Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712812 вiд 2025-01-23 09:21:37+№ 1712811Та ще й керував мережею дешевих кафе (які чомусь називають ресторанами).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712811 вiд 2025-01-23 09:08:37«@TrumpDailyPosts: I am pleased to announce that Andrew F. Puzder will serve as the next United States Ambassador to the European Union»-----------------------Ти ба яке неблагозвучне прізвище.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712810 вiд 2025-01-23 09:02:24Batyj № 1712806 вiд 2025-01-23 05:40:08 Сам проаналізував, допустив неточність в оцінці нічиєї для Штутгарта - там майже не буде шансів вилетіти, бо вони так опиняться точно вище МС чи Брюгге, а Загреб стільки не заб'є, щоб їх наздогнати по різниці. Так що Штутгарт і ПСЖ можуть проходити далі разом. Якби я зараз мав дати однозначний прогноз хто вилетить, я б сказав, що найбільші шанси на те, що МС витіснить з топ-24 Бенфіку (у якої непростий останній матч), майже такі ж шанси вилетіти у Брюгге з його поганою різницею (їх врятує, якщо хтось з 10 очками програє), далі є шанси у самого МС не виграти і вилетіти, потім, вже по кілька відсотків, що ПСЖ або Штутгарт програють і все складеться так, що вони вилетять, у Спортинга все в його руках (але шанси провалити останню гру теж є). Є також малоймовірний варіант, що в топ-24 увірветься Загреб, але їм для виходу треба дві поразки (або невиграш МС) від тих, у кого 10 очок. Шанси Шахтаря пройти чи ПСВ вилетіти математично існують, але дуже близькі до нуля.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712809 вiд 2025-01-23 09:01:34№ 1712808наверно, патаму шта козлоебы.. в сфере инклюзивности..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712808 вiд 2025-01-23 07:45:58Пишуть, що Трамп визнав угруповання хуситів терористичною організацією. Цікаво, якого фуя цього не зробив Байден.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712807 вiд 2025-01-23 06:00:11Чудова стаття про зміну епох в американський політиці. Звісно, Трамп діяч своєрідний, але може все не так і погано. Особливо якщо порівнювати його світогляд зі своєрідним світоглядом прогресивних лівих, який, власне, і призвів до хаосу в світі і війни в Україні. Американська верхівка радикально відірвалася від реальності і почала вірити, що якщо вона щось інакше називатиме, то це змінить сутність того, що вона називає. Навіть стать людини. Це якесь первісне мислення. Крайній ступінь деградації. Ну а Трамп всіх радикально попустить і поверне до реальності, принаймні є на це надія. А ось сама стаття: https://unherd.com/2025/01/donald-trump-is-the-end-of-hilarity/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712806 вiд 2025-01-23 05:40:08№ 1712803сам придумал?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712805 вiд 2025-01-23 01:20:19До речі реальні шанси потрапити у першу вісімку мають 13 команд, а теоретичні шанси є ще у 7 команд. ПСВ та Брюгге - дві команди, які при зовсім фантастичних розкладах можуть як потрапити у 8 кращих, так і вилетіти нижче 24-го.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712804 вiд 2025-01-23 00:56:18Боротьба за перші 8 місць швидше за все вже буде без великих змін в останньому турі. Аталанта якщо програє Барсі, то вилетить з 8 кращих, і швидше за все її замінить там Астон Вілла. Можливі звичайно якісь сенсації, але в жеребкуванні плей-офф буде кілька «підводних мін» (Реал, Баварія та ПСЖ і швидше за все ще МС). Боротьба за 8-ку має сенс, щоб перепочити, поки інші гратимуть, але шанс при цьому потрапити на дуже сильного суперника вже в 1/8 близько 50%.