🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 948.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713132 вiд 2025-01-28 00:42:57

Ну мабуть їм там краще видно, ніж тобі з дивана.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713131 вiд 2025-01-28 00:39:33

Starik (Україна, Київ)
№ 1713129
не, я трохи про інше.
Просто українців які грають чи навіть числяться в Серії А можна порахувати на пальцях, тобто «товар штучний» :)
А тут хлопець но-нейм, ну може місцеві знають, чи поціновувачи якоїсь юнацької збірної, я тут х. з. Я ж кажу вперше почув шо такий є, купляється за 5М + 3М «в умє», нормальні гроші. Це ж не за 500к в юнацький склад, нехай буде.
Он Бущана торгують за 7, а Сікана турки за 6 купили.
Де італійці його побачили і шо там такого в ньому є шо перспективу розгледіли. От шо цікаво.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713130 вiд 2025-01-28 00:30:26

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1713125 вiд 2025-01-27 22:47:17

Болонья, як і МЛС Монреаль, належить родині Сапуто - сировари-мільярдери італійського походження у Монреалі з 50х років.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713129 вiд 2025-01-28 00:16:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1713128

колись мені було 14 років і знав як правильно казати Détári Lajos і чому ім'я після прізвища (норма угорської мови). Всі склади всіх команд Мундіалю 1986 були записані, навіть з іноземних доступних видань (типу Nepszabadsag, Morning Star тощо).
Те ще було у совспорті, потім у спортивній газеті, коза, це було просто дарунок тих часів.

Але, блін, навіть тоді я не знав 17річніх хлопців, які робили кар'єру :)

В моїй школі була Седокова (перша дружина Белькевіча), там з першого класу (я був же на випуск) було видно.
У дружини в школі був Шева.

Ну навіть тоді ніхто не знав, що з них вийде :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713128 вiд 2025-01-28 00:02:20

Starik (Україна, Київ)
№ 1713126
вперше почув прізвище футболіста.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713127 вiд 2025-01-27 23:37:16

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1713120 вiд 2025-01-27 20:17:32

Це якісь кацапи пишуть?


Підар жере гівно на кацапсських телеграм-канальчиках. Інших не знайшов, мабуть.
Ось ще свєжиє новостішкі з того каналу «Нажми Enter»:

⚡️Россиянам присылают ДЕНЬГИ мошенники из Украины — Mash

Схема такая — приходит перевод с подписью «за помощь ВСУ». Далее требуют деньги и угрожают слить всё ФСБ.

Распространите и предупредите близких.

@PushEnter


ЖИРНУЮ подборку российских тулз для ИИ-разработки собрали ICT. Moscow — здесь целых 80 инструментов в одном документе с полезными нейронками, библиотеками, датасетами и другим

Например, из новинок — инструмент YTsaurus, позволяющий управлять кластерами графических процессоров для обучения моделей.

Забираем тут (https://ict.moscow/news/cards-open-source-tools-for-ai/).


і таке інше. Усілякі дрібні успєхі кацапів в IT.
Скажіть, будь ласка, а точно не може бути такого, що єнот та кассіоп - це один пєтух? Ну блядь схожі як однояйцеві кацапососи.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713126 вiд 2025-01-27 23:36:59

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1713125

це бізнес, часто не публічний.
чому ти мав почути?

Але, там AML тільки починає працювати як треба. Десь за рік буде цікаво. Хоча … все може бути :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713125 вiд 2025-01-27 22:47:17

"18-річний український футболіст Геннадій Синчук прибув до Італії на презентацію футболістом клуба Болонья.
Молодий хавбек, який грав за харківський Металіст, підписав контракт із італійською клубом за схемою 4+1.
За даними журналіста Ігоря Циганика, сума трансферу склала 5 млн євро, а Металіст додатково може отримати ще 3 млн євро у вигляді бонусів. Угода передбачає, що Болонья отримає 80% прав на гравця.
Водночас до завершення поточного європейського сезону, за даними журналіста, Синчук виступатиме за клуб MLS Монреаль. "

