🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 954.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712892 вiд 2025-01-24 00:07:19

705 млн переглядів 13 млн лайків ніколи такого не бачив

колискова



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712891 вiд 2025-01-24 00:05:05

Єєєє, славетний МЮ видряпав перемогу на останніх хвилинах, ледве не обісравшись пару хвилин до того. Найцікавіший клуб у всесвіті. Тільки йобаний Реал може зрівнятись. Ну і іноді Барцелона.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712890 вiд 2025-01-24 00:02:01

Гравці Аяксу почитали тутейших знавців футболу і прониклись їх думкою «шо тих латишів обігрувати!» …
і програли.
Тепер, мабуть, сюди заходити більше не будуть …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712889 вiд 2025-01-24 00:02:01

Гравці Аяксу почитали тутейших знавців футболу і прониклись їх думкою «шо тих латишів обігрувати!» …
і програли.
Тепер, мабуть, сюди заходити більше не будуть …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712888 вiд 2025-01-23 23:57:34

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]
№ 1712882 вiд 2025-01-23 23:24:43

Причому за відгуками тих, хто у неї навчався, була непоганим педагогом.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712887 вiд 2025-01-23 23:40:11

78 хв. РФШ-Аякс 1-0

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712886 вiд 2025-01-23 23:40:11

78 хв. РФШ-Аякс 1-0

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712885 вiд 2025-01-23 23:39:59

rfs забило аяксу

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712884 вiд 2025-01-23 23:26:57

Orest Dniprovskiy
№ 1712877

Аякс не має переваги.
Тому 0-0 загонимо :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712883 вiд 2025-01-23 23:26:28

кремлівські орки здебільшого доживали майже до 100 років

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712882 вiд 2025-01-23 23:24:43

до речі дружина Щербицького, полька Жиромська, яка
народилася в українському місті Таганрог. У вікіпедії написано Таганрог, Донецька губернія, Урср, прожила майже 92 роки

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712881 вiд 2025-01-23 23:15:18

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1712879
Десь була статистика по країнам бувшого совка що зараз в ЄС. Середня тривалість життя +15 років від року розвалу совка…
Це так… Життя у світі морозива по 20 коп

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712880 вiд 2025-01-23 23:09:52

А ти порівняй американських та європейських пенсіонерів та пенсів з Essen Г.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712879 вiд 2025-01-23 23:07:34

поліз у Вікі первірити скільки ж було років Щербицькому, коли його відправили у відставку «в зв'язку з поважним віком» - 71 рік …
Черненко - 74, Андропов - 69, Брежнев - 75 … помню тоді перід до Горбі називали «гонка на лафєтах», натякаючи як би. Та і взагалі все політбюро виглядало ну дуууужже б/у.
А зараз Байдену- 82, а новообраному Трампу - 78 років :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712878 вiд 2025-01-23 23:01:14

какого хріна на підписці ігого почала крутити власну рекламу?
агов конкуренти, ці вже злилися.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712877 вiд 2025-01-23 22:56:02

RFS зараз грає з Аяксом. Після першого тайму 0:0
На воротах RFS чорна пантера. Такі сейви зробив, навіть краще ніж мій любимий воротар Віктор Чанов. Динамо буде важко вирвати євроочко в такого воротаря

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712876 вiд 2025-01-23 22:53:20


Івашкo


Теж Івашко?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712875 вiд 2025-01-23 22:49:03

yagshamash
№ 1712873

А чому Ґорбачов? Він сам говорив Горбачов :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712874 вiд 2025-01-23 22:17:04

Івашко - це той, що втік з України, у мяскві заліг на больнічку і там сконав.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712873 вiд 2025-01-23 22:11:52

Пєрєстройка - то був сміх такий. Позаяк тоді написав перебудовний вірш, який відображав увесь пиздуватизм усього ґорбачовського фарсу. У дужках: головний позитив був, що хвіртка на Захід відчинилася, за це вдячний.

Вірш для тих, що пам'ятають ці часи у притомному віці - цитую з пам'яті:

"Паскудо-Сталін, йди сюди!
Ставай на суд перед поетом,
Я римою поміж очей
Тобі вліплю, немов кастетом.

Знай, виродку, що ти - бандит,
Тебе навіки проклинаю.
За сльози вдів, за плач сиріт,
За всі страждання ріднокраю.

І ти, броватий істукан,
Орденоносне жалюгіддя!
Тобі з презирством за застій
Плюю я віршем в підборіддя.