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712803 вiд 2025-01-23 00:40:03Сьогоднішні результати втягнули в боротьбу за місця вище 24-го кілька команд, які вже здавалось мали гарантувати собі прохід вже після 7 туру. Теоретично може бути ситуація, коли 24 і 25 місце (може навіть і 26) наберуть 11 очок - виграш МС, нічия ПСЖ та Штутгарта, нічия (виграш) Бенфіки та Спортинга, ще й Загреб може виграти (в цьому сценарії може вилетіти Брюгге з 11 очками і поганою різницею, Загреб теж з його різницею вилетить, якщо всі у кого зараз 10 не програють). Більш реалістичним є сценарій, що хтось з 10 очками програє свій матч, і саме ця команда стоятиме першим претендентом на виліт, якщо МС та/або Загреб виграють свої матчі. Шанси Шахтаря чисто теоретичні - перемога в 4-5 м'ячів, програш когось з 10 очками (теж бажано розгромний), ще й МС та Загреб не повинні виграти. Теоретично в боротьбі всі команди з 19 по 27, в реальності ПСВ на 19-ому навряд чи буде розгромлений з різницею в 7 м'ячів, ще й усі хто знизу наберуть очки. Про шанси Шахтаря можна сказати те ж саме, тільки зі знаком мінус. Тобто маємо 7 команд на 5 місць, (1) МС потрібна тільки перемога, а (2) Брюгге якщо програє, може вилетіти (якщо всі набиратимуть очки), бо різниця у них погана. (3) Загреб навіть перемогою собі не гарантує прохід (але матиме хороші шанси), в матчі Штутгарт-ПСЖ (4) парижан влаштує нічия, а от (5) Штутгарт з нічиєю може вилетіти з найгіршою різницею серед тих у кого 11 очок. У (6) Бенфіки та (7) Спортинга завдання не програти, бо програш це приблизно на 50% шанс на виліт. В цілому картина вийшла веселіша, ніж могла би бути, якби в цьому турі не програли Бенфіка, Спортинг та МС (все могло звестись до боротьби ПСЖ, Штутгарта і Загреба за 24 місце).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712802 вiд 2025-01-23 00:23:45m1919(Київ - чемпіон!) № 1712782 вiд 2025-01-22 22:38:16 То шо ти фанат підара щербицького, я і так в курсі.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712801 вiд 2025-01-23 00:02:49вар - це «харашо». але бля… пас від захисника. в таких випадках офф-сайду немає… ні. вар-исти три хвилини щось там роздивлялись в телевізорі… псж молодці. виграючи 3-2, атакували, і ще могли 3 забити… шахта всього-лише на 1 очко нижче за сіті… ще трохи піднажати і обійдуть :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712800 вiд 2025-01-22 23:54:332 olma№ 1712776Orion - теж непогано, але так, складно це перекласти на 50-ті. А все інше - ДУЖЕ зайшло. Sanitarium - ледь не луснув.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712799 вiд 2025-01-22 23:52:29SK, але цікаво, що за кар'єри Ноле вже було дохуя багатообіцяльних. А він їх їбав, а тоді казав: певен, що і твій час надійде, і виграєш Ґранд Слам. Але х, я. Я дуже радий, що вдалося і Ноле, і Рафу, і Роджера, і Сампраса живцем побачити на корті, а також інтерв'ю мати наодинці із Ґреґом Руседським, тоді 4 ракеткою світу. А Сампрас у Віммблдоні мене із кимось переплутав мабуть, бо привітався перший, коли проходив повз мене із супроводом.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712798 вiд 2025-01-22 23:44:16МС вже так грав в цій Лізі, вигравав +3 і пропустив
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712797 вiд 2025-01-22 23:36:26yagshamash № 1712795 травми ноле - то окреме питання всі лікарі кажуть що травми, про які казав ноле після вім-ну - лікуються три місяці мінімум… а він через 1.5 міс вже виграє олімпіаду… ну ок. можливо минулий сезон він пробував в «лайт» режимі грати. тільки слеми але вже на початку цього сезону сказав що буде більше турнірів грати. потрібен «ритм», та місце в рейтингу. не хочеться алькарасів зустрічати рано по сітці… подивимось… я топлю за ноле, як за «дідуся» … у молодих ще років 15 є щоб слеми вигравати…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712796 вiд 2025-01-22 23:31:05SK, вибач: я прочитав, що ти думаєш, що Кіз знову пройде далі. У 2 сетах :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712795 вiд 2025-01-22 23:28:01SK tennis, Окей, це - спорт. Може виграти будь-хто. Але на твою заввагу, що Ноле не виграв торік жодного Сламу завважу, що він у Парижі дістав травми й мав операцію меніску. Всі писали, що він точно пропустить Вімблдон й Олімпіяду. А він дійшов по травмі до фіналу в Лондоні і виграв Олімпіяду.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712794 вiд 2025-01-22 23:24:22псж і сіті вирішили в 2му таймі включити режим «хакєй» (чи теніс) …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712793 вiд 2025-01-22 23:23:40yagshamash № 1712792 іга виносить всіх в 2х сетах 6-0 6-1 6-2…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712792 вiд 2025-01-22 23:20:56SK, знову у 2 сетах? А з ким вона перед тим у 2 сетах? Еліна, здається, у 3 сетах їй програла?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712791 вiд 2025-01-22 23:18:29SK, це називалося День Злуки. Нині не видно цього терміну щось. А, може, десь і є.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712790 вiд 2025-01-22 23:14:26теніс (поки перерви) у жінок бадоса-сабалєнка є шанси у бадоси пройти придурковату біларуску при чому непогані… все від іспанки залежить… іга - кіз… полька з новим тренером виносить всіх на своєму шляху. поки що не попадались їй сильно бьючі тенісистки. тому гарний спаринг вийде перед фіналом. думаю що кіз пройде. і знову в 2х сетах. хоча й не так легко як це було до цього… і там вже у фіналі пох хто. іга - наша людина. повинна стати першою у рейтингу… у чоловіків звєрєв, якщо видасть матч без нервів, може пройти джоковича. сінер йде як паровоз, не помічаючи суперників. не помітить суперника і у фіналі. пох хто то буде. для джоковича ао - це дуже психологічно серйозна тема. якщо він виграє, це «знак» молодим суперникам, що «нєхуйшастать», тобто вкалувати на тренуваннях. джокович ходить в туалет за розкладом, жре всіляку хелсіфуд з 20ти років, спить в барокамерах… ну тобто людина-робот… якщо його суперники в свої 20+ готові жити в такому режимі, коли «грають гормони» - ну ок. але поки що у них не виходить… тому… нехай в «ізі» режимі почекають пару років, поки джокович вирішить завершити кар'єру… і тоді «включатись» … минулий рік джокович не виграв жодного турніру за виключенням олімпіади. чим підкинув надію конкурентам, що, мовляв, «дєдушка» вже не той… хз що зараз сниться алькаразу… скоріш за все баби і море. а не корт і спорт-зал…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712789 вiд 2025-01-22 23:12:47M1919, щербицький був рідкісний довбойоб. Він якимось чином залишився при владі за ґорбі, але здебільшого тому, що горбатий знав, що Уа чіпати не можна. Тому і аганьку коротича не було дозволено торкатися українських тем. У коротича корупція, викриття були скрізь, але не в Уа. Я тоді читав цю хуйню. Відповідаю: в аганьку хахла коротича не було жодного матеріялу про Вкраїну.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712788 вiд 2025-01-22 23:11:06Геть № 1712771 я питав про прізвище її чоловіка, а не про Еліз Стефаник
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712787 вiд 2025-01-22 23:08:33? si=ZAWCUseQ_CAlvxrH
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712786 вiд 2025-01-22 23:03:46yagshamash № 1712780 вiд 2025-01-22 22:17:59 Sauron, Тебе вітаю теж! Я стояв у ланцюгу єдности на Житомирській трасі 35 років тому досить далеко від Києва. ------ ох часи були! у нас місцева рада виділила, по-моєму три автобуси, щоб бажаючих відвезти на житомирську трасу то було стільки бажаючих, що людей «фільтрували» (старих просили не лізти, бо хз як надовго, і хз чи буде безпроблемно) …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712785 вiд 2025-01-22 22:59:31Побачив, що Аліканте-Ельче летовище - це майже Мурсія. Із летовища бус майже щогодини йде на Мурсію 55 хвилин. Уже взяв. Лише 15 євро туди-назад бус.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712784 вiд 2025-01-22 22:59:18m1919(Київ - чемпіон!) № 1712782 портніков колись цікаву думку підкинув казав що у совку вже дійшло до того, що голов-коммі на місцях були з місцевих. але були виключення… країни балтики, львів (можливо взагалі кожна західна область) … там призначали «чистокровних» своїх, бо не довіряли…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712783 вiд 2025-01-22 22:48:532 LAZY№ 1712713За твоїм посиланням круто написано:скарга селянина В. Сурина… пограбували його й угнали 24 родини селянУ селянина :)Сурини - давній шляхетський, перед тим земʼянський рід. Того хто у часи скарги назвав би їх селянами убили б, чи принаймні до суду потягнули б.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712782 вiд 2025-01-22 22:38:162 Vichny№ 1712710…хоча міг бути як Шелест хоча б, а не бути кацапом більше ніж кацапи…Ти буває таким дурником виступаєш.Не міг він бути, як Шелест. Шелеста тому й зняли, що потрібен був інший і такого самого б не призначили.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712781 вiд 2025-01-22 22:38:11у тенісі залишається вболівати проти кацапок і вусатих білорусок
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712780 вiд 2025-01-22 22:17:59Sauron, Тебе вітаю теж! Я стояв у ланцюгу єдности на Житомирській трасі 35 років тому досить далеко від Києва. Виїздили автобусом. Мама виходила на Брест-Литовський проспект у той день. То був історичний день. Удачі тобі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712779 вiд 2025-01-22 22:02:402 Vichny№ 1712700А вибору тоді не було.Або зі Щербицьким у дупі, або зі Щербицьким з Єврокубками.Нам ще не найгірший варіант дістався.Уяви, що він не спорт, а театр любив би.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712778 вiд 2025-01-22 21:56:10Єдине що можна сказати, це що Шахтар ще остаточно не вилетів, і сьогодні не вилетить, незалежно від інших. Але здається, що тільки виграш у 4 м'ячі у Дортмунді дасть шанс на 24 місце, точніше оцінити можна буде через пару годин, коли всі зіграють
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712777 вiд 2025-01-22 21:50:18Sauron № 1712775 ---- Дякую! Тобі удачі і натхнення!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712776 вiд 2025-01-22 21:49:16Philus № 1712768 --- Цікавий проєкт, мабуть за допомогою ШІ сервісу робили. Але в сумі - мені не зайшло. Ще коли жваві пісні в швидкому ритмі, там де спів і текст ще можна слухати, натомість коли чиста інструменталка, наприклад маєстатичний Оріон, то кепсько вийшло. стиль 1950-х не зміг розкрити естетику 1980-х.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712775 вiд 2025-01-22 21:47:58З Днем Соборності, друзі!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712774 вiд 2025-01-22 21:45:29Неслабо. Мабуть українським грандам набридло програвати і зливатися. Вчора Динамо показало характер, сьогодні Шахта порвала дєрзкого Бреста. чудасія.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712773 вiд 2025-01-22 21:42:17sk (Samsung galaxy) № 1712767 як вони опинились вище МС чи Реала - хз, але в чемпіонаті Франції вони 9. І з огляду на рівень їх гри, це ше і високо