х. з. хто це, вперше оце почув, а його в Серію А за 5М продали. Прикольно. Металіст це ж перша ліга?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713124 вiд 2025-01-27 22:12:29

Свинячі рильця гарно готують латиноси. Багато всяких рецептів англійською. Дивися pig snout recipes. Наприклад: https://cookeatshare.com/recipes/roasted-pig-s-snouts-and-ears-624321

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713123 вiд 2025-01-27 21:16:05

А ось непогана робота в Діпсіках

Пиздун та Чудовисько

https://x.com/lenochkaukrain/status/1883858612143190368

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713122 вiд 2025-01-27 20:34:45

обговорення дікпіків і діксіків :-)

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713121 вiд 2025-01-27 20:27:48

LAZY
В мене коллєгам їх брав декілька разів, але вже готові, каже класно. Як тільки ми його попросили купити, вони пропали з того магазину, а потім він змінив місце проживання…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713120 вiд 2025-01-27 20:17:32

Це якісь кацапи пишуть?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713119 вiд 2025-01-27 19:54:24

Breaking news :-)
Мобильное приложение китайского ИИ-бота DeepSeek обошло ChatGPT — оно стало самым скачиваемым

Функционал ничем не отличается от творения OpenAI, но это полностью БЕСПЛАТНО. Для iOS тут, для Android тут.

Кажется, Китай вырывается вперёд в этой гонке.

@PushEnter
Вслед за OpenAI китайцы унизили NVIDIA — акции компании упали на $400 млрд рыночной стоимости за сутки

Всё из-за того же вездесущего чат-бота DeepSeek — его обучение стоило гораздо меньше, чем обучение моделей GPT от OpenAI, что и привело к оттоку инвестиций.

И в целом весь технологический сектор США пополз вниз.

Ждём ответочку.

@PushEnter

⚡️Рынок США упал на ТРИЛЛИОН долларов — DeepSeek втоптал в пол акции ведущих техногигантов

Для справки — это в два раза всего российского рынка акций.

@PushEnter
⚡️DeepSeek дропнула новую нейронку для распознавания и генерации ФОТО — конечно же она БЕСПЛАТНАЯ

Janus-Pro-7B уделывает DALL-E 3 и Stable Diffusion. Генерации получаются максимально фотореалистичными.

OpenAI, прощай.

@PushEnter

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713118 вiд 2025-01-27 19:19:05

Власне свинячі пятаки відносять до філіппінської кухні Filipino Pata Tim,
але там походу є м'ясо крім самого п'ятака.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713117 вiд 2025-01-27 19:18:10

Deep Seek сказав що у нього менше обмежень ніж у ChatGpt)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713116 вiд 2025-01-27 19:04:10

LAZY
№ 1713115
----
Та піди і спитай у китайського чата DeepSeek. Бо це ж серед іншого китайська страва.
Американці вміють готувати бичачі хвости oxtails, українці коптять свинячі вуха, а китайці свинячі п'ятаки.

В інтернеті є рецепти.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713115 вiд 2025-01-27 18:43:33

Хтось має рецепт як свинячі п'ятаки готувати? :) Побачив в Сільпо та стало цікаво, до того якось не попадались на очі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713114 вiд 2025-01-27 17:57:43

oсь тут чувaк дeтaльнo рoзбирaє Дiпсiк.

https://thezvi.substack.com/p/on-deepseeks-r1

вiрити китaйцям нa слoвo щo вoни зрoбили всe зa 5мм кoли вoни встaнoвили цeнзуру нa Дiпсiк? :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713113 вiд 2025-01-27 17:48:51

федоров прочитав О і в тг натякнув що діпсік - то гівно
https://t.me/zedigital/5336

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713112 вiд 2025-01-27 17:12:38

Майбутнє Світу в Азії. Америка з Європою по пизді пішли.

