🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 959.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712692 вiд 2025-01-21 23:58:58

PEPSI
Їбать ти експерт.
Вони вже, мінімум другий сезон там грають, але може бути що останній, бо поляцони хочуть скоротити лігу :(

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712691 вiд 2025-01-21 23:57:57

ProstoVlizPobalakaty
№ 1712674
ну так. не важко.)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712690 вiд 2025-01-21 23:57:06

VVV
№ 1712689 вiд 2025-01-21 23:54:09

у Атлетико таки здоровезні яйця.
---------------------------------
Невже страусячі?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712689 вiд 2025-01-21 23:54:09

у Атлетико таки здоровезні яйця.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712688 вiд 2025-01-21 23:53:49

LAZY
№ 1712685 вiд 2025-01-21 23:40:44

Valeriy
№ 1712683

Ніт!
--------------------------
Для тебе це нормально …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712687 вiд 2025-01-21 23:51:59

Ерік Гарсія не найвищий захисник, але забив кучу голів головою за Жирону …бо вміє
грати головою в атаці, а це вибір позиції (вільні зони) та вчасний стрибок, щоб зустрітися з м "ячем в вищий точці його польоту …Майже Ребров.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712686 вiд 2025-01-21 23:49:39

прям якийсь какей

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712685 вiд 2025-01-21 23:40:44

Valeriy
№ 1712683

Ніт!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712684 вiд 2025-01-21 23:38:02

Ямал симулянт.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712683 вiд 2025-01-21 23:35:39

LAZY
№ 1712678 вiд 2025-01-21 23:21:54

Valeriy
є 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15
а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб "язків не буває.

Хто цей дописувач? Що за глиба? Розкрийте таємницю. Я не в курсі.
---------------------------------------------
Тобі хоч на секунду від цього соромно стало чи ні за свою необізнанність в цьому питанні?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712682 вiд 2025-01-21 23:29:49

И тут же Бенфика делает четвертый..
араухо, автогол..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712681 вiд 2025-01-21 23:27:57

а от Трубін відзначився в іншу сторону

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712680 вiд 2025-01-21 23:27:19

Ахуеть, как Трубин себе свояка зафигачил..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712679 вiд 2025-01-21 23:26:52

Шкода Трубіна.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712678 вiд 2025-01-21 23:21:54

Valeriy
є 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15
а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб "язків не буває.

Хто цей дописувач? Що за глиба? Розкрийте таємницю. Я не в курсі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712677 вiд 2025-01-21 23:06:29

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712675 вiд 2025-01-21 23:00:41

olma
№ 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52

Причому зауважимо, що афіша українською мовою. Чомусь пригадується, що у 1980-ті такого вже не було, і програмки також були російською. Щоправда був україномовний коментаж щербачових і дереп.
-------------------------------------------
Це політика Шелєста та Хрущова (можливо). Тоді казали, що коли Хрущов пішов по кукурудзі, то всі почули шелєст.
Щербицький все це перевернув.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712676 вiд 2025-01-21 23:05:06

І Україні в 1972 році українізацію часів Відлиги почали згортати

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712675 вiд 2025-01-21 23:00:41

olma
№ 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52

Причому зауважимо, що афіша українською мовою. Чомусь пригадується, що у 1980-ті такого вже не було, і програмки також були російською. Щоправда був україномовний коментаж щербачових і дереп.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712674 вiд 2025-01-21 22:59:09

VVV
№ 1712669 вiд 2025-01-21 22:39:28

Бенфіка дуже добре підготувалась до високої лінії захисту, яку грає Барса в цій ЛЧ. За перші 5 хвилин гол і удар повз ворота з позиції, де легше було забити, ніж так промазати. І далі весь тайм спроби так само перегравати цю офсайдну пастку, другий і третій голи теж так виникли. Барса грає у свій футбол, але ще Лобановський показував, що їх не так вже й важко перегравати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712673 вiд 2025-01-21 22:51:52

Мєлочь, а пріятно!
--------------------------
В футболі «мєлочей нє биваєт» , але все одно «пріятно».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712672 вiд 2025-01-21 22:49:24

Балканських кацапів їбуть в бєлграді 0-3 в першому таймі бгг. Хуєсоси з трибун жбурляють сніжки в гравців ПСВ під час кутових, але ті вже три поклали саме після стандартів.

