LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713132 вiд 2025-01-28 00:42:57Ну мабуть їм там краще видно, ніж тобі з дивана.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713131 вiд 2025-01-28 00:39:33Starik (Україна, Київ) № 1713129 не, я трохи про інше. Просто українців які грають чи навіть числяться в Серії А можна порахувати на пальцях, тобто «товар штучний» :) А тут хлопець но-нейм, ну може місцеві знають, чи поціновувачи якоїсь юнацької збірної, я тут х. з. Я ж кажу вперше почув шо такий є, купляється за 5М + 3М «в умє», нормальні гроші. Це ж не за 500к в юнацький склад, нехай буде. Он Бущана торгують за 7, а Сікана турки за 6 купили. Де італійці його побачили і шо там такого в ньому є шо перспективу розгледіли. От шо цікаво.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713130 вiд 2025-01-28 00:30:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1713125 вiд 2025-01-27 22:47:17 Болонья, як і МЛС Монреаль, належить родині Сапуто - сировари-мільярдери італійського походження у Монреалі з 50х років.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713129 вiд 2025-01-28 00:16:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1713128 колись мені було 14 років і знав як правильно казати Détári Lajos і чому ім'я після прізвища (норма угорської мови). Всі склади всіх команд Мундіалю 1986 були записані, навіть з іноземних доступних видань (типу Nepszabadsag, Morning Star тощо). Те ще було у совспорті, потім у спортивній газеті, коза, це було просто дарунок тих часів. Але, блін, навіть тоді я не знав 17річніх хлопців, які робили кар'єру :) В моїй школі була Седокова (перша дружина Белькевіча), там з першого класу (я був же на випуск) було видно. У дружини в школі був Шева. Ну навіть тоді ніхто не знав, що з них вийде :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713128 вiд 2025-01-28 00:02:20Starik (Україна, Київ) № 1713126 вперше почув прізвище футболіста.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713127 вiд 2025-01-27 23:37:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713120 вiд 2025-01-27 20:17:32 Це якісь кацапи пишуть? … Підар жере гівно на кацапсських телеграм-канальчиках. Інших не знайшов, мабуть. Ось ще свєжиє новостішкі з того каналу «Нажми Enter»: ⚡️Россиянам присылают ДЕНЬГИ мошенники из Украины — Mash Схема такая — приходит перевод с подписью «за помощь ВСУ». Далее требуют деньги и угрожают слить всё ФСБ. Распространите и предупредите близких. @PushEnter … ЖИРНУЮ подборку российских тулз для ИИ-разработки собрали ICT. Moscow — здесь целых 80 инструментов в одном документе с полезными нейронками, библиотеками, датасетами и другим Например, из новинок — инструмент YTsaurus, позволяющий управлять кластерами графических процессоров для обучения моделей. Забираем тут (https://ict.moscow/news/cards-open-source-tools-for-ai/). … і таке інше. Усілякі дрібні успєхі кацапів в IT. Скажіть, будь ласка, а точно не може бути такого, що єнот та кассіоп - це один пєтух? Ну блядь схожі як однояйцеві кацапососи.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713126 вiд 2025-01-27 23:36:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1713125 це бізнес, часто не публічний. чому ти мав почути? Але, там AML тільки починає працювати як треба. Десь за рік буде цікаво. Хоча … все може бути :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713125 вiд 2025-01-27 22:47:17"18-річний український футболіст Геннадій Синчук прибув до Італії на презентацію футболістом клуба Болонья. Молодий хавбек, який грав за харківський Металіст, підписав контракт із італійською клубом за схемою 4+1. За даними журналіста Ігоря Циганика, сума трансферу склала 5 млн євро, а Металіст додатково може отримати ще 3 млн євро у вигляді бонусів. Угода передбачає, що Болонья отримає 80% прав на гравця. Водночас до завершення поточного європейського сезону, за даними журналіста, Синчук виступатиме за клуб MLS Монреаль. " х. з. хто це, вперше оце почув, а його в Серію А за 5М продали. Прикольно. Металіст це ж перша ліга?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713124 вiд 2025-01-27 22:12:29Свинячі рильця гарно готують латиноси. Багато всяких рецептів англійською. Дивися pig snout recipes. Наприклад: https://cookeatshare.com/recipes/roasted-pig-s-snouts-and-ears-624321
