PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712492 вiд 2025-01-20 19:11:39 Дональд Дак і Шапокляк :-) або Шапокляк і Кракаділ Гена.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712491 вiд 2025-01-20 19:05:21дивлюсь на кадри з США із церемонії. да, Меланія Трамп, це, я вам скажу, шось таке
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712490 вiд 2025-01-20 18:48:23Золото і кубок - в ж!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712489 вiд 2025-01-20 18:27:52Зіна, Маліна і Сікан - марш додому у Житомир! І тоді ЧУ - наш! Та і кубок теж.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712488 вiд 2025-01-20 18:25:00І знов-таки справедливо, хоча мабуть більше відноситься до суспільно-політичних і бізнесових процесів, аніж до романтичних стосунків.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712487 вiд 2025-01-20 18:04:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712485 вiд 2025-01-20 17:52:47 To unfuck what's fucked - є таке дієслово ;)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712486 вiд 2025-01-20 17:59:57Шахта продала Сікана за 6 млн є туркам у рабство
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712485 вiд 2025-01-20 17:52:47І справді. От якби в іншому порядку, себто undo fuck - це було б єбануто, хоча і неможливо. You can't unring the bell, як кажуть у таких випадках.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712484 вiд 2025-01-20 17:46:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712483 вiд 2025-01-20 17:42:47 Undo - відмінити дію.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712483 вiд 2025-01-20 17:42:47Слово «фак» десь вже зустрічалося. А от що таке «ундо»?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712482 вiд 2025-01-20 17:26:54«Полісся» офіційно оголосило про трансфер уругвайського нападника Фак Ундо. «Полісся» заплатило 1,75 млн євро. Це новий трансферний рекорд житомирського клубу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712481 вiд 2025-01-20 17:24:04Алкоголізм це професійна хвороба художників)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712480 вiд 2025-01-20 17:22:32Уявляю, що би сказав про Ван Гога)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712479 вiд 2025-01-20 17:13:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712478 це відомий у вузьких колах анархіст-дегенерат псевдомузикант. Є такі. Паспорт український. Нажаль. Ще один такий, укр. художник, був запрошений до Штутгарта, на мистецький форум, виступав зі сцени, мокрий, брудний, п «яний, обкурений. Коли його з зали запитали що це за неподобство, він почав кричати, що» Ви нічого не розумієте у мистецтві. Художник повинен бути асоціальним, інакше це не художник, а лайно. Художнику треба пограничні відчуття ". Є такі митці. Нажаль. Громадяни України.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712478 вiд 2025-01-20 16:51:59Цікаво, що це за уйобок:https://glavcom.ua/scotch/showbiz/skandalnomu-ukrajinskomu-spivaku-na-10-rokiv-zaboronili-vjizd-do-jevrosojuzu--1037086.htmlтак чи інакше, не смердітиме у Європі цим артіздом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712477 вiд 2025-01-20 16:48:14МТ жЫв! :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712476 вiд 2025-01-20 16:40:16Давно завершивший виступи старий дід Дітер Болєн виліз один на сцену у 2024 році. Без голосу Томаса Андерса це вже не те. Засновник ЛМ Сергій Кузнецов (нині покійний) незадовго до смерті знайшов нового «юру шатунова», створив нову групу Spice boys і записав новий хіт, але було вже пізно, поїзд вже пішов.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712475 вiд 2025-01-20 16:22:44приємно було спостерігати як Z-ниця Кудерметова поплила за рахунку 4:4. І закінчуйте з цим польським на О., бшжжшш-мшшшж, бо включу гавномети і запощу про полісся і МТ :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712474 вiд 2025-01-20 16:16:52tenis AO Еліна молодець, але летіла 1:4 кацапці у першому сеті, що насторожує. Зібралась, сконцентрувалась, перекусила. Далі рівні шанси у наступному матчі. Монфілзу брати приклад, таку дружину треба в жоппо цілувати 24/7 :-). Дітей народжує, борщ варить, грошей заробляє більше ніж чоловік, у сітці проходить далі. Умніца-красавіца :-).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712473 вiд 2025-01-20 15:55:12Ага то в польській мові звучить так: ułaskawienia zapobiegawcze - Запобіжні помилування
