olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713212 вiд 2025-01-29 10:35:34По-перше OpenAI створювалося як дослідницька компанія, общак скинули, запросили провідних теоретиків і практиків з інших компаній, щоб ШІ розвивати під якимось контролем, і щоб ЩІ-кібернитичні організми (кіборги) в підсумку через 30-40-100 років не заїбашили людство як в Термінаторі. Ізначально типа ОпенСорсе розробка мала бути. Та деякі чувачки, вирішили заробити грошей, рейдернули трохи ОпенАІ, і випустивший перший ЧатЖПТ, продавши частку в компанії Мікрософту, та іншим. І почали монетизувати цю херню. Таким чином Генеративний штучний інтелект, велика мовна модель стали next big shiny thing - ажіотаж, бум і т. п. Ну слава богу, що витіснили трохи з стрічок новин Web 3.0, блокчейн, NFT і тому подібне хайпові речі в технологіях. Коли ажіотаж спадає. починається імплементація найбільш цінних, вартостісних valuable ідей і технологій у повсякденне життя цивілізації. Але по ходу, китайці вирішили таку політично-технологічну свиню підсунути саме після інавгурації Трампа, і коли вони оголосили про Старгейт (консорціум ШІ інфраструктури в США). Вважаю, це така політична атака і аргумент на Трампа і його бролігархів. Цей весь ринок технологічний дуже волатильний. Тому що у кожного американця, бразильця, китайця, індонезійця є смартфон, кожен може грати в компутерні ігри, грати на біржі, інвестувати в будь-що per one click. Подивимося. Я гадаю, в чаті ЖПТі можна зробити якісь цікаві фотки і відео, в моделях ОпенАІ теж. типа Sora, в Сlaude в Гуглівському іміджгенерторі т. п. А в ДіпСіку з фото-відео нічого не зробиш, тому що нема там тих чіпів і відеокарт і нема потуги, яка є у ОпенАІ. Але добре, що китайці вистрелили. Буде корекція велика. Це великий плюс. Я дивлюся на ці технлогії з тезнологічного погляду дуже позитивно. Хоча людству колись рано чи пізно прийде кабздєц.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713211 вiд 2025-01-29 10:12:43Кажуть, що один із способів катування в тюрмі це було кормління в'язнів виключно м'ясом
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713210 вiд 2025-01-29 10:09:32m1919(Київ - чемпіон!) № 1713207 в Іспанії на радіо кожен день чую про діпсік цей їбучий, причому вже посилання на його відповіді, тоже. це цілеспрямована рекламна акція як і з цим temu. повзуча експансія червоносраких.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713209 вiд 2025-01-29 10:09:14до речі. вчора маск х-уїкнув про 2х космонавтів що застрягли в космосі. байден «нєдоглядєл», а тут прийшов трам і зараз врятує «рядового райяна» … стиль юлі тимошенко… але ось, добре, все пояснили ------------------ Давайте тоді розпочнемо робочий день з новини. Там Ілон Маск в Твіттері звинуватив адміністрацію Байдена у тому, що на МКС ніби «застрягли астронавти» Суніта Вільямс та Баррі Вілмор. Застрягли, нагадаю, з літа минулого року через проблеми з рушійною системою корабля Boeing Starliner, що мав повернути їх після кількох діб перебування на орбіті. В результаті перебування затягнулося на 9 місяців, їхня місія має завершитись цієї весни поверненням на кораблі SpaceX Crew Dragon в рамках ротації екіпажів станції. Але повернемося до наших візіонерів. Маск говорить, що Трамп, мовляв, доручив SpaceX підготувати місію з порятунку нещасних американських громадян: відправити до МКС окремий Crew Dragon чисто щоб забрати їх додому. Проблема тут в тому, що цей окремий корабель вже пристиковано до МКС з вересня минулого року. А місію двох астронавтів-випробувачів просто продовжили до повноцінної: їм розподілили роботу на