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713123 вiд 2025-01-27 21:16:05А ось непогана робота в Діпсіках Пиздун та Чудовисько https://x.com/lenochkaukrain/status/1883858612143190368
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713122 вiд 2025-01-27 20:34:45обговорення дікпіків і діксіків :-)
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713121 вiд 2025-01-27 20:27:48LAZY В мене коллєгам їх брав декілька разів, але вже готові, каже класно. Як тільки ми його попросили купити, вони пропали з того магазину, а потім він змінив місце проживання…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713120 вiд 2025-01-27 20:17:32Це якісь кацапи пишуть?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713119 вiд 2025-01-27 19:54:24Breaking news :-) Мобильное приложение китайского ИИ-бота DeepSeek обошло ChatGPT — оно стало самым скачиваемым Функционал ничем не отличается от творения OpenAI, но это полностью БЕСПЛАТНО. Для iOS тут, для Android тут. Кажется, Китай вырывается вперёд в этой гонке. @PushEnter Вслед за OpenAI китайцы унизили NVIDIA — акции компании упали на $400 млрд рыночной стоимости за сутки Всё из-за того же вездесущего чат-бота DeepSeek — его обучение стоило гораздо меньше, чем обучение моделей GPT от OpenAI, что и привело к оттоку инвестиций. И в целом весь технологический сектор США пополз вниз. Ждём ответочку. @PushEnter ⚡️Рынок США упал на ТРИЛЛИОН долларов — DeepSeek втоптал в пол акции ведущих техногигантов Для справки — это в два раза всего российского рынка акций. @PushEnter ⚡️DeepSeek дропнула новую нейронку для распознавания и генерации ФОТО — конечно же она БЕСПЛАТНАЯ Janus-Pro-7B уделывает DALL-E 3 и Stable Diffusion. Генерации получаются максимально фотореалистичными. OpenAI, прощай. @PushEnter
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713118 вiд 2025-01-27 19:19:05Власне свинячі пятаки відносять до філіппінської кухні Filipino Pata Tim, але там походу є м'ясо крім самого п'ятака.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713117 вiд 2025-01-27 19:18:10Deep Seek сказав що у нього менше обмежень ніж у ChatGpt)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713116 вiд 2025-01-27 19:04:10LAZY № 1713115 ---- Та піди і спитай у китайського чата DeepSeek. Бо це ж серед іншого китайська страва. Американці вміють готувати бичачі хвости oxtails, українці коптять свинячі вуха, а китайці свинячі п'ятаки. В інтернеті є рецепти.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713115 вiд 2025-01-27 18:43:33Хтось має рецепт як свинячі п'ятаки готувати? :) Побачив в Сільпо та стало цікаво, до того якось не попадались на очі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713114 вiд 2025-01-27 17:57:43 oсь тут чувaк дeтaльнo рoзбирaє Дiпсiк. https://thezvi.substack.com/p/on-deepseeks-r1 вiрити китaйцям нa слoвo щo вoни зрoбили всe зa 5мм кoли вoни встaнoвили цeнзуру нa Дiпсiк? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713113 вiд 2025-01-27 17:48:51федоров прочитав О і в тг натякнув що діпсік - то гівно https://t.me/zedigital/5336
