Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713012 вiд 2025-01-25 21:40:43Batyj № 1713008 вiд 2025-01-25 21:32:14 klirik № 1713010 вiд 2025-01-25 21:34:58 Я трохи не про те. У них є блоки на вугіллі, але там можна спалювати вугілля певної марки (здається, мова йшла про антрацит). Якщо їм пропонують вугілля іншої марки (з іншими характеристиками - калорійність, вміст летючих речовин, зольність тощо) то вони його використовувати скоріше за все не зможуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713011 вiд 2025-01-25 21:40:13на Молдавській ГРЕС, там звичайні котли, на антрацитовому штибі. Його скрізь повно, навіть зараз у нас.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713010 вiд 2025-01-25 21:34:58Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1713007 Чому не здатні? Вони якраз з 1 січня перейшли на вугілля https://novostipmr.com/ru/news/25-01-01/perehod-moldavskoy-gres-na-ugol-proshel-shtatno Вікіпедія каже що в них 8 вугільних енергоблоків, 2 мазутних та 2 газових
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713009 вiд 2025-01-25 21:34:12А газ -понятнл, что азеры будут покупать у парпшки и транспортировать через нас уже как свой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713008 вiд 2025-01-25 21:32:14Ты не прав. Днестровскач дрес мощностью 2 гигавата. 6 блокоа на угле. Молжаванам нада в 10 раз меньше, 0,2 гига. Зеленкин предложил угол даром при условии, что полтора гига булут нам отдавать..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713007 вiд 2025-01-25 21:20:33Якщо у айзерів увесь газ вже законьрактований, то такі заяви практичного значення не мають. Це те ж саме, що пропонувати підарам із прифуйлов'я вугілля, яке вони технологічно нездатні використовувати на своїй їбучій ДРЕС.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713006 вiд 2025-01-25 21:02:02https://x.com/freeonis_/status/1883185015854600589
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713005 вiд 2025-01-25 20:59:23Воротар Челсі не кращий за цього узбека. Мабуть це вже норма в матчах таких команд творити таку дічь
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713004 вiд 2025-01-25 20:55:51Batyj № 1713001 Після форуму в давосі зе передумав І вирішив транспортувати азербайджанський газ Хоча все що азери добувають через туреччину продається Додаткових об'ємів у них немає. Пів року назад алієв жалівся що Європа не хоче підписувати довгих контрактів, тому вони не можуть інвестувати в розробку нових родовищ… Мутна справа…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713003 вiд 2025-01-25 20:45:32замінили нарешті. Може випускаючи новачків прям «з корабля на бал», оцього узбека, египтянина, Гвардіола хоче пересмикнути команду яка явно в ступорі. Така собі шокова терапія?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713002 вiд 2025-01-25 20:37:18ладно узбека МС купили, нафіга випустили
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713001 вiд 2025-01-25 20:34:37хотя все знают. что все, кроме для себя, азеры транспортируют в европу через турцию..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1713000 вiд 2025-01-25 20:32:39зеленкин прогнулся. Собрался транспортировать «азеровский» газ..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712999 вiд 2025-01-25 19:53:51Гвардіола вже довбойоб що випустив цього узбека проти Челсі. Я б на місці власників МС задумався про його ментальне здоров'я
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712998 вiд 2025-01-25 19:43:54В наступному епізоді ще й жовту отримав, перші 5 хвилин дебюту вийшли такі, що я б на місці Гвардіола за правилом 14 днів після купівлі відправив би такий бракований товар назад продавцю.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712997 вiд 2025-01-25 19:41:49Узбек в МанСіті дебютував з дикого привозу - слабка скидка головою на воротаря і гравці Челсі підхопили м'яч і забили.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712996 вiд 2025-01-25 19:39:25olma Було у батька три сына, два розумних, а третій басист. Йде чувак джунглями чує барабани. Назустріч тікають люди, його тягнуть. Він питає чого. Там зараз барабани, аж потім буде соло бас гітаріста. Басісти вони опасні :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712995 вiд 2025-01-25 19:37:44Цікаве трактування покарання за зрив атаки сьогодні Майкл Олівер придумав - дав червону картку гравцю Арсенала біля чужого штрафного майданчика, коли ще двоє партнерів були позаду і могли перервати атаку. Я б не сказав, що там була надмірно груба гра, але спроби грати в м'яч взагалі не було, тому суддя трактував це як навмисний удар по ногах, і ВАР нічого не став виправляти.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712994 вiд 2025-01-25 18:53:18причому нищить він третій у таблиці Нотінгем Форест.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712993 вiд 2025-01-25 18:51:29Борнмут із Забарним рішуче вклинюється в боротьбу вже не просто за єврокубки, а за місце в ЛЧ. Громлять Ноттінгем, і з врахуванням того, що Челсі гратиме з МС, то вони або обійдуть знов МС або наздоженуть Челсі за підсумками всього туру.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712992 вiд 2025-01-25 18:48:06Бормут нищить суперника.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712991 вiд 2025-01-25 18:28:32не все так там і гарно, як звучить на перший погляд :) «Мексика отказала американскому военному самолету в разрешении на посадку, что нарушило планы Трампа по депортации иммигрантов в эту страну, сообщили два представителя Минобороны США.» "В Нью-Йорке впервые за 30 лет (!) в течение пяти дней не было зафиксировано ни одного случая стрельбы Именно столько дней прошло с инаугурации Трампа. Через 4 минуты после публикации этой новости правоохранителям сообщили о перестрелке в Бруклине, в которой был ранен мужчина. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712990 вiд 2025-01-25 15:58:59Як гарно написав про гру і роль бас-гітари в музиці - це просто відльот: FEEL THE BASS The bass is the foundation and with the drummer you create the beat. Whatever you play puts a framework around the rest of the music. A great bass line, whether it’s Paul McCartney’s hypnotic “Come Together” riff, Bootsy Collins’ sly vamp from James Brown’s “Sex Machine, ” or Tina Weymouth’s minimal throb on Talking Heads’ “Psycho Killer, ” is like a mantra: It sounds like it could go on forever, and it only feels more profound the more you hear it. Guitarists, singers, and horn players tend to claim the flashiest moments in any given song, while drummers channel most of the kinetic energy, but what the bassist brings is something elemental… The part that loops endlessly in your head long after the music ends. З Інстаграм каналу Lord Rare Rock Гугл-перекладач, на жаль, не впорався з перекладом на українську цього прекрасного тексту. і в цьому пості пише, які на його думку найкращі зразки басової гри в музиці. 1. Bernard Edwards & Nile Rodgers - Le Freak by Chic 2. Les Claypool - Tommy the Cat by Primus 3. Tina Weymouth - Psycho Killer by Talking Heads 4. Geezer Butler - N. I. B. by Black Sabbath 5. Bootsy Collins - Bootsy’s Basic Funk Formula 6. John Entwistle - Won’t Get Fooled Again by The Who 7. Jack Bruce - Tale of Brave Ulysses by Cream 8. Cliff Burton - For Whom the Bell Tolls by Metallica 9. Lemmy being Lemmy 10. John Paul Jones - Dazed and Confused by Led Zeppelin 11. Prince - Party Man 12. Phil Lynott - The Boys Are Back In Town by Thin Lizzy 13. Larry Graham - Slap Bass Story 14. Flea - Bass solo 15. Geddy Lee - Bass solo Enjoy it
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712989 вiд 2025-01-25 15:50:272 Vichny Не подобається тобі хіп-хоп? Але бодай раннє диско чи там диско-фанк має ж таки подобатися? Le Freak by Chic Шедевральна бас-гітара.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712988 вiд 2025-01-25 14:38:06 NYPD NEWS @NYPDnews For the first time in 30 years, there have been 0 shooting victims in New York City for a 5-day period. This is the longest we've gone without a shooting victim since the beginning of the CompStat era and is a result of the brave work that the members of the NYPD do every day. 5:11 дп · 24 січ. 2025 Так, в Антикорі дуже маніпулятивно переклали. З чого знайомі розповідають, Нью-Йорк-Сіті не вважається містом, де часто і багато стрілянини і де дуже небезпечно. Хоча такі райони напевно є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712987 вiд 2025-01-25 14:33:45При цьому сама новина, попри цитату кацапською мовою, правдива.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712986 вiд 2025-01-25 14:31:20За посиланням (де чомусь цитується джерело російською мовою) не сказано, що не було жодного випадку застосування вогнепальної зброї. Там сказано, що за цей період ніхто не загинув від застосування вогнепальної зброї на вулицях міста Нью-Йорк - не більше і не менше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712985 вiд 2025-01-25 14:19:44https://antikor.com.ua/articles/747418-v_njju-jorke_ustanovili_rekord_5_dnej_podrjad_nikogo_ne_ubivali_v_perestrelke
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712984 вiд 2025-01-25 14:18:05Теніс Жіночий фінал не дивився, але результатом задоволений Завтра ще звєрєв має шанси виграти в 3х чи 4х сетах Якщо буде 5 - програє
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712983 вiд 2025-01-25 14:16:39Бачив стрічку новин
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712982 вiд 2025-01-25 14:13:47Звідки відомо, що з 20 січня жодної вуличної перестрілки?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712981 вiд 2025-01-25 13:55:44Трамп почав масові депортації, перший літак вже пішов. З 20.01.25 у Нью-Йорку жодного вогнепального конфлікту на вулицях. Наступна Гренландія? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712980 вiд 2025-01-25 13:41:34yagshamash № 1712979 ----- Добра новина.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712979 вiд 2025-01-25 13:15:26Кіз взула бульбомужика у Мельбурні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712978 вiд 2025-01-25 12:21:59
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712977 вiд 2025-01-25 11:57:05Кадато на теплоходе лениград-волгоград конференция проходила по жб.. По всем этим каналам, озерам и речкам.. Помню смутно, бо пьяный был все время после доклада в первый день..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712976 вiд 2025-01-25 10:46:29Треба було лєнінґрад, сталінґрад - карлмаркс-штадт туристичний трикутник із заїздом до енґельса.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712975 вiд 2025-01-24 23:56:27olma [Останнi 20 месаг]№ 1712945 вiд 2025-01-24 18:08:37У сові були тури по Золотому кольцу, а треба було: Лєнінград - Волгоград - Ворошиловград - Калінінград і знову Лєнінград.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712974 вiд 2025-01-24 23:54:10Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1712962 вiд 2025-01-24 22:20:28Десь пару днів тому мабуть агент організував статейку про те, що після товарняка Магдебург різко захотів цього афронєгра. То хай беруть і оформляють як бєшенця, поки не прикрили цей варіант ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712973 вiд 2025-01-24 23:50:32Судячи з фото, у Словаччині нарід реально посилає нафуй підара фіцо:https://www.pravda.com.ua/news/2025/01/24/7495163