Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712892 вiд 2025-01-24 00:07:19705 млн переглядів 13 млн лайків ніколи такого не бачив колискова
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712891 вiд 2025-01-24 00:05:05Єєєє, славетний МЮ видряпав перемогу на останніх хвилинах, ледве не обісравшись пару хвилин до того. Найцікавіший клуб у всесвіті. Тільки йобаний Реал може зрівнятись. Ну і іноді Барцелона.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712890 вiд 2025-01-24 00:02:01Гравці Аяксу почитали тутейших знавців футболу і прониклись їх думкою «шо тих латишів обігрувати!» … і програли. Тепер, мабуть, сюди заходити більше не будуть …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712889 вiд 2025-01-24 00:02:01Гравці Аяксу почитали тутейших знавців футболу і прониклись їх думкою «шо тих латишів обігрувати!» … і програли. Тепер, мабуть, сюди заходити більше не будуть …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712888 вiд 2025-01-23 23:57:34Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]№ 1712882 вiд 2025-01-23 23:24:43Причому за відгуками тих, хто у неї навчався, була непоганим педагогом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712887 вiд 2025-01-23 23:40:1178 хв. РФШ-Аякс 1-0
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712886 вiд 2025-01-23 23:40:1178 хв. РФШ-Аякс 1-0
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712885 вiд 2025-01-23 23:39:59rfs забило аяксу
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712884 вiд 2025-01-23 23:26:57Orest Dniprovskiy № 1712877 Аякс не має переваги. Тому 0-0 загонимо :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712883 вiд 2025-01-23 23:26:28кремлівські орки здебільшого доживали майже до 100 років
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712882 вiд 2025-01-23 23:24:43до речі дружина Щербицького, полька Жиромська, яка народилася в українському місті Таганрог. У вікіпедії написано Таганрог, Донецька губернія, Урср, прожила майже 92 роки
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712881 вiд 2025-01-23 23:15:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1712879 Десь була статистика по країнам бувшого совка що зараз в ЄС. Середня тривалість життя +15 років від року розвалу совка… Це так… Життя у світі морозива по 20 коп
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712880 вiд 2025-01-23 23:09:52А ти порівняй американських та європейських пенсіонерів та пенсів з Essen Г.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712879 вiд 2025-01-23 23:07:34поліз у Вікі первірити скільки ж було років Щербицькому, коли його відправили у відставку «в зв'язку з поважним віком» - 71 рік … Черненко - 74, Андропов - 69, Брежнев - 75 … помню тоді перід до Горбі називали «гонка на лафєтах», натякаючи як би. Та і взагалі все політбюро виглядало ну дуууужже б/у. А зараз Байдену- 82, а новообраному Трампу - 78 років :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712878 вiд 2025-01-23 23:01:14какого хріна на підписці ігого почала крутити власну рекламу? агов конкуренти, ці вже злилися.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712877 вiд 2025-01-23 22:56:02RFS зараз грає з Аяксом. Після першого тайму 0:0 На воротах RFS чорна пантера. Такі сейви зробив, навіть краще ніж мій любимий воротар Віктор Чанов. Динамо буде важко вирвати євроочко в такого воротаря
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712876 вiд 2025-01-23 22:53:20 Івашкo Теж Івашко?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712875 вiд 2025-01-23 22:49:03yagshamash № 1712873 А чому Ґорбачов? Він сам говорив Горбачов :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712874 вiд 2025-01-23 22:17:04Івашко - це той, що втік з України, у мяскві заліг на больнічку і там сконав.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712873 вiд 2025-01-23 22:11:52Пєрєстройка - то був сміх такий. Позаяк тоді написав перебудовний вірш, який відображав увесь пиздуватизм усього ґорбачовського фарсу. У дужках: головний позитив був, що хвіртка на Захід відчинилася, за це вдячний. Вірш для тих, що пам'ятають ці часи у притомному віці - цитую з пам'яті: "Паскудо-Сталін, йди сюди! Ставай на суд перед поетом, Я римою поміж очей Тобі вліплю, немов кастетом. Знай, виродку, що ти - бандит, Тебе навіки проклинаю. За сльози вдів, за плач сиріт, За всі страждання ріднокраю. І ти, броватий істукан, Орденоносне жалюгіддя! Тобі з презирством за застій Плюю я віршем в підборіддя. І ти, що лиш недавно вмер, (це якраз щербицький був) За все відповіси сьогодні! За кожен ґейґер, кожен бер, За біль і … щось там всенародні. Тремтіть, сатрапи і кати! Вам не втекти від правди слова. І запорукою цьому - Діла Івашка й Ґорбачова! " Мені діла Івашка сподобалися дуже :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712872 вiд 2025-01-23 22:03:05щодо Мерца, то це або передвиборчі обіцянки, або CDU скористаються моментом у світі і качнуться самі вправо, ненадовго :-). Наведуть порядок і знову назад, у свій улюблений центр.