🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 965.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712452 вiд 2025-01-20 10:58:14

А вааще, симпатичная конечно, эта Ева Лис. И фигурка, рост - что надо. Будет немецкая спортивная топ-модель..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712451 вiд 2025-01-20 10:51:25

теніс
до речі. про камери в залах для розминки…
цікава тема. видно хто як поводиться, хто з ким розмовляє-вітається. як з тренерами спілкуються…
для тих хто фітнес-тренер - взагалі купа інфи як топ-спортсменів їх «фізіо» готують, які вправи, розтяжки…
половину вправ і «скручувань» тіла навіть уявити собі важко :)
колись, коли був перший досвід включання лайв камер у кімнатах відпочинку + фітнес центрах - був «скандал». на камеру попав федерер, який з кимось дивився шарапову, і стібались з того як вона грає (повільно рухається іт. п…). після того багато років таких камер не було…
зараз по-моєму вирішили знову показувати з цього сезону…
гаель знявся. три сети на тай-брейках були
кажуть що жара в австралію повернулась. показували сінера на переході. руки тримтіли, укривався льодяним рушником. команда передавала якийсь коктейль (тренер що раніше у джоковича був і відповідав за коктейлі) … медичний тайм-аут брав…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712450 вiд 2025-01-20 10:46:25

Свентек вчистую выирала первый у Лис. Лис - немка украинского происхождения.. Хотя морда лица - оплуказашка..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712449 вiд 2025-01-20 10:32:58

у меня на кабеле пидоры убрали обе сетанты, теперь негде смотреть.. Вот думаю, отказаться теперь от кабеля?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712448 вiд 2025-01-20 10:31:09

ну и там же сцылки на обзоры:


sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712447 вiд 2025-01-20 10:30:10

Batyj
№ 1712446
звичайно що трансляцію ао в ютьюбі немає (хіба що хтось ліву трансляцію запустить і її через якийсь час прикриють)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712446 вiд 2025-01-20 10:26:06

хотел найти стрим, нашел тока раздевалки..


yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712445 вiд 2025-01-20 10:16:03

Nedopysuvach, Перрікар - це прізвище, що є складанням двох імен - П'єр і Рікар (Pierre & Ricard).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712444 вiд 2025-01-20 09:16:12

дєрьмєтова - вона і є дєрьмєтова. А щодо француза Перікарда, то це прізвище медичне (хоча підрозрюю, що «д» у кінці не читається).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712443 вiд 2025-01-20 08:59:20

теніс
до речі, наші всі молодці. н етільки руки не жмуть після матчу, а також не роблять загальне фото перед матчем!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712442 вiд 2025-01-20 08:53:51

теніс
так. Еліна - молоток (як завжди)
не завжди звертаю увагу на ставки букмейкерів. а зараз проти хуйлостанки, в перший раз (якщо не помиляюсь), буки еліну ставили фавориткою
робила операцію в кінці сезону. зовсім не грала турніри перед ао, неясно у якій формі була…
далі медісон кіз яка вибила рибакіну
у попередній зустрічі рибакіної проти ястремської, та мала якісь проблеми зі спиною. і коментатори казали що програш якстремської був самим «тупим» виступом, який можна було зробити… всі довгі розіграші, 5+ ударів, рибакіна програвала… але стиль даяни - «хуячити» з першого удару… а в такому тенісі рибакіна набагато краща… видно сьогодні американка тактично правильно зіграла…
проти медісон у еліни більше шансів ніж було б проти рибакіної
від лютого 2022, у еліни 9-0 «лічка» проти хуйлостанок…
гаель вже виніс у цьому турнірі одного з найкращих подаванів - француза перікарда… зараз гаель на корті з другим найкращим подаваном - американцем беном шелтоном…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712441 вiд 2025-01-20 07:28:05

Еліна прибила Кудерметову 6:4 , 6:1 і пройшла в 1/4 Австралії Оупен. Красуня!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712440 вiд 2025-01-20 00:31:15

sk (Samsung galaxy)
№ 1712437 вiд 2025-01-19 23:21:51

Теніс
yagshamash
№ 1712421

Мені наразі турнір більше подобається, аніж ні. Еліна у нас як була, так і залишається найкращою, як би не було завтра, хіба й програє гівну. Має характер і харизму. Це - не дурепа Марта. Ноле-Алькарас буде битва титанів.

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712439 вiд 2025-01-20 00:20:33

RIP…

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712438 вiд 2025-01-20 00:06:32

remember


sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712437 вiд 2025-01-19 23:21:51

Теніс
yagshamash
№ 1712421
Там зараз інша драма, один з ведучих австралійського тв каналу, що транслює ао, по дибільному пошуткував про ролей і сербських вболівальників… Пишуть що у нього дибільні приколи час від часу бувають…
Джокович відмовився давати і-вью на корті.
В х-уїтеріинаписав чому. Аж прямо маск ретвітнув
Але це все х-ня. Еліна проти кудєрмєтовой в 2.30
Писали що 2 останні сети проти паоліні Еліна грала просто а-хуй-єнно… Сподіваюсь вийшла на найкращий рівень, гаель додає мотивації…
З цікавого це чвертьфінал ноле-алькараз, правда наче на 2.30 ранку за Києвом хочуть ставити… В принципі, якщо у них гарно піде гра, то годин 6 можуть грати. Є шанс зранку саме головне в кінці лайв подивитись)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712436 вiд 2025-01-19 23:14:13



Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712435 вiд 2025-01-19 23:12:52

RIP, remember…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712434 вiд 2025-01-19 22:56:58

RIP

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712433 вiд 2025-01-19 22:40:11

Олександр Андрієвський: чому пішов з «Динамо»



Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712432 вiд 2025-01-19 22:30:58

