Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712572 вiд 2025-01-21 17:03:20Київське «Динамо» і бразильський «Корінтіанс» погодили трансфер 19-річного вінгера Лео Агостіньо. Найближчим часом футболіст прибуде в Україну. Після проходження медогляду, підпише з «біло-синіми» угоду терміном на 5 років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712571 вiд 2025-01-21 17:02:57sk (здалеку…) № 1712569 --- Я клонувати не хочу. Може якось на лептопі ДІЮ для мами зробить? Бо в мене є її ПБ 24 на лептопі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712570 вiд 2025-01-21 16:58:51цікаво шо Бущан на замене
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712569 вiд 2025-01-21 16:51:55olma № 1712567 так. якщо телефон підтримує клонування програм - то можна правда хз як банківські аплікухи (моно-приват) будуть працювати як клоновані. авторизація ж через них, і в клонованих аплікухах потрібно підв'язати карту мами… -----
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712568 вiд 2025-01-21 16:48:48olma № 1712567 Через Дію ти прив'язуєш картку для виплат кешбека. А відкриваєш через банкінг Додатки можна клонувати і користуватись різними акаунтами, але чи буде дія працювати невідомо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712567 вiд 2025-01-21 16:44:13Як відомо, щоб отримати вовину тисяча треба відкрити карту національний кешбек через ДІЮ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712566 вiд 2025-01-21 16:42:59Питання. Чи можна на одному смартфоні використовувати 2 акаунта державного сервісу ДІЯ. У мене все робе і все працює. Але у маман телехвон кнопочна Нокіа. І оце хочу податися на вовину тисячу для мами. Приват-24 мамин я ним користуюся в компьютері, є паролі і явки, навіть здається сертифікат підпису через Приват24 для мами робив. Якісь поради?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712565 вiд 2025-01-21 16:26:30"…метою атаки були Смоленський авіаційний завод, який розташований у Задніпровському районі міста.…Astra поширює відео, де за кадром звучить голос очевидця, який спостерігає за пожежею, і в якийсь момент він закликає: «Поїхали звідси нах…й!». При цьому політ дронів над містом та їх потрапляння у ціль веселить місцевих мешканців – чути їхній регіт ". ---------------------Гудіт как улєйРодной заводА мнє-то хулі?Єбісь он в рот!(с) - кацапське, народне
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712564 вiд 2025-01-21 16:21:30PEPSI (Merkury) № 1712562 ставки приблизно такі ж як і алькараз-джокович :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712563 вiд 2025-01-21 16:17:36теніс блін. не міг уважно дивитись… була у мене чуйка що ноле щось придумає проти алькараза… геніальність джоковича, як і того ж агасі у тому що вони найкращі на прийомі подачі от наче алькараз на топ-рівні. але проти ноле має 33% виграних других подач… це рівень чуваків з топ-100 і це давить сильно психологічно. на першій подачі постійно потрібно думати, якщо не подам, то друга подача - «жопа» … від того й перша не летить… далі 2 дня відновлення. але… у джоковича далі звєрєв. і тут я думаю що у джоковича шансів менше. звичайно що гра звєрєва дуже залежить від того які «кнопки» натиснулись у нього в голові. але хлопчик став трохи старшим. кнопки що відповідать за «нєрви» рідко включаються… ну а сінер в режимі відпочинку дійде до фіналу… у жінок був шанс що сабалєнка вилетить, але все-таки виграла… завтра кіз-еліна. на 2.30 ночі поставили матч… американка в гарній формі. на ао лідує по к-ті вінерсів. лупить м'яч также потужно як і сабалєнка… ну і помиляється часто… шанси у еліни є. англо-оглядачі дуже хвалять… я б поставив 51-49 на американку… але…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712562 вiд 2025-01-21 16:15:53Madison Keys 1,54 Еліна Світоліна 2,37 Хммм, буки ставлять Еліну нижче. Дивно. Вони як мінімум рівні по силі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712561 вiд 2025-01-21 16:15:32Є старовинна оповідка про те, як один лицар зустрів у лісі монаха зі стосом індульгенцій і мішком грошей від їхнього продажу. Лицар придбав у монаха індульгенцію, що спокутувала майбутні гріхи, потім побив монаха, забрав у нього мішок із грошима і поїхав собі далі ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712560 вiд 2025-01-21 16:14:01Джокович це GOAT в тенісі. Ти правий, Ноле часто грає як давун (boa constrictor) проти крілика (lepus). Давить жертву витривалістю психологічною.