Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712972 вiд 2025-01-24 23:23:52Чизаї оці ваші - хуйня, кратом - рулить :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712971 вiд 2025-01-24 23:15:48Fozzey є 1712925 вiд 2025-01-24 15:06:01 Перехвалили ви той Чізай 5. Нічого смачнішого за Шабо 12 не пробував у нас. --------------------------------------- Перехвалили ви той хіп-хоп український. Ніхуя там цікавого нема, хз як то можна слухати взагалі :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712970 вiд 2025-01-24 23:13:08в сенсі, гімн Словаччини, а не твій музичний слух :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712969 вiд 2025-01-24 23:11:34olma № 1712968 Не знаю, що там зі слузом музичним в тебе, але ніхуя він не схожий на гімн України
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712968 вiд 2025-01-24 23:04:14Vichny № 1712967 --- Круто. Бачиш, тут мій музичний слух виявився крутішим за мою історичну ерудицію!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712967 вiд 2025-01-24 22:58:55olma № 1712966 вiд 2025-01-24 22:53:52 «Пісня що виконується» то є гімн Словачини
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712966 вiд 2025-01-24 22:53:5260 тисяч протестантів проти Фіцо в Братиславі сьогодні ввечері тунайт https://x.com/panyiszabolcs/status/1882858909989535993 Пісня, що виконується, схожа в тональності на гімн України.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712965 вiд 2025-01-24 22:44:32PEPSI (Merkury) № 1712918 вiд 2025-01-24 14:00:51 25.1.25 я стартую у м. Ульм / Німеччина українське радіо силами місцевих. Пліз суппорт. Каммент, лайк, etc. https://www.instagram.com/reel/DFLE52FNYwY/?igsh=MTZmNDZ1czNjZHg3dQ== -------------------- О за це великі респекти, незважаючи на. Як там написано у тому вашому інстаграмі - «Oleg Ganzha über alles» :))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712964 вiд 2025-01-24 22:41:34yagshamash № 1712960 --- То Геть
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712963 вiд 2025-01-24 22:40:43Та то всьо хуйня
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712962 вiд 2025-01-24 22:20:28"Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський ухвалив остаточне рішення щодо захисника Іме Окона, який був на перегляді. Південноафриканський футболіст не вразив наставника, тому у столичному клубі його не буде. " там все було зрозуміло з першого тайма. Шо там було так довго дивись
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712961 вiд 2025-01-24 22:05:45Коли був зазнімкований Хансі Флік? Не заглядати в properties :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712960 вiд 2025-01-24 21:36:131712952 Я не можу прочитати нік, але згідний, що так є.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712959 вiд 2025-01-24 21:08:54Усі зайобують Тіма Кука з Аппл, що ви такого нового придумали. Ааа ніхуа. Уууу які ви погані. Ціни високі, а нічого нового. А ніхто не зайобує Ларрі Еллісона з Оракл, тому що не знають хто це, і що це за фірма. і що він для хомячків нічого не робе.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712958 вiд 2025-01-24 20:40:03sk (Samsung galaxy) № 1712956 ---- Я десь про цю фірму здогадувався, але не знав що вони ці Оракули такі злоєбучі. Технологій нових ніхуа не придумують, а всіх за яйця тримають, і стратегія дружити з усіма властями. Отже ж сука монополісти.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712957 вiд 2025-01-24 20:01:41The war in Ukraine won’t be easily ended as long as global oil prices remain high, – U. S. President Donald Trump once again stated. ---- Доходи бюджету хуйлостану зараз на третину тільки від нафти-газу. Ще років 5+ були на 50%+ Де ті всі експерти що місяць назад розказували що наїбуліній пиздець, ставку підніме і ще купу страшних фраз про швидкий крах хуйло економіки…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712956 вiд 2025-01-24 19:52:19olma № 1712955 Тікток у штатах працює у хмарі оракл Ще за часів совка, коли еллісон взнав що в СССР є «група любителів баз оракл», звичайно які копіювались через дискети забесплатно, сказав що щамце потрібно йобнутий по СССР атомною бомбою) Ну і та довга судова справа з Гугл по джава… Насправді сильно зменшила популярність джава. Дивлячись на той суд, ніхто не хотів запускати великі довгограючі продукти написані на джава. Бо прийде еллісон з судовими позовами… Якщо ситуація з тікток у штатах буде розвиватись, то ми ще почуємо його прізвище