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712871 вiд 2025-01-23 22:01:36Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1712870 вiд 2025-01-23 21:54:43Ні, не міг бути причетний за віковими параметрами. Хіба що в молодості імєл касатєльство к органам (с)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712870 вiд 2025-01-23 21:54:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712866 Це підсвідоме зізнання? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712869 вiд 2025-01-23 21:52:33PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1712868 вiд 2025-01-23 21:45:49Старушці варто було б виїхати з країни, чи найняти пристойну охорону - а то вдячні співгромадяни можуть скривдити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712868 вiд 2025-01-23 21:45:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712862 так. У тому числі. Меркель це теж знає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712867 вiд 2025-01-23 21:45:27Щербицький був справжнім брежневцем, і перебудову і відповідно всю «відлигу» Горбачова не дуже підтримував. Тому шансів втриматись при владі за Горбі в нього було мало. Думаю шо ласти йому склеїли як тіки нагода з'явилась, чи став не потрібним Москві. Він би гкчп підтримав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712866 вiд 2025-01-23 21:42:32Щодо коротича, то памʼятаю його політичну програму на УТ-1, і який він там щоразу видавав 3.143дьож хвилин на 30-40 - по-совячому уйобищний і знов-таки по-совячому нудний. Хто це дивився - хз, мабуть лише пачьотні пенсіонери НКВД.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712865 вiд 2025-01-23 21:37:14PEPSI (Merkury) № 1712860 цілком логічний крок, якого я давно чекав від усіх центристських партій Європи. бо міграційного коня вже давно сідлають ультраправі підараси.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712864 вiд 2025-01-23 21:33:03m1919(Київ - чемпіон!) № 1712859 Ми були тоді на першій Червоній Руті, коли надійшло повідомлення про його відставку. Боже, яка це була радість. Бо всі роки правління Ґорбачова він був недоторканим. Здається, я вже це згадував тут, але у Коротича в Аганьку були викриття і критика щодо будь-чого, лише не щодо України і Щербицького. А Аганьок - це було достовірно відомо - був рупором горбатого. Коротич був його людиною. Тобто: або залишити щербицького у спокої було прямою вказівкою ґорбі, або сам коротич сцяв, а ґорбі не наполягав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712863 вiд 2025-01-23 21:31:41PEPSI (Merkury) № 1712861 ---- Там багато залежить від географії. Якщо в Сх. Німеччині ex-DDR там фашисти в пошані, якщо в Західній BRD там менше кайфу від ультра-правих. Так само міста, якщо велике місто типа Берлін - то там і тих і тих дохуа. Берлін - це ЛГБТ столиця Європи, але десь на районі може і на фашика натрапищ. дивися демографію.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712862 вiд 2025-01-23 21:31:33PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1712860 вiд 2025-01-23 21:15:51Тобто він хоче сказати, що це його власна партія творила цю фуйню під проводом старої суки ангєли?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712861 вiд 2025-01-23 21:22:43а ще от цікаво… Були такі фошистські партії у Німеччині. Кілька. Наприклад НДП - кондові фошизди. Зігували відкрито всі 100%. Заборонили партію. Лідери сидять. АфД - зігує лише 60%. Існують. Мають 19 % голосів на виборах. БСВ - зігує лише 20%. Існують. Мають 6 % голосів на виборах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712860 вiд 2025-01-23 21:15:51Merz sagte: «Wir stehen vor dem Scherbenhaufen einer in Deutschland seit zehn Jahren fehlgeleiteten Asyl- und Einwanderungspolitik.» -------------------------------------------- Мерц рявкнув на всю глотку (приблизний зміст) - Десятиліттями Німеччина творила херню у питанні біженців і мігрантів. Тепер чуйте всі - ми стоїмо біля розбитого корита і їмо це гавно ложками! Більше цього не буде! Беру реальний курс на чистки у владі і мігрантах, буде земля горіти під ногами! Кордони країни будуть на замку! Вау. вибори на носі?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712859 вiд 2025-01-23 21:09:382 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1712852Щодо національно-визвольного руху, то він мабуть діяв би жорсткіше, ніж наступники, бо був лютим більшовиком ще сталінського призову.Кравчук Леонід Макаровичз 1980 до 1988 року — завідувач відділу пропаганди та агітації ЦК КПУ.У жовтні 1988 — жовтні 1989 року — завідувач ідеологічного відділу ЦК КПУ1989 року відстоював ухвалення постанови Політбюро ЦК КПУ про заборону Народного руху України, проте зазнав невдачі. (з Вікі)І чим у підсумку закінчив?Шелест, що толерував українське, що до сталінського призову Щербицькому ще й фору міг дати. І національно-визвольний рух душив без коливань.Як мені бачиться, у Щербицького через його походження з пролетарської сімʼї, що втратила національну ідентичність, сантименту до саме українського не було. Що було у того ж Шелеста. Але автономником Щербицький був і відстоював би у межах можливого якісь можливості для України. Такий спадкоємець курсу Мазепи. Але це не точно :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712858 вiд 2025-01-23 21:07:54olma № 1712847 вiд 2025-01-23 19:44:45 Багато з ніби загальновідомих фактів є домислами або помилками, які тягнуться ще з XIX століття, а може й раніше. Наприклад, жести глядачів у Колизеї, які наказують вбити або зберегти життя гладіатору виглядали інакше ніж це вважалося багато століть. Так і тут. Якийсь жест може й був, якщо про нього є повідомлення у Йосипа Флавія, але який він був не знає ніхто. Але якщо Ілону Маску вдасться створити нову Римську Імперію, про яку він так марить, у ній зігуватимуть так, як подобається Маску :-)
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712857 вiд 2025-01-23 20:56:50Hungary and Slovakia refuse to sign the EU's draft joint statement on non-recognition of the elections in Belarus … Підараси стабільні… Ознак на покращення немає…
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712856 вiд 2025-01-23 20:51:55 Andriy Yermak @AndriyYermak A strict price cap and further reduction in the price of a barrel of Russian oil are the path to global security. Our sanctions group proposes setting the price at $30. We fully support the President of the United States, @realDonaldTrump , in his efforts to reduce oil prices. … Уявіть. А завтра Трамп вийде і скаже, не дай бог хтось купить хуйло нафту дорожче за 30…
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712855 вiд 2025-01-23 20:37:55Барбадоський судновий реєстр повідомив, що до кінця місяця він звернеться до 46 суден з проханням зняти прапор країни через санкції Великої Британії. Чотирнадцять з них також підпадають під санкції США. … Прапор Барбадос у жовто-блакитний, з тризубом! Для, і під таким прапором танкери перевозять ліву нафту хуйлостану
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712854 вiд 2025-01-23 20:28:00Суслофф - це був старий засохлий кавалок гівна, який остаточно перетворив комуністичну ідеологію на таке саме заскорузле гівно, здатне викликати лише відразу. І в цьому полягає позитивна історична роль цього видатного підараса ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712853 вiд 2025-01-23 20:20:37Тут треба враховувати, що Щербицький діяв не у вакуумі. Він був ставлеником певних кіл у МОскві. Можливо Міши Суслова, який придумав єдіную общность - совецький народ. "Суслов, Михаил Андреевич Указом Президиума Верховного Совета СССР от 20 ноября 1972 года за большие заслуги перед Коммунистической партией и Советским государством в коммунистическом строительстве и в связи с 70-летием со дня рождения Суслов награждён второй золотой медалью «Серп и Молот» с вручением ордена Ленина. При Брежневе роль Суслова в партии возросла, в его ведении была идеология, культура, цензура, образование. Суслов был инициатором гонений на интеллигенцию, последовавших после хрущёвской «оттепели», имел репутацию «догматика» и «консерватора». С его именем связаны преследования диссидентов, выдворение А. И. Солженицына из СССР, ссылка А. Д. Сахарова. Суслов занял ключевую позицию в партии: он фактически единолично руководил работой секретариата ЦК, где принимались ключевые решения по кадровым вопросам. Тот же А. Н. Яковлев вспоминал: «когда Суслов был в отъезде, за него секретариаты вел Андрей Павлович Кириленко. Так Суслов, возвращаясь, первым делом отменял скопом все решения, принятые без него» [14].