Мєлочь, а пріятно!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712671 вiд 2025-01-21 22:47:02

ProstoVlizPobalakaty
№ 1712662 вiд 2025-01-21 22:02:34

Valeriy
№ 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15

Якщо не вигравати у латвійської команди при будь-яких погодних умовах, то я вже не знаю, куди далі опускатися по рівню гри. Але турнірного значення, крім як вилізти з останнього місця у цієї гри немає.
---------------------------------------------
Я не кажу про «виграти-не виграти». Я кажу про чинники які є до початку гри, а це може бути своє поле (тиск на арбітра), суддівська бригада (упередженність), кількість матчів (тонус), час від останньої гри (втома) , дорога на матч (знов втома), стан газону (команда «легка» або «важка»), травми основних гравців, беребор карток і таке інше.
Команда ДК «легка» і в атаці доволі футзальна, якій якраз і треба хороший газонз низькостриженою травою.
Латиші мають вже два очки і два матчі в запасі, то ж результати в них на данний момент кращі, тому я б закидував їх шапками.
Якщо ж їх команда «важка» (не бачив їх зовсім, але в четвер гляну), то на мокрому важкому полі це дасть їм перевагу в цьому компоненті.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712670 вiд 2025-01-21 22:40:56

і Трубін сейв зробив

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712669 вiд 2025-01-21 22:39:28

Барса вийшла потренуватись. Бенфіка битись. Цікаво чи Флік зможе налаштувати команду у перерві.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712668 вiд 2025-01-21 22:33:14

А тепер Щенсни ще й в штрафному зніс нападника. 3:1 з хет-триком від Павлідіса.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712667 вiд 2025-01-21 22:28:39

Щенсни вискочив на перехоплення, зніс Бальде, сам травмувався, а Бенфіка тим часом спокійно забила гол, поки що 2:1.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712666 вiд 2025-01-21 22:13:08

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712663 вiд 2025-01-21 22:05:54
---------------------------------------
Згідно з твоїм ніком, на цьому твоєму фото тобі тоді було вже 38 або 39 років.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712663
----
це вже так звана Хрущовська відлига пішла, і почалися контакти з буржуазними країнами.
Мабуть після 1956 -фестивалю молодьожі і студентів у Москві, вирішили що капіталісти не такі вже і страшні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712664 вiд 2025-01-21 22:08:40

Хочу подякувати Шовковському, що він не випустив Брагару
з Рубчинським, але посварити за віхід на поле Герреро.
треба останнього відправити назад в Панаму …захищати
найбільшу цінність цієї країни, канал.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712663 вiд 2025-01-21 22:05:54

 

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712662 вiд 2025-01-21 22:02:34

Valeriy
№ 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15

Якщо не вигравати у латвійської команди при будь-яких погодних умовах, то я вже не знаю, куди далі опускатися по рівню гри. Але турнірного значення, крім як вилізти з останнього місця у цієї гри немає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712661 вiд 2025-01-21 22:00:01

да, і СаШо не прямо, але казав шо с Гамбургом ідея невдала. Але шо вже тепер поробиш. Хтось з цигаників казав шо економічно цікавіше виходе аренда, ніж у поляів бо там весь час грають і стадіон готовий, а в Польші спеціально під Динамо шось робили.
Ну і в тому році кроти там нормально вболівальників мали, я думаю квитки теж хотіли продать.
В нинішні складні часи важко в меркантильності звинувачувать.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712660 вiд 2025-01-21 21:58:40

Хмм, у чемпіонаті Польші з волейболу у вишці зявилась така собі команда БАРКОМ Львів.
Здається я знаю хто це - БАРКОМ Львів це свинарський агрохолдинг зі Львова.
Цікаво, цікаво, невже в Україні немає кого з команд підтримати спонсорством і баблом?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15

В Гамбурзі граємо 30-го, так ось з дев «яти наступних днів в восьми з них буде дощ (прогноз) … а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб» язків не буває.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712658 вiд 2025-01-21 21:49:36

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712657
да ну нафік.
це таке сумнівне досягненя

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712657 вiд 2025-01-21 21:40:59

2 Voxa
№ 1712634
з першим очком :)
Зіпсували собі такого рекорда!
За 8 матчів жодного очка, таке ще довго жодна команда повторити б не змогла. Увійшли б в історію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712656 вiд 2025-01-21 21:37:56

Samsung
№ 1712652
---
Дякую, але є ще один спосіб. Був в Приваті, сказали, що начебто дозволять подавати заявку на тисячу через Приват, минуючи ДІЮ.

Подивимося, шо і як.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712655 вiд 2025-01-21 21:11:43

Valeriy
№ 1712647

:)) Саме так.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712654 вiд 2025-01-21 20:52:09

Треба подякувати ДК, що слухали нашу критику і молитви, і таки зробили сенсацію.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712653 вiд 2025-01-21 20:45:24

Ну типу молодці, що не поплили. Ярмола є Ярмола. Останній топ в Динамо, хоча і віковий.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.