Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712532 вiд 2025-01-21 09:45:13Новини зі світу довбойобів:----------------------------Український репер і продюсер Потап, який нещодавно оголосив про повернення до музичної діяльності, представив новий творчий образ під псевдонімом Slavic Balagan.… «Це я, Slavic Balagan, ваш улюблений старший брат зі Східної Європи! Я тут, щоб змусити вас сміятися і забути всі ті нікчемні формальності Заходу, які стають на заваді справжньому щастю!» - зазначив Потап.----------------------------Мабуть доречніше було б Slavic Govnoyed, але артізд має власне бачення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712531 вiд 2025-01-21 09:31:112 Lazy, а мені подобатися погоняло Шапокляк для Меланії. Пиздуватий IMHO капелюшок, але в контексті цих мемкоїнів мабуть е те, що треба для монетизації цього йобаного цирка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712530 вiд 2025-01-21 09:26:33А значить помилково прочитав текст, або журналісти начудили. Кубинці з Маямі ненавидять сучасну Кубу начебто, тому я здивувався
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712529 вiд 2025-01-21 09:12:51olma [Останнi 20 месаг]№ 1712528 вiд 2025-01-21 09:06:52Навпаки - Байден нещодавно прибрав Кубу зі списку держав-спонсорів тероризму, а Трамп своїм указом щойно повернув Кубу до цього списку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712528 вiд 2025-01-21 09:06:52Трамп скасував указ про визнання Куби спонсором тероризму. Новий держсекретар Марк Рубіо з родини кубинців. Може нехай трампісти зроблять Кубу великою егейн. Щось про це мало інфи.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712527 вiд 2025-01-21 08:54:06теніс наші всі повилітали в парах… сьогодні в 11.10 епічний батл алькараз-джокович буки явним фаворитом ставлять алькараза… ну хз… мені здається що буде 4 сети. при чому джокович має більше шансів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712526 вiд 2025-01-21 06:29:59https://www.politico.com/news/magazine/2025/01/20/donald-trump-inauguration-fashion-00199438 Цікаво Дерек пише про чоловічій одяг і костюми на інавгурації Трампа.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712525 вiд 2025-01-21 02:46:00Бог - українець?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712524 вiд 2025-01-21 02:20:24Завжди любив ровесниць, що є то є ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712523 вiд 2025-01-21 02:18:11Дрочиш)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712522 вiд 2025-01-21 02:17:0654 роки - це «старуха»? Тобі скільки років, гівносос? Тим більше, що Меланія стопудово виглядає краще ніж твоя дружина, скільки б їй не було XD Хоча навряд чи у такого мудака є дружина. Якщо є - то жіночку, звісно, шкода, сабалєзную.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712521 вiд 2025-01-21 02:12:27LAZY Дрочиш на старух?)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712520 вiд 2025-01-21 02:12:18Меланія нацепила шляпу шапокляк з оберегом, щоб не цілуватись з трапмом, і він її таки не дістав :-). Не вистачило 2-3 см. :-) Всі камери зафіксували.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712519 вiд 2025-01-21 01:54:02 Фрiдмaн нe знaйшoв iншoгo oпрaвдaння свoєму бaжaнню взяти iнтeрвю у хуйлa, як звинувaтити Зe щo вiн нe хoчe припинeння вiйни. Смiшнo як вiн бьє сeбe в груди пeрeкoнуючи щo вiн нe нaївний i пiдгoтувaвся дoбрe - i як приклaд привoдить Iнтeрвю Бoгдaнa Гoрдoну 4-чiчнoї дaвнoстi, нaтякaючи щo винa Укрaїни у вiйнi…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712518 вiд 2025-01-21 01:45:23LAZY № 1712517 тe щo вoнa мoдeлькa нe oпрaвдoвує вибiр прикиду Шaпoкляк :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712517 вiд 2025-01-21 01:43:24Enot № 1712500 вiд 2025-01-20 21:37:45 Меланія нагадує старуху Шапокляк зі старого радянського мультфільму) … Меланія - крута та стильна, то тільки для тупорилих совкових підарасів якісь «шапокляки» мєрєщаться. Гиги, диви, шляпу нацепіла, дура! Перепис дегенератів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712516 вiд 2025-01-21 00:55:17Четвертый день продолжается пожар на нефтебазе в Воронежской области ------------------------------- хмм, знаю у воронежі ще мінімум три нафтобази. Дві прямо біля жд. Був там не раз. Може сбу набрати…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712515 вiд 2025-01-21 00:33:12PEPSI (Merkury) є 1712476 вiд 2025-01-20 16:40:16 Кузнєцов - піздєцов - єгорка іванцов Пішов він нахуй, йобаний кацап зі своєю попсою примітивною задроченою
