🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 966.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712412 вiд 2025-01-19 18:55:00

R. I. P

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712411 вiд 2025-01-19 18:54:40

cвітла пам'ять!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712410 вiд 2025-01-19 18:37:52

RIP.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712409 вiд 2025-01-19 18:33:12

RIP…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712408 вiд 2025-01-19 18:32:59

:-((((

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712407 вiд 2025-01-19 18:31:46

Пішов з життя Наум, він же remember :(

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712406 вiд 2025-01-19 18:13:56

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:18

Для нових систем треба вибирати Uefi. Робити флешку за допомогою rufus

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712405 вiд 2025-01-19 16:13:51

Enot
№ 1712404
вже 7 держав ЄС мають правий ухил. А це - закручування гайок. Це вікно можна (буде) використати для закручування гайок всередині України - поки всі крутять, то можна і нам.
Терор, строки і тюрма всьому ватному, прокацапському і рпц-шному. Хочу бачити Пашу Мерседеса, Шуфрича і Бойка на ліхтарі. А інша вата здрисне сама за поребрик.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712404 вiд 2025-01-19 15:29:28

Для вирішення цих питань держава неефективна. Ефективні недержавні структури. За діяльність недержавних структур держава відповідальності не несе. Проповіді не допоможуть. Насилля ефективне, страх і біль вчать, а смерть вирішує всі проблеми.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712403 вiд 2025-01-19 15:11:19

klirik
№ 1712386
ЄС і США нам кажуть, ми вам дамо зброю і гроші але ви:
а) не чипайте упц мп бо це свобода віросповідання
б) не чипайте прокацапські медіа і ватних блогері бо це свобода слова
в) проведіть вибори
--------------------------------
тут вихід один, він же єдиний, він же правильний:
а) пояснити, що упц мп/ рпц - не церква, а філія ФСБ, і немає нічого спільного з віросповіданням.
б) прокацапські медіа і ватні блогери - це не свобода слова, а військова пропаганда,
в) вибори під час війни неможливі.

І самим нарощувати виробництво зброї.
Нарощувати самостійність і незалежність у повному сенсі.
Іншого шляху не існує.

І робити такі кроки з боку України треба і можна.

З європи такі кроки робити нажаль небезпечно. Як тільки я на радіо, тб, або у газеті зачіплю місцеве РПЦ або УПЦ МП (у Німеччині), ватного блогера чи ватне ЗМІ - мені одразу пришиють утиски церкви, напад на свободу слова і віросповідання, напад на демократію, а це великий штраф і тюрма.
Се ля ві.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712402 вiд 2025-01-19 14:54:52

«У державному банку Sense Bank заявили, що сприятимуть розслідуванню правоохоронців щодо директора департаменту супроводження інформаційних систем банку, якого Служба безпеки України затримала за підозрою у фінансуванні війни країни-агресора РФ проти України».
-----------------------
Департамент супроводження інформаційних систем? Тобто ймовірно всі паролі та інформація про клієнтів давно в руках у кацапів. Банку можна закривати к фуям ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712401 вiд 2025-01-19 14:41:39

Ага, є прецедент? Ясно. Тоді хай викручуються.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712400 вiд 2025-01-19 14:27:04

У 1841 році президент Вільям Гаррісон за поганої погоди влаштував інавгурацію на відкритому повітрі, застудився і за місяць помер.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712399 вiд 2025-01-19 14:16:30

Мабуть проблема не для публіки, а для самого Трампа, який звик сидіти у теплій Флориді.

І пальто можна вдягнути і червону краватку як в Один вдома 2



Але за -7 вуха ніс будуть мерзнути конкретно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712398 вiд 2025-01-19 14:12:36

Завтра у Вашингтоні ДіСі обіцяють температуру від -4 до -11, десь в районі -7 буде.

А у них там нема пальт теплих, шапок, в пуховиках не хочать. ділема.

