sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713412 вiд 2025-01-31 10:59:32FT Energy Trump says he might exclude oil from tariffs on Canada and Mexico -------- офіс простих рішень щось почав «ускладнювати» … то тарифи на «все». теперь вже пішли «виключення» …
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713411 вiд 2025-01-31 10:27:43За підсумками 2024 року обсяг експорту боєприпасів та озброєння із Сербії до Ізраїлю виріс аж у 30 разів або до еквіваленту в 42,3 мільйони євро, у той час як за 2023 рік аналогічний показник складав усього 1,4 мільйони євро. При цьому Ізраїль купував у Сербії зокрема 155-мм снаряди, і це зокрема підкреслює те, наскільки зараз у світі є дефіцитними артилерійські боєприпаси такого калібру. Бо, справедливості заради, ще на початок 2023 року такого роду збройний альянс, який негласно оформився між Белградом і Тель-Авівом, складно було б взагалі уявити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713410 вiд 2025-01-31 10:06:48Потураев пидор..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713409 вiд 2025-01-31 09:28:16это щас по тв ево рожа, интервью по ЭспресоТВ..Журналисты тут же показали, запись как Зеленкин на каком то совете посылает нахуй половину присутствующего состава, дык этот пидорок потураев говорит, что это - другое.. Презу можна..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713408 вiд 2025-01-31 09:26:18бля.. Какой пидор потупаев…Виш ли журнализды, када их еще пускали (!) в Раду, снимали сверху мобилки депутатов, как оне там с блядями договариваются, то ничего приватного в Раде быть не может, и поэтому низзя нахуй посылать даже в Раде..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713407 вiд 2025-01-31 09:01:46теніс yagshamash № 1713400 PEPSI (Merkury) № 1713406 ну та кацапка не дуже ноунейм. колись була мабуть навіть в топ-20. ладно. еліна все рівно буде тільки на слемах концентруватись. там в лінці добре що даяна далі пройшла. їй би повернутись в топ50, а в ідеалі в топ32, щоб бути сіяною на слемах… в принципі в тенісі зараз «розслабон», до кінця березня, коли буде два підрят великих турніри в штатах, індіан-велз+маямі, ну і потім вже 1.5 місяці грунту перед рг…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713406 вiд 2025-01-31 08:48:08Elina руку не потисла і то вже добре.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713405 вiд 2025-01-31 08:18:35olma № 1713404 вiд 2025-01-31 07:31:53 Я про це писав ще по ходу гри. Там Шомуродов ледь не запоров вихід один на один, який йому організували хорошою передачею на хід, але у захисника не вийшов підкат, м'яч відскочив зручно під удар.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713404 вiд 2025-01-31 07:31:53Читаю протокол матчах Рома - Айнтрахт 2:0 (Анхельньйо 44, Шомуродов 69) Довбика міняє якийсь Шомуродов на 67, і через 2 хв. забиває другий мняч німцям.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713403 вiд 2025-01-31 06:51:54В хули? Зеленожоп и все этим сказано..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713402 вiд 2025-01-31 04:04:20Якісь нєчлєнораздельні рохкання-чвякання-хуякання від жирної свинохарі: Нардеп від «Слуги народу» також дорікнув Порошенку за вартість реклами його фонду і за те, що протягом років роботи при владі зміг «заощадити мільярди». «Мільярдер-барига, якого досі гроші і найнята за них політична свита рятувала від усього, вирішив розказати в тисячі відео-роликів про 1,5, 6, 6,5, 7,5 млрд домопоги зі своєї кишені. Вартість цієї реклами вже зрівнялась з вартістю допомоги, про яку в ній йдеться. А він не любить платить зайве. А головне, він і його піарники не розуміють, що коли людина, яка усе життя працювала депутатом, міністром і президентом розповідає про заощаджені з Мариною мільярди, то виникає питання – а де трильйон? Якщо допомагати фронту він починає лише через скандали навколо свого барства і хамства – я переживу бути посланим ним ще кілька разів», – підсумував Яременко.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713401 вiд 2025-01-31 03:38:18Щодо Богдана Яременка, що його послав Порошенко, я з ним, типу, знайомий. Викладав йому як студентові українську в універі київському. Його батько, Василь, був відомим викладачем літератури. Потрапив (батько) до скандалу з антисемітизмом. Я вже тоді був в Англії. Богдан потім, значно пізніше, став українським ґенеральним консулом в Единбурзі. Я його зустрів у цій іпостасі на прийманні у посольстві в Лондоні десь 2010, я думаю. Він загалом завжди був україномовним. Батько точно був націоналістом (але печерним). Богдан нині виглядає, як свиня. Але не знаю, чи я б у порівнянні з ним вибрав Порошенка. Але я знаю його, як видно з попереднього, не дуже добре. Секс скандал - це взагалі таке.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713400 вiд 2025-01-31 03:05:25SK Tennis, Еліна таки після 9 0 програла якійсь нонейм кацапці у двох сетах.