olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747215 вiд 2026-05-03 14:30:462 ironbelly№ 1747176Промо постер нового альбому. Не найгірше, що могли видумати. Але дах трохи зносить від креативу. Я десь підтримую твою тезу. Що таке мистецтво в даний момент відірване від культурального контексту, від музики, від лірики, від проблем. Якась АІ рандомна херня.Інша справа ось зараз згадалося, і взяв переслухавKing Crimson - 21st Century Schizoid Man (Including «Mirrors») Тут все на місці, органічно і гармонійно. Круто, одним словом.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747214 вiд 2026-05-03 14:29:492 PEPSI№ 1747213можу помилятисьпершим хто сфотав слід від м'яча - був стаховськийлінійний суддя і суддя на вишці прийняли рішення, стах одразу он-лайн запостив фотку в х-уйітерпіля цього по-моєму прийняли правило - не можна фотографувати!думаю що все логічно. рішення суддів ніхто не відмінитьв мадриді ситсема автоматичного визначення ін-аут дуже поагно працювала. багато хто жалівся судді на вишці, але судді всім казали, якщо автоматична система сказала «люміній» - значить «люміній». немає права у судді на вишці змінювати рішення автоматичної системи…можлвио вітер, холоно, жарко. систему потрібно тюнінгувати. на ао на початку теж були жалоби, систему до-тюнінгували…але це частина гри. раніше кричали: суддя - підарас, зараз можна покричати - хоук-ай - підарас… але електронній системі - пох
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747213 вiд 2026-05-03 14:05:59прикольно як суддя вмовляв Зверева не робити доказове фото: Александр пліз, пліз, не роби цього! Пліз!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747212 вiд 2026-05-03 14:04:34тенісний шкандаль. Техніка/оптика - ненадійна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747211 вiд 2026-05-03 13:55:58Парад «перемоги» під сітками це ще смішніше ніж його відміна. Може хуйло ще буде присутнє на параді з бункера через відеозв'язок.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747210 вiд 2026-05-03 13:07:01https://x.com/sternenko/status/2050865521965346978?s=20У Москві натягують сітки на червоній площі та стягують ППО.--------прямо парад на «день революції» в мск в 41му, коли німці були «недалеко» …
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747209 вiд 2026-05-03 12:57:06ProstoVlizPobalakaty Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)ще робила гаврілова, яка взяла автралійський паспортпросто вона високо в рейтингу не піднімалась, і ця «подія» пройшла непомічено :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747208 вiд 2026-05-03 12:42:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1747205 вiд 2026-05-03 12:03:41 Причому операцію робила перспективна юніорка ще без зіркового статусу, яка відчула проблеми при переході в дорослий теніс. Через кілька років це вже була топ-1, хоч і ненадовго.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747207 вiд 2026-05-03 12:38:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1747205 вiд 2026-05-03 12:03:41 Симона Халеп румунка
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747206 вiд 2026-05-03 12:37:59Спідвей Поки вертається формула вчора у німецькому Ландсхуті розпочався Гран-Прі по спідвею на гаревій доріжці. Наш минулорічний чемпіон U21 Назар Парницький після зняття з циклу британця Воффіндена отримав можливість весь цей рік змагатись з найкращими гонщиками світу особисто, а не тільки в командному чемпіонаті Польщі. В Гран-Прі 15 постійних учасників і на кожному етапі ще один гонщик має wild card (як правило з міста чи країни де проходить гонка). Спідвей на відміну від інших гонок відбувається заїздами на 4 кола чотирьох