хоча можна як Берні Сандерс вдіти куртку теплу, рукавички теплі, на ноги якісь валянки чи уггі. І всим буде тепло.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712397 вiд 2025-01-19 13:56:23

klirik
№ 1712386 вiд 2025-01-19 12:11:18
Не можна бути маріонетками нічиїми. І західних партнерів теж. Захід лише ситуативний і непевний союзник українців. Маріонеток продадуть і знищать, рано чи пізно. Вижити має шанс той, хто має суб'єктність і може іти проти течії. Українцям нема чого втрачати, їм вже винесений вирок, хоч це не всі ще зрозуміли.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712396 вiд 2025-01-19 13:51:15

Хоча пишуть, що квитки даються безкоштовно (хоча окремі баригаси приторговують на аукціонах тощо).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712395 вiд 2025-01-19 13:50:21

H610M ну знайомо. Гарна плата. Проблем бути не повинно.
Отформатуй флешку, скачай с сайта майкрософта інсталятор 10 чи 11. Зроби РУФусом з флешки і інсталятора загрузочну. І вперед.
Все повинно відбуватись напівавтоматично.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712394 вiд 2025-01-19 13:45:48

"Ротонда може вмістити 600 людей, а за даними CBS News, квитки на церемонію придбало понад 250 тис. людей.

Переважна більшість охочих відвідати інавгурацію не зможуть цього зробити, заявили в Об'єднаному комітеті Конгресу з інавгураційних церемоній, який відповідає за планування заходу ".
-------------------
Так а трампидло поверне бабло за квитки, чи залишить собі? ;)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:18

2 Voxa
№ 1712392
флешка загрузочна із системою… вінт також із системою
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-prime-h610m-r-d4-si/p368247441/
ось ця плата

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712392 вiд 2025-01-19 13:24:42

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712391
а ти систему з нуля ставиш?
флешка загрузочна?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712391 вiд 2025-01-19 12:54:23

2 Voxa
№ 1712390
так отам винта немає… лише флешка
з якої теж не хоче

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712390 вiд 2025-01-19 12:46:59

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712388
а, зрозумів. не обирається винт.
ССД? треба подивитись в налаштуваннях в біосі, режим приоритета загрузки, якось так. Буває шо одразу не бачить

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712389 вiд 2025-01-19 12:41:09

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712388
значить нр винтах нема системи

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712388 вiд 2025-01-19 12:33:17

підкажіть будь-ласка
біос бачить вінти і флешку
але в меню загрузки пропонує лише флешку
але грузитись все одно не бажає, входить в біос

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712387 вiд 2025-01-19 12:16:31

Якби у 1991 році в Україні якимось дивом була створена авторитарна держава, чи навіть диктатура на засадах українського націоналізму (для чого, слід одразу сказати, не було жодних внутрішніх передумов), то іззовні таку державу негайно б задушили, причому одразу з двох напрямів - з боку Заходу і з боку кацапії.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712386 вiд 2025-01-19 12:11:18

Enot
№ 1712385

Все вірно кажеш, але це в ідеальних умовах
ЄС і США нам кажуть, ми вам дамо зброю і гроші але ви:
а) не чипайте упц мп бо це свобода віросповідання
б) не чипайте прокацапські медіа і ватних блогері бо це свобода слова
в) проведіть вибори

Ну це я так утріровано навів, але гадаю десь так подібні діскусії і відбуваються на всіх зустрічах з партнерами

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712385 вiд 2025-01-19 11:15:35

Україна знаходиться в стані зовнішньої і внутрішньої агресії росіян з самого моменту здобуття державності. Ця агресія не зупинялася ані на день.
У росіян не можна виграти вибори. В принципі. Тому що вони можуть порушувати будь-які закони, вливати в вибори будь-які гроші, використовувати будь-які технології, використовувати будь-який адміністративний ресурс, і вони роблять все для перемоги, а ви - демократи чемненькі і бідненькі. В Україні українцям ніхуя не належало насправді. Ані держава, ані економіка. Анічого. Українці це такі індіанці європейські, чию землю колонізують більш ефективні нації, а їх самих утилізують чи викидають геть.
І при цьому українці залежать від європейських і американських партнерів росіян, які з росіянами домовилися про мирне співіснування та спільний бізнес багато років тому. В результаті все що роблять українські політики, це оце так руцями ліберально вспльоскують: «Їх захищає Конституція». Ліберальна демократія в Україні це різновид карго-культу.
Російську владу в Україні до повномасштабної війни можна було скинути в результаті революції чи громадських заворушень, і в результаті цього прийти до влади. Не в результаті «виборів». Тимчасово. Тому що на наступних виборах росіяни обов'язково «демократично» переможуть.
Якщо українців ставлять в рамки, коли вони мають виконувати ліберальні демократичні закони, які гарно працюють у Швейцарії чи в Канаді в мирний час, за відсутності зовнішніх та внутрішніх ворогів, а росіяни просто хочуть вбити, то результат прогнозований.
Нещасні ющенки та порошенки разом з купою ліберальних ЛОМів десятиліттями повторювали «демократичну» ліберальну муть, боролися за право ригів та медведчуків бути владою в Україні і влаштовували олігархічні договорняки з тими, хто весь цей час готувався знищити Україну. Тому взагалі не має значення за кого голосувало приречене населення. Жодна з партій, які брали участь у виборах не могла захистити українців. За будь-якої влади Україна всі ці роки йшла до знищення, а українці до геноциду. Ход історії не можна змінити на виборах. Його тільки війна і терор змінює.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712384 вiд 2025-01-19 08:25:40