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712559 вiд 2025-01-21 16:09:49Індульгенція — відпустка, прощення гріхів, розгрішення за гроші; водилося в давніші часи найбільше в католицькій церкві, бувало і у нас на Вкраїні в XVII столітті (відпустні грамоти на Вкраїну привозили патріархи зо Сходу — з Єрусалиму, то що). Словарик. Пояснення чужих та не дуже зрозумілих слів / склав В. Доманіцький. Київ: Товариство «Просвіта», 1906
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712558 вiд 2025-01-21 16:07:43Ноле з "їв Алькараса. ЦЕ був матч кролика з удавом. Ноле удав. Кролик пручався, пручався, а удав повільно і методично зажовував і зажовував, поки не проковтнув. Хороший матч.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712557 вiд 2025-01-21 15:53:53ну я розумію коли през «вибачає» тих кого суд присудив на «розстріл» … тут ок. але інші «індульгенції» від преза - таке собі… трамп розбалансовує систему. хз. можливо потім вона «збалансується» і стане ще кращою. і ми тут будемо писати про «геніальність» трампа і офісу простих рішень маска…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712556 вiд 2025-01-21 15:09:22Байден мав право підписати такий документ. І його ніхто не звинуватить у тому. Тому що можливі судові переслідування демократів з боку нинішньої адміністрації будуть сприйматися однозначно як політичні переслідування. І вони стосуватимуться далеко не тільки президентської сім'ї
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712555 вiд 2025-01-21 15:04:57індульгенція
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712554 вiд 2025-01-21 14:38:16olma № 1712551 я для себе придумав їм виправдання, щоб легше такі новини переносити «політичне рішення». но от байден наперед «пардонив» родичів, чи ті кого трамп може в суд затащити. це що таке? як той папір називався від папи римського, який «вибачав» все наперед, тому хто той папірець має? потім з'явиться мартін лютер, який скаже що «папа нас заїбав», протестанти проти папи… це ж вже було (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712553 вiд 2025-01-21 14:30:31Індія стала четвертою країною, яка здійснила орбітальне стикування супутників Успішне випробування було проведено на низькій навколоземній орбіті з використанням автономних навігаційних систем: воно продемонструвало спроможність країни виконувати складні операції в космосі, відкриваючи нові перспективи для її космічних програм. https://thealphacentauri.net/152182/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712552 вiд 2025-01-21 14:25:40Вчора один чувак написав: Демократія не є механізмом вибору хороших лідерів: хто буде стверджувати, що американські політики найкращі серед нас? Це механізм вирішення конфлікту між елітами без застосування насильства, легітимізації нового режиму народною волею. Демократія функціонує, як і задумано. " https://x.com/i/bookmarks?post_id=1854251954387685812& А мій приятель сказав на цю тему: Еліти вже не тії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712551 вiд 2025-01-21 14:19:18Так це не закон, а виконавчий наказ адміністрації Президента, який порушує Конституцію і федеральні закони. "Це перший з хвилі позовів, які, як очікується, будуть подані через наказ Трампа. Державні чиновники з Каліфорнії та Іллінойсу, серед інших, оголосили про плани подати до суду через директиву президента, яка була широко розрекламована заздалегідь. У позові, поданому в Нью-Гемпширі, стверджується, що наказ Трампа порушує 14-ту поправку до Конституції, а також федеральний закон, який діяв понад 80 років. «Ані Конституція, ані будь-який федеральний закон не наділяють президента будь-якими повноваженнями перевизначати американське громадянство», — йдеться в позові. «Намагаючись обмежити право на громадянство за правом народження, Указ перевищує повноваження президента та суперечить Конституції та федеральному закону». https://www.politico.com/live-updates/2025/01/20/donald-trump-inauguration-day-news-updates-analysis/challenging-trump-on-citizenship-00199593