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712472 вiд 2025-01-20 15:35:44Joe Biden has pre-emptively pardoned a number of people including Covid response chief Anthony Fauci and the members of the 6 January riot investigation, to prevent «unjustified… politically motivated prosecutions». Trump, who will be inaugurated later on Monday, regularly clashed with Dr Fauci during the pandemic and has suggested he would take action against those who tried to hold him accountable for the 6 January Capitol riot. Biden also issued a pre-emptive pardon to the retired general Mark Milley, who has described Trump as «fascist to the core» and «dangerous». Байден на свій дембель помилував Ентоні Фаучі (головсанлікар), та Марка Міллі (начштабів). Але ці ж люди не засуджені і не покарані? Мабуть тут є цікаве слово pre-emptively pardon. Типа помилував на випадок, якщо Трампидло стартоне і стрибне на цих людей? Гадаю є спеціальне право у презів
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712471 вiд 2025-01-20 15:29:57знову ж про контекст ми тут вже обговорювали гаїті. країна зараз «найглибша жопа» серед всіх країн земної кулі… але уж свій час то перша країна що здобула незалежність були процвітаючою країною. поставляли у францію цукор. і до речі наполеон сильно переживав. тому що на той час цукор собі могли дозволити вже й люди з «середнього класу». а при зупинці поставок з гаїті - ще б якесь «повстання» могло бути… але ж він допомагав науці, та вся метрична система ж не з «неба впала» в європі… на той час були якісь напрацювання щоб з цукрового буряка цукор добувати. але технології не були розвинені. от вчені щось там придумали, наполеон дав «задаток» фермерам. ті насадили буряка цукрового… і за 2 роки франція мала свій цукор… це так би мовити, за деякий час, допомогло стати «мільйонерами» українським «фермерам» того часу…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712470 вiд 2025-01-20 15:24:26Enot № 1712467 минулому році нобелівську премію дали дядькам що розвинули ідеї книжки - Why Nations Fail тобто основна ідея була у тому що ті ж англо-сакси, в колоніях будували верховенство закону (інклюзивні інституції) … а там де будували інституції «на кумовстві», там нічого толкового не збудувалось… вони трохи далі в дослідженнях зайшли. типу чим більше «колонізаторів» приїжджало - тим більший успіх мала «колонізована» країна в довгому розвитку. як ті ж штати, австралія і купа менших країн а приїжджали тому що: не було хвороб що косили «новеньких», місцеве населення або кооперувало з «новенькими», або місцевих було дуже мало, або їх одразу «кирдик-башка» щоб не заважали… тому на нових землях прибував «свій» народ, який хотів працювати, освоювати нові території, а якщо працюєш і щось будуєш, то сам будеш зацікавлений щоб рекет-бандитизм не процвітав… і т. п… і тепер в середньому виходить так, там де понайєхавших із старого світу було багато - там збудувались успішні нові країни. де понайєхавших було мало - всі відкотилось на рівень «середньої африканської» країни…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712469 вiд 2025-01-20 14:19:43Словацькі психіатри звернулися до Фіцо та закликали політика піти у відставку Джерело: https://censor.net/ua/n3531211
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712468 вiд 2025-01-20 13:54:342 sk, це цікава версія. Кажуть якщо боснійський серб Гаврила Принцип вибрав інший період року для вбивства, то можливо дипломати і уряди країн, які поголовно були на вакаціях, на морях відпочивали, без доступу до телеграфу і до свого помічного бюрократичного арарату, - можливо домовилися і зняли напругу, уникнули війни.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712467 вiд 2025-01-20 13:29:03Плодилися люди і раніше, але для збереження стабільності зайвих відправляли в колонії. Причому величезна частина з них в тих колоніях швидко помирала. Особливо це стосується африканських колоній. Західну Африку називали «могилою білої людини». До другої половини XIX століття в португальських і французьких колоніях Африки жодна біла дитина, що народилася там - не вижила. Середня тривалість життя дорослих білих складала кілька років, а кожна експедиція за рабами приводила до смерті приблизно 20 відсотків екіпажу суден работоргівців, що було вище ніж смертність серед рабів яких вони у трюмах везли до Нового Світу. Пізніше європейці Африку все ж завоювали, найголовніші медичні проблеми, що заважали колонізації - вирішили. Тому ніщо не заважало займатися тим самим у XX столітті, але з набагато кращими результатами. Але замість того влаштували бійню у Європі. Бо довбойоби, а не тому що було забагато робочих рук. Якщо вже так кортіло повоювати, могли б це в колоніях робити. В минулі століття так бувало. Тобто між державами у Європі мир, а от у колоніях між ними ж - війна.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712466 вiд 2025-01-20 12:29:06olma № 1712463 зараз одна з думок про те чому почалась перша світова - це те що люди «придумали» азотні добрива вкидаєш на поля, і урожай в рази більший ніж без них люди стали плодитись краще, менше вмирати від голоду… от в момент коли з'явилось багато «вільних» рук - деякі держави вирішили що їх «образили» в попередні роки, і заважали жити… у нас я помітив тільки в кінці літа дуже мало дощів… а з весни і до середини літа +- вистачає…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712465 вiд 2025-01-20 12:14:25Це чудово що зараз таки зими. Бо наша напівжива енергетика в умовах війни і обстрілів наврядчі витримала довготривалі -10 і менше