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712514 вiд 2025-01-21 00:13:57m1919(Київ - чемпіон!) № 1712501 …або не розкрився. 30 років - саме час. Останній шанс.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712513 вiд 2025-01-20 23:33:19Гугл підглянув про що ми тут на О пишемо і одразу новину підсунув… … An armed gang opened fire on an armored U. S. embassy van in Port-au-Prince on Monday, wounding an employee, sources confirmed to the Miami Herald. The employee, who works as a gardener in the embassy’s housing complex, was reportedly on his way to work with other employees. He was immediately transported to a medical facility where he was in stable condition.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712512 вiд 2025-01-20 23:29:24Ні, москалі вже злилися, салют Белламі якійсь Ну може хоча б по Трампу і Біблії щось буде, типу «не визнають», нехай ще раз присягає
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712511 вiд 2025-01-20 23:26:01А шо, правда що Донні не поклав руку на Біблію? А Маск то таке, треба його притягнути за пропаганду нацизму, нехай москалі й притягують.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712510 вiд 2025-01-20 23:12:01klirik № 1712509 він точно під кайфом.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712509 вiд 2025-01-20 23:10:26Нормально так Маск вказав зігой шлях до Марса
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712508 вiд 2025-01-20 22:56:38Анчелотті йде з реалу… Цікаво хто в чергу на заміну вистроїться…)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712507 вiд 2025-01-20 22:45:11Ось дядько грамотно усе розклав: https://censor.net/ua/resonance/3531079/ekskombryg-53ombr-anatoliyi-kozel Шкода, але зелені підари ніхуя не зроблять…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712506 вiд 2025-01-20 22:32:50Sk, ні-ні, я чудово знаю, де Гаїті, і що це той самий острів, що й Домініканська Республіка.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712505 вiд 2025-01-20 22:28:18Club Med каже найкращий їх пляжний резорт саме у Гаїті
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712504 вiд 2025-01-20 22:26:14yagshamash № 1712498 Можливо твоя знайома в домінікану заїжджала. Дві країни на одному острові. В одній повна жопа, в іншій порядок
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712503 вiд 2025-01-20 21:49:00Коли Трам вже ті свої грізні укази попідписує? І коли вони вступлять в силу? (Має мабуть бути надруковане в Голосі України і Урядовому Кур'єрі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712502 вiд 2025-01-20 21:43:44Пишуть, Трамп після церемонії вийшов у так звану overflow room - тобто залу, де розмістили тих, кому не вистачило місця в основній залі - і там вже розперезався ;) - зокрема пообіцяв випустити на волю засуджених за штурм Капітолію, і знову розповідав про те, як у нього вкрали перемогу у 2020 році.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712501 вiд 2025-01-20 21:43:012 PEPSI№ 1712433Не слухав, що Андрієвський сказав, але він навіть на рівень цього Динамо заслабенький
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712500 вiд 2025-01-20 21:37:45Меланія нагадує старуху Шапокляк зі старого радянського мультфільму)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712499 вiд 2025-01-20 21:27:30Промови - це одне, а реальні дії - щось інше:-----------------------------«…нова адміністрація не буде негайно запроваджувати нові тарифи. Представник адміністрації зауважив, що натомість Трамп доручив федеральним агентствам оцінити торговельні відносини США з Китаєм, Канадою та Мексикою».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712498 вiд 2025-01-20 21:22:46SK, щодо Гаїті, то це такий жах, звичайно, якщо ти у Порт-о-Пренс. Натомість там є просто райські місця, моя добра приятелька була на круїзі. Плюс позитив у вічному літі. Як би хуйово не було, не замерзнеш і знайдеш щось з'їсти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712497 вiд 2025-01-20 20:24:14Така собі промова - патріотично-рекламна. Конкретика лише по тих моментах, які нам загалом пофуй.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712496 вiд 2025-01-20 20:03:09Синові Трампа тільки 18 років, а він вищий за всіх у приміщенні Капітолію — 206 см. це, в теорії, він і ще вирости зможе
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712495 вiд 2025-01-20 19:33:49один в один :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712494 вiд 2025-01-20 19:33:06
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712493 вiд 2025-01-20 19:17:38Насправді це робот, виготовлений за аналоговнєтними кацапськими технологіями: