нього.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713450 вiд 2025-01-31 16:22:33

sk (здалеку…)
№ 1713446 вiд 2025-01-31 16:02:53

Куртуа був травмований з осені 2023, в березні 2024 вже тренувався, і були розмови, що він зіграє в 1/4, але знов травмувався в кінці березня, вже після того, як Лунін відіграв з Лейпцигом 1/8. Тобто якраз відскочив від МС.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713449 вiд 2025-01-31 16:15:40

VVV
№ 1713447
ну поки що «щьот на табло»
реал перший в ла-лізі. при чому з непоганим відривом…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713448 вiд 2025-01-31 16:13:15

У твіттері несеться, що друга проба Мудрика є негативною і він повернеться у лютому до гри
https://t.me/fan_sec/1436
---------
хз як воно працює. між перевіркою першої і другої спроби майже 2 місяці…
невже юридична контора, яку найняли оперативно, так швидко все «порішала»?
по-моєму челсі собі навіть купили когось на лівий фланг у пів-захист…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713447 вiд 2025-01-31 16:07:53

sk (здалеку…)
№ 1713446
Куртуа в цьому сезоні лажає безбожно, але італійському дідуганові похуй. може Лунін йому в борщ насцяв чи хйз.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713446 вiд 2025-01-31 16:02:53

VVV
№ 1713444 вiд 2025-01-31 16:00:06
ProstoVlizPobalakaty
№ 1713437
куртуа в минулому році зламався якраз перед плей-офф лч
перший раз в житті дивився всі матчі плей-офф лч реалу в сезоні. тому що лунін стояв в рамці :)
але хто то вже згадає. у фіналі знову куртуа стояв і реал виграв…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713445 вiд 2025-01-31 16:00:57

теніс
yagshamash
№ 1713441
дивного у тому що даяна пройшла саккарі немає. при чому 6-0 у другому сеті
марія класна дівчина. має «породисті» гени. мама - чемпіонка греції у бігу на 100м, тато теж спортсмен, не пам'ятаю (велогонщик чи що).
ну, марію легко ідентифікувати, у неї верхній плечовий пояс як у борця-вольніка :)
була вона в топ-5. але казала що ментально провалювалась. до вершини не могла долізти, на слемах провалювалась… зараз в рейтингу за межами топ-30
цікаво що з цього сезону з нею працює тренер що у минулому році працював з еліною…
даяна, коли ловить свою гру - може грати на рівні топ-5. тут турнір в залі. нічого не заважає (вітер-сонце…) …
далі у діяни або блінкова, що пройшла еліну, або таунсен що пройшла калініну.
70% шансів що даяна пройде далі. проти хуйлостанки шансів більше, хоч та й лупить по м'ячу сильніше…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713444 вiд 2025-01-31 16:00:06

ProstoVlizPobalakaty
№ 1713437
Куртуа з віком став ще важкішим та неповороткішим. Реал сам собі привіз проблеми розпиздяйством. Тож тепер буде потерпати від надвмотивованого Сіті.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713443 вiд 2025-01-31 15:56:38

про єдину валюту брікс було
десь за пів-року до закінчення каденції байдена було збіговисько брікс, приймали до себе нових учасників і «на подумать» було питання
правда наче думали чи юань використати, чи щось своє придумати. хуйлостан наче навіть рубль пропонував
звучить як «ідея» для 95го кварталу…
ну і так. трамп надуває щоки, ай-йай…
по-моєму останні рокі і так доля долару у світовій торгівлі росте

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713442 вiд 2025-01-31 15:37:01

Це вона у півфіналі вже? Там, щоправда, самі кацапки. Ну, може, повилітають усі сьогодні. В Даяни, мабуть, на січень пік форми припадає.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713441 вiд 2025-01-31 15:34:31

SK tennis:

Даяна, як не дивно, виграла в Саккарі.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713440 вiд 2025-01-31 15:11:38

olma
№ 1713439 вiд 2025-01-31 14:43:13

Один сезон зовсім не показовий. Боруссія Дортмунд - команда без зовнішніх інвестицій зіграла в минулому фіналі. В цьому може такої команди не буде, але грошові мішки почнуть вилітати ще до 1/8. Навіть порівняння зробити поки що важко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713439 вiд 2025-01-31 14:43:13

чи менш багаті клуби вклиняться в боротьбу за трофеї, чи битимуться 12 суперклубів (здебільшого на арабські або неєвропейські гроші)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713438 вiд 2025-01-31 14:41:21

ProstoVlizPobalakaty
№ 1713437 вiд 2025-01-31
---
І вже зараз можна починати аналізувати статистику на предмет, чи нова формула Єврокубків зробила турніри цікавішими, і друге, чи менш багаті клуби

Плейоффи ЛЧ 24/25

Брюгге - Аталанта
Спортинг - Боруссія Дортмунд
Манчестер Сіті - Реал Мадрид
Селтік - Баварія
Ювентус - ПСВ
Фейєноорд - Мілан
Брест - ПСЖ
Монако - Бенфіка

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713437 вiд 2025-01-31 14:26:28

Реал-Ман Сіті хороший матч для виходу в 1/8. Хай тепер Куртуа покаже як їх обіграти чи може травмується зараз швиденько, бо в минулому сезоні склалось враження, що він ще травму отримав, щоб в півфіналі не грати, а вийти на фінал.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713436 вiд 2025-01-31 14:10:58

ніколи не забуду дві банди з абхазії, які приїжали на «гастролі» до Німеччини, грабувати і виносити ларьки і магазини.
Зустрів їх у гутрожитку для біженців. Кажуть - лафа: приїхали під виглядом біженців, отримали хату і їжу, 5 місяців гастролі, а потім (за 1 місяць до рішення) забирають свою заявку, закривають справу і їдуть додому.
Через півроку приїжають знову на гастролі і знову нову заявку. Схема працює.
І так по колу. жизнь - маліна.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713435 вiд 2025-01-31 14:04:41

раніше звідки б ти не прибув - давали безкоштовне житло і пособіє, а справу розглядали 6-10 місяців.
Халява, і можливість комфортно пожити у європі майже рік :-). Оплачений толерастами туризм.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713434 вiд 2025-01-31 14:00:01

Холодний душ запрацював.
Щойно з тюрми. Перекладав. Менти затримали підара, без документів. Мова плутана, схожа на російску. Косить під шизанутого. Просить притулку і пособія у Німеччині. Звідки прибув і як прибув - не каже, косить під дурачка, каже амнезія.
Менти йому: ок, тоді садимо у тюрму, згідно нових законів, і будеш там сидіти поки не захочеш назад додому.
Підар: а як же готель і пособіє?
(по старим законам справді усім прибульцям на період розгляду заявки на притулок держава надавала житло і ставила на довольствіє.
А тепер - хер. Сиди у тюрмі.)

Менти йому: хер тобі, а не готель.
Чуваку стало погано.

Мораль: Тепер таким хитрозробленим підарам-нелегалам без документів доведеться робити нелегкий вибір: краще вдома, чи у тюрмі у європі?
А не те, що раніше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713433 вiд 2025-01-31 13:58:22

Current Party Ratings

CDU/CSU (Christian Democratic Union/Christian Social Union): 28% to 31%

AfD (Alternative for Germany): 18% to 22%

SPD (Social Democratic Party): 14% to 19%

Greens: 12% to 16%

FDP (Free Democratic Party): 4% to 7%

Die Linke (The Left): 3% to 5%

BSW (Sahra Wagenknecht Alliance): 4% to 7%

Це Перплексіті дає такі результати опінії. Але такий рейтинг до дупи - надто великий люфт між данними. Все може помінятися.

Мерцу треба буде клепати коаліцію. І це по всій Європі дуже нелегка справа.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713432 вiд 2025-01-31 13:48:35

che7
№ 1713429
Мерц зараз крутиться як вуж на сковорідці.
Він захотів всидіти на двох стільцях - і за закони проти мігрантів разом з АфД проголосувати, і центристом залишитись. Зробив. Голоснув.
За що справдливо отримав на горіхи і від своїх, і від АфД.
«Що ти наробив, йолопе, Аденауер перевертається від твоїх дій у гробу!» - кричать соратники по партії Мерца.
АфД глумиться і просто рже.

Коаліцію з АфД Мерц не хоче, але і не відкидає.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713431 вiд 2025-01-31 13:46:17

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1713423

потужний дідуган

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713430 вiд 2025-01-31 13:43:45

olma
№ 1713416
при демократії, свободі слова і толерастії - це неможливо виконати ефективно.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713429 вiд 2025-01-31 13:40:05

Pepsi
перепрошую шо задовбую тебе, але шо скажеш про шанси на те, шо Мерц зайде чи прийме у коаліцію afd., мені німецькі родичі кажуть, шо люди Шольцем та його політикою fed up, і тихенько на викопують на городах так би мовити шмайсери

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713428 вiд 2025-01-31 13:37:13

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1713411 вiд 2025-01-31 10:27:43

по снарадях та інш. військових ніштяках- так. дефіцит. але 'союз' чи взаємодія Ізраїлю та Сербії- це не щось незвичайне. має свою історію

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713427 вiд 2025-01-31 13:36:52

jonathanpienews
17 годин тому
Donald Trump’s speech, just after a horrific fatal plane crash:
“Biden did it. Biden and diversity. And Obama too. Let me tell you all how amazing I am. ”
Bloody hell.

британський політичний сатирик Джонатан Пай - Пиріжок переповідає спіч Трампа після аварії літака над р. Потомак

«Байден це зробив. Байден і різнорідність. І Обама також. Дозвольте мені сказати як я пиздатий» йобаний піздец

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713426 вiд 2025-01-31 13:32:13

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1713423
-----
Найсмішніше, що це збіговисько підарасів БРІКС і не збиралося впроваджувати нову валюту.

Так, вони напевно там втіхаря шукають якісь способи відстібнутися від долярика, але насправді нема рішення і навіть проєкта такого рішення. Адже такі антагоністи як Індія і Китай в цьому йоханому Бріксі, це блять імпоссіблє.

І отже, давайте спробуємо розшифрувати месседжі Трампа, нахуа Трамп транслює цю хуйню?

А для такого щоб показати, який він блять грозний як жук навозний.
Для правополістських хомячків своїх дровосєків і реднеків середнього Заходу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713425 вiд 2025-01-31 13:25:22

В Мережі якесь відео зливали

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713424 вiд 2025-01-31 13:22:14

Enot
№ 1713413 вiд 2025-01-31 11:20:07

А про дружину його і то як він її принижує - у тебе інфа звідки?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713423 вiд 2025-01-31 12:46:01

«Ми вимагатимемо від цих країн, які здаються ворожими, зобов’язання не створювати нову валюту БРІКС і не підтримувати жодну іншу валюту для заміни могутнього долара США, інакше вони зіштовхнуться зі 100% митами і муситимуть попрощатися з продажами в чудову економіку США», — написав Трамп.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713422 вiд 2025-01-31 12:42:23

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1713414 вiд 2025-01-31 11:22:31

«Хозяин, кого ты бьёшь? Ты бьёшь орлов. С кем ты останешься, хозяин, со смитьём?» (с)

Ну орли такі собі, але ж інших нема.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713421 вiд 2025-01-31 12:35:02

Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1713417 вiд 2025-01-31 12:23:01

Європа каже - якщо послали нафуй, то треба йти ;) хз, може там анал не табу (це має підбадьорити пана Яременка).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713420 вiд 2025-01-31 12:34:54

к питанням відсторонення взагалі та за зігу Маска

https://itc.ua/ua/novini/svyashhennyk-i-vlasnyk-igrovogo-sajtu-god-is-a-geek-povtoryv-natsystskyj-zhest-ilona-maska-jogo-pozbavyly-sanu-a-redaktsiya-zvilnylas/

Усі тварини рівні, але деякі тварини рівніші, ніж інші. (с)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713419 вiд 2025-01-31 12:33:23

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1713415 вiд 2025-01-31 11:44:59

Отак дивишся на того Мерца - ніби миршавий штемп в окулярах і краватці; а насправді це потужний маг і чарівник на кшталт якого-небудь Гендальфа.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713418 вiд 2025-01-31 12:26:35

@TCzerwiecBiznes

Світові ціни на каву арабіку в середу (29.01.2025) досягли рекордного рівня понад 3,60 долара за фунт.

Фермери Бразилії, країни, яка виробляє найбільшу кількість кави, неохоче продають свою каву. Причина – невпевненість щодо майбутнього врожаю та сподівання на ще більші ціни.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713417 вiд 2025-01-31 12:23:01

Відсторонення Порошенка від засідань ВР можуть скоротити до 3-х днів через можливу реакцію Європи, - «слуга народу» Потураєв
---
вже задню включили

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713416 вiд 2025-01-31 12:07:28

PEPSI (Merkury)
№ 1713415
-----
Пепс, покажи Тікток відео з 300 тис. мітинга в Берліні проти ультра-правих! Весело в Європі.

ЗІ. Чого не можна налаштувати систему. щоб не пускати в Європу, неконтрольований потік, дотримуватися основних прав і свобід. Карати злочинців і всяких відморозків і запобігати терактам і міжнаціональній х-йні? Питання риторичне мабуть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713415 вiд 2025-01-31 11:44:59

Я зведу вогняну стіну на кордонах Німеччини
(с) Мерц

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713414 вiд 2025-01-31 11:22:31

sk (здалеку…)
№ 1713412
поки що Трамп воює тіки з союзниками

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713413 вiд 2025-01-31 11:20:07

Дії одної особи не можуть бути виправдання за дії іншої.
Те що Порошенко - матюкливе бидло, яке любить принижувати підлеглих, або навіть власну дружину це досить відомий факт. Серед осіб одного з ним рангу таких багато, може навіть більшість. Якби у нього був інший характер, він би не став мільярдером.
Але це не дає йому права розкидуватися хуями у Верховній Раді.
З іншого боку влада не зробила нічого кращого ніж відсторонити його аж на 6 місяців. В результаті законна реакція керівництва ВР на дії неадеквата перетворилася на переслідування опозиції. В безпрограшній для влади ситуації. Це просто дурість якась.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.