ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713292 вiд 2025-01-30 00:08:37LAZY № 1713290 вiд 2025-01-30 00:02:18 Та нормально, один такий крейзі вечір за сезон. Було весело. При двох конференціях буде більше незадоволених тим, що в іншій хтось проліз в плей-офф, а їм у своїй не вдалось. А так таблиця одна, всі можуть тільки на себе надіятись. Я б ще все таки подумав що можна зробити з жеребкуванням суперників - отримати вісім одразу - не найкращий варіант, можна було б дати спочатку 4 суперники з різних корзин, а потім ще 4 суперники вже якось на підставі результатів перших 4 турів - знов з різних частин таблиці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713291 вiд 2025-01-30 00:04:31№ 17132882-1 Сити тоже устраивало..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713290 вiд 2025-01-30 00:02:18Формат прикольний, як і очікувалось, але щось дохуя матчів за один вечір, дуже скомкано все в плані вирішальних розв'язок. Вангую, що невдовзі прийдуть до того, щоб таке кодло команд розділяти на дві рівноцінні, так би мовити, групи-конференції. Тобто все точно так же, тільки в два рази менше усього і два вирішальних вечора істини у вівторок та середу. А потім на наступних стадіях жереби між командами з двох груп. А зараз це якесь божевілля.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713289 вiд 2025-01-30 00:01:56Так а кротівня кудись далі 3.143дує у євровесну, чи тепер вже нафуй?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713288 вiд 2025-01-29 23:49:51Ман Сіті вимучив потрібні 3-1, суддя щось швиденько цей матч закінчив від гріха подалі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713287 вiд 2025-01-29 23:43:49німецькі кроти - українські кроти 3:1
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713286 вiд 2025-01-29 23:37:37А ось і Спортинг повернувся в топ-24, Загреб навіть з перемогою і 11 очками сповз на 25
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713285 вiд 2025-01-29 23:30:45А ось і Астон Вілла повернулась в топ-8, тепер у топ-8 тільки ті, у кого 16 і більше.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713284 вiд 2025-01-29 23:29:42ProstoVlizPobalakaty № 1713279 А, значить будуть катувати
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713283 вiд 2025-01-29 23:28:01Загреб вийшов на 24 знову, і ледь не втратив через 3 хвилини, але суддя відмінив пенальті у їх ворота через неочевидний фол Мілана в атаці. Так що, поки що 24. Загреб, 25. Спортинг, 26. Штутгарт
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713282 вiд 2025-01-29 23:24:46Думаю що хтось зробить візуалізацію як турнірна таблиця рухалась лайв …)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713281 вiд 2025-01-29 23:19:39Ось і все перетасувалось за пару хвилин: МанСіті заскочив в плей-офф, 24. Спортинг, 25. Штутгарт, 26. Загреб
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713280 вiд 2025-01-29 23:17:07Брюгге має моменти краще ніж Ман Сіті, реально веселуха пішла
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713279 вiд 2025-01-29 23:16:02Vichny № 1713276 вiд 2025-01-29 23:13:25 Як можна вигнати через наглухо закритий кордон? :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713278 вiд 2025-01-29 23:15:11Поки що на 8 місце заскочила Боруссія, але щось ті, хто на ньому опиняються, відразу починають пропускати.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713277 вiд 2025-01-29 23:14:01№ 1713276 - то до Пепса
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713276 вiд 2025-01-29 23:13:25І шо, тебе виженуть?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713275 вiд 2025-01-29 23:13:10Такий корявенький удар Ковачича і 1-1, бо воротар не зрозумів, як реагувати на м'яч, що летить між ніг захисника.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713274 вiд 2025-01-29 23:13:05сіті ожив, 1:1. Німеччина - політика наглухо закритих кордонів, з завтрашнього дня.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713273 вiд 2025-01-29 23:00:532 команди 16 очок, 5 - 15 і 3 по 14… Типу боротьба за топ 8 )
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713272 вiд 2025-01-29 23:00:42обставился приборами. По тв по игого спорт, цифровое тв бесплатное Интер=Манако, по десктопу Брест-Реал, по ноуту Сити-Бруге, по смортфону 0 симулкаст, по второму - барса-Аталанта..
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713271 вiд 2025-01-29 22:59:15Самий жосткий симулкаст, який може бути… Рахувати варіанти - нуль шансів Потрібно чекати коли все закінчиться Сіті - це позор Показали гол, то захисникам лінь ривок зробити, щоб перехопити контру.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713270 вiд 2025-01-29 22:57:34Манчестеру - пиздець!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713269 вiд 2025-01-29 22:56:30В боротьбі за топ-24 станом на зараз все так і залишається, як було 20 хвилин тому, в боротьбі за топ-8 у вісімку увірвався Лілль з 16 очками, на восьмому поки Аталанта, у якої різниця краща ніж у Реала, Боруссіі, Баварії та Мілана, у всіх зараз по 15.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713268 вiд 2025-01-29 22:49:02Batyj № 1713266 вiд 2025-01-29 22:46:41 Якщо в перерві вигнати Гвардіолу, то цей набір футболістів може за 45 хвилин забити 2 м'ячі бельгійцям :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713267 вiд 2025-01-29 22:47:12Nycolas № 1713264 вiд 2025-01-29 22:43:24 Така заявка в перші 5 хвилин на прохід в топ-8 і тут раптом 2 голи за 2 хвілини.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713266 вiд 2025-01-29 22:46:41Вот так. Сити пиздец, брусель забивает..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713265 вiд 2025-01-29 22:45:32Nycolas № 1713264 Так найвеселіший матч
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713264 вiд 2025-01-29 22:43:24Астон Віла - Селті було 2:0, вже 2:2
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713263 вiд 2025-01-29 22:41:36olma № 1713260 вiд 2025-01-29 22:36:44 Все вісить на волосині розміром в один гол. Загреб забив у випадковій контратаці, Мілан в боротьбі за топ-8 буде намагатись відігратись (зараз він з топ-8 вилітає).
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713262 вiд 2025-01-29 22:39:38У Шахтаря на полі ніби десять Міккі-маусів, але накладні вушки не треба було залишати в роздягальні.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713261 вiд 2025-01-29 22:38:32Воротар Арсенала Нето намагався відбити м'яч руками у стрибку в сторону, знаходячись метрів за 25 від лінії воріт, смішно зі сторони виглядало. Жирона зловила їх розрізним пасом на хід зі своєї половини поля.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713260 вiд 2025-01-29 22:36:44ProstoVlizPobalakaty ---- Себто нова формули проведення основних Єврокупків працює! І буде празник також і на вулиці небагатих суперклубів?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713259 вiд 2025-01-29 22:34:49VVV № 1713232 вiд 2025-01-29 17:14:21 вже пів години висить цей сраний діпсік. вирішив спробувати, а вото ніхуя не каже. ------------------ Напиши йому хай нахуй іде
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713258 вiд 2025-01-29 22:32:09У всіх європейських і не тільки європейських традиціях споживання в їжу домашніх тварин зазвичай з'їдалося все! І ратиці, і голяшки і вуха і рильця. І французи і поляки мають в свому портфоліо фляки волове (рубець зі телячого шлунка). І в Ліоні засідають в чоловічих клубах, і їдять всяки жирнющі паштети зроблені з топленого сала, і всяких свинячих рештків. І в Італії, дививсь я нетфліксовський докьюментарі про шеф-кухарів і рестораторів, так один дядько з Тоскани, що став знаменитим мнясним шефом в 1990-х, розповідає, каже я до 25 років не їв мняса стейка із знаменитого флорентійського бичка Bistecca Fiorentina, тому що каже -, продавали все мнясо на продажу багатим на столи та в ресторани, а самі вдома їли рештки: ухо-горло-нос, х*й-п***а-і-хвост. Так він в цьому крутому ресторані подає багатим американським туристам крім стейка по-флорентійськи, також оті ратиці і потроха в стилі його бабусі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713257 вiд 2025-01-29 22:28:57Спортинг теж подав заявку на виліт, якщо МС заб'є. А от Бенфіка вирішила, що поки що вилітати рано. На даний момент 23 Загреб, 24 Спортинг, 25 Штутгарт, 26 МС
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713256 вiд 2025-01-29 22:24:16Поки роздупляється Манчестер, справу у свої руки взяв Загреб. Штутгарт вже стоїть на виліт поки що разом з Гвардіолою.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713255 вiд 2025-01-29 22:21:26Поки не забив Манчестер Сіті, то всі звичайно можуть гратись у футбол як хочуть, але здається Штутгарт вже догрався, справа тільки в тому, коли ж буде гол в Манчестері, після якого німці вже вилітатимуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713254 вiд 2025-01-29 22:20:52Сьогодні історичний день для Німеччини. Годину назад Бундестаг прийняв курс на радикалізацію країни. Центристи ХДС/ХСС вперше у історії партії зрушили вправо. Праві радикали (АфД) і пропітунці (БСВ) святкують і банкують.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713253 вiд 2025-01-29 22:10:49ProstoVlizPobalakaty № 1713203 вiд 2025-01-29 09:49:47 Vichny № 1713199 вiд 2025-01-29 09:07:33 З точки зору користі для організму, наявності мікроелементів та засвоєння білків, для людини будь-яке м'ясо поступається печінці та язику. Можна самому не їсти субпродукти, але заявляти, що ті, хто їдять корисну і різноманітну їжу неправі і мали б звузити раціон, це не те що тупо, а навіть нелогічно (с). ------------------------------- Де ти таке прочитав, що я про якусь неправоту когось писав стосовно їжі? Та жеріть шо завгодно, крім людей, собак і котів, але коли готується якась субпродуктна хуйня десь в радіусі 50 м, то вона мені смердить несамовито і я хуйзна як взагалі таке можна до рота покласти. І мені глибоко похуй на корисність в цьому випадку. Але от сир смердючий їм. Корисний він чи некорисний - та хуй його зна. Багато чого що доводиться їсти зараз - ніхуя не корисне, але я б не махнувся би на «корисні» субпродукти. Нахуйнахуй