Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712852 вiд 2025-01-23 20:16:14Як потім писали, у нього був певний конфлікт з міченим Мішанєю щодо Чорнобиля. Можливо це було використано як привід, щоб позбавитися Щербицького. Цікаво, чи підтримав би він ГКЧП, якби просидів трохи довше. Щодо національно-визвольного руху, то він мабуть діяв би жорсткіше, ніж наступники, бо був лютим більшовиком ще сталінського призову.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712851 вiд 2025-01-23 20:08:522 Vichny№ 1712802То шо ти фанат підара щербицького, я і так в курсі.Це твоє твердження і твоє бачення, що з дійсністю не має нічого спільного.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712850 вiд 2025-01-23 20:06:202 yagshamash№ 1712789…щербицький був рідкісний довбойоб…Припустимо, так і є. Тільки не розумію, як все далі тобою написане підтверджує цей висновок.І, для обʼєктивності, за Горбі Щербицького таки повалили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712849 вiд 2025-01-23 20:01:26Мені оце показна гра в Римлянина від Ілона нагадує епізод фільму «Життя Браєна» від Монті Пайтона Biggus Dickus - Monty Python's Life Of Brian
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712848 вiд 2025-01-23 19:47:48"Маск має довгу історію посилань на Римську імперію. Його бренд технократичного деспотизму та його іконографії в соціальних мережах сягають корінням у творчість європейських фашистів 20-го століття, які самі були зациклені на Стародавньому Римі. Він давно був одержимий диктатором Римської республіки Суллою, і в грудні Маск навіть змінив свій аватар X на «Кекіус Максимус» — романізовану версію жаби Пепе, одягненого у військовий одяг, подібний до Максимуса у фільмі «Гладіатор» (2000). Подібно до італійського диктатора Беніто Муссоліні та нацистського лідера Адольфа Гітлера, мільярдер часто висловлював захоплення Римською імперією, публікуючи фотографії зі штучним інтелектом, на яких він зображений у ролі римського солдата, і вигадував теорії про те, чому стародавній Рим упав (відповідь: різке зниження народжуваності).. Він думає про це щодня. Але від міфу про SPQR до «римського вітання», Римська імперія, яку цитували ті фашисти — включно з Гітлером, — насправді була сучасною фантазією, частково народженою з мистецтва та кіно. " https://hyperallergic.com/984855/the-revisionist-history-of-the-nazi-salute/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712847 вiд 2025-01-23 19:44:452 Enot, ти казав, що любиш Історію Стародавнього Рима. Вчора напотикнувся на цікаву історичну розвідку. Варто прочитати. Я люблю такі конкретні шикарні матеріали, які пишуть люди в темі. The Revisionist History of the Nazi Salute (ревізіоністська історія нацистського салюта) Elon Musk’s defenders were quick to claim that his hand motion was actually an ancient “Roman salute” — but that gesture never existed. Захисники Ілона Маска поспішили стверджувати, що його рух рукою насправді був стародавнім «римським салютом», АЛЕ такого жесту ніколи не існувало. Sarah E. Bond and Stephanie Wong https://hyperallergic.com/984855/the-revisionist-history-of-the-nazi-salute/? Як це зазвичай буває в історії - художники і майстри образотворчого мистецтва visual art, які писали полотна на античні теми самі придумали і надали римлянам цю зігу! Ну а потім вже в 20 столітті Дуче Мусоліні і Фюрер Гітлер це все підхопили і використали у політичному житті. (Ну Гітлер вивчав мистецтво, це все збігається :) Ой таке люблю, що історична наука і історичний інструментарій викриває і розвінчує міфи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712846 вiд 2025-01-23 19:20:31sk (здалеку…) № 1712842 Кіз забагато помиляється. Це її слабка риса, яка часто перекреслює майже всі її плюси і скіли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712845 вiд 2025-01-23 16:56:49Feodorit, бо я так вважаю, а я теж народ і з народом спілкуюся. Ок, ти думаєш інакше, може бути. Але принципово щодо суду і процедури, і висвітлення, що можеш сказати по суті?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712844 вiд 2025-01-23 16:54:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712840 це взагалі погана ідея під час війни. Але вона цілком вкладається в навколишній піздець шо відбувається
