🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 952.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712972 вiд 2025-01-24 23:23:52

Чизаї оці ваші - хуйня, кратом - рулить :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712971 вiд 2025-01-24 23:15:48

Fozzey
є 1712925 вiд 2025-01-24 15:06:01

Перехвалили ви той Чізай 5. Нічого смачнішого за Шабо 12 не пробував у нас.
---------------------------------------

Перехвалили ви той хіп-хоп український. Ніхуя там цікавого нема, хз як то можна слухати взагалі :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712970 вiд 2025-01-24 23:13:08

в сенсі, гімн Словаччини, а не твій музичний слух :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712969 вiд 2025-01-24 23:11:34

olma
№ 1712968

Не знаю, що там зі слузом музичним в тебе, але ніхуя він не схожий на гімн України

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712968 вiд 2025-01-24 23:04:14

Vichny
№ 1712967
---
Круто. Бачиш, тут мій музичний слух виявився крутішим за мою історичну ерудицію!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712967 вiд 2025-01-24 22:58:55

olma
№ 1712966 вiд 2025-01-24 22:53:52

«Пісня що виконується» то є гімн Словачини

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712966 вiд 2025-01-24 22:53:52

60 тисяч протестантів проти Фіцо в Братиславі сьогодні ввечері тунайт

https://x.com/panyiszabolcs/status/1882858909989535993

Пісня, що виконується, схожа в тональності на гімн України.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712965 вiд 2025-01-24 22:44:32

PEPSI (Merkury)
№ 1712918 вiд 2025-01-24 14:00:51

25.1.25 я стартую у м. Ульм / Німеччина українське радіо силами місцевих. Пліз суппорт. Каммент, лайк, etc.

https://www.instagram.com/reel/DFLE52FNYwY/?igsh=MTZmNDZ1czNjZHg3dQ==

--------------------

О за це великі респекти, незважаючи на.
Як там написано у тому вашому інстаграмі - «Oleg Ganzha über alles» :))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712964 вiд 2025-01-24 22:41:34

yagshamash
№ 1712960
---
То Геть

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712963 вiд 2025-01-24 22:40:43

Та то всьо хуйня

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712962 вiд 2025-01-24 22:20:28

"Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський ухвалив остаточне рішення щодо захисника Іме Окона, який був на перегляді.
Південноафриканський футболіст не вразив наставника, тому у столичному клубі його не буде. "

там все було зрозуміло з першого тайма. Шо там було так довго дивись

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712961 вiд 2025-01-24 22:05:45

Коли був зазнімкований Хансі Флік?
Не заглядати в properties :)



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712960 вiд 2025-01-24 21:36:13

1712952

Я не можу прочитати нік, але згідний, що так є.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712959 вiд 2025-01-24 21:08:54

Усі зайобують Тіма Кука з Аппл, що ви такого нового придумали. Ааа ніхуа. Уууу які ви погані. Ціни високі, а нічого нового. А ніхто не зайобує Ларрі Еллісона з Оракл, тому що не знають хто це, і що це за фірма. і що він для хомячків нічого не робе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712958 вiд 2025-01-24 20:40:03

sk (Samsung galaxy)
№ 1712956
----
Я десь про цю фірму здогадувався, але не знав що вони ці Оракули такі злоєбучі. Технологій нових ніхуа не придумують, а всіх за яйця тримають, і стратегія дружити з усіма властями. Отже ж сука монополісти.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712957 вiд 2025-01-24 20:01:41

The war in Ukraine won’t be easily ended as long as global oil prices remain high, – U. S. President Donald Trump once again stated.
----
Доходи бюджету хуйлостану зараз на третину тільки від нафти-газу. Ще років 5+ були на 50%+
Де ті всі експерти що місяць назад розказували що наїбуліній пиздець, ставку підніме і ще купу страшних фраз про швидкий крах хуйло економіки…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712956 вiд 2025-01-24 19:52:19

olma
№ 1712955
Тікток у штатах працює у хмарі оракл
Ще за часів совка, коли еллісон взнав що в СССР є «група любителів баз оракл», звичайно які копіювались через дискети забесплатно, сказав що щамце потрібно йобнутий по СССР атомною бомбою)
Ну і та довга судова справа з Гугл по джава…
Насправді сильно зменшила популярність джава. Дивлячись на той суд, ніхто не хотів запускати великі довгограючі продукти написані на джава. Бо прийде еллісон з судовими позовами…
Якщо ситуація з тікток у штатах буде розвиватись, то ми ще почуємо його прізвище

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712955 вiд 2025-01-24 19:24:47

https://www.facebook.com/share/p/18nd672HwB/

Цікаво розкрив що таке Оракл і хто такий Ларрі Еллісон.

І чому Трамп його втикнув в ці всі ажіотажні теми.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712954 вiд 2025-01-24 18:53:53

З ігристих, які в топі європейських рейтингів, пив 3 роки тому акурат перед війною австріяка Brundlmayer

https://goodwine.com.ua/ua/brut-07071.html?

Дуже вишуканий тонкий смак. Типовий для класичної Шампані аромат бріоша чи хлібця з тостера - присутній.

Але взагалі я профан і дилетант у цих ігристих. Треба кликати Валлона, щоб розкрив, що зараз в топі, і що знавці і аматори преферують тепер в цьому сегменті.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712953 вiд 2025-01-24 18:40:13

Olma, фізз розрахований передусім на Британію. Я його пив. Це - рівень найкащих шамперсів, як от Дом Періньйон або Теттінґер.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712952 вiд 2025-01-24 18:38:29

yagshamash
№ 1712946 вiд 2025-01-24 18:21:58

Fizz вже роками виносить французів на усіх дегустаціях ногами вперед. Зміна клімату і виноробство назад до Британії повертається у кількості+якості вперше з римської імперії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712951 вiд 2025-01-24 18:38:10

klirik
№ 1712949
----
Знаєш, як мій старий казав? Простіть дурні п'яного!

ЗІ. Проходив сьогодні останій раунд медичного чек-апу типа узі-ехо серця, і там… все Ок. Так яка психореакція притрушеного війною організму і голови? - в найближчому НОВУСі взяв по знижці пляшку біле сухе з Лангедока Mythique White Languedoc

https://novus.zakaz.ua/uk/products/vino-750ml-frantsiia--03021891073055/ за 199

І в надвечір'є споживаю.

Соррі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712950 вiд 2025-01-24 18:34:23

А хорватський прошек - це десертне вино, не ігристе. Але вони подали на Італію скаргу до ЄС через крадіжку назви. Бо просекко це італійська версія слов'янського слова просек.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712949 вiд 2025-01-24 18:30:45

olma, тобі лишилось тільки згадати за «а какой был вкусный пламбир за 20 капеек» щоб зібрати флеш-рояль еталоного совкодрочера

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712948 вiд 2025-01-24 18:30:06

Ех, а які харіуси на Кольському півострові) Неймовірна риба, солодка на смак) Хотів би я щоб ці землі приєднали до України.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712947 вiд 2025-01-24 18:28:38

Чув, англіки завдяки змінам кліматичним і глобальним поширенням агрономічних знань за останні 30 років, і як не дивно дотаціям Євросоюзу (lol) змогли у себе виплекати свої ігристі вина, які десь там взяли відзнаки на конкурсах.

Але, кажуть після Брекзиту, Ковіду, та іншій херні, справи у англійських шампаноробів не дуже.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712946 вiд 2025-01-24 18:21:58

Зараз з'явилася дуже модна і якісна альтернатива шампанському з півдня Англії. Тут її називають фізз. А просеко, до речи, походить із етнічно словенського села Просекко/Просек за 5км від Трієсту просто на кордоні зі Словенією. Просек - це прóсіка у лісі. Цей напій у Словенії і Хорватії саме так і називається - просек.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712945 вiд 2025-01-24 18:08:37

В школі відбув автобусний тур в Ворошиловграда в Сталінград (Волгоград), то проїжджали ми через Цимлянське водосховище (канал Волга-Дон). Ну там про вино нічого не чули, але таранка-вобла-лящі - охуєнні там. Все. Більше кредитів не даю кацапам! Хай вони гамно жжруть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712944 вiд 2025-01-24 18:05:20

sk (здалеку…)
№ 1712943

Було пару вин місцевих на той час, з Франції привезли технологів і вони навчили. Власне тоді русня освоювала Крим і садили там сади на ЮБК по типу Лазурного берега.
і виноград теж.

А серед ігристих кацапи мають своє Цимлянське. Потім за СССР вони ту свою унікальну культура Цимлянського благополучно угробили.

Цимлянське вино — російське червоне ігристе вино, перенасичене діоксидом вуглецю ендогенної природи. Родом із старовинної донської станиці Цимли, воно відрізняється темно-червоним із рубіновим відтінком кольором, чудовими ігристими та пінистими властивостями й тривалим інтенсивним перляжем із утворенням на поверхні «живого» постійно поновлюваного шару рожево-білої піни. Цимлянське вино згадується в кількох віршах О. С. Пушкіна, а також у романах «Євгеній Онєгін» і «Дубровський». М. І. Кутузов цимлянським відзначав свої перемоги над Наполеоном. Цимлянське було улюбленим вином героя Французько-російської війни, отамана Матвія Платова. У дореволюційній Росії цимлянське ігристе вино подавали на світських раутах і балах у вищому суспільстві, їм відзначали державні свята та військові перемоги. Зазвичай цимлянське вино подавали між гарячою стравою та десертом. Цимлянське вино — важлива віха в багатовіковій історії донського виноградарства і виноробства… Вікипедія

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712943 вiд 2025-01-24 17:58:08

olma
№ 1712940
ну так за часів хуй-ушкіна еліта на французському розмовляла. і вино пили як європейські еілти…
свого ж виробництва, крім браги, не було
а рус мова - то для «черні» було
і сам же «араб» половину віршиків французською писав
а рус він вивчив коли часто їздив мск-пітєр. і там по дорозі зупинявся в місцевих трактирах побухать, програть в карти да місцевих баб по-йоб-ать…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712942 вiд 2025-01-24 17:33:27

Все. кредитів Хуйлостану більше не даю. Навіть історичних. Хай вони повиздихають!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712941 вiд 2025-01-24 17:29:08

А як же Тиса та Ужгород? хоча там ціна не дуже гуманна
якщо дешевше то Закарпатський :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712940 вiд 2025-01-24 17:28:18

До слова, про вплив роzzійської імперії на європейський ринок алкоголя.

Взяти Пушкіна Женю Онєгіна. Там є все! І згадки про вино Бордо, Мозель, Рейнське, про вино кілька сортів шампані.

Вдовы Клико или Моэта
Благословенное вино
В бутылке мерзлой для поэта
На стол тотчас принесено.
Оно сверкает Ипокреной;
Оно своей игрой и пеной
(Подобием того-сего)
Меня пленяло: за него
Последний бедный лепт, бывало,
Давал я. Помните ль, друзья?
Его волшебная струя
Рождала глупостей не мало,
А сколько шуток и стихов,
И споров, и веселых снов!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712939 вiд 2025-01-24 17:13:32

Геть (Геть)
№ 1712936
----
Так, ігристе вино, зокрема шампанське, це ж досить пізній продукт. А оці всі просеко, кава, асті, зект, і франчякорта (ніколи не пробував) - це ще пізніший продукт з 20 століття.

В глобальному плані кацапи, російська імперія на початку 19 століття спричинила популяризацію, бо підтримала покупками провідних домів Шампані, відтак шампанське стало глобально Європейським продуктом і цінністю.

Рекомендую глянути оцей матеріал.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c6pw1d5px2po

"…На околиці північно-східного французького міста Реймс звивисті дороги ведуть до замку, оточеного полями. Біля нього припарковані автомобілі, а довкола - тиша і спокій. Справжнє дійство відбувається на глибині майже 20 метрів під землею.

Цей підземний світ складається із понад 200 км підвалів із мільйонами пляшок шампанського, вишикуваних уздовж кам'яних стін, без етикеток і з написами «Тут був…», які на товстому шарі пилу залишили туристи.

Деякі стоять догори дриґом, в ланцюгах, і світяться у напівтемряві підвалів на тлі тунелів, які, здається, ведуть у нікуди. Інші складені в невеликих печерах, закритих кованими воротами. Це - відправна точка світового ринку шампанського.

Й історично склалося так, що правили ним вдови.

Одні з найбільших інновацій у світі шампанського виникли завдяки винахідливості кількох жінок. У 19 столітті Кодекс Наполеона забороняв жінкам володіти бізнесом у Франції без дозволу чоловіка чи батька. Однак вдови були винятком із цього правила, що дало можливість зокрема Барбі-Ніколь Кліко-Понсарден, Луїзі Поммері та Лілі Боллінджер перетворити виноградники на імперії та остаточно трансформувати індустрію шампанського, назавжди змінивши спосіб його виробництва та продажу… "

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c6pw1d5px2po

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712938 вiд 2025-01-24 16:58:48

У Німеччині здається зект.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712937 вiд 2025-01-24 16:58:29

Зрозуміла, що коньяк - це певні стандарти, певна культура. У Французів в провінції Cognac - там правила дозволяють робити коньяк тільки з сортів Ugni Blanc, Colombard, Semillon, Montils, Folignan, and Folle Blanche.

При чому вино сухе і мокре робиться з Коломбара і Семійона, а решта сортів типа Уні Блан - це чисто коньячний сорт, ну може інколи якийсь сухарик там випустять.
Тобто теруар грає велику роль. Бочка має бути спеціальна, звісно з французького дуба, який росте в лісах Вогезів. І т. п.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712936 вiд 2025-01-24 16:58:20

olma
№ 1712930 вiд 2025-01-24 16:35:51

Раніше теж усі ігристі були шампанським. Тепер або sparkling wine/mousseux, або регіональні назви: кава, просекко, франчакорта, тощо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712935 вiд 2025-01-24 16:52:34

Yorik
№ 1712931
----
Є такий сомєльє міцного алкоголю Бачурін. (він сам навчився як тільки Гудвайн відкрився, там тренувався).

Так він каже, до війни дорогі коньяки Таврія з Нової Каховки - відомий завод був, каже там були екземпляри офігіти які класні.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712934 вiд 2025-01-24 16:51:20

Olma, Ваню знаю. І погоджусь, що окремі зразки можуть бути класними. Це, майже, як грузинське вино. Але з ми говоримо про масовий продукт, який представлений на полицях, чи не так?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712933 вiд 2025-01-24 16:44:25

Yorik
№ 1712931
----
Є такий сомєльє міцного алкоголю Бачурін. (він сам навчився як тільки Гудвайн відкрився, там тренувався). Так він каже, до війни Таврія з Нової Каховки - відомий завод був, каже там були екземпляри офігіти які класні.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.