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713112 вiд 2025-01-27 17:12:38Майбутнє Світу в Азії. Америка з Європою по пизді пішли. … Довбойоб як завжди про своє. Клоун-псєвдоісторик.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713111 вiд 2025-01-27 17:07:05Він під математику, під конкретні задачі більше заточений. Але загальні знання у нього можуть бути менші ніж у ChatGpt, згідно його ж слів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713110 вiд 2025-01-27 16:56:25Enot № 1713108 ну ті ШІ «піпіськами» міряються… це звичайний етап розвитку :) ми краще математичні задачки «щьолкаємо», а ми - фінансову аналітєку, а хтось по історії розказує… але, це вже починає нагадувати те що «людство» проходило… хто першим зробив радіо: едісон-марконі-тесла-попов? :) немає правильної відповіді :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713109 вiд 2025-01-27 16:53:29Ось тут Deep Seek R3, він доступний в браузері. Але якщо ставити на телефон застосунок, то там більш рання версія, яка не знає про існування R3. https://chat.deepseek.com/a/chat/s/d0b3ad72-3bb8-4fa3-aaa6-8be7d89f8f37
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713108 вiд 2025-01-27 16:15:41До речі оцей Deep Seek R3 цікавий. Я вже близько тижня про нього знаю. Я йому задав питання з прадавньої китайської історії, незрозуміле для мене, а він дуже гарно пояснив, причому ще й провів паралель з Давнім Єгиптом, який був тоді на тому ж рівні розвитку. Про Давній Єгипет я його не питав, він згадав про нього щоб краще пояснити свою думку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713107 вiд 2025-01-27 16:06:03Майбутнє Світу в Азії. Америка з Європою по пизді пішли.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713106 вiд 2025-01-27 15:59:55Вічний, не помри одразу, зачекай https://music.youtube.com/watch?v=mvMpvcb0lbs&si=YTjIVkn0dXf6sxXO
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713105 вiд 2025-01-27 15:49:30olma № 1713102 Ця йобана Тему вже заїбала. Прогноз погоди вилазить, плеєр лізе, очищення лізе. Я, принципово, на них не підпишусь
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713104 вiд 2025-01-27 15:11:15Спростувати - спростували, але ж асадок астался… цікаво, що то за клоуняче джерело вилізло на УП з цією інформацією:--------------------------"Головне управління розвідки спростувало інформацію про начебто цитату голови відомства Кирила Буданова з закритого засідання Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба ГУР.Як написала «Українська правда», Буданов буцімто заявив: якщо до літа не відбудеться серйозних переговорів стосовно закінчення війни, то «далі можуть запуститись дуже небезпечні процеси для самого існування України».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713103 вiд 2025-01-27 15:07:41нВідія проводить цікаву політику. Випускають не тільки голі чіпи, а ще девайси для обчислень, для АІ лабораторій університетських. Пишуть софт і створюють екосистему для симуляції тренування роботів. Я би нашому міністру-цифри хВедорову порекомендував би подружитися не з гімномутом Ілоном, а насамперед з Дженсун Хуангом (СЕО nVidia). А нашим зброярам, хто працює в сфері ШІ, піписатися на блоги, білі-книги тощо від нВідії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713102 вiд 2025-01-27 15:02:14Китайці вміють заїбати всіх своєю рекламою. Я ж чув в одному подкасті, що застосунок китайського інтернет-магазину Temu - був найбільш закачуваною програмою (на телефон) в 2024 в США.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713101 вiд 2025-01-27 14:58:10во-во… китайців потрібно «перевіряти» https://www.google.com/search?q=nvidia+stock&oq=nvidia+st&gs_lcrp=EgRlZGdlKgoIABAAGIAEGPkHMgoIABAAGIAEGPkHMgYIARBFGDkyBwgCEAAYgAQyBwgDEAAYgAQyBwgEEAAYgAQyBwgFEAAYgAQyBwgGEAAYgAQyBwgHEAAYgAQyBwgIEAAYgATSAQg0MTYzajBqMagCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8 акції нвідіа зростають-падають. за останній місяць у них були й більші падіння… так що глобально нічого не відбувається… це як заяви хуйла про «арєшнік» … полякав захід страшним словом і забув про нього до речі видно китайці сильно вкладаються в розкрутку того діпсіка… мені в ютьюб постійно лізуть якісь огляди типу «забудте чатжпт» …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713100 вiд 2025-01-27 14:20:29на платних платформах вийшов стенд-ап концерт Руслана Білого (кацап-іноагент, біглий, етнічний українець з Воронежа). Я придбав. Кому треба - пишіть, скину аудіозапис. Хороший виступ, даставляє :-). Ось фрагмент звідти:
