inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712692 вiд 2025-01-21 23:58:58PEPSI Їбать ти експерт. Вони вже, мінімум другий сезон там грають, але може бути що останній, бо поляцони хочуть скоротити лігу :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712691 вiд 2025-01-21 23:57:57ProstoVlizPobalakaty № 1712674 ну так. не важко.)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712690 вiд 2025-01-21 23:57:06 VVV № 1712689 вiд 2025-01-21 23:54:09 у Атлетико таки здоровезні яйця. --------------------------------- Невже страусячі?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712689 вiд 2025-01-21 23:54:09у Атлетико таки здоровезні яйця.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712688 вiд 2025-01-21 23:53:49LAZY № 1712685 вiд 2025-01-21 23:40:44 Valeriy № 1712683 Ніт! -------------------------- Для тебе це нормально …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712687 вiд 2025-01-21 23:51:59Ерік Гарсія не найвищий захисник, але забив кучу голів головою за Жирону …бо вміє грати головою в атаці, а це вибір позиції (вільні зони) та вчасний стрибок, щоб зустрітися з м "ячем в вищий точці його польоту …Майже Ребров.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712686 вiд 2025-01-21 23:49:39прям якийсь какей
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712685 вiд 2025-01-21 23:40:44Valeriy № 1712683 Ніт!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712684 вiд 2025-01-21 23:38:02Ямал симулянт.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712683 вiд 2025-01-21 23:35:39LAZY № 1712678 вiд 2025-01-21 23:21:54 Valeriy є 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15 а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб "язків не буває. … Хто цей дописувач? Що за глиба? Розкрийте таємницю. Я не в курсі. --------------------------------------------- Тобі хоч на секунду від цього соромно стало чи ні за свою необізнанність в цьому питанні?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712682 вiд 2025-01-21 23:29:49И тут же Бенфика делает четвертый.. араухо, автогол..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712681 вiд 2025-01-21 23:27:57а от Трубін відзначився в іншу сторону
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712680 вiд 2025-01-21 23:27:19Ахуеть, как Трубин себе свояка зафигачил..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712679 вiд 2025-01-21 23:26:52Шкода Трубіна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712678 вiд 2025-01-21 23:21:54Valeriy є 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15 а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб "язків не буває. … Хто цей дописувач? Що за глиба? Розкрийте таємницю. Я не в курсі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712677 вiд 2025-01-21 23:06:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712675 вiд 2025-01-21 23:00:41 olma № 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52 Причому зауважимо, що афіша українською мовою. Чомусь пригадується, що у 1980-ті такого вже не було, і програмки також були російською. Щоправда був україномовний коментаж щербачових і дереп. ------------------------------------------- Це політика Шелєста та Хрущова (можливо). Тоді казали, що коли Хрущов пішов по кукурудзі, то всі почули шелєст. Щербицький все це перевернув.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712676 вiд 2025-01-21 23:05:06І Україні в 1972 році українізацію часів Відлиги почали згортати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712675 вiд 2025-01-21 23:00:41olma № 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52 Причому зауважимо, що афіша українською мовою. Чомусь пригадується, що у 1980-ті такого вже не було, і програмки також були російською. Щоправда був україномовний коментаж щербачових і дереп.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712674 вiд 2025-01-21 22:59:09VVV № 1712669 вiд 2025-01-21 22:39:28 Бенфіка дуже добре підготувалась до високої лінії захисту, яку грає Барса в цій ЛЧ. За перші 5 хвилин гол і удар повз ворота з позиції, де легше було забити, ніж так промазати. І далі весь тайм спроби так само перегравати цю офсайдну пастку, другий і третій голи теж так виникли. Барса грає у свій футбол, але ще Лобановський показував, що їх не так вже й важко перегравати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712673 вiд 2025-01-21 22:51:52 Мєлочь, а пріятно! -------------------------- В футболі «мєлочей нє биваєт» , але все одно «пріятно».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712672 вiд 2025-01-21 22:49:24Балканських кацапів їбуть в бєлграді 0-3 в першому таймі бгг. Хуєсоси з трибун жбурляють сніжки в гравців ПСВ під час кутових, але ті вже три поклали саме після стандартів. Мєлочь, а пріятно!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712671 вiд 2025-01-21 22:47:02ProstoVlizPobalakaty № 1712662 вiд 2025-01-21 22:02:34 Valeriy № 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15 Якщо не вигравати у латвійської команди при будь-яких погодних умовах, то я вже не знаю, куди далі опускатися по рівню гри. Але турнірного значення, крім як вилізти з останнього місця у цієї гри немає. --------------------------------------------- Я не кажу про «виграти-не виграти». Я кажу про чинники які є до початку гри, а це може бути своє поле (тиск на арбітра), суддівська бригада (упередженність), кількість матчів (тонус), час від останньої гри (втома) , дорога на матч (знов втома), стан газону (команда «легка» або «важка»), травми основних гравців, беребор карток і таке інше. Команда ДК «легка» і в атаці доволі футзальна, якій якраз і треба хороший газонз низькостриженою травою. Латиші мають вже два очки і два матчі в запасі, то ж результати в них на данний момент кращі, тому я б закидував їх шапками. Якщо ж їх команда «важка» (не бачив їх зовсім, але в четвер гляну), то на мокрому важкому полі це дасть їм перевагу в цьому компоненті.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712670 вiд 2025-01-21 22:40:56і Трубін сейв зробив
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712669 вiд 2025-01-21 22:39:28Барса вийшла потренуватись. Бенфіка битись. Цікаво чи Флік зможе налаштувати команду у перерві.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712668 вiд 2025-01-21 22:33:14А тепер Щенсни ще й в штрафному зніс нападника. 3:1 з хет-триком від Павлідіса.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712667 вiд 2025-01-21 22:28:39Щенсни вискочив на перехоплення, зніс Бальде, сам травмувався, а Бенфіка тим часом спокійно забила гол, поки що 2:1.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712666 вiд 2025-01-21 22:13:08m1919(Київ - чемпіон!) № 1712663 вiд 2025-01-21 22:05:54 --------------------------------------- Згідно з твоїм ніком, на цьому твоєму фото тобі тоді було вже 38 або 39 років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712665 вiд 2025-01-21 22:12:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1712663 ---- це вже так звана Хрущовська відлига пішла, і почалися контакти з буржуазними країнами. Мабуть після 1956 -фестивалю молодьожі і студентів у Москві, вирішили що капіталісти не такі вже і страшні.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712664 вiд 2025-01-21 22:08:40Хочу подякувати Шовковському, що він не випустив Брагару з Рубчинським, але посварити за віхід на поле Герреро. треба останнього відправити назад в Панаму …захищати найбільшу цінність цієї країни, канал.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712663 вiд 2025-01-21 22:05:54
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712662 вiд 2025-01-21 22:02:34Valeriy № 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15 Якщо не вигравати у латвійської команди при будь-яких погодних умовах, то я вже не знаю, куди далі опускатися по рівню гри. Але турнірного значення, крім як вилізти з останнього місця у цієї гри немає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712661 вiд 2025-01-21 22:00:01да, і СаШо не прямо, але казав шо с Гамбургом ідея невдала. Але шо вже тепер поробиш. Хтось з цигаників казав шо економічно цікавіше виходе аренда, ніж у поляів бо там весь час грають і стадіон готовий, а в Польші спеціально під Динамо шось робили. Ну і в тому році кроти там нормально вболівальників мали, я думаю квитки теж хотіли продать. В нинішні складні часи важко в меркантильності звинувачувать.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712660 вiд 2025-01-21 21:58:40Хмм, у чемпіонаті Польші з волейболу у вишці зявилась така собі команда БАРКОМ Львів. Здається я знаю хто це - БАРКОМ Львів це свинарський агрохолдинг зі Львова. Цікаво, цікаво, невже в Україні немає кого з команд підтримати спонсорством і баблом?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712659 вiд 2025-01-21 21:50:15В Гамбурзі граємо 30-го, так ось з дев «яти наступних днів в восьми з них буде дощ (прогноз) … а я ще Лобановському давно казав, що в футболі дріб» язків не буває.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712658 вiд 2025-01-21 21:49:36m1919(Київ - чемпіон!) № 1712657 да ну нафік. це таке сумнівне досягненя
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712657 вiд 2025-01-21 21:40:592 Voxa№ 1712634з першим очком :)Зіпсували собі такого рекорда!За 8 матчів жодного очка, таке ще довго жодна команда повторити б не змогла. Увійшли б в історію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712656 вiд 2025-01-21 21:37:56Samsung № 1712652 --- Дякую, але є ще один спосіб. Був в Приваті, сказали, що начебто дозволять подавати заявку на тисячу через Приват, минуючи ДІЮ. Подивимося, шо і як.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712655 вiд 2025-01-21 21:11:43Valeriy № 1712647 :)) Саме так.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712654 вiд 2025-01-21 20:52:09Треба подякувати ДК, що слухали нашу критику і молитви, і таки зробили сенсацію.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712653 вiд 2025-01-21 20:45:24Ну типу молодці, що не поплили. Ярмола є Ярмола. Останній топ в Динамо, хоча і віковий.