станції, поставили наукові задачі, призначили розклади. Тобто станом на зараз вони не «застрягли на МКС», а є частиною екіпажу станції. Будь-які спроби політизувати їхнє перебування, гратися в популізм та запускати нові кораблі, можуть призвести до зміни графіку ротації екіпажів на МКС (його визначає NASA). І з одного боку дивно чути подібні пропозиції від Маска, який там нещодавно боровся за ефективність державних витрат. Бо новий запуск вартуватиме США кількасот мільйонів доларів. Це без оцінки впливу таких змін у розкладі на роботу станції. Але з іншого боку Маск залишається одноосібним головою компанії SpaceX. І його вигода тут очевидна. Як медійна, так і фінансова. Якщо місія таки відбудеться, я впевений, що противники візіонера ініціюють розслідування щодо конфлікту інтересів. Якось так. Гарного всім дня.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713208 вiд 2025-01-29 10:06:472 m1919№ 1713207Нижче у гілці відповідь на те ж питання від ChatGPT
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713207 вiд 2025-01-29 10:04:20Засрали весь інтернет своїм DeepSeek_ом :)Ось мені підкинуло про завершення війни москалів проти нас.https://x.com/crimzed/status/1884008058403369344Початок гілки про те, чому DeepSeek це погано.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713206 вiд 2025-01-29 10:00:44olma № 1713201 у когось були сумніви. питання лише одне: і що? вони все пиздять. наслідків немає.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713205 вiд 2025-01-29 09:55:22до речі трамп хоче ввести мита на імпорт ледь не всіх товарів що заходять в штати. при чому мита високі… але коли мита вводять на авто тесла що імпортуються в єс - тут вже тесла подає позов у суд… типу «нєхарашо» … ---------------- мериканська компанія Tesla слідом за німецькою BMW та кількома китайськими автовиробниками подала позов до Європейський суду через введені Брюсселем мита на імпорт електромобілів з Китаю. Відповідний позов проти Єврокомісії оприлюднений на сайті суду, пише Financial Times 27 січня.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713204 вiд 2025-01-29 09:52:23olma № 1713201 вчора десь були заяви і альтмана і сео нвідіа, що той діпсік - гарна модель. типу оцінили… про те що китайці щось «вкрали» … ну… хуавей виріс на тому що «щось» вкрав у ціско телефони (та й взагалі все що сяомі випускає) - «здизайновано» з еппл… і т. п… нехай піднімає питання до трампа. он, тік-ток вже китайці погоджуються продати… так можна і діп-сік купити хоча ж вчора були повідомлення що китайці ще показали пару конкурентів діпсіка. і теж пишуть що досить розвинуті моделі…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713203 вiд 2025-01-29 09:49:47Vichny № 1713199 вiд 2025-01-29 09:07:33 З точки зору користі для організму, наявності мікроелементів та засвоєння білків, для людини будь-яке м'ясо поступається печінці та язику. Можна самому не їсти субпродукти, але заявляти, що ті, хто їдять корисну і різноманітну їжу неправі і мали б звузити раціон, це не те що тупо, а навіть нелогічно (с).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713202 вiд 2025-01-29 09:26:07Щодо так званого «внутрішнього мʼяса» (печінка, нирки, шлунок тощо) - наскільки розумію, це бажано їсти лише за умови, що тварина зростала і харчувалася у більш-менш чистому середовищі, бо ці органи збирають на себе основну частку забруднення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713201 вiд 2025-01-29 09:24:08Open AI заявило, що DeepSeek свою модель зробили на базі ОупенЕяйової. Вкрали у конкурента. https://www.ft.com/content/a0dfedd1-5255-4fa9-8ccc-1fe01de87ea6