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712843 вiд 2025-01-23 15:34:51olma № 1712839 до військових різного рангу назагал ставлення позитивне і шанобливе. Чого ти вирішив що тобі відоме ставлення народу до чогось? Ти так категорично пишеш по глобальних питаннях тут цілими днями, йшов би собі в експерти типу Жданова і ко, там такі розумово відсталі але вперті дуже потрібні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712842 вiд 2025-01-23 15:22:02теніс хммм. іга мала матч-пойнт, але програла кіз вміє медді кіз грати в теніс. даю їй 60% проти сабалєнки проти сабалєнки тільки рибакіна грала з такими потужними ударами. а кіз б'є ще потужніше вангую що середня швидкість форхенду жіночого фіналу буде вищою ніж така ж швидкість у потенційному фіналі сінер-джокович :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712841 вiд 2025-01-23 15:12:02+№ 1712840Можливо треба звільняти чи призначати з пониженням, а вже у повоєнний час, коли можна буде детально розглянути справу, вирішувати питання про кримінальну відповідальність.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712840 вiд 2025-01-23 15:09:38Тут дуже ретельний та обережний має бути підхід; інакше командири, знаючи, що у разі чого на них чекає зона, не хотітимуть брати на себе відповідальність.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712839 вiд 2025-01-23 15:02:43Це десь там у Зе придумали якісь показові покарання високих командирів, які можливо і провинилися, але спосіб в який це все робиться - це неподобство. Ну і Зе напевно не знає що твориться, і як це сприймає простий народ. А народ хоча і боїться йти воювати, і тікає, пливе через Тису, але, але. до військових різного рангу назагал ставлення позитивне і шанобливе. А тут Зе розвертає наративи, силовики, які не в стані обєктивно оцінити порушення в цій темі, влаштували суди, арешти. Як буцімто сука не можна провести розслідування, накрайняк тих звинувачених під дом. арешт відправити. А тут ні, треба блять цирк нікому не потрібний влаштовувати. гімно Зелене.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712838 вiд 2025-01-23 14:49:34"У Києві слідчий Держбюро розслідувань виконував свої прямі обовʼязки, коли на нього з ножем напав військовослужбовець, який самовільно залишив військову частину. Про це в ефірі «Ми-Україна» розповіла радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян.«Правоохоронець виконував свої прямі обовʼязки. А військовослужбовець, який самовільно залишив частину, вирішив не іти на комунікацію і діалог, а спробувати замахнутися на життя правоохоронного органу», – зазначила вона ".----------------------«Замахнутися на життя органу» - це цікавий вислів. Є органи, що живуть власним життям, але вони не є правоохоронними.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712837 вiд 2025-01-23 14:43:33Майже Ільїч Рамірес Санчес ;)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712836 вiд 2025-01-23 14:30:44PEPSI (Merkury) № 1712818 В нас співробітник був з Венесуели. В нього крім ім'я та прізвища було ще `середнє' ім'я: Ленін. Бо батько любив комунізм :-)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712835 вiд 2025-01-23 14:14:03теніс іга має супер-статистику… виграла там купу сетів 6-0 в принципі правильно. на корті ти - «робот». не потрібно розслаблятись… але від кіз ледь сама не попала 0-6 не бачив гру еліни проти кіз, але вона достойно 3 сети грала. іга - «мучається» показали статистику по «хевінес» форхенду кіз - якщо коротко, йібашить ой-йой… от чому важливо для іги виграти, заодно відчути що це таке, коли хтось мочить форхенд швидше ніж джокович… навіть на спаринг фіг кого знайдеш з такою силою удару… десь читав що суперники кличків мучались з тим щоб знайти собі спарингів 2+ метрів з ударами «молотом» з двух рук. щоб «прибитись» і розуміти що на рингу очікувати…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712834 вiд 2025-01-23 14:09:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712828 Деякі німці мені жалітися, кажуть саме через це не можу читати ці російські книги, там героїні Ольга, потім через пару глав зявилась якась Олечка, потім Оленька. Каже я заплутався, що за нові персонажі, хто всі ці жінки і де поділась Ольга.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712833 вiд 2025-01-23 13:56:27ого, теніс Іга виграла перший сет 7:5, а потім Кіз винесла Ігу 6:1. Весело буде у 3-му.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712832 вiд 2025-01-23 13:19:37olma № 1712829 ну ті всі підписи трампа на рівні «заяв». потрібно подивитись як воно «на практиці» буде… десь через рік… але вже офіс простих рішень з двух-голового залишається тільки під маском. пишуть що рамасварі був незадоволений тим що у нього з маском статус не рівний… публічний посил нах між маском та альтманом… теж «цікаво» у світлі того що 500 ярдів освоювати будуть… нам би, звичайно, щоб трамп ефективно придумав як хуйла йобнуть… а то у нього вже було 1500 заяв, які мало корелюють одна з одною, і жодної дії поки що…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712831 вiд 2025-01-23 13:15:42Президент Трамп подписал указ о повторном включении группировки «Ансар Аллах» (также известной как «Хути») в список Иностранных террористических организаций Деятельность «Хути» угрожает безопасности американских гражданских лиц и военнослужащих на Ближнем Востоке, безопасности наших ближайших региональных партнеров и стабильности мировой морской торговли. После того, как «Хути» будут переведены в категорию Иностранных террористических организаций, указ также предписывает Администратору Агентства США по международному развитию (USAID) и Госсекретарю совместно провести проверку партнеров ООН, неправительственных организаций и подрядчиков, работающих в Йемене. По итогам этой проверки президент поручит USAID прекратить отношения с организациями, которые осуществляли платежи хуситам или противодействовали международным усилиям по борьбе с хуситами, закрывая глаза на терроризм и злоупотребления «Хути». -------- посольство сша трохи розтолкувало. дійно дивно чому байден не міг їх включити в список терористичних організацій… хз звідки воно у мене в голові, але якщо організація включена у список терористичних, то «котіки» можуть прилетіти на «галубих вєртальотах» і тихенько йобнуть лідерів… як було з усамою й багатьма іншими…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712830 вiд 2025-01-23 13:13:53Бюжет Курской области в 2024 году: 151 млрд рублей Ущерб Курской области от войны: 750 млрд рублей ------ «двіжуха» (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712829 вiд 2025-01-23 13:04:14sk (здалеку…) № 1712827 ---- Варто вивчити це питання. Там я так зрозумів, Трамп створив консорціум, джйонтвентуре розбудова АІ інфраструктури, де частка належатиме державі уряду США, а частка тим компаніям. І з 500 млрд общака половину мають принести ті приватні фірми, недарма ж там Японський Софтбанк, а половина з бюджету США. Треба буде почитати. Маск хотів роботаксі запустить, а там без доступу до натренованого алгоритму АІ і тої інфраструктури він по суті буде змушений платити Сему Альтману за користування його роботаксі цією АІ інфраструктурою. Нехай бігає і зігує. А до речі, про «зігу» цікава стаття тут в одному журналі написали специ. Пізніше запощу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712828 вiд 2025-01-23 12:43:55PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1712825 вiд 2025-01-23 12:25:59Це близнюки, здається. Але не здивуюся, якщо у Фьодарміхалича у ході сюжету Лідочка перетворилася на Льоню - у його менш відомому творі «Подросток» один другорядний персонаж спочатку називається «Настасья Єгоровна», а потім перетворюється на «Дарʼю Онісімовну» - хз чому. Думаєцца, це повʼязано з тим, що афтар писав дуже швидко (бо мав гостру потребу у баблі), і потім не вичитував свої твори.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712827 вiд 2025-01-23 12:43:10olma № 1712824 трамп відміняє закони на 300 ярдів від байдена на «зелену енергетику». і тут же підписує інвестиції в 500 ярдів на ШІ… ну можна в х-уїтері подивитись «спілкування» альтмана з маском… тобто обкладання хуями… видно «не просто» ті 500 ярдів ділити будуть…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712826 вiд 2025-01-23 12:30:42olma [Останнi 20 месаг]№ 1712824 вiд 2025-01-23 12:19:20Маскові треба шукати гроші на ТікТок. А він ще за твіттер не розрахувавсяЧомусь нагадало:«Жора, а вы куда лезете? Вы же ещё не отсидели за то дело» (с)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712825 вiд 2025-01-23 12:25:59Лидочка-Лёня, це що за транс?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712824 вiд 2025-01-23 12:19:20Трамп підписав розпорядження про створення АІ консорциума Старгейт, де буде Самійло Альтман з Оупен ЕйАй, і Оракал, і японець з Софтбанку, і начебто збирають на це діло 500 хуліардів, а Ілона бортанули, він фактично судиться з Cемом Альтманом за ЧатЖПТі. Маскові треба шукати гроші на ТікТок. А він ще за твіттер не розрахувався з інвесторами, кажуть. Ілон - злий як собака за високим парканом.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712823 вiд 2025-01-23 11:58:16Не встиг Ілоша стати президентом, тільки зиганув на трибуні, як внєзапно FDA зареєструвала ескетамін для лікування депресії)) https://www.jnj.com/media-center/press-releases/spravato-esketamine-approved-in-the-u-s-as-the-first-and-only-monotherapy-for-adults-with-treatment-resistant-depression?fbclid=IwY2xjawH-8CxleHRuA2FlbQIxMAABHa83wEiivrdgjUc5N0VX6oA2bgMZ31afpkQJqJ6MzHT-xguRRrPtGneeVw_aem_kGQE8GmC92VgbPzT8OO-Cg