Довбойоб як завжди про своє. Клоун-псєвдоісторик.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713111 вiд 2025-01-27 17:07:05

Він під математику, під конкретні задачі більше заточений. Але загальні знання у нього можуть бути менші ніж у ChatGpt, згідно його ж слів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713110 вiд 2025-01-27 16:56:25

Enot
№ 1713108
ну ті ШІ «піпіськами» міряються… це звичайний етап розвитку :)
ми краще математичні задачки «щьолкаємо», а ми - фінансову аналітєку, а хтось по історії розказує…
але, це вже починає нагадувати те що «людство» проходило…
хто першим зробив радіо: едісон-марконі-тесла-попов? :)
немає правильної відповіді :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713109 вiд 2025-01-27 16:53:29

Ось тут Deep Seek R3, він доступний в браузері. Але якщо ставити на телефон застосунок, то там більш рання версія, яка не знає про існування R3.

https://chat.deepseek.com/a/chat/s/d0b3ad72-3bb8-4fa3-aaa6-8be7d89f8f37

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713108 вiд 2025-01-27 16:15:41

До речі оцей Deep Seek R3 цікавий. Я вже близько тижня про нього знаю. Я йому задав питання з прадавньої китайської історії, незрозуміле для мене, а він дуже гарно пояснив, причому ще й провів паралель з Давнім Єгиптом, який був тоді на тому ж рівні розвитку. Про Давній Єгипет я його не питав, він згадав про нього щоб краще пояснити свою думку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713107 вiд 2025-01-27 16:06:03

Майбутнє Світу в Азії. Америка з Європою по пизді пішли.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713106 вiд 2025-01-27 15:59:55

Вічний, не помри одразу, зачекай

https://music.youtube.com/watch?v=mvMpvcb0lbs&si=YTjIVkn0dXf6sxXO

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713105 вiд 2025-01-27 15:49:30

olma
№ 1713102

Ця йобана Тему вже заїбала. Прогноз погоди вилазить, плеєр лізе, очищення лізе.
Я, принципово, на них не підпишусь

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713104 вiд 2025-01-27 15:11:15

Спростувати - спростували, але ж асадок астался… цікаво, що то за клоуняче джерело вилізло на УП з цією інформацією:
--------------------------
"Головне управління розвідки спростувало інформацію про начебто цитату голови відомства Кирила Буданова з закритого засідання Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба ГУР.

Як написала «Українська правда», Буданов буцімто заявив: якщо до літа не відбудеться серйозних переговорів стосовно закінчення війни, то «далі можуть запуститись дуже небезпечні процеси для самого існування України».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713103 вiд 2025-01-27 15:07:41

нВідія проводить цікаву політику. Випускають не тільки голі чіпи, а ще девайси для обчислень, для АІ лабораторій університетських. Пишуть софт і створюють екосистему для симуляції тренування роботів.

Я би нашому міністру-цифри хВедорову порекомендував би подружитися не з гімномутом Ілоном, а насамперед з Дженсун Хуангом (СЕО nVidia). А нашим зброярам, хто працює в сфері ШІ, піписатися на блоги, білі-книги тощо від нВідії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713102 вiд 2025-01-27 15:02:14

Китайці вміють заїбати всіх своєю рекламою.

Я ж чув в одному подкасті, що застосунок китайського інтернет-магазину Temu - був найбільш закачуваною програмою (на телефон) в 2024 в США.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713101 вiд 2025-01-27 14:58:10

во-во…
китайців потрібно «перевіряти»
https://www.google.com/search?q=nvidia+stock&oq=nvidia+st&gs_lcrp=EgRlZGdlKgoIABAAGIAEGPkHMgoIABAAGIAEGPkHMgYIARBFGDkyBwgCEAAYgAQyBwgDEAAYgAQyBwgEEAAYgAQyBwgFEAAYgAQyBwgGEAAYgAQyBwgHEAAYgAQyBwgIEAAYgATSAQg0MTYzajBqMagCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8
акції нвідіа зростають-падають. за останній місяць у них були й більші падіння… так що глобально нічого не відбувається…
це як заяви хуйла про «арєшнік» … полякав захід страшним словом і забув про нього
до речі видно китайці сильно вкладаються в розкрутку того діпсіка… мені в ютьюб постійно лізуть якісь огляди типу «забудте чатжпт» …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713100 вiд 2025-01-27 14:20:29

на платних платформах вийшов стенд-ап концерт Руслана Білого (кацап-іноагент, біглий, етнічний українець з Воронежа). Я придбав.
Кому треба - пишіть, скину аудіозапис. Хороший виступ, даставляє :-). Ось фрагмент звідти:



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713099 вiд 2025-01-27 14:02:57

Він ще писав що орієнтований на азійський ринок і глибоко знає китайську культуру та історію

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713098 вiд 2025-01-27 14:01:32

З цим Deep Seek R3 якась дивна хуйня, я зайшов на сайт через посилання в статті, почав спілкуватися з ним, а потім виявилося що це не Deep Seek, а ЯндексGpt :-) , я якимось чином попав їх інтеграцію. Я потім знайшов справжній Deep Seek R3, той сказав що не має до росіян жодного відношення. А сам чат цікавий, якщо він працює в режимі Deep Think, він дає не тільки відповідь на питання, але і план та інструкцію до відповіді на питання. Тобто він спочатку собі інструкцію робить, а потім її виконує.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713097 вiд 2025-01-27 14:01:20

китайці - такі само як і всі. Їм навіть у музиці треба лише 3 акорди, маскульт і мільярдні перегляди. Рис і три акорди рулять світом.



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713096 вiд 2025-01-27 13:48:01

Довіряти тому, що кажуть китайці - це навіть дурніше, ніж зігувати на інавгурації.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713095 вiд 2025-01-27 13:40:29

Зараз Ілон вилізе і скаже, а я ж говорив, що Сем Альтман) пройдисвіт.

Я не вірю, шо цей DeepSeek такий потужний, це може бути наєбалово біржеве, хтось навмисно на пониження грає. Але може і справді китайці придумали ефективну іграшку.

Кейс DeepSeek показує, як - в добу смартфонів і глобального доступу до глобальних сервісів, до бірж інвестування, як все це може надуватися і спускатися, так само швидко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713094 вiд 2025-01-27 13:34:25

Wojtek Kardyś
@WojtekKardys

Мова оригіналу – польська, переклад від

Останні кілька днів були божевільні від… китайської #AI, тому:

? #DeepSeek — китайська дослідницька лабораторія штучного інтелекту
? і вони щойно випустили дивовижну модель DeepSeek-R1, яка конкурує з #OpenAI, яка використовує 671 мільярд параметрів, але активує лише (!) 37 мільярдів під час виконання завдання, що робить її дуже ефективною!
? Модель була розроблена з використанням лише 5% обчислювальних ресурсів порівняно з моделями американських технологічних гігантів, і вона вже досягає вражаючих результатів у завданнях, пов’язаних із міркуваннями, математикою та кодуванням (тут вона перемагає модель Meta або Claude Sonnet 3.5 )
? і тепер найкраща частина, DeepSeek стверджує, що створив свою модель приблизно за 6 мільйонів доларів (!!), що становить лише 1/10 вартості (!!!!) конкурентів
? економія ВЕЛИЧЕЗНА, наприклад: 0,55 дол. США за мільйон введених токенів порівняно з 15 дол. США за OpenAI
? Щоб ще більше дратувати американців, китайці випустили свою модель за ліцензією з відкритим вихідним кодом + додаток абсолютно безкоштовний (зараз найчастіше завантажується в таких країнах, як Великобританія, Китай і… США)

Вплив DeepSeek на фондовий ринок:
? Акції Nvidia впали на 10% перед сесією, а технологічний індекс Nasdaq втрачає 3,5%.
? Біткойн впав понад 5%, а основні альткоїни впали на 8-10%
? Акції японських виробників мікросхем, таких як Advantest Corp., впали на 8,6%

Американці отримали мокрою ганчіркою по обличчю.
Виявилося, що інвестувати в ШІ можна дешевше, краще та ефективніше. І китайці це можуть.

https://x.com/WojtekKardys/status/1883840356640256395

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1713093 вiд 2025-01-27 13:19:33

шрайк написав що і раніше колумбійців депортували
просто зараз зробили на цьому пі-ар одні й інші
видно у офісу простих рішень не знайшлось чергової «перемоги» на сьогодні. от вирішили «перемогти» колумбію…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.