учасників, і за 20 заїздів кожен з 16 зустрічається з усіма суперниками. Назар зміг навіть виграти третій з своїх п'яти заїздів (польські коментатори відразу відмітили, що заявилась нова країна, гонщик з якої виграв заїзд у Гран-Прі), але загалом набрав 6 очок і зайняв 11 місце за додатковими показниками. Якби втримався хоча б другим після вдалого старту ще в одному з заїздів, потрапив би у десятку найкращих, яка потім у півфіналах і фіналі розігрувала перемогу. І тут якраз 30-річний поляк Ворина, для якого це теж перший повний сезон в Гран-Прі, зміг з 6-го місця після 20 заїздів двічі виграти у сильніших суперників (в фіналі взагалі британець Бьюлі і 6-разовий чемпіон світу Змарзлік в боротьбі між собою відкрили йому оптимальну траєкторію) і отримати на наступну гонку жовтий пластрон (накидку на спину з номером). Підсумовуючи дебют Парніцького можна сказати, що вийшло все краще, ніж могло бути, враховуючи, що готувався цілеспрямовано він не з кінця минулого року, як усі інші, а лише з лютого, коли взнав, що йому надали постійне місце. А вже сьогодні ввечері Назару їздити знову в Польщі проти Вроцлава, і в суперниках будуть вже згаданий Бьюлі, срібний призер минулорічного циклу Гран-Прі австралієць Куртц (вчора вилетів у півфіналі) і чемпіон ГП-2021 екс-росіянин Лагута, якого з Гран-Прі у 2022 році вигнали незважаючи на його чемпіонство. Через рік він повернувся вже з польським громадянством до польської ліги, але в ГП його і ще одного такого ж багаторазового призера ГП Сайфутдінова поки що не повертають.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747205 вiд 2026-05-03 12:03:41PEPSI№ 1747188Здається, якась тенісиздка з провідних зменшувала розмір сісєг шляхом операції, бо вони заважали бігати і по м'ячику бити.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747204 вiд 2026-05-03 09:59:59ф1нарешті формула повертаєтьсящось там з регламентом знову «підшаманили», і ферстапен другий в кваліфікації, прикольно про перенесення старту через погоду-----Formula 1Following discussions between FIA, F1 and the Miami promoter, the decision has been taken to move the start of Sunday's Miami Grand Prix to 13:00 local time in Miami due to the weather forecast that is expected to bring heavier rainstorms later in the afternoon, close to the original planned race start time
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747203 вiд 2026-05-03 09:49:29Volodymyr Zelenskyy / Володимир ЗеленськийНаші воїни продовжують застосування санкцій проти російського тіньового нафтового флоту – уразили два таких судна в акваторії входу в порт Новоросійськ. Ці танкери активно застосовувалися для перевезення нафти. Тепер не будуть. Дякую начальнику Генштабу Андрію Гнатову за керівництво операцією, контррозвідникам Служби безпеки України та нашим ВМС України за незмінно корисні результати. Українська далекобійність буде всебічно розвиватися – на морі, у небі та на землі. Слава Україні!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747202 вiд 2026-05-03 09:43:34Жопотути мають ухвалити закон, за яким під час воєнного стану будь-яка зміна власників чи часток власності у підприємствах, які мають діючі контракти на постачання продукції військового призначення, можуть відбуватися лише за згодою держави. Воно, звичайно, не панацея від фуїндічів, але і не завадить.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747201 вiд 2026-05-03 09:42:40і до гарних новин---------Serhii SternenkoСили оборони атакували порт Пріморск у Лєнінградській області. Сервіс NASA FIRMS підтверджує пожежу на території обʼєкта. Це найбільший нафтоналивний порт РФ на Балтійському морі та ключовий експортний хаб. Тим часом росіяни заявили про збиття 334 БПЛА за ніч.