VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712412 вiд 2025-01-19 18:55:00R. I. P
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712411 вiд 2025-01-19 18:54:40cвітла пам'ять!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712410 вiд 2025-01-19 18:37:52RIP.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712409 вiд 2025-01-19 18:33:12RIP…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712408 вiд 2025-01-19 18:32:59:-((((
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712407 вiд 2025-01-19 18:31:46Пішов з життя Наум, він же remember :(
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712406 вiд 2025-01-19 18:13:56Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:18 Для нових систем треба вибирати Uefi. Робити флешку за допомогою rufus
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712405 вiд 2025-01-19 16:13:51Enot № 1712404 вже 7 держав ЄС мають правий ухил. А це - закручування гайок. Це вікно можна (буде) використати для закручування гайок всередині України - поки всі крутять, то можна і нам. Терор, строки і тюрма всьому ватному, прокацапському і рпц-шному. Хочу бачити Пашу Мерседеса, Шуфрича і Бойка на ліхтарі. А інша вата здрисне сама за поребрик.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712404 вiд 2025-01-19 15:29:28Для вирішення цих питань держава неефективна. Ефективні недержавні структури. За діяльність недержавних структур держава відповідальності не несе. Проповіді не допоможуть. Насилля ефективне, страх і біль вчать, а смерть вирішує всі проблеми.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712403 вiд 2025-01-19 15:11:19klirik № 1712386 ЄС і США нам кажуть, ми вам дамо зброю і гроші але ви: а) не чипайте упц мп бо це свобода віросповідання б) не чипайте прокацапські медіа і ватних блогері бо це свобода слова в) проведіть вибори -------------------------------- тут вихід один, він же єдиний, він же правильний: а) пояснити, що упц мп/ рпц - не церква, а філія ФСБ, і немає нічого спільного з віросповіданням. б) прокацапські медіа і ватні блогери - це не свобода слова, а військова пропаганда, в) вибори під час війни неможливі. І самим нарощувати виробництво зброї. Нарощувати самостійність і незалежність у повному сенсі. Іншого шляху не існує. І робити такі кроки з боку України треба і можна. З європи такі кроки робити нажаль небезпечно. Як тільки я на радіо, тб, або у газеті зачіплю місцеве РПЦ або УПЦ МП (у Німеччині), ватного блогера чи ватне ЗМІ - мені одразу пришиють утиски церкви, напад на свободу слова і віросповідання, напад на демократію, а це великий штраф і тюрма. Се ля ві.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712402 вiд 2025-01-19 14:54:52«У державному банку Sense Bank заявили, що сприятимуть розслідуванню правоохоронців щодо директора департаменту супроводження інформаційних систем банку, якого Служба безпеки України затримала за підозрою у фінансуванні війни країни-агресора РФ проти України».-----------------------Департамент супроводження інформаційних систем? Тобто ймовірно всі паролі та інформація про клієнтів давно в руках у кацапів. Банку можна закривати к фуям ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712401 вiд 2025-01-19 14:41:39Ага, є прецедент? Ясно. Тоді хай викручуються.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712400 вiд 2025-01-19 14:27:04У 1841 році президент Вільям Гаррісон за поганої погоди влаштував інавгурацію на відкритому повітрі, застудився і за місяць помер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712399 вiд 2025-01-19 14:16:30Мабуть проблема не для публіки, а для самого Трампа, який звик сидіти у теплій Флориді. І пальто можна вдягнути і червону краватку як в Один вдома 2 Але за -7 вуха ніс будуть мерзнути конкретно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712398 вiд 2025-01-19 14:12:36Завтра у Вашингтоні ДіСі обіцяють температуру від -4 до -11, десь в районі -7 буде. А у них там нема пальт теплих, шапок, в пуховиках не хочать. ділема. хоча можна як Берні Сандерс вдіти куртку теплу, рукавички теплі, на ноги якісь валянки чи уггі. І всим буде тепло.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712397 вiд 2025-01-19 13:56:23 klirik № 1712386 вiд 2025-01-19 12:11:18 Не можна бути маріонетками нічиїми. І західних партнерів теж. Захід лише ситуативний і непевний союзник українців. Маріонеток продадуть і знищать, рано чи пізно. Вижити має шанс той, хто має суб'єктність і може іти проти течії. Українцям нема чого втрачати, їм вже винесений вирок, хоч це не всі ще зрозуміли.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712396 вiд 2025-01-19 13:51:15Хоча пишуть, що квитки даються безкоштовно (хоча окремі баригаси приторговують на аукціонах тощо).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712395 вiд 2025-01-19 13:50:21H610M ну знайомо. Гарна плата. Проблем бути не повинно. Отформатуй флешку, скачай с сайта майкрософта інсталятор 10 чи 11. Зроби РУФусом з флешки і інсталятора загрузочну. І вперед. Все повинно відбуватись напівавтоматично.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712394 вiд 2025-01-19 13:45:48"Ротонда може вмістити 600 людей, а за даними CBS News, квитки на церемонію придбало понад 250 тис. людей. Переважна більшість охочих відвідати інавгурацію не зможуть цього зробити, заявили в Об'єднаному комітеті Конгресу з інавгураційних церемоній, який відповідає за планування заходу ". ------------------- Так а трампидло поверне бабло за квитки, чи залишить собі? ;)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712393 вiд 2025-01-19 13:33:182 Voxa№ 1712392флешка загрузочна із системою… вінт також із системоюhttps://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-prime-h610m-r-d4-si/p368247441/ось ця плата
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712392 вiд 2025-01-19 13:24:42Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712391 а ти систему з нуля ставиш? флешка загрузочна?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712391 вiд 2025-01-19 12:54:232 Voxa№ 1712390так отам винта немає… лише флешказ якої теж не хоче
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712390 вiд 2025-01-19 12:46:59Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712388 а, зрозумів. не обирається винт. ССД? треба подивитись в налаштуваннях в біосі, режим приоритета загрузки, якось так. Буває шо одразу не бачить
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712389 вiд 2025-01-19 12:41:09Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712388 значить нр винтах нема системи
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712388 вiд 2025-01-19 12:33:17підкажіть будь-ласкабіос бачить вінти і флешкуале в меню загрузки пропонує лише флешкуале грузитись все одно не бажає, входить в біос
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712387 вiд 2025-01-19 12:16:31Якби у 1991 році в Україні якимось дивом була створена авторитарна держава, чи навіть диктатура на засадах українського націоналізму (для чого, слід одразу сказати, не було жодних внутрішніх передумов), то іззовні таку державу негайно б задушили, причому одразу з двох напрямів - з боку Заходу і з боку кацапії.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712386 вiд 2025-01-19 12:11:18Enot № 1712385 Все вірно кажеш, але це в ідеальних умовах ЄС і США нам кажуть, ми вам дамо зброю і гроші але ви: а) не чипайте упц мп бо це свобода віросповідання б) не чипайте прокацапські медіа і ватних блогері бо це свобода слова в) проведіть вибори Ну це я так утріровано навів, але гадаю десь так подібні діскусії і відбуваються на всіх зустрічах з партнерами
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712385 вiд 2025-01-19 11:