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712464 вiд 2025-01-20 12:08:17Почитати тим, хто відчув, що в тилу стало важко жити.https://x.com/howhigh1337/status/1880948834882200029
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712463 вiд 2025-01-20 12:06:43Нас в школі вчили: многа снега многа хлієба ". Сніг захищав озимі, і давав вологу землі після топоення.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712462 вiд 2025-01-20 12:05:32так і про києв казали що клімат став більш помірним як київське море організувалось… але, дійсно, з початку війни, зима без снігу а ті пару ночей коли було -10, швидко забулось зараз прогноз на тиждень вперед - взагалі ледь не +10 вдень
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712461 вiд 2025-01-20 12:01:22Зима 2019/20 була так само тепла і безсніжна, не було зими. Був високосний рік і коронавірусна пандемія їбанула, я ще запмятав
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712460 вiд 2025-01-20 11:49:48Batyj № 1712457 чим він харчується цікаво. Жаби і плазуни ж в сплячці. Люди підгодовують?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712459 вiд 2025-01-20 11:45:19ну «середня температура по лікарні» такий собі покажчик. Я точно помню в минулому і позаминулому році кілька днів мінуса в кінці листопада і кілька тижнів мінус 7-8 в лютому. Цього достатньо шоб в природі вимерзло все, яке думає шо зими вже нема :) Хоча да, я помню як в дитинстві біля школи в дворах між хрущовками на форпостах заливали каток і стояв всю зиму. Сніг з грудня лежав весь час, потавав але падав знову. Була один час теорія, шо в нашій місцевості клімат змінився через Каховське водосховище, але ось вже його нема, а зима так в не приходе :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712458 вiд 2025-01-20 11:36:55а народ из леса неподалек таскает опята..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712457 вiд 2025-01-20 11:36:08№ 1712456жена уверяет, что видела вчера аиста..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712456 вiд 2025-01-20 11:29:07Кліматична зима в Україні розпочинається, коли середньодобова температура повітря падає нижче за 0℃ та стабільно тримається на цьому рівні. Ще чверть століття тому настання зимової погоди майже збігалося з календарною зимою. Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії, кліматичну зиму в Києві не фіксувалася в Києві протягом останніх трьох років – у 2022-му, 2023-му та 2024-му. Тоді середня температура повітря взимку була вищою за 0℃. --------- вже мемчики пішли. що таких безглуздих перельотів на південь птахи ще не робили :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712455 вiд 2025-01-20 11:22:17теніс єва дуже позитивна. на пресухаха гарно говорить… при 165 зросту шансів високо пробитись майже немає хіба що ноги-жопа повинні бути в 2 рази «товщими» з такою компактною фігурою - дуже важко хоча показали швидкість одного вінерса - 134 км-год. нормально… рік назад у фіналі алькараз-джокович у 5му сеті середня швидкість форнендів у кожного була 120+ км-год… так що якщо у жінок хтось херачить 120+ - це вже показник класу (сабалєнка 140+ фігачить, але її випадково до жіночого тенісу записали) :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712454 вiд 2025-01-20 11:06:27Batyj № 1712452 єва з києва. я не знаю коли вони в німеччину переїхали, але вони з мартою дружать. вона на рік старше за марту тато її тенісист. виступав за україну (якщо не помиляюсь) … грає з прапором україни на козирку… головне щоб після такого успіху на ао, закріпилась у топ-100 вона недавно підписала менеджерський контракт з которою, яку організувала наомі осака (точніше її менеджер). їх спеціалізація - будуть вести тільки жінок-тенісисток (правда вони вже ведуть сабалєнку і калінськую), у тому числі…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712453 вiд 2025-01-20 11:03:09Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1712446 вiд 2025-01-20 10:26:06Стріми з роздягалень пенісисток - це пікантно.