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747200 вiд 2026-05-03 09:17:56в подкасті укр-правди (це тема про фп), ще одну думку висловили. нам виділили 90 ярдів, частина цих грошей піде в замовлення дронів-ракет. плюс можливе відкриття експорту. на ринку під 20 компаній що мають «товар» під ці замовлення… тому дуже багато гравців на ринку незадоволені тим що одна компанія має преференції ну і звичайно, умєров там в темі фп, де він обгооврює з міндічем про продаж долі фп арабам… і при цьому він головний перемовних і підписант контрактів з країнами затоки…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747199 вiд 2026-05-03 09:10:24Щодо бєні, то підар з підозрою - це краще, ніж підар без підозри.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747198 вiд 2026-05-03 09:09:14Так, про бОгдана давно нічого не було чутно - хіба що десь писали, що бачили його бухого в зоопарку, де він чіплявся до гірського козла ;) Журналюги мають знайти бОгдана і запитати, за що, на його думку, йому таке прилетіло.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747197 вiд 2026-05-02 23:05:32sk (acer chromebook) № 1747194 «мопєд нє мой» звідки я знаю. Почитав слух - повторюю. Тіпа Коломойській дав команду, той передав записи. За шо сам Беня одразу отримав нову підозру :) До речі, це чи не перша, в якій можуть бути докази, і вирок. Ну і головне ж, шо досить правдоподобно звучить, хто чув про того Богдана останні 6 років? тим більше санкції? ну хуйня ж відверта
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747196 вiд 2026-05-02 23:03:292 yagshamash№ 1747192марта в брісбені дійла до фіналу де програла бульба-дуріале по ходу виграла 3 матчі у топ-10у минулому році 1-4та в мадриді. два сета на тай-брейку бульба-дурі, і потім у римі теж програш бульба-дурі (правда тільки один сет на тай-брейку)марта дуже близько до топ-рівня вже пара років… «менталку» потрібно підтягуватихоча їй тільки 24…ще дуже молода. хоча по к-ті років у дорослому турі - вона вже поруч з «бабусями» туру…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747195 вiд 2026-05-02 23:00:37ця хуйня із санкціями щодо власних громадян - їбанута. по ньому є вирок чи що? які нахуй санкції? що за підміна повноважень суду?
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747194 вiд 2026-05-02 23:00:252 Voxa№ 1747193а як ті записи у нього могли опинитись?яким він боком до міндіча і його плівок (чи, можливо, він там адвокатом десь був, захищав «любих друзів»)?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747193 вiд 2026-05-02 22:58:04sk (acer chromebook) № 1747191 за чутками, в ОП вважають шо це він злив свіжі записи розмов Міндіча. Ну і геніалісімус обазився. Це так смішно і одночасно дико, шо навіть стає ніяково, а шо ж з ним буде далі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747192 вiд 2026-05-02 22:36:43Теніс Що тут важливо: Марта вперше виграла турнір, де грали всі найсильніші, хоча пощастило уникнути жінку з хуєм і псевдо-казахстанку. Ну, це не Марти проблема. Вз'їбала дорогою Пеґулу і Носкову. Це - просто супер. Оце кацепеня у фіналі - то таке непорозуміння на кшталт Остапенко. Але, звісно, приємно все-одно. Це - просто супер, що Марта починає їбати кацапню у півфіналі і фіналі. Раніше вона мала комплекси щодо них. Єдина, хто не мав, була Еліна. Ну й в Марти вже такий затяжний переможний ран. Не скидати оберти. Рим похуй. Треба видати Ролан Ґаррос пристойний.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747191 вiд 2026-05-02 22:32:53я щось з цим тенісом пропустивщо там бОгдан такого накоїв що йому санкції прилетіли?про нього ж всі забули давно…для чого йому такий промоушин влаштували?
