Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712652 вiд 2025-01-21 20:42:212 olma № 1712566Як варіант:1. На твоєму смартфоні виходиш з додатків «Дія» та «Приват24» (або просто очищаєш всі дані цих додатків)2. Входиш в ці додатки «від імені» мами2.1 Відкриваєш потрібну карту та замовляєш ту тисячу3. Знову «повертаєш» обидва додатки під свої лблікові записиПовторюєш за необхідності
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712651 вiд 2025-01-21 20:38:06Batyj № 1712650 вiд 2025-01-21 20:36:59 Balık - пишется через ı без точки сверху.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712650 вiд 2025-01-21 20:36:59я из турецкого знаю тока что balyk - это рыба..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712649 вiд 2025-01-21 20:31:54Valeriy № 1712646 вiд 2025-01-21 19:45:23 Що bardak це склянка, durak - зупинка, а kulak - вухо я знаю вже майже тридцять років, ще з першого курсу університету. А прізвище у гравця дійсно не по правилам утворене, Bardakcı, хоча має бути Bardakçı. Навіть перевірка граматики та орфографії його червоною хвилястою лінією підкреслює.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712648 вiд 2025-01-21 20:06:25я ж казав додавимо. Ну, майже :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712647 вiд 2025-01-21 19:52:04Ярмоленко забиває правою - ведмідь в лісі почув себе зле. Ярмоленко забиває головою - і ведмідь здох.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712646 вiд 2025-01-21 19:45:23yagshamash № 1712644 вiд 2025-01-21 19:40:57 ProstoVlizPobalakaty Бардакджі. Бардак турецькою склянка, а не те, що ти подумав :). Корисну лексику треба знати: Екі бардак беяз шарап - дві склянки білого вина - з пам'яті. ----------------------------------------------- А беш бармак? Це ж класика.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712645 вiд 2025-01-21 19:43:50LAZY № 1712642 вiд 2025-01-21 19:36:56 Valeriy № 1712639 Та то фактор турків, а не фактор поля. --------------------------------------- Ти все ДК дивишся? Я не пропускаю жодної гри ДК … і збірної. Турки входять в вісімку ЛЄ, а ДК на 32- останньому.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712644 вiд 2025-01-21 19:40:57ProstoVlizPobalakaty Бардакджі. Бардак турецькою склянка, а не те, що ти подумав :). Корисну лексику треба знати: Екі бардак беяз шарап - дві склянки білого вина - з пам'яті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712643 вiд 2025-01-21 19:37:42вышел мячь - хуячь
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712642 вiд 2025-01-21 19:36:56Valeriy № 1712639 Та то фактор турків, а не фактор поля.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712641 вiд 2025-01-21 19:35:23Анчелотті подивився на гру Ярмоленка і заявив, що він передумав і не йде з Реалу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712640 вiд 2025-01-21 19:32:26Євроочко пухне? З почином.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712639 вiд 2025-01-21 19:30:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1712627 вiд 2025-01-21 19:12:49 херассе! три голи забили. Прорвало нарешті ---------------------------------------- Япостійно пишу, що ДК цього покоління треба хороша якість поля. В Гамбурзі поле в поганому стані і це, як не видається дивним, на руку будь-якому супернику. Є в ДК якийсь аналітичний відділ, хто б не тільки дивився футбол, але щою його бачив?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712638 вiд 2025-01-21 19:30:17Ну хоч перше очко. Як на січень, без основних кіпера та центрбека може бути. СаШо респект - замість п'ятого захисника випускає наприкінці гри атакувальну молодь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712637 вiд 2025-01-21 19:28:52Ну хоч піднасрали пітомцам пердогана ;)За тур до завершення, можна привітати з ачьком.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712636 вiд 2025-01-21 19:28:42Ого, а цей Сарай у першій вісімці і йому очки якраз треба були
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712635 вiд 2025-01-21 19:27:57Класно, але якось сумно що окрім старого доброго лося майже ніхто забивати не може.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712634 вiд 2025-01-21 19:26:12з першим очком :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712633 вiд 2025-01-21 19:22:10зятек канешно :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712632 вiд 2025-01-21 19:20:54Соррі… кажуть коментатори.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712631 вiд 2025-01-21 19:19:35Герреро лінивий …не пресингує активно. Кажуть коментатору, що не увійшов в гру, а він коли-небудь в неї входив?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712630 вiд 2025-01-21 19:17:07Valeriy № 1712624 за начерталку, після двох занять, отримав відмінно екстерном, і сказали більше не приходить, шоб не робив завдання за дівчат :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712629 вiд 2025-01-21 19:13:23Batyj № 1712616 вiд 2025-01-21 18:45:07 Выключаю нахуй и больше не смотрю. Пока Сашо не пошлют нахуй из каманды.. … Дивитись треба до кінця!: -P
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712628 вiд 2025-01-21 19:13:12Граючий спортдиректор фуячить потужно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712627 вiд 2025-01-21 19:12:49херассе! три голи забили. Прорвало нарешті
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712626 вiд 2025-01-21 19:11:04ахуєть дайте два
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712625 вiд 2025-01-21 19:10:16Ярмоленко другий гол головою в карЇєрі? Чи третій?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712624 вiд 2025-01-21 19:07:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1712619 вiд 2025-01-21 18:54:20 Valeriy № 1712605 «очькі нннада?» :) -------------------------- Я не знаю, чи вони тобі потрібні чи ні, але начертательну геометрію ти не вчив. Треба дивитись зверху під прямим кутом, а цей стоп-кадр має інший кут і тому він нічого не доводить.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712623 вiд 2025-01-21 19:03:12Ярмоленко робить пару фінтів і на третьому втрачає сили і ноги його не слухаються.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712622 вiд 2025-01-21 18:58:01Ярмола!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712621 вiд 2025-01-21 18:57:16Ярмола, як не дивно, посилив ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712620 вiд 2025-01-21 18:56:11НУ так блядь мабуть самим самим «бочком» м'яч був над лінією, своєю проекцією, хулі не ясно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712619 вiд 2025-01-21 18:54:20Valeriy № 1712605 «очькі нннада?» :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712618 вiд 2025-01-21 18:53:52Не давайте Кабаєву в статиці, бо він ставить жопу, його легенько підштовхують і чергова втрата.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712617 вiд 2025-01-21 18:53:45а тим часом Ізраїль вирішив передати Україні російську зброю захоплену в терористів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712616 вiд 2025-01-21 18:45:07Выключаю нахуй и больше не смотрю. Пока Сашо не пошлют нахуй из каманды..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712615 вiд 2025-01-21 18:43:24Где тренер, который обьяснит долбоебам на поле, что нада делать, если оне сами не понимают?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712614 вiд 2025-01-21 18:42:23Вот какого хуя Тымчик занимался борьбой вместо того, чтобы выбить мячь?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712613 вiд 2025-01-21 18:41:47Нещерет - це найгірший воротар, якого я бачив в Динамо.