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712822 вiд 2025-01-23 11:52:09З школи не можу чути достоєвських—чернишевських…) селекційне лайно як на мене. Пекло.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712821 вiд 2025-01-23 11:46:05Якщо він так любить Росію с Достоєвським та іншою хуйнею, то має знати що «Катєнька» це купюра. Може він це і мав на увазі?)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712820 вiд 2025-01-23 11:45:32Хведір Михайлович такий, У нього геть усі персонажі тільки в двух категоріях: сластолюбцы і страстотерпцы. Tertium non datur.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712819 вiд 2025-01-23 11:42:39PEPSI (Merkury) № 1712818 -------- Так воно і буває часто. Називання дітей в сучасних суспільствах - це справа настрою, культури, попкультури, маркетингу і т. п. Ілон Маск своїх дітей оцих останніх як називає? останній це X (екс), а передостанній так взагалі був схожий на пароль до банківського акаунту чи домашнього вай-фая Пепсі, а ти скажи їй: А чо ж тебе папа не назвав подвійним ім`ям: Сонєчка Мармєладова? ----- Со́фья (Со́ня) Семёновна Мармела́дова — персонаж романа Фёдора Достоевского «Преступление и наказание». На страницах романа она появляется впервые в рассказе при знакомстве с Родионом Раскольниковым в распивочной. Жизнь Сони Дочь Семёна Захаровича Мармеладова, титулярного советника, спившегося бывшего чиновника, падчерица Катерины Ивановны Мармеладовой, сводная сестра Полины, Коли и Лидочки-Лёни. Соню и Раскольникова объединяет то, что оба они, руководствуясь разными мотивами, преступили евангельские заповеди. Она вынуждена заняться проституцией, поскольку иных способов добыть средства к существованию её семья не находит. Встретив Родиона Раскольникова, находит в нём родственную душу и, когда его приговорили к каторге, добровольно едет, подобно жёнам декабристов, в Сибирь вслед за ним. Верующая.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712818 вiд 2025-01-23 11:27:07Мимо. Я особисто запитав чому у вас таке ім'я. Не катаріна, не Катя. Відповідь - папа любить Росію, достоєвського і інших толстих. Тому Катенька.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712817 вiд 2025-01-23 10:53:47Якщо ти маєш на увазі ім'я Katinka, то воно не має ніц спільного з кацапами. Це - німецьке, а також угорське ім'я грецького походження. Була така плавчиня Катінка Гошсу - олімпійська чемпіонка. The name Katinka, originating from the German language, holds the meaning of Pure. Its origins can be traced back to the Old High German name Katharina, which comes from the Greek name Aikaterine. A popular name in German-speaking countries, Katinka carries a sense of purity and innocence.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712816 вiд 2025-01-23 10:38:23Кому що :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712815 вiд 2025-01-23 09:54:57PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1712813 вiд 2025-01-23 09:33:50Olinka Hardiman колись була старовинна порноактриса.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712814 вiд 2025-01-23 09:39:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712808 саудити ж довго «мочили» хуситів. їм навіть закидали що «не дуже акуратно» їх мочать. по аналогії як ізраїлю закидають що «зачистка» гази «не акуратна» … правда потім, як прилетіло декілька дроні у найбільший у світі нпз саудитський. ті одразу «домовились» з хуситами і їх не чіпали… можливо там ще якийсь контекст є… хусити наче сиділи тихо поки напад на ізраїль не стався… десь писали що єгипед 5 ярдів на рік почав втрачати від того що багато кораблів перестали йти через суецький канал через хуситів…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712813 вiд 2025-01-23 09:33:50Вже втретє зустрів на теренах Європи людину з ім'ям Katjenka. На честь персонажів Достоєвського і інших толстих. Блю вота. Хорошого ранку :-)