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712365 вiд 2025-01-19 00:35:28

шо?

я не кажу, шо ви дебіли. ми такі самі, і більшість людей in my view дебіли. це мої проблеми.

не важливо, за кого і коли 'ви' голосували. вчора Ющенко, сьогодні Янукович. бо 'розумні' не прийшли голосувати, чи виїхали, чи ще шось. не інопланетяни голосували, ні? не вкрали/докинули голоси? значить, маєте те, шо маєте.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712383 вiд 2025-01-19 03:42:36

Я тут не для того щоб тобі подобатися)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712382 вiд 2025-01-19 03:39:25

Дужки - це яскрава ознака дебіла ;) Особливо якщо їх більше ніж одна. Прикольно, що молода генерація каже про них - «нігтів насипати». Ну і також цікавий факт, що ніде, окрім постсовкового інтернету, ці фімозні дужки не ліплять цілими парканами. Люди з решти світу взагалі не розуміють цієї хуйні. Яскрава ознака кацапомовних дописувачів. Дегенерат із Бучі як завжди у своєму стилі, молодець ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712381 вiд 2025-01-19 03:29:59

Моральна паніка)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712380 вiд 2025-01-19 03:23:51

яка різниця в продажу 9 чи 16-річній

Ну зрозуміло, що такі питання може ставити тільки фімозний дегенерат.

а якщо батьки домовляються про це не в муслімському світі? наприклад в Україні?

Ну показуй відосики із України, як 35-річний упиздень в Україні веде 9-річну дівчинку в «опочивальню» після весілля, нема питань. Далі побачимо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712379 вiд 2025-01-19 03:20:41

Ніч тупих підарасів на Обсилфі. Ніби не п'ятниця тринадцяте? Чому йобані педофіли-маньяки повилазили?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712378 вiд 2025-01-19 03:04:10

2 LAZY
№ 1712375
і я так і не почув від тебе, яка різниця в продажу 9 чи 16-річній? а якщо батьки домовляються про це не в муслімському світі? наприклад в Україні? :)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712377 вiд 2025-01-19 03:00:47

2 LAZY
№ 1712375
Питання ж не в тому, що ти дурник. Це зрозуміло. Питання в тому, що туповатий, але лізешь із сентеціями світового масштабу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712376 вiд 2025-01-19 02:55:41

Пофосний довбойоб)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712375 вiд 2025-01-19 02:48:39

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712374

«Дати до рота» 10-річній дівчинці - це «не створює проблем»? Для кого, для неї? Єбать ти ублюдок, навіть піжжє єнота. Я б тебе разом із йобаними муслимами спалив нахуй.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712374 вiд 2025-01-19 02:42:42

2 LAZY
№ 1712373
наприклад здоровий глузд? Розуміння, що він створить проблеми здоровʼю своїй вже дружині, тобто проблеми собі. і, скоріше за все, в нього вже є доросла дружина. а якщо дасть до рота, тобто якийсь акт буде, то це проблем не створить.
Не вважай себе самим розумним, а інших - тупими.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712373 вiд 2025-01-19 02:20:29

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1712372 вiд 2025-01-19 02:11:56

2 LAZY
№ 1712370
в мене до тебе питання. як ти особисто вважаєшь, мусульмани настільки дебіли, що при весіллі 10-річної дівчинки і 35-річного чоловіка в ту ж ніч буде секс?

А що йому завадить?

Тим більш, що з 9 років вже «можна»:

According to Islamic scholars, while child marriage and sexual activity between adults and children are permitted under Islamic law, sexual intercourse with a girl under the age of nine is prohibited


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.