Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712452 вiд 2025-01-20 10:58:14А вааще, симпатичная конечно, эта Ева Лис. И фигурка, рост - что надо. Будет немецкая спортивная топ-модель..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712451 вiд 2025-01-20 10:51:25теніс до речі. про камери в залах для розминки… цікава тема. видно хто як поводиться, хто з ким розмовляє-вітається. як з тренерами спілкуються… для тих хто фітнес-тренер - взагалі купа інфи як топ-спортсменів їх «фізіо» готують, які вправи, розтяжки… половину вправ і «скручувань» тіла навіть уявити собі важко :) колись, коли був перший досвід включання лайв камер у кімнатах відпочинку + фітнес центрах - був «скандал». на камеру попав федерер, який з кимось дивився шарапову, і стібались з того як вона грає (повільно рухається іт. п…). після того багато років таких камер не було… зараз по-моєму вирішили знову показувати з цього сезону… гаель знявся. три сети на тай-брейках були кажуть що жара в австралію повернулась. показували сінера на переході. руки тримтіли, укривався льодяним рушником. команда передавала якийсь коктейль (тренер що раніше у джоковича був і відповідав за коктейлі) … медичний тайм-аут брав…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712450 вiд 2025-01-20 10:46:25Свентек вчистую выирала первый у Лис. Лис - немка украинского происхождения.. Хотя морда лица - оплуказашка..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712449 вiд 2025-01-20 10:32:58у меня на кабеле пидоры убрали обе сетанты, теперь негде смотреть.. Вот думаю, отказаться теперь от кабеля?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712448 вiд 2025-01-20 10:31:09ну и там же сцылки на обзоры:
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712447 вiд 2025-01-20 10:30:10Batyj № 1712446 звичайно що трансляцію ао в ютьюбі немає (хіба що хтось ліву трансляцію запустить і її через якийсь час прикриють)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712446 вiд 2025-01-20 10:26:06хотел найти стрим, нашел тока раздевалки..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712445 вiд 2025-01-20 10:16:03Nedopysuvach, Перрікар - це прізвище, що є складанням двох імен - П'єр і Рікар (Pierre & Ricard).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712444 вiд 2025-01-20 09:16:12дєрьмєтова - вона і є дєрьмєтова. А щодо француза Перікарда, то це прізвище медичне (хоча підрозрюю, що «д» у кінці не читається).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712443 вiд 2025-01-20 08:59:20теніс до речі, наші всі молодці. н етільки руки не жмуть після матчу, а також не роблять загальне фото перед матчем!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712442 вiд 2025-01-20 08:53:51теніс так. Еліна - молоток (як завжди) не завжди звертаю увагу на ставки букмейкерів. а зараз проти хуйлостанки, в перший раз (якщо не помиляюсь), буки еліну ставили фавориткою робила операцію в кінці сезону. зовсім не грала турніри перед ао, неясно у якій формі була… далі медісон кіз яка вибила рибакіну у попередній зустрічі рибакіної проти ястремської, та мала якісь проблеми зі спиною. і коментатори казали що програш якстремської був самим «тупим» виступом, який можна було зробити… всі довгі розіграші, 5+ ударів, рибакіна програвала… але стиль даяни - «хуячити» з першого удару… а в такому тенісі рибакіна набагато краща… видно сьогодні американка тактично правильно зіграла… проти медісон у еліни більше шансів ніж було б проти рибакіної від лютого 2022, у еліни 9-0 «лічка» проти хуйлостанок… гаель вже виніс у цьому турнірі одного з найкращих подаванів - француза перікарда… зараз гаель на корті з другим найкращим подаваном - американцем беном шелтоном…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712441 вiд 2025-01-20 07:28:05Еліна прибила Кудерметову 6:4 , 6:1 і пройшла в 1/4 Австралії Оупен. Красуня!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712440 вiд 2025-01-20 00:31:15sk (Samsung galaxy) № 1712437 вiд 2025-01-19 23:21:51 Теніс yagshamash № 1712421 Мені наразі турнір більше подобається, аніж ні. Еліна у нас як була, так і залишається найкращою, як би не було завтра, хіба й програє гівну. Має характер і харизму. Це - не дурепа Марта. Ноле-Алькарас буде битва титанів.
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712439 вiд 2025-01-20 00:20:33RIP…
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712438 вiд 2025-01-20 00:06:32remember …
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712437 вiд 2025-01-19 23:21:51Теніс yagshamash № 1712421 Там зараз інша драма, один з ведучих австралійського тв каналу, що транслює ао, по дибільному пошуткував про ролей і сербських вболівальників… Пишуть що у нього дибільні приколи час від часу бувають… Джокович відмовився давати і-вью на корті. В х-уїтеріинаписав чому. Аж прямо маск ретвітнув Але це все х-ня. Еліна проти кудєрмєтовой в 2.30 Писали що 2 останні сети проти паоліні Еліна грала просто а-хуй-єнно… Сподіваюсь вийшла на найкращий рівень, гаель додає мотивації… З цікавого це чвертьфінал ноле-алькараз, правда наче на 2.30 ранку за Києвом хочуть ставити… В принципі, якщо у них гарно піде гра, то годин 6 можуть грати. Є шанс зранку саме головне в кінці лайв подивитись)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712436 вiд 2025-01-19 23:14:13…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712435 вiд 2025-01-19 23:12:52RIP, remember…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712434 вiд 2025-01-19 22:56:58RIP
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712433 вiд 2025-01-19 22:40:11Олександр Андрієвський: чому пішов з «Динамо»
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712432 вiд 2025-01-19 22:30:582 Jen№ 1712407R. I. P. Давно було. Ех ((
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712431 вiд 2025-01-19 22:17:20m1919(Київ - чемпіон!) № 1712427 «Федоров теж не з Слуг» мнда … ну да він не з слуг, а з ОП. З якого Будинку: «арахамії», «єрьмака» чи «тимошенко» поточні зелені мардери посполитому не принципово. В області бюджета нема, бо Облдраду розформували ще раніше, теж під ВЦА. Шо з рештою логічно, бо от області лишився один район і мсто. Тому і міськрада теж попала, бо є гороші. Вся влада у ВЦА тому шо. Федоров дівчінці навіть порожні бріфінги про те шо робиться в місті не довіряє проводить, а то гроші :) а незгодні швидко стають згодними. Коли приймали бюджет на цей рік, хтось намагався возмущаться грішми на футбольний клуб, непрацюючий аеропорт і прочій покос трави, але швидко заткнулись. Шось там пишуть в фейсбуку з фронту депутати ЕС, але то глас вопіющого в пустелі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712430 вiд 2025-01-19 22:00:46remember :(Вічний спокій.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712429 вiд 2025-01-19 21:29:15Ех, Remember… Гарний був дядько, кожен його постттут був адекватним, не то шо січас… Пригадую наші онлайн ігри в преферанс ще, на реальні (невеликі) гроші
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712428 вiд 2025-01-19 21:25:402 LAZY№ 1712363Чому “хз”, а не “фз”? Де логіка?Бо хто зна :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712427 вiд 2025-01-19 21:23:452 Voxa№ 1712357Фото не треба. Краще б пояснив по-людськи. У Зе більшості у міськраді нема. Федоров теж не з Слуг. Хай навіть ліг під ОП, одноосібно рішення ж не може ухвалити. Як «зелені» бабло на газони вибивають?У Києві витівки Кличка на Зе не спихують :)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712426 вiд 2025-01-19 21:20:15RIP…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712425 вiд 2025-01-19 20:52:10Remember.. Світла пам'ять…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712424 вiд 2025-01-19 20:48:55… Світла пам'ять
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712423 вiд 2025-01-19 20:38:342 Nycolas№ 1712406Pryvyd Zamku (Привид Замку)№ 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:18Для нових систем треба вибирати Uefi. Робити флешку за допомогою rufusДивлюсь відео підтримки асуса…Зайдіть в СSM і активуйте режим Uefi разом з іншим…Якщо СSM не активен, то поставте відеокарту і він буде активовано.Ставлю відеокарту і все запрацювало.Все добре, але не хотів ставити карту, бо вона тягне енергію як комп, а еко-флоу втрачає з 3 годин годину.Тому спеціально взяв Intel Core i5 12400, який з підтримкою відеоядра, а не Intel Core i5 12400F, який без… А це 1500 різницы.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712422 вiд 2025-01-19 20:32:52Вибачайте, не бачив :(
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712421 вiд 2025-01-19 20:29:56tennis Щойно подивився післяматчеве інтерв'ю Ноле на корті по матчі із Махачем. Дуже кумедно. Там хтось із трибун гукає - я думаю - там точно не чути: одружися зі мною! А він каже: вибач, чуваче, я вже маю дружину. Але ми могли б зустрітися випити по чарочці. Далі з пояснень Ноле випливає, що чувак його діставав вигуками весь матч, і що він, видно, п'яний, як чіп. Тощо.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712420 вiд 2025-01-19 20:19:49RIP
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712419 вiд 2025-01-19 19:43:47Осінтери підрахували що втрати техніки кацапів досягли позначки в 20000 одиниць. Це то що зафіксували на фото/ відео, і перестали рахувати буханки. А тепер уявіть якби нам швидко і потужно допомогли і війна, припустимо, завершилась у 2022 році чи були б такі ціфри? З точки зору нато і сша, це мабуть ідеальна тактика- розтягування цієї війни у часі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712418 вiд 2025-01-19 19:38:15Наум (( Класний був дядько. Свого часу допоміг мені придбати одну річ в Німеччині і переслав в Україну.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712417 вiд 2025-01-19 19:31:58Договорняки. Я їх не то що не люблю. просто якщо це договрняк, то так і кажіть нам суслікам, хомячкам, ховрашкам та лемінгам - найнижчій ланці у ваші крипото-глобал- нєвєбєнному харчовому ланцюжку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712416 вiд 2025-01-19 19:06:51Китайці рвуть морські кабелі між материком і Тайванем, русня рве кабелі на Балтиці. І всі домовилися нічого не бачити і не ескалювати. Мало віри в такий журналізм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712415 вiд 2025-01-19 19:06:13remember… R. I. P.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712414 вiд 2025-01-19 19:03:41«Розриви підводних кабелів, які хвилювали європейських служб безпеки в останні місяці, швидше за все, були результатом морських аварій, а не російського саботажу, за словами кількох представників розвідки США та Європи. За словами високопосадовців трьох країн, які беруть участь у поточних розслідуваннях серії інцидентів, під час яких критично важливі енергетичні та комунікаційні лінії морського дна були розірвані, це рішення відображає консенсус між службами безпеки США та Європи. " https://www.washingtonpost.com/world/2025/01/19/russia-baltic-undersea-cables-accidents-sabotage/ Знову якийсь політичний консенсус (висер) у Вашінгтон Пост. Питання чому ці кабелі 10-20 років спокійно собі лежали, а зараз почали рватися. Таке враження, що американці побалакали з китайцями, а ті сказали не напрягайте, будь ласка. Гімно бугая, короче.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712413 вiд 2025-01-19 18:55:55нормальний дятько був. Пожив норм - 77 років. Нехай спочиває.