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712955 вiд 2025-01-24 19:24:47https://www.facebook.com/share/p/18nd672HwB/ Цікаво розкрив що таке Оракл і хто такий Ларрі Еллісон. І чому Трамп його втикнув в ці всі ажіотажні теми.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712954 вiд 2025-01-24 18:53:53З ігристих, які в топі європейських рейтингів, пив 3 роки тому акурат перед війною австріяка Brundlmayer https://goodwine.com.ua/ua/brut-07071.html? Дуже вишуканий тонкий смак. Типовий для класичної Шампані аромат бріоша чи хлібця з тостера - присутній. Але взагалі я профан і дилетант у цих ігристих. Треба кликати Валлона, щоб розкрив, що зараз в топі, і що знавці і аматори преферують тепер в цьому сегменті.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712953 вiд 2025-01-24 18:40:13Olma, фізз розрахований передусім на Британію. Я його пив. Це - рівень найкащих шамперсів, як от Дом Періньйон або Теттінґер.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712952 вiд 2025-01-24 18:38:29yagshamash № 1712946 вiд 2025-01-24 18:21:58 Fizz вже роками виносить французів на усіх дегустаціях ногами вперед. Зміна клімату і виноробство назад до Британії повертається у кількості+якості вперше з римської імперії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712951 вiд 2025-01-24 18:38:10klirik № 1712949 ---- Знаєш, як мій старий казав? Простіть дурні п'яного! ЗІ. Проходив сьогодні останій раунд медичного чек-апу типа узі-ехо серця, і там… все Ок. Так яка психореакція притрушеного війною організму і голови? - в найближчому НОВУСі взяв по знижці пляшку біле сухе з Лангедока Mythique White Languedoc https://novus.zakaz.ua/uk/products/vino-750ml-frantsiia--03021891073055/ за 199 І в надвечір'є споживаю. Соррі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712950 вiд 2025-01-24 18:34:23А хорватський прошек - це десертне вино, не ігристе. Але вони подали на Італію скаргу до ЄС через крадіжку назви. Бо просекко це італійська версія слов'янського слова просек.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712949 вiд 2025-01-24 18:30:45olma, тобі лишилось тільки згадати за «а какой был вкусный пламбир за 20 капеек» щоб зібрати флеш-рояль еталоного совкодрочера
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712948 вiд 2025-01-24 18:30:06Ех, а які харіуси на Кольському півострові) Неймовірна риба, солодка на смак) Хотів би я щоб ці землі приєднали до України.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712947 вiд 2025-01-24 18:28:38Чув, англіки завдяки змінам кліматичним і глобальним поширенням агрономічних знань за останні 30 років, і як не дивно дотаціям Євросоюзу (lol) змогли у себе виплекати свої ігристі вина, які десь там взяли відзнаки на конкурсах. Але, кажуть після Брекзиту, Ковіду, та іншій херні, справи у англійських шампаноробів не дуже.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712946 вiд 2025-01-24 18:21:58Зараз з'явилася дуже модна і якісна альтернатива шампанському з півдня Англії. Тут її називають фізз. А просеко, до речи, походить із етнічно словенського села Просекко/Просек за 5км від Трієсту просто на кордоні зі Словенією. Просек - це прóсіка у лісі. Цей напій у Словенії і Хорватії саме так і називається - просек.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712945 вiд 2025-01-24 18:08:37В школі відбув автобусний тур в Ворошиловграда в Сталінград (Волгоград), то проїжджали ми через Цимлянське водосховище (канал Волга-Дон). Ну там про вино нічого не чули, але таранка-вобла-лящі - охуєнні там. Все. Більше кредитів не даю кацапам! Хай вони гамно жжруть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712944 вiд 2025-01-24 18:05:20sk (здалеку…) № 1712943 Було пару вин місцевих на той час, з Франції привезли технологів і вони навчили. Власне тоді русня освоювала Крим і садили там сади на ЮБК по типу Лазурного берега. і виноград теж. А серед ігристих кацапи мають своє Цимлянське. Потім за СССР вони ту свою унікальну культура Цимлянського благополучно угробили. Цимлянське вино — російське червоне ігристе вино, перенасичене діоксидом вуглецю ендогенної природи. Родом із старовинної донської станиці Цимли, воно відрізняється темно-червоним із рубіновим відтінком кольором, чудовими ігристими та пінистими властивостями й тривалим інтенсивним перляжем із утворенням на поверхні «живого» постійно поновлюваного шару рожево-білої піни. Цимлянське вино згадується в кількох віршах О. С. Пушкіна, а також у романах «Євгеній Онєгін» і «Дубровський». М. І. Кутузов цимлянським відзначав свої перемоги над Наполеоном. Цимлянське було улюбленим вином героя Французько-російської війни, отамана Матвія Платова. У дореволюційній Росії цимлянське ігристе вино подавали на світських раутах і балах у вищому суспільстві, їм відзначали державні свята та військові перемоги. Зазвичай цимлянське вино подавали між гарячою стравою та десертом. Цимлянське вино — важлива віха в багатовіковій історії донського виноградарства і виноробства… Вікипедія
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712943 вiд 2025-01-24 17:58:08olma № 1712940 ну так за часів хуй-ушкіна еліта на французському розмовляла. і вино пили як європейські еілти… свого ж виробництва, крім браги, не було а рус мова - то для «черні» було і сам же «араб» половину віршиків французською писав а рус він вивчив коли часто їздив мск-пітєр. і там по дорозі зупинявся в місцевих трактирах побухать, програть в карти да місцевих баб по-йоб-ать…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712942 вiд 2025-01-24 17:33:27Все. кредитів Хуйлостану більше не даю. Навіть історичних. Хай вони повиздихають!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712941 вiд 2025-01-24 17:29:08А як же Тиса та Ужгород? хоча там ціна не дуже гуманна якщо дешевше то Закарпатський :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712940 вiд 2025-01-24 17:28:18До слова, про вплив роzzійської імперії на європейський ринок алкоголя. Взяти Пушкіна Женю Онєгіна. Там є все! І згадки про вино Бордо, Мозель, Рейнське, про вино кілька сортів шампані. Вдовы Клико или Моэта Благословенное вино В бутылке мерзлой для поэта На стол тотчас принесено. Оно сверкает Ипокреной; Оно своей игрой и пеной (Подобием того-сего) Меня пленяло: за него Последний бедный лепт, бывало, Давал я. Помните ль, друзья? Его волшебная струя Рождала глупостей не мало, А сколько шуток и стихов, И споров, и веселых снов!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712939 вiд 2025-01-24 17:13:32Геть (Геть) № 1712936 ---- Так, ігристе вино, зокрема шампанське, це ж досить пізній продукт. А оці всі просеко, кава, асті, зект, і франчякорта (ніколи не пробував) - це ще пізніший продукт з 20 століття. В глобальному плані кацапи, російська імперія на початку 19 століття спричинила популяризацію, бо підтримала покупками провідних домів Шампані, відтак шампанське стало глобально Європейським продуктом і цінністю. Рекомендую глянути оцей матеріал. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c6pw1d5px2po "…На околиці північно-східного французького міста Реймс звивисті дороги ведуть до замку, оточеного полями. Біля нього припарковані автомобілі, а довкола - тиша і спокій. Справжнє дійство відбувається на глибині майже 20 метрів під землею. Цей підземний світ складається із понад 200 км підвалів із мільйонами пляшок шампанського, вишикуваних уздовж кам'яних стін, без етикеток і з написами «Тут був…», які на товстому шарі пилу залишили туристи. Деякі стоять догори дриґом, в ланцюгах, і світяться у напівтемряві підвалів на тлі тунелів, які, здається, ведуть у нікуди. Інші складені в невеликих печерах, закритих кованими воротами. Це - відправна точка світового ринку шампанського. Й історично склалося так, що правили ним вдови. Одні з найбільших інновацій у світі шампанського виникли завдяки винахідливості кількох жінок. У 19 столітті Кодекс Наполеона забороняв жінкам володіти бізнесом у Франції без дозволу чоловіка чи батька. Однак вдови були винятком із цього правила, що дало можливість зокрема Барбі-Ніколь Кліко-Понсарден, Луїзі Поммері та Лілі Боллінджер перетворити виноградники на імперії та остаточно трансформувати індустрію шампанського, назавжди змінивши спосіб його виробництва та продажу… " https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c6pw1d5px2po
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712938 вiд 2025-01-24 16:58:48У Німеччині здається зект.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712937 вiд 2025-01-24 16:58:29Зрозуміла, що коньяк - це певні стандарти, певна культура. У Французів в провінції Cognac - там правила дозволяють робити коньяк тільки з сортів Ugni Blanc, Colombard, Semillon, Montils, Folignan, and Folle Blanche. При чому вино сухе і мокре робиться з Коломбара і Семійона, а решта сортів типа Уні Блан - це чисто коньячний сорт, ну може інколи якийсь сухарик там випустять. Тобто теруар грає велику роль. Бочка має бути спеціальна, звісно з французького дуба, який росте в лісах Вогезів. І т. п.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712936 вiд 2025-01-24 16:58:20olma № 1712930 вiд 2025-01-24 16:35:51 Раніше теж усі ігристі були шампанським. Тепер або sparkling wine/mousseux, або регіональні назви: кава, просекко, франчакорта, тощо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712935 вiд 2025-01-24 16:52:34Yorik № 1712931 ---- Є такий сомєльє міцного алкоголю Бачурін. (він сам навчився як тільки Гудвайн відкрився, там тренувався). Так він каже, до війни дорогі коньяки Таврія з Нової Каховки - відомий завод був, каже там були екземпляри офігіти які класні.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712934 вiд 2025-01-24 16:51:20Olma, Ваню знаю. І погоджусь, що окремі зразки можуть бути класними. Це, майже, як грузинське вино. Але з ми говоримо про масовий продукт, який представлений на полицях, чи не так?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712933 вiд 2025-01-24 16:44:25Yorik № 1712931 ---- Є такий сомєльє міцного алкоголю Бачурін. (він сам навчився як тільки Гудвайн відкрився, там тренувався). Так він каже, до війни Таврія з Нової Каховки - відомий завод був, каже там були екземпляри офігіти які класні.