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713200 вiд 2025-01-29 09:17:48https://www.pravda.com.ua/news/2025/01/29/7495737/ Чув сьогодні це діло. Думав там щось більше впало.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713199 вiд 2025-01-29 09:07:33Ну пиздець, порівняли м'ясо - смачну вирізку чи ошийок з «іншим тваринним білком». То може ви і черв'яків жерете, і пацюків? А шо, тваринний білок же. Нунахуй таке жерти, хіба з голодухи, недайбо.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713198 вiд 2025-01-29 05:54:43LAZY № 1713197 вiд 2025-01-29 03:13:12 Хаґґіс, айрон брю, будь яке польське пиво… Вогко на 90% і між 0 і 3 градусів. Единбурґ!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713197 вiд 2025-01-29 03:13:12От я все хочу той легендарний шотландський хаггіс зжерти, який Скрудж МакДак із Качиних Історій у дитинстві хавав урочисто. Якось ще не доводилось.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713196 вiд 2025-01-29 02:57:34читать всем: https://zbruc.eu/node/120536
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713195 вiд 2025-01-29 02:36:29Vichny № 1713185 вiд 2025-01-29 00:37:19 Трохи дивно, як можна їсти м'ясо і не їсти час від часу ще одне джерело тваринного білка, з якого в будь-якій кухні світу є десятки смачних і корисних страв. Я розумію, що смак якогось субпродукту може не подобатись в якійсь конкретній страві, але завжди можна знайти інший спосіб приготування у якого і смак буде інший. Це те ж саме що дивуватись, що хтось їсть варене і тушене м'ясо, коли є єдиний правильний і найсмачніший спосіб його готувати - на вугільному грилі. А ковбаси можна їсти, чи їх теж відбраковуємо відразу?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713194 вiд 2025-01-29 02:16:37Vichny № 1713192 То для тебе що п'ятак зжерти, що хуя відсмоктати - то адна хуйня? ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713193 вiд 2025-01-29 01:57:44А стосовно колискової - Пепс, то всьо хуйня шо ти постиш. От де екзистенція, от де ахуєнне покоління (ну ок, окремі представники його): https://www.facebook.com/100001206968337/videos/1835466977271170/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713192 вiд 2025-01-29 01:55:20LAZY № 1713189 вiд 2025-01-29 01:13:28 Vichny № 1713185 Капець, як можна слухати нафталінову хуйню, музики вам мало чи що? … А відповідь одна - різномаїття - ключ до кайфу. --------------------- Різномаїття - воно різне буває. От ти, наприклад, в жопу їбешся? Смокчеш хуї? Якщо ні - то чому, різномаїття же! А якщо так - то чи різнокольорові? Для розмаїття святого.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713191 вiд 2025-01-29 01:44:23і все одно диванна підарасня буде скиглити - а толкуу, у русскіх ще пицод мільйонів терміналів, ніхуя не паміняєця, к чєму ето всьо. Хтось робить, зчепивши зуби, а хтось пердить в диван.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713190 вiд 2025-01-29 01:29:34Українські дрони тим часом завітали у Кстово, Ніжегородская область РФ. Судячи з усього, це Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез. Майже 900 км по прямій від України. 4й за потужністю НПЗ в Росії. На третьому місці уражений нещодавньо Рязанскій НПЗ. Був.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713189 вiд 2025-01-29 01:13:28Vichny № 1713185 Капець, як можна слухати нафталінову хуйню, музики вам мало чи що? … А відповідь одна - різномаїття - ключ до кайфу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713188 вiд 2025-01-29 00:58:36надобраніч колискова від МТ і глобального Півдня. Не дякуйте :-).