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712550 вiд 2025-01-21 14:18:06Вчора коли слухав чьоткі базари Трампа з трибуни, волосся рухалось всюди і захотілося терміново шукати собі та рідним та близьким іншу планету. Дядюшка Вуву, як завжди, має рацію - «пристебніть ремені», блядь. Та моліться нахуй.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712549 вiд 2025-01-21 14:09:55скоро увесь світ буде ходити по краю
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712548 вiд 2025-01-21 13:59:46VVV № 1712547 вiд 2025-01-21 13:33:29 olma № 1712545 трамп же все життя «ходить» по краю закону. скільки на нього позовів в судах. думаю що вже «натренована» команда юристів вони ж не просто так закони приймали. юристи консультували (сподіваюсь) … вже ж були і імпічменти, і штрафи порнозіркам… а караван йде (с)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712547 вiд 2025-01-21 13:33:29olma № 1712545 прийняття завідомо неконституційного указу - це демонстрація ставлення нової влади до системи права. помилування гандонів, які штурмували Капітолій, - теж. пиздаті часи чекають на цей світ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712546 вiд 2025-01-21 13:26:00Jen [Останнi 20 месаг]№ 1712544 вiд 2025-01-21 12:51:03Я мав на увазі саме цю інавгурацію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712545 вiд 2025-01-21 13:21:15Пишуть, що указ Трампа про ненадання громадянства за правом народження в Штатах, вже оскаржено в суді. "Позов стосується норми, яка обмежує земельне право в США – принцип, згідно з яким кожна дитина, народжена на території Сполучених Штатів, стає громадянином цієї країни. Земельний закон випливає з Чотирнадцятої поправки до Конституції США, у першому розділі якої зазначено, що «кожна особа, яка народилася або натуралізувалася в межах Сполучених Штатів і підпорядковується їх домініону, є громадянином Сполучених Штатів і держава, в якій він проживає». Поправка була ухвалена по завершенню Громадянської війни в Штатах, в рамках Біла про права. AMENDMENT XIV Section 1. All persons born or naturalized in the United States, and subject to the jurisdiction thereof, are citizens of the United States and of the State wherein they reside. No State shall make or enforce any law which shall abridge the privileges or immunities of citizens of the United States; nor shall any State deprive any person of life, liberty, or property, without due process of law; nor deny to any person within its jurisdiction the equal protection of the laws. Гадаю Трамп і його камарілья прекрасно знали, що цей указ неконституційний. Просто гімномути і піарники.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712544 вiд 2025-01-21 12:51:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712533 Жінки Кеннеді та Рейгана.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712543 вiд 2025-01-21 12:03:46— Чи всі гравці, окрім Володимира Бражка, готові до завтрашньої гри? — Насамперед, хочу сказати дякую Туреччині за теплий прийом, за теплі слова підтримки щодо ситуації, яка відбувається у нашій країні. На жаль, вже 11-й рік триває війна, три з яких — широкомасштабна. Ви питали, як керувати, як мотивувати команду. Дуже складно і непросто налаштовуватися на матчі під звуки повітряної тривоги й вибухів. Але ми маємо розуміти: щоб футбол в Україні продовжувався, потрібно продовжувати грати. І хлопці це розуміють. Якщо ми зупинимося, то і футбол зупиниться, це стосується й багатьох інших галузей, не лише спорту. Маємо виконувати свою роботу, працювати й допомагати воїнам захищати наші кордони та робити усе від нас залежне, щоб показати усьому світу: що б не відбувалося, зламати Україну неможливо. Що стосується безпосередньо вашого питання, крім Бражка, нам завтра також точно не зможе допомогти Денис Попов. Усі інші гравці готові вийти на поле. — Як пройшов ваш збір в Анталії? — Безумовно, для нас це так само новий досвід. Ми раніше вийшли з відпустки. Враховуючи кліматичні умови, які є в Україні, ми не можемо проводити чемпіонат в грудні чи в січні. Ми починаємо його лише наприкінці лютого. Але ми маємо за цих умов адаптуватися до нових реалій і готуватися. Вважаю, що ми провели достатньо плідну роботу, і гравці готові настільки, наскільки вони можуть бути готові після майже 2,5 тижнів, протягом яких ми готувалися. — Мірча Луческу, шановна людина у Туреччині. Він у січні відвідував ваші товариські матчі. Чи ви говорили з ним про поєдинок проти «Галатасарая», його колишньої команди? І якщо ні, то на які інші футбольні теми спілкувалися? — Які ви бачите шанси для «Галатасарая»? — Давайте будемо відвертими: ми гратимемо проти одного з грандів турецького футболу, команди, яка протягом останніх років успішно виступає та зробила придбання на суму понад 150 мільйонів. Тут грають досвідчені футболісти, представники різних чемпіонатів — і це, безумовно, лише додає ваги. Вони на шостому місці у Лізі Європи та мають непогані шанси пройти далі. Також, якщо не помиляюся, «Галатасарай» один з найкращих за кількістю забитих м’ячів. Повторюся, ми чудово розуміємо, проти кого будемо грати. Ми говоримо про нашого суперника, але ми, дивлячись на нього, самі готувалися до цієї ігри. І ми будемо намагатися зробити все від нас залежне, щоб продемонструвати якість, настрій і зробити усе, щоб показати пристойну гру. А результат складається з багатьох аспектів: помилок, виконаних моментів тощо. Конфа СаШо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712542 вiд 2025-01-21 11:55:52сарай, до речі, це неукраїнське слово. КЦП навмисно переінакшили турецьке палац, замок, маєток в клуню чи стодолу для скотинки. Клуня, стодола
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712541 вiд 2025-01-21 11:52:12Зміни клімати і технологій догляду за газоном. Сарай в твоєму пості звучить двозначно. Я спочатку подумав, що ти маєш на увазі критий спортивний комплекс, як 40 років тому болільники говорили. Футбол в сараї Турнір Гранаткіна, здається. - єто не то. А воно просто Палац Галата в Стамбулі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712540 вiд 2025-01-21 10:57:57футбол я так розумію що зміни клімату дають можливість уефа матчі проводити в січні :) *сарай - дк - несподівано, як для січня…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712539 вiд 2025-01-21 10:54:52звичайно що моє питання - риторичне можливо, звичайно, чувакам бабло вже не потрібне, вони надивились в дитинстві стар-ворз… і зараз у них мрія - врятувати галактику… хз маск на своєму виступі під час інавгурації - десь так і виступав, як рятівник галактики…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712538 вiд 2025-01-21 10:30:22цей дивний індус посрався публічно з Маском, тому понятно шо йому в адміністраії Трампа нічого не світило. А обираться губернатором може хто завгодно. І не факт шо оберуть.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712537 вiд 2025-01-21 10:05:01Для того ж) Найприбутковіший бізнес - на державі)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712536 вiд 2025-01-21 10:04:04Вівек Рамасвамі не буде співкерівником новоствореного органу разом з іншим американським бізнесменом Ілоном Маском, оскільки планує балотуватися на посаду губернатора штату Огайо. «Вівек Рамасвамі відіграв вирішальну роль у створенні DOGE», – сказала Анна Келлі, прессекретарка Білого дому. ---------- мене «дивують» наші бізнесмени. ну нехай ти маєш успішний бізнес. все у тебе з ним добре. ні, потрібно все «кидати» і йти у верховну раду чи мером міста… хоча ж у нас корупція поборена… а от маск-рамасвамі куди? для чого воно їм?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712535 вiд 2025-01-21 10:03:22Забули про цифрового віце-президента ДК? А він - лєпший друг Трампа ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712534 вiд 2025-01-21 10:00:53ще по-моєму обама з куби «санкції» знімав. щось таке було… якісь дивні «многоходовочки» … також байден під кінець оголосив підвищені «призові» за голову мадуро… якісь дивні речі. можливо ми весь контектст не розуміємо… хоча зараз взагалі хз чого від штатів чекати… про паризьку кліматичну угоду - взагалі «цирк». обама - зайшли. трамп - вийшли. байден - зайшли. трамп - вийшли…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712533 вiд 2025-01-21 09:57:08Жінкам надягати капелюшок на офіційні події (весілля, хрестини, похорон тощо) - це скоріше британська традиція. Дивився трамповгурацію побіжно, але не пригадую, щоб котрась іще з жінок там була у капелюшку.