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747190 вiд 2026-05-02 22:16:18теністак андрєєва була на нагородженні у жовто-блакинтномуале, на 1500% впевнений що це сов-падєнієзазвичай на нагородженні коли дають слово, дякують опоненту. але але коли опонент з хуйло-стану - наші не згадують…«важко» їй… папа в красноярську, видно відпрацьовує держ-замовлення. робить метал для хуйло-ракетстарша сестра бабла від хуйло-федерації отримала до-хуй-я, потрібно відпрацьовувати…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747189 вiд 2026-05-02 21:37:11Jen № 1747186 як кажуть +1 хоча згідно рівня гри на сьогодні, і так шансів не багато
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747188 вiд 2026-05-02 21:34:46sk (acer chromebook) № 1747180 .. і коли марта нахилялась при подачі чи прийомі - сіськи було видно всі (майже) ну і пох… аби зручно було вигравати… ---------------- так і запишемо - дивився на сіськи. А теніс - то так, для прикриття :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747187 вiд 2026-05-02 21:28:302 m1919№ 1747184ну, Штілерман оголосив себе головним конструктором. А це як би натякає..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747186 вiд 2026-05-02 21:23:18Після перемоги ю-19 основа зазвичай має наступного дня проблеми. Просто спостереження.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747185 вiд 2026-05-02 21:20:41Багатенько тут Костюк діставалося.Тим приємніше дізнатись про перемогу.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747184 вiд 2026-05-02 21:03:262 Batyj Але коли керівництву Рошена потрібно було реконструювати руїни фабрики Карла Маркса і розмістити в них сучасні виробничі лінії, автоматизувати процеси тощо, вони звернулися все-таки до фахівців у цих питаннях----------------------Ти мене зараз переконуватимеш, що у ФП все роблять ота дівка і Штілерман лише удвох і не залучають фахівців і навіть (Вічний ;)) спеціалістів?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747183 вiд 2026-05-02 20:33:32На церемонії нагородження оця Мірра Андреева була чомусь повністю у жовто-блакитному (жовтий низ, синій верх). Випадковість?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747182 вiд 2026-05-02 20:27:47Sk, він тобі не про шорти каже, а про те, що під шортами - хуй. Ну, тут я з ним цілком згідний.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747181 вiд 2026-05-02 20:25:31Кацапка розридалася по грі. хуйло не дасть мєдаль за заслугі на 9 мая.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747180 вiд 2026-05-02 20:25:032 PEPSI№ 1747178які експерти? 13ти-річні тінейджери яким мамки заблокували доступ на порнохаб?я аж спеціально подивився :)бля. та всі зараз грають у «велосипедках» - шортаху всіх ті шорти «повзуть» вверх. кожна поправляє ті шорти по 1500 раз за матчбля… що там такого?це що, совок? де якщо дівчинка прийшла у школу з платтячком вище колін - не пускали на уроки?зараз взагалі, думаю, мало хто з цього приводу переймається…марта коли почала співпрацю з вілсон, то всі «наряди» були з а-хуй-єним декольте… ну тобто як а-хуй-єним?більшим ніж у інших брендів. і коли марта нахилялась при подачі чи прийомі - сіськи було видно всі (майже)ну і пох… аби зручно було вигравати…в інших спортах по-моєму є якісь регуляції по формі (плавання, фігурне катання) …в тенісі, я так розумію, потрібно наганяти аудиторію до телевізорів, тому пох ті всі «стандарти»
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747179 вiд 2026-05-02 20:14:37тенісмарта в і-вью на турнірі в мадриді сказала що займалась акробатикою тому може зробити backflipпо-моєму коли вона виграла 250 в остіні. то там вона зробила це «сальто назад»пообіцяла що якщо виграє - повторить. тому що до сих пір може це зробити…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747178 вiд 2026-05-02 20:13:39Марта - супер! Тим часом експерти помітили, що у матчі саба-риба, саба на 01:02:10 поправила в трусах хюй. :-)
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747177 вiд 2026-05-02 20:05:17тенісякщо без «нєрвів» - то марта зараз в топ5, можливо навіть в топ3 у світі після саба-рибаособливо на грунті… чим більше впевненості - тим менше нервівмолоток. нехай працює… все супер-гудандрєєви з потаповими нехай ридають в подушку…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747176 вiд 2026-05-02 20:03:45Промо постер нового альбому. Не найгірше, що могли видумати. Але дах трохи зносить від креативу.