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713187 вiд 2025-01-29 00:58:14Fifa has rejected calls for an independent monitor to assess migrant workers’ conditions in Saudi Arabia in the buildup to the 2034 World Cup.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713186 вiд 2025-01-29 00:37:50До речи, Piglet з Вінні Пуха перекладався українською як Паць або Пацик (тобто, точно передали англійське слово укр еквівалентом). Кацапи вигадали пятачок, тобто рильце українською.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713185 вiд 2025-01-29 00:37:19Капець, як можна жерти субпродукти, я хуїю. Мняса вам мало чи шо?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713184 вiд 2025-01-29 00:31:29П'ятаки, до речі, нормас. Відварив із цибулею просто - прикольно, ніжно. Щось середнє між язиком, ніжками та вухами. Частину догрилив зі спеціямі - також норм, із скоринкою. Люблю усілякі ці субпродукти. Ще треба вим'я купити та слайсами насмажити - розблокував зненацька спогади з дитинства. Ще хаш із рубця заєбісь. Кавказька кухня, в дитинстві нерідко його жер.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713183 вiд 2025-01-28 23:35:50Чьто там передают по свєжим кацапскім успєхам в сфєрє айті? А радних і блізкіх прєдупрєділ про укрАінскіх машенніков?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713182 вiд 2025-01-28 23:13:07Бігав колись у мене по району п'яний бомж і кричав на перехожих: «ЭТО ВЫ БЛЯДЬ, ПЕТУХИ, ВЫ!!!» І всім з ним було все зрозуміло, як і з тобою, лейзик.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713181 вiд 2025-01-28 22:39:55Свєжиє висєри з любімого канальчіка пєтуха. Кацапи вазмущаюця: ⚡️ЧЕГО: PS и Xbox запретят для продажи в РФ — Евросоюз считает, что с игровых консолей можно управлять беспилотниками на СВО Ещё раз — ЧЕГО? @PushEnter
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713180 вiд 2025-01-28 22:36:30Підар навіть не віддуплив, про що мова була. «А чьто такова, какая разніца?!»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713179 вiд 2025-01-28 22:35:37Enot є 1713140 вiд 2025-01-28 09:10:25 LAZY Довбойобе, про це кричать всі світові ЗМІ зараз. На біржі щось на зразок цунамі) Але ти і далі можеш тримати голову у власній сраці і на бачити світу довкола. Це прорив, тому що проект Deep Seek набагато дешевший на OpenAI, не треба мільярди витрачати щоб отримати аналогічний або близький результат. … Нахуя ти це наскиглив? Яке це має відношення до того, що писав я? Про то й йдеться - про цей дипсік пишуть всі і всюди, але гімножеру подавай кацапський гівноканальчик. Більше, блядь, нема де інфу брати. Прєдупрєділ блізкіх про укрАінскіх машенніков, пєтух?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713178 вiд 2025-01-28 22:35:30 OSINTdefender @sentdefender Only days after several U. S. Air Force C-17s were seen flying between Hatzerim Airbase in Southern Israel, and the Military Aid Hub for Ukraine in Rzeszów, Poland. Axios is now reporting that the U. S. Military transferred around 90 “Patriot” Air Defense Missiles from Israel to Poland earlier this week, which will be provided to Ukraine, for “Patriot” Surface-to-Air Missile Systems already in service with the Ukrainian Air Force. In addition, Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu has also approved a Deal to transfer several PAC-2/GEM+ “Patriot” Batteries which were retired from the Israeli Air Defense Command last April, back to the United States for refurbishment by Raytheon, before being delivered to Ukraine.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713177 вiд 2025-01-28 22:09:24Саме тому й не були прийняті)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713176 вiд 2025-01-28 21:09:21PEPSI (Merkury) № 1713172 вiд 2025-01-28 19:04:38 Тут питання до колишньої парламентської більшості в Німеччині: чому в корумпованій Україні анонімне фінансування партій заборонене, а в розвиненій Німеччині - ні? Чому не було прийнято потрібні закони, які можна легко зв'язати з боротьбою з відмиванням коштів?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713175 вiд 2025-01-28 20:05:31PEPSI (Merkury) № 1713172 вiд 2025-01-28 19:04:38 Демократія це повна хуйня і клоунада)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713174 вiд 2025-01-28 19:36:57 кaжуть хeдж фoнд який стoїть зa ДiпСiк признaвся щo вoни кiлькa мiсяцiв нaзaд зaшoртили NVIDIA :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713173 вiд 2025-01-28 19:08:50Enot № 1713140 a прo щo тoбi зaрaз ринки кричaть? ;)