2 Jen
№ 1712407
R. I. P. Давно було. Ех ((

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712431 вiд 2025-01-19 22:17:20

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712427
«Федоров теж не з Слуг» мнда …
ну да він не з слуг, а з ОП. З якого Будинку: «арахамії», «єрьмака» чи «тимошенко» поточні зелені мардери посполитому не принципово.
В області бюджета нема, бо Облдраду розформували ще раніше, теж під ВЦА. Шо з рештою логічно, бо от області лишився один район і мсто. Тому і міськрада теж попала, бо є гороші. Вся влада у ВЦА тому шо. Федоров дівчінці навіть порожні бріфінги про те шо робиться в місті не довіряє проводить, а то гроші :)
а незгодні швидко стають згодними. Коли приймали бюджет на цей рік, хтось намагався возмущаться грішми на футбольний клуб, непрацюючий аеропорт і прочій покос трави, але швидко заткнулись.
Шось там пишуть в фейсбуку з фронту депутати ЕС, але то глас вопіющого в пустелі.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712430 вiд 2025-01-19 22:00:46

remember :(
Вічний спокій.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712429 вiд 2025-01-19 21:29:15

Ех, Remember…
Гарний був дядько, кожен його постттут був адекватним, не то шо січас…
Пригадую наші онлайн ігри в преферанс ще, на реальні (невеликі) гроші

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712428 вiд 2025-01-19 21:25:40

2 LAZY
№ 1712363
Чому “хз”, а не “фз”? Де логіка?
Бо хто зна :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712427 вiд 2025-01-19 21:23:45

2 Voxa
№ 1712357
Фото не треба. Краще б пояснив по-людськи. У Зе більшості у міськраді нема. Федоров теж не з Слуг. Хай навіть ліг під ОП, одноосібно рішення ж не може ухвалити. Як «зелені» бабло на газони вибивають?
У Києві витівки Кличка на Зе не спихують :)

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712426 вiд 2025-01-19 21:20:15

RIP…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712425 вiд 2025-01-19 20:52:10

Remember.. Світла пам'ять…

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712424 вiд 2025-01-19 20:48:55



Світла пам'ять

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712423 вiд 2025-01-19 20:38:34

2 Nycolas
№ 1712406

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:18

Для нових систем треба вибирати Uefi. Робити флешку за допомогою rufus


Дивлюсь відео підтримки асуса…
Зайдіть в СSM і активуйте режим Uefi разом з іншим…
Якщо СSM не активен, то поставте відеокарту і він буде активовано.
Ставлю відеокарту і все запрацювало.
Все добре, але не хотів ставити карту, бо вона тягне енергію як комп, а еко-флоу втрачає з 3 годин годину.
Тому спеціально взяв Intel Core i5 12400, який з підтримкою відеоядра, а не Intel Core i5 12400F, який без… А це 1500 різницы.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712422 вiд 2025-01-19 20:32:52

Вибачайте, не бачив :(

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712421 вiд 2025-01-19 20:29:56

tennis

Щойно подивився післяматчеве інтерв'ю Ноле на корті по матчі із Махачем. Дуже кумедно. Там хтось із трибун гукає - я думаю - там точно не чути: одружися зі мною! А він каже: вибач, чуваче, я вже маю дружину. Але ми могли б зустрітися випити по чарочці. Далі з пояснень Ноле випливає, що чувак його діставав вигуками весь матч, і що він, видно, п'яний, як чіп. Тощо.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712420 вiд 2025-01-19 20:19:49

RIP

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712419 вiд 2025-01-19 19:43:47

Осінтери підрахували що втрати техніки кацапів досягли позначки в 20000 одиниць. Це то що зафіксували на фото/ відео, і перестали рахувати буханки.
А тепер уявіть якби нам швидко і потужно допомогли і війна, припустимо, завершилась у 2022 році чи були б такі ціфри?
З точки зору нато і сша, це мабуть ідеальна тактика- розтягування цієї війни у часі

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712418 вiд 2025-01-19 19:38:15

Наум ((
Класний був дядько.
Свого часу допоміг мені придбати одну річ в Німеччині і переслав в Україну.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712417 вiд 2025-01-19 19:31:58

Договорняки. Я їх не то що не люблю. просто якщо це договрняк, то так і кажіть нам суслікам, хомячкам, ховрашкам та лемінгам - найнижчій ланці у ваші крипото-глобал- нєвєбєнному харчовому ланцюжку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712416 вiд 2025-01-19 19:06:51

Китайці рвуть морські кабелі між материком і Тайванем, русня рве кабелі на Балтиці.

І всі домовилися нічого не бачити і не ескалювати.
Мало віри в такий журналізм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712415 вiд 2025-01-19 19:06:13

remember… R. I. P.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712414 вiд 2025-01-19 19:03:41

«Розриви підводних кабелів, які хвилювали європейських служб безпеки в останні місяці, швидше за все, були результатом морських аварій, а не російського саботажу, за словами кількох представників розвідки США та Європи.

За словами високопосадовців трьох країн, які беруть участь у поточних розслідуваннях серії інцидентів, під час яких критично важливі енергетичні та комунікаційні лінії морського дна були розірвані, це рішення відображає консенсус між службами безпеки США та Європи. "

https://www.washingtonpost.com/world/2025/01/19/russia-baltic-undersea-cables-accidents-sabotage/

Знову якийсь політичний консенсус (висер) у Вашінгтон Пост.

Питання чому ці кабелі 10-20 років спокійно собі лежали, а зараз почали рватися.

Таке враження, що американці побалакали з китайцями, а ті сказали не напрягайте, будь ласка. Гімно бугая, короче.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712413 вiд 2025-01-19 18:55:55

нормальний дятько був.
Пожив норм - 77 років.
Нехай спочиває.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.