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713399 вiд 2025-01-31 01:43:02LAZY № 1713398 вiд 2025-01-31 01:21:47 Valeriy є 1713394 вiд 2025-01-31 00:07:36 Хто їх вчать казати «я рахую» замість «я вважаю» ? Ааааа …ясно, це ж футболісти. … Тю. Це ви щось забагато хочете, дядя. Таких «футболістів» півкраїни. ----------------------------------------- Це і називається народна любов до футболу, коли таких «футболістів» пів країни.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713398 вiд 2025-01-31 01:21:47Valeriy є 1713394 вiд 2025-01-31 00:07:36 Хто їх вчать казати «я рахую» замість «я вважаю» ? Ааааа …ясно, це ж футболісти. … Тю. Це ви щось забагато хочете, дядя. Таких «футболістів» півкраїни.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713397 вiд 2025-01-31 01:11:31а шо з тієй жовтої? соромно, але він кваліфіковано вбивав час -------------------------- Згідний …
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713396 вiд 2025-01-31 00:28:052 VVV№ 1713383а шо з тієй жовтої? соромно, але він кваліфіковано вбивав час
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713395 вiд 2025-01-31 00:20:56Ми рахуєм, хуєм, хуєм …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713394 вiд 2025-01-31 00:07:36Хто їх вчать казати «я рахую» замість «я вважаю» ? Ааааа …ясно, це ж футболісти.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713393 вiд 2025-01-31 00:03:34І про стандарти на наші ворота і гри Нещерета …Експерти, які є зараз в студії, погравши по тридцять років в футбол так нічого не розуміють. Яка, нафіг, впевнена гра від Нещерета? Кожний навіс - майже гольовий момент.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713392 вiд 2025-01-31 00:00:00Щодо Пономаренка, то суддя купився на крик симулянта. Боковий бачив епізод і (я не бачив принаймні) не махав прапорцем.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713391 вiд 2025-01-30 23:58:06Так, Пономаренко чисто вийшов віч на віч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713390 вiд 2025-01-30 23:57:34Аякс виграв у Сарая … цей Сарай дуже слабкий, як виявилось.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713389 вiд 2025-01-30 23:57:23З перемогою! Сьогодні подивився першу гру в групі Ліги Європи. :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713388 вiд 2025-01-30 23:56:16А Пономаренко мог забить выйдя один в один. Суддя низкой квалификации, а откуда высокая в израильском фудболе, сорвал атаку.. .
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713387 вiд 2025-01-30 23:56:03Ну хоч вислизнули з останнього місця - і те добре.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713386 вiд 2025-01-30 23:55:58отето да :) так це ми ще і з останнього місця в таблиці піднялись напевно
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713385 вiд 2025-01-30 23:55:18хоч з останього місця вилізли. типу позитив.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713384 вiд 2025-01-30 23:53:13Ну так будет пендаль на последней добавленной минуте?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713383 вiд 2025-01-30 23:52:46Пономаренко теж тупий? Чому їх ніхто не виховує? Ну помилився рефері, Ну хуй з ним. Грай далі. Треба жовту заробити на рівному місці?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713382 вiд 2025-01-30 23:46:30Рубчинський боєць та борець …але ще й м "ячем треба грати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713381 вiд 2025-01-30 23:45:34цікаво чого він хоча б Ярмолу не поміняє?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713380 вiд 2025-01-30 23:43:11Рубинський на м "ячі мені дуже не подобається …тупить постійно і віддає тільки ближньому в сторону або назад.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713379 вiд 2025-01-30 23:40:24Valeriy № 1713366 саме так. дуже слабкий склад.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713378 вiд 2025-01-30 23:38:59запхали. вистраждали. треба віддати належне. бьються, як можуть.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713377 вiд 2025-01-30 23:36:20Забиває саме той хто вміє бити.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713376 вiд 2025-01-30 23:35:24О, на даний момент є дві команди - Ельфсборг і Брага з 10 очками і різницею 9-12, і вони на 24 та 25 місці. Треба чекати, чи так і закінчиться.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713375 вiд 2025-01-30 23:34:55Хто цей баран на мікрофоні, хто вимагає Герреро?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713374 вiд 2025-01-30 23:31:12Сьогодні Брага в ролі вчорашнього Загреба. Виграють у Лаціо, але поки що перемістились з 27-го на 25-е. А в Римі Шомуродов замінив Довбика і одразу забив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713373 вiд 2025-01-30 23:30:59Тимчик.. тисяча перший удар вище воріт за ДК. Ну не вмієш бити здалеку, то не бий.