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713099 вiд 2025-01-27 14:02:57Він ще писав що орієнтований на азійський ринок і глибоко знає китайську культуру та історію
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713098 вiд 2025-01-27 14:01:32З цим Deep Seek R3 якась дивна хуйня, я зайшов на сайт через посилання в статті, почав спілкуватися з ним, а потім виявилося що це не Deep Seek, а ЯндексGpt :-) , я якимось чином попав їх інтеграцію. Я потім знайшов справжній Deep Seek R3, той сказав що не має до росіян жодного відношення. А сам чат цікавий, якщо він працює в режимі Deep Think, він дає не тільки відповідь на питання, але і план та інструкцію до відповіді на питання. Тобто він спочатку собі інструкцію робить, а потім її виконує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713097 вiд 2025-01-27 14:01:20китайці - такі само як і всі. Їм навіть у музиці треба лише 3 акорди, маскульт і мільярдні перегляди. Рис і три акорди рулять світом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713096 вiд 2025-01-27 13:48:01Довіряти тому, що кажуть китайці - це навіть дурніше, ніж зігувати на інавгурації.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713095 вiд 2025-01-27 13:40:29Зараз Ілон вилізе і скаже, а я ж говорив, що Сем Альтман) пройдисвіт. Я не вірю, шо цей DeepSeek такий потужний, це може бути наєбалово біржеве, хтось навмисно на пониження грає. Але може і справді китайці придумали ефективну іграшку. Кейс DeepSeek показує, як - в добу смартфонів і глобального доступу до глобальних сервісів, до бірж інвестування, як все це може надуватися і спускатися, так само швидко.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713094 вiд 2025-01-27 13:34:25Wojtek Kardyś @WojtekKardys Мова оригіналу – польська, переклад від Останні кілька днів були божевільні від… китайської #AI, тому: ? #DeepSeek — китайська дослідницька лабораторія штучного інтелекту ? і вони щойно випустили дивовижну модель DeepSeek-R1, яка конкурує з #OpenAI, яка використовує 671 мільярд параметрів, але активує лише (!) 37 мільярдів під час виконання завдання, що робить її дуже ефективною! ? Модель була розроблена з використанням лише 5% обчислювальних ресурсів порівняно з моделями американських технологічних гігантів, і вона вже досягає вражаючих результатів у завданнях, пов’язаних із міркуваннями, математикою та кодуванням (тут вона перемагає модель Meta або Claude Sonnet 3.5 ) ? і тепер найкраща частина, DeepSeek стверджує, що створив свою модель приблизно за 6 мільйонів доларів (!!), що становить лише 1/10 вартості (!!!!) конкурентів ? економія ВЕЛИЧЕЗНА, наприклад: 0,55 дол. США за мільйон введених токенів порівняно з 15 дол. США за OpenAI ? Щоб ще більше дратувати американців, китайці випустили свою модель за ліцензією з відкритим вихідним кодом + додаток абсолютно безкоштовний (зараз найчастіше завантажується в таких країнах, як Великобританія, Китай і… США) Вплив DeepSeek на фондовий ринок: ? Акції Nvidia впали на 10% перед сесією, а технологічний індекс Nasdaq втрачає 3,5%. ? Біткойн впав понад 5%, а основні альткоїни впали на 8-10% ? Акції японських виробників мікросхем, таких як Advantest Corp., впали на 8,6% Американці отримали мокрою ганчіркою по обличчю. Виявилося, що інвестувати в ШІ можна дешевше, краще та ефективніше. І китайці це можуть. https://x.com/WojtekKardys/status/1883840356640256395
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713093 вiд 2025-01-27 13:19:33шрайк написав що і раніше колумбійців депортували просто зараз зробили на цьому пі-ар одні й інші видно у офісу простих рішень не знайшлось чергової «перемоги» на сьогодні. от вирішили «перемогти» колумбію…