🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 944.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713292 вiд 2025-01-30 00:08:37

LAZY
№ 1713290 вiд 2025-01-30 00:02:18

Та нормально, один такий крейзі вечір за сезон. Було весело. При двох конференціях буде більше незадоволених тим, що в іншій хтось проліз в плей-офф, а їм у своїй не вдалось. А так таблиця одна, всі можуть тільки на себе надіятись. Я б ще все таки подумав що можна зробити з жеребкуванням суперників - отримати вісім одразу - не найкращий варіант, можна було б дати спочатку 4 суперники з різних корзин, а потім ще 4 суперники вже якось на підставі результатів перших 4 турів - знов з різних частин таблиці.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713291 вiд 2025-01-30 00:04:31

№ 1713288
2-1 Сити тоже устраивало..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713290 вiд 2025-01-30 00:02:18

Формат прикольний, як і очікувалось, але щось дохуя матчів за один вечір, дуже скомкано все в плані вирішальних розв'язок. Вангую, що невдовзі прийдуть до того, щоб таке кодло команд розділяти на дві рівноцінні, так би мовити, групи-конференції. Тобто все точно так же, тільки в два рази менше усього і два вирішальних вечора істини у вівторок та середу. А потім на наступних стадіях жереби між командами з двох груп. А зараз це якесь божевілля.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713289 вiд 2025-01-30 00:01:56

Так а кротівня кудись далі 3.143дує у євровесну, чи тепер вже нафуй?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713288 вiд 2025-01-29 23:49:51

Ман Сіті вимучив потрібні 3-1, суддя щось швиденько цей матч закінчив від гріха подалі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713287 вiд 2025-01-29 23:43:49

німецькі кроти - українські кроти 3:1

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713286 вiд 2025-01-29 23:37:37

А ось і Спортинг повернувся в топ-24, Загреб навіть з перемогою і 11 очками сповз на 25

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713285 вiд 2025-01-29 23:30:45

А ось і Астон Вілла повернулась в топ-8, тепер у топ-8 тільки ті, у кого 16 і більше.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713284 вiд 2025-01-29 23:29:42

ProstoVlizPobalakaty
№ 1713279

А, значить будуть катувати

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713283 вiд 2025-01-29 23:28:01

Загреб вийшов на 24 знову, і ледь не втратив через 3 хвилини, але суддя відмінив пенальті у їх ворота через неочевидний фол Мілана в атаці. Так що, поки що 24. Загреб, 25. Спортинг, 26. Штутгарт

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713282 вiд 2025-01-29 23:24:46

Думаю що хтось зробить візуалізацію як турнірна таблиця рухалась лайв …)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713281 вiд 2025-01-29 23:19:39

Ось і все перетасувалось за пару хвилин:
МанСіті заскочив в плей-офф, 24. Спортинг, 25. Штутгарт, 26. Загреб

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713280 вiд 2025-01-29 23:17:07

Брюгге має моменти краще ніж Ман Сіті, реально веселуха пішла

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713279 вiд 2025-01-29 23:16:02

Vichny
№ 1713276 вiд 2025-01-29 23:13:25

Як можна вигнати через наглухо закритий кордон? :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713278 вiд 2025-01-29 23:15:11

Поки що на 8 місце заскочила Боруссія, але щось ті, хто на ньому опиняються, відразу починають пропускати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713277 вiд 2025-01-29 23:14:01

№ 1713276 - то до Пепса

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713276 вiд 2025-01-29 23:13:25

І шо, тебе виженуть?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713275 вiд 2025-01-29 23:13:10

Такий корявенький удар Ковачича і 1-1, бо воротар не зрозумів, як реагувати на м'яч, що летить між ніг захисника.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713274 вiд 2025-01-29 23:13:05

сіті ожив, 1:1.

Німеччина - політика наглухо закритих кордонів, з завтрашнього дня.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713273 вiд 2025-01-29 23:00:53

2 команди 16 очок, 5 - 15 і 3 по 14…
Типу боротьба за топ 8 )

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713272 вiд 2025-01-29 23:00:42

обставился приборами. По тв по игого спорт, цифровое тв бесплатное Интер=Манако, по десктопу Брест-Реал, по ноуту Сити-Бруге, по смортфону 0 симулкаст, по второму - барса-Аталанта..

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713271 вiд 2025-01-29 22:59:15

Самий жосткий симулкаст, який може бути…
Рахувати варіанти - нуль шансів
Потрібно чекати коли все закінчиться
Сіті - це позор
Показали гол, то захисникам лінь ривок зробити, щоб перехопити контру.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713270 вiд 2025-01-29 22:57:34

Манчестеру - пиздець!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713269 вiд 2025-01-29 22:56:30

В боротьбі за топ-24 станом на зараз все так і залишається, як було 20 хвилин тому, в боротьбі за топ-8 у вісімку увірвався Лілль з 16 очками, на восьмому поки Аталанта, у якої різниця краща ніж у Реала, Боруссіі, Баварії та Мілана, у всіх зараз по 15.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713268 вiд 2025-01-29 22:49:02

Batyj
№ 1713266 вiд 2025-01-29 22:46:41

Якщо в перерві вигнати Гвардіолу, то цей набір футболістів може за 45 хвилин забити 2 м'ячі бельгійцям :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713267 вiд 2025-01-29 22:47:12

Nycolas
№ 1713264 вiд 2025-01-29 22:43:24

Така заявка в перші 5 хвилин на прохід в топ-8 і тут раптом 2 голи за 2 хвілини.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713266 вiд 2025-01-29 22:46:41

Вот так. Сити пиздец, брусель забивает..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713265 вiд 2025-01-29 22:45:32

Nycolas
№ 1713264

Так найвеселіший матч

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713264 вiд 2025-01-29 22:43:24

Астон Віла - Селті
було 2:0, вже 2:2

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713263 вiд 2025-01-29 22:41:36

olma
№ 1713260 вiд 2025-01-29 22:36:44

Все вісить на волосині розміром в один гол. Загреб забив у випадковій контратаці, Мілан в боротьбі за топ-8 буде намагатись відігратись (зараз він з топ-8 вилітає).

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713262 вiд 2025-01-29 22:39:38

У Шахтаря на полі ніби десять Міккі-маусів, але накладні вушки не треба було залишати в роздягальні.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713261 вiд 2025-01-29 22:38:32

Воротар Арсенала Нето намагався відбити м'яч руками у стрибку в сторону, знаходячись метрів за 25 від лінії воріт, смішно зі сторони виглядало. Жирона зловила їх розрізним пасом на хід зі своєї половини поля.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713260 вiд 2025-01-29 22:36:44

ProstoVlizPobalakaty
----
Себто нова формули проведення основних Єврокупків працює! І буде празник також і на вулиці небагатих суперклубів?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713259 вiд 2025-01-29 22:34:49

VVV
№ 1713232 вiд 2025-01-29 17:14:21

вже пів години висить цей сраний діпсік. вирішив спробувати, а вото ніхуя не каже.

------------------
Напиши йому хай нахуй іде

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713258 вiд 2025-01-29 22:32:09

У всіх європейських і не тільки європейських традиціях споживання в їжу домашніх тварин зазвичай з'їдалося все! І ратиці, і голяшки і вуха і рильця.
І французи і поляки мають в свому портфоліо фляки волове (рубець зі телячого шлунка). І в Ліоні засідають в чоловічих клубах, і їдять всяки жирнющі паштети зроблені з топленого сала, і всяких свинячих рештків.

І в Італії, дививсь я нетфліксовський докьюментарі про шеф-кухарів і рестораторів, так один дядько з Тоскани, що став знаменитим мнясним шефом в 1990-х, розповідає, каже я до 25 років не їв мняса стейка із знаменитого флорентійського бичка Bistecca Fiorentina, тому що каже -, продавали все мнясо на продажу багатим на столи та в ресторани, а самі вдома їли рештки: ухо-горло-нос, х*й-п***а-і-хвост.
Так він в цьому крутому ресторані подає багатим американським туристам крім стейка по-флорентійськи, також оті ратиці і потроха в стилі його бабусі.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713257 вiд 2025-01-29 22:28:57

Спортинг теж подав заявку на виліт, якщо МС заб'є. А от Бенфіка вирішила, що поки що вилітати рано.
На даний момент 23 Загреб, 24 Спортинг, 25 Штутгарт, 26 МС

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713256 вiд 2025-01-29 22:24:16

Поки роздупляється Манчестер, справу у свої руки взяв Загреб. Штутгарт вже стоїть на виліт поки що разом з Гвардіолою.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713255 вiд 2025-01-29 22:21:26

Поки не забив Манчестер Сіті, то всі звичайно можуть гратись у футбол як хочуть, але здається Штутгарт вже догрався, справа тільки в тому, коли ж буде гол в Манчестері, після якого німці вже вилітатимуть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713254 вiд 2025-01-29 22:20:52

Сьогодні історичний день для Німеччини.
Годину назад Бундестаг прийняв курс на радикалізацію країни.
Центристи ХДС/ХСС вперше у історії партії зрушили вправо.
Праві радикали (АфД) і пропітунці (БСВ) святкують і банкують.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713253 вiд 2025-01-29 22:10:49

ProstoVlizPobalakaty
№ 1713203 вiд 2025-01-29 09:49:47

Vichny
№ 1713199 вiд 2025-01-29 09:07:33

З точки зору користі для організму, наявності мікроелементів та засвоєння білків, для людини будь-яке м'ясо поступається печінці та язику. Можна самому не їсти субпродукти, але заявляти, що ті, хто їдять корисну і різноманітну їжу неправі і мали б звузити раціон, це не те що тупо, а навіть нелогічно (с).

-------------------------------
Де ти таке прочитав, що я про якусь неправоту когось писав стосовно їжі?
Та жеріть шо завгодно, крім людей, собак і котів, але коли готується якась субпродуктна хуйня десь в радіусі 50 м, то вона мені смердить несамовито і я хуйзна як взагалі таке можна до рота покласти.
І мені глибоко похуй на корисність в цьому випадку.
Але от сир смердючий їм. Корисний він чи некорисний - та хуй його зна. Багато чого що доводиться їсти зараз - ніхуя не корисне, але я б не махнувся би на «корисні» субпродукти. Нахуйнахуй


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.