sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713052 вiд 2025-01-26 20:33:22sk (chromebook acer 14) № 1713051 пишуть що «орловська» обл…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713051 вiд 2025-01-26 20:30:08Генеральний штаб ЗСУ @GeneralStaffUA · 9m Уражено бетоновані споруди, де зберігались термобаричні бойові частини, якими споряджаються дрони. Є інформація про сильну вторинну детонацію. Результати та масштаби пошкоджень уточнюються, але попередньо відомо, що понад 200 «шахедів» вже не буде застосовано проти нашої країни.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713050 вiд 2025-01-26 20:24:14Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1713046 вiд 2025-01-26 19:37:53А міг би не доручати псові, а сам насцяти, та ще й насрати - все одно б усі сказали, що це прояв питомо бульбашної демократії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713049 вiд 2025-01-26 20:21:4266% німців підтримують жорсткий план Мерца проти нелегальної міграції. А США взагалі ніякого опитування не проводять, депортують і все.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713048 вiд 2025-01-26 20:13:32sk --- Отож бо і воно. Я не знаю, але схоже американці попросили фінам, які заарештували баржу чи танкер підозрілий з підозрілою апаратурою, дати задню в розслідуванні, і списати на випадок природного характеру. Цей кабель схоже теж «балтійські шпроти перегризли»? Моя версія: Американці ЦРУ 3 роки тому підірвали російські потоки, а тепер русня робить атветку гібридну європейцям, але американці вже трампісти сказали поки не нагнітайте, у нас Піт Гехсет журналіст заступає на керівництво Пентагоном, де триліон доларів бюджет і 3 млн. емплоїїз. Треба робити якесь окреме Балтійське НАТО, якщо американці будуть зливатися.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713047 вiд 2025-01-26 19:47:42У Балтійському морі у неділю пошкоджений підводний оптоволоконний кабель державного акціонерного товариства «Латвійський державний радіотелевізійний центр» (LVRTC). Як передає Reuters, про це повідомила прем'єр-міністерка Латвії Евіка Сіліня після позачергового засідання уряду цього дня. ? «Ми визначили, що, найімовірніше, є зовнішні пошкодження, і вони значні», - заявила глава уряду у Ризі і додала, що військово-морські сили (ВМС) Латвії направили патрульний катер для перевірки судна, підозрюваного в причетності до події. ------ вже кабелі рвали. розсліували. сказали що «інцидент» … ну-ну… за часів каденції хула в хуйлостані загинуло до-хуй-я журналістів. всі по «інцидентах». правда є нюанс. «інцидентно» гинуть тільки опозиційні журналісти. всі хто за хуйла - живі-здорові
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713046 вiд 2025-01-26 19:37:53новость, достойная международных агенств - Пес лукашенки насцал в избипательном пункте..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713045 вiд 2025-01-26 17:27:41Довбик пеналь забив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713044 вiд 2025-01-26 15:27:30+8"С
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713043 вiд 2025-01-26 14:27:57Погода. Київ +7"С. Навіть тупий Віндовз пише в компі внизу, що це рекорд тепла для 26 січня.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713042 вiд 2025-01-26 14:16:49теніс хммм. я очікував що звєрєв з задньої лінії буде на рівних з яніком. але прямо від початку матча звєрєв щось був сильно незадоволений всім. наче в середині 1го сету просив щоб ракетки йому натягнули по іншому… жодного бейк-пойнту… сінер виграє третій підряд слем на харді… по допінгу наче нічого давно не писали. але десь на початку весни буде якесь рішення (тобто чи буде суд, чи «забудуть»). по швьйонтек рішення «забути». доза мінімальна… попало випадково. хз як… так як дарен кахіл закінчує працювати в команді яніка в кінці року, пишуть що іванішевич може приєднатись в команду ну й цікава новинка. нагоджували не тільки гравця, а й його тренерів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713041 вiд 2025-01-26 14:14:55Але don`t take me wrong. Cіннер прекрасний тенісист і справжній спортовець, з Південого Тіроля. Щоб на такий рівень вийти треба 10 років на корті провести, а він до того ж в юнацтві теніс вважав спочатку як хоббі, а хотів бути гірським лижником і там, кажуть досяг неабияких результатів в слаломі-гіганті. В теніс навчили його у відомій італійській академії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713040 вiд 2025-01-26 14:05:20Batyj № 1713039 --- Впійманий був на допінгу, але якось замняли. Спонсори міліарди в Яніка вклали. А демократія і верховенство права це хорошо, але якщо є бабки у капітала, щоб захистити свої вкладення, то це вирішує величину покарання. Недавно Ігу Свьонтек впіймали - отдделалася льогкім іспугом, а Янік Сіннер і того менше. https://suspilne.media/sport/817891-persa-raketka-svitu-annik-sinner-uniknuv-diskvalifikacii-popri-dva-provalenih-doping-testi-ak-ce-mozlivo/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713039 вiд 2025-01-26 13:38:58Похоже, новый король. Не проиграл ни одного сета за последние полгода..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713038 вiд 2025-01-26 13:34:32який хороший теніс - програші кацапів і недокацапів. Інше питання хто їх туди взагалі пустив.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713037 вiд 2025-01-26 13:33:25Каыапчик заявился немцем, а на трибунах трясли кацапской тряпкой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713036 вiд 2025-01-26 13:31:09Чотко Зиннер разобрася со зверевым.., в 3 сетах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713035 вiд 2025-01-26 13:00:25Запис дебютного ефіру «Голоси України» (радіо Free FM Ульм) можна послухати тут. Німецькою. https://www.freefm.de/sendung/stimmen-der-ukraine Заходиш, клікаєш на медіатеку, перемотуєш на 25.1.25, на 16:00, Клік на Stimmen der Ukraine. Лайки і поширення вітаються. (я таки це зробив. Сказав у ефірі Слава Україні-Героям слава. Чим підпалив пердаки всіх місцевих кацапослухачів у німеччині. Хоча просили цього не робити. Аудиторія радіо - 550 тис.) Vichny № 1713022 коли питають яку ти музику слухаєш, правильна відповідь - гарну і хорошу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713034 вiд 2025-01-26 12:52:37olma [Останнi 20 месаг]№ 1713030 вiд 2025-01-26 12:20:19І справді. Може саудити не знають? ;) А можливо переглянулии якісь свої установки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713033 вiд 2025-01-26 12:50:29Гімм свинарів Люди, не бийте свиней, свині - не гірше людей, вони - горілку не п "ють, один одному морду не б "ють.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713032 вiд 2025-01-26 12:50:18Brut Rose Chateau Chizay Regular price£16.95 GBP
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713031 вiд 2025-01-26 12:42:05Знана на світі знавчиня і популяризаторка вина і виноробства і винопиття Jancis Robinson написала для «Financial Times» статтю Wine in wartime Про ситуацію у виноробних країнах, охоплених війною і непростими ситуаціями. Україна, Ліван, Сирія, Вірменія. І про те, як французькі винороби вирішили допомогти винороб даючи стажування українським спеціалістам. Популяризує вино з України. Там в кінці рекламує інтернет-магазини з українським вином https://winesfromukraine.com/ https://uawines.co.uk/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713030 вiд 2025-01-26 12:20:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713026 Hans Floria Zimmer - пишуть єврей, хоча народився у Франкфурті на Майні. Твоя теорія не працює. Від себе додам Як би ще Ганс Ціммер сказав Саудам - напишу вам охуєнний гімн «Арабія Саудівська юбер аллєс!», тільки подержіть нафту в ціновому калідорі 25-34 доларів за барель пару років. Ото було би дійсно велике діло!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713029 вiд 2025-01-26 11:46:16О, панкохейтер намалювався :) А фуй тобі!
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713028 вiд 2025-01-26 10:40:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) Так, ганс)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713027 вiд 2025-01-26 10:02:47Щодо Пепса і панку, то, як свинознавець, Пепс і сам міг би долучитися до відродження панк-сцени, записавши трек із рохканням і кувіканням цих мабуть найближчих до панк-ідеології тварин.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713026 вiд 2025-01-26 09:59:17Якщо Дюна, то це німець Ганс Циммер. Якби Циммерман, то це був би Боб Ділан - араби ж навряд чи запросили б єврея переробляти їхній гімн.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713025 вiд 2025-01-26 09:05:01саудити почитали муз дискусію на О і запросили циммермана що музичку для дюни робив, щоб переробв їх гімн… так би мовити зробив його стильно-молодьожним…
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713024 вiд 2025-01-26 09:03:23теніс поки чол фінал не розпочався… по перше, хоч багато нішевих брендів підписують контракти з тенісистами… все рівно з 4х фіналістів, три «на найках» :) колись слухав подкаст з маркетинг директором asics, ну і там його спитали, що він думає про найк. той сказав що найк взагалі «у іншій лізі». тому вони боряться з купою інших конкурентів хто в їх лізі прикольно що найк розпочинав з того що їм японці з asics робили кросовки з лого найк… медісон кіз - молодець. не попсова дівчина, як всі американки. дочекалась в 29 років другого фіналу слему, і виграла. при чому по ходу справи обіграла першу і другу ракетку, рибакіну, даніелу коллінз, світоліну… коротше аналітеги пишуть що це був самий «складний» шлях до слему за всю історію для порівняння всі пригадують що коли ема радукану виграла слем, їй по сітці не попадались тенісистки з топ-20… добре що дура сабалєнка не захистина свої очки за перемогу на ао рік назад. для іги буде трохи легше повернутись на перше місце. хоча до рг навряд чи це відбудеться. рік назад сабалєнка після перемоги на ао «відпочивала», вилітала в перших колах. а іга вигравала турніри, включаючи рг, тому тепер іга повинна захищати багато очок…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713023 вiд 2025-01-26 05:33:54відростиш собі хайєр, купиш квиток на рок-фестиваль і будеш там тим хайєром трусити під пісні файної групи Slayer … Тобто остаточно перетвориться на нафталінного старпьора з минулого сторіччя? Таке собі побажання, я єбал. А пісня прикольна, тільки не зрозуміло, що вони мають проти 'and you're on the internet looking at feet'. На святе, на фут-фетиш залупаються, підари!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713022 вiд 2025-01-26 01:29:27Ніхуя собі, Пепс, приємно вразив! Еволюціонуєш в правильну сторону, від масового лая до гарної музички. Так ще може прийде час, відростиш собі хайєр, купиш квиток на рок-фестиваль і будеш там тим хайєром трусити під пісні файної групи Slayer :) А Віагра Бойз - дуже прикольна банда, хоч і шведська, але вокаліст у них англієць, звідта і акцент, і приколи всякі і музичні мотиви. Це вам не абба блювотська. Ось у них гарна пісенька є, присвячується любителям всіх спортів (тенісів, наприклад), які мають час на перегляди, обсмоктування і все таке ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713021 вiд 2025-01-26 01:15:03колискова на ніч Шведські пост-панки Віагра Бойз &t=52s
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713020 вiд 2025-01-26 01:09:56ProstoVlizPobalakaty № 1713019 та хто ж проти?! Всі лише за мирний цивілізований процес зміни влади. Але всі ці фіцо як правило мирно не йдуть геть.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713019 вiд 2025-01-25 23:43:58PEPSI (Merkury) № 1713018 вiд 2025-01-25 23:12:43 Законне відсторонення всяких довбойобів від влади завжди краще ніж всякі радикальні методи, особливо тоді, коли це відсторонення виглядає реалістично. Хай ще тиждень там самі порозбираються. Ми тут не дуже добре знаємо, який там рівень економічної і політичної кризи, можемо тільки чекати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713018 вiд 2025-01-25 23:12:43було б добре завтра новий замах на фіцо, постріл в жоппо і летальний випадок.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713017 вiд 2025-01-25 22:52:30Хоча все це може бути психічною атакою на Фіцо. Завтра буде видно. що там і як.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713016 вiд 2025-01-25 22:49:22https://dennikn.sk/minuta/4429385/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713015 вiд 2025-01-25 22:48:15Пишуть, що коаліційний уряд Роберта Фіцо втратив сьогодні більшість в парламенті. Начебто - фініта ля комедіа.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713014 вiд 2025-01-25 22:10:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713013 коли перпощують новину пиздять шо попало. Та і сам Зельц навряд чи в марках палива розбирається. Але якшо я не помиляютьсь, там звичайні котли, наше вугілля апідійде аж бігом. Але я думаю вони до упора чекатимуть безкоштовний кацапський газ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713013 вiд 2025-01-25 21:42:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1713011 вiд 2025-01-25 21:40:13 Підари сказали, що Зеленський запропонував їм не антрацит, а газове вугілля.