І ти, що лиш недавно вмер, (це якраз щербицький був)
За все відповіси сьогодні!
За кожен ґейґер, кожен бер,
За біль і … щось там всенародні.

Тремтіть, сатрапи і кати!
Вам не втекти від правди слова.
І запорукою цьому -
Діла Івашка й Ґорбачова! "

Мені діла Івашка сподобалися дуже :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712872 вiд 2025-01-23 22:03:05

щодо Мерца, то це або передвиборчі обіцянки, або CDU скористаються моментом у світі і качнуться самі вправо, ненадовго :-). Наведуть порядок і знову назад, у свій улюблений центр.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712871 вiд 2025-01-23 22:01:36

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1712870 вiд 2025-01-23 21:54:43

Ні, не міг бути причетний за віковими параметрами. Хіба що в молодості імєл касатєльство к органам (с)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712870 вiд 2025-01-23 21:54:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712866

Це підсвідоме зізнання? :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712869 вiд 2025-01-23 21:52:33

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1712868 вiд 2025-01-23 21:45:49

Старушці варто було б виїхати з країни, чи найняти пристойну охорону - а то вдячні співгромадяни можуть скривдити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712868 вiд 2025-01-23 21:45:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712862
так. У тому числі. Меркель це теж знає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712867 вiд 2025-01-23 21:45:27

Щербицький був справжнім брежневцем, і перебудову і відповідно всю «відлигу» Горбачова не дуже підтримував. Тому шансів втриматись при владі за Горбі в нього було мало. Думаю шо ласти йому склеїли як тіки нагода з'явилась, чи став не потрібним Москві.
Він би гкчп підтримав.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712866 вiд 2025-01-23 21:42:32

Щодо коротича, то памʼятаю його політичну програму на УТ-1, і який він там щоразу видавав 3.143дьож хвилин на 30-40 - по-совячому уйобищний і знов-таки по-совячому нудний. Хто це дивився - хз, мабуть лише пачьотні пенсіонери НКВД.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712865 вiд 2025-01-23 21:37:14

PEPSI (Merkury)
№ 1712860
цілком логічний крок, якого я давно чекав від усіх центристських партій Європи. бо міграційного коня вже давно сідлають ультраправі підараси.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712864 вiд 2025-01-23 21:33:03

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712859

Ми були тоді на першій Червоній Руті, коли надійшло повідомлення про його відставку. Боже, яка це була радість. Бо всі роки правління Ґорбачова він був недоторканим. Здається, я вже це згадував тут, але у Коротича в Аганьку були викриття і критика щодо будь-чого, лише не щодо України і Щербицького. А Аганьок - це було достовірно відомо - був рупором горбатого. Коротич був його людиною. Тобто: або залишити щербицького у спокої було прямою вказівкою ґорбі, або сам коротич сцяв, а ґорбі не наполягав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712863 вiд 2025-01-23 21:31:41

PEPSI (Merkury)
№ 1712861
----
Там багато залежить від географії. Якщо в Сх. Німеччині ex-DDR там фашисти в пошані, якщо в Західній BRD там менше кайфу від ультра-правих. Так само міста, якщо велике місто типа Берлін - то там і тих і тих дохуа. Берлін - це ЛГБТ столиця Європи, але десь на районі може і на фашика натрапищ. дивися демографію.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712862 вiд 2025-01-23 21:31:33

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1712860 вiд 2025-01-23 21:15:51

Тобто він хоче сказати, що це його власна партія творила цю фуйню під проводом старої суки ангєли?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712861 вiд 2025-01-23 21:22:43

а ще от цікаво…
Були такі фошистські партії у Німеччині. Кілька.
Наприклад НДП - кондові фошизди. Зігували відкрито всі 100%. Заборонили партію. Лідери сидять.
АфД - зігує лише 60%. Існують. Мають 19 % голосів на виборах.
БСВ - зігує лише 20%. Існують. Мають 6 % голосів на виборах.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712860 вiд 2025-01-23 21:15:51

Merz sagte: «Wir stehen vor dem Scherbenhaufen einer in Deutschland seit zehn Jahren fehlgeleiteten Asyl- und Einwanderungspolitik.»
--------------------------------------------
Мерц рявкнув на всю глотку (приблизний зміст) - Десятиліттями Німеччина творила херню у питанні біженців і мігрантів. Тепер чуйте всі - ми стоїмо біля розбитого корита і їмо це гавно ложками! Більше цього не буде! Беру реальний курс на чистки у владі і мігрантах, буде земля горіти під ногами! Кордони країни будуть на замку!

Вау.

вибори на носі?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712859 вiд 2025-01-23 21:09:38

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712852
Щодо національно-визвольного руху, то він мабуть діяв би жорсткіше, ніж наступники, бо був лютим більшовиком ще сталінського призову.
Кравчук Леонід Макарович
з 1980 до 1988 року — завідувач відділу пропаганди та агітації ЦК КПУ.
У жовтні 1988 — жовтні 1989 року — завідувач ідеологічного відділу ЦК КПУ
1989 року відстоював ухвалення постанови Політбюро ЦК КПУ про заборону Народного руху України, проте зазнав невдачі. (з Вікі)
І чим у підсумку закінчив?
Шелест, що толерував українське, що до сталінського призову Щербицькому ще й фору міг дати. І національно-визвольний рух душив без коливань.
Як мені бачиться, у Щербицького через його походження з пролетарської сімʼї, що втратила національну ідентичність, сантименту до саме українського не було. Що було у того ж Шелеста. Але автономником Щербицький був і відстоював би у межах можливого якісь можливості для України. Такий спадкоємець курсу Мазепи. Але це не точно :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712858 вiд 2025-01-23 21:07:54

olma
№ 1712847 вiд 2025-01-23 19:44:45
Багато з ніби загальновідомих фактів є домислами або помилками, які тягнуться ще з XIX століття, а може й раніше. Наприклад, жести глядачів у Колизеї, які наказують вбити або зберегти життя гладіатору виглядали інакше ніж це вважалося багато століть. Так і тут. Якийсь жест може й був, якщо про нього є повідомлення у Йосипа Флавія, але який він був не знає ніхто.
Але якщо Ілону Маску вдасться створити нову Римську Імперію, про яку він так марить, у ній зігуватимуть так, як подобається Маску :-)

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712857 вiд 2025-01-23 20:56:50

Hungary and Slovakia refuse to sign the EU's draft joint statement on non-recognition of the elections in Belarus

Підараси стабільні… Ознак на покращення немає…

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712856 вiд 2025-01-23 20:51:55

Andriy Yermak
@AndriyYermak
A strict price cap and further reduction in the price of a barrel of Russian oil are the path to global security.

Our sanctions group proposes setting the price at $30.

We fully support the President of the United States,
@realDonaldTrump
, in his efforts to reduce oil prices.

Уявіть. А завтра Трамп вийде і скаже, не дай бог хтось купить хуйло нафту дорожче за 30…

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712855 вiд 2025-01-23 20:37:55

Барбадоський судновий реєстр повідомив, що до кінця місяця він звернеться до 46 суден з проханням зняти прапор країни через санкції Великої Британії. Чотирнадцять з них також підпадають під санкції США.

Прапор Барбадос у жовто-блакитний, з тризубом!
Для, і під таким прапором танкери перевозять ліву нафту хуйлостану

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712854 вiд 2025-01-23 20:28:00

Суслофф - це був старий засохлий кавалок гівна, який остаточно перетворив комуністичну ідеологію на таке саме заскорузле гівно, здатне викликати лише відразу. І в цьому полягає позитивна історична роль цього видатного підараса ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712853 вiд 2025-01-23 20:20:37

Тут треба враховувати, що Щербицький діяв не у вакуумі. Він був ставлеником певних кіл у МОскві. Можливо Міши Суслова, який придумав єдіную общность - совецький народ.

"Суслов, Михаил Андреевич

Указом Президиума Верховного Совета СССР от 20 ноября 1972 года за большие заслуги перед Коммунистической партией и Советским государством в коммунистическом строительстве и в связи с 70-летием со дня рождения Суслов награждён второй золотой медалью «Серп и Молот» с вручением ордена Ленина.

При Брежневе роль Суслова в партии возросла, в его ведении была идеология, культура, цензура, образование. Суслов был инициатором гонений на интеллигенцию, последовавших после хрущёвской «оттепели», имел репутацию «догматика» и «консерватора». С его именем связаны преследования диссидентов, выдворение А. И. Солженицына из СССР, ссылка А. Д. Сахарова. Суслов занял ключевую позицию в партии:

он фактически единолично руководил работой секретариата ЦК, где принимались ключевые решения по кадровым вопросам. Тот же А. Н. Яковлев вспоминал: «когда Суслов был в отъезде, за него секретариаты вел Андрей Павлович Кириленко.

Так Суслов, возвращаясь, первым делом отменял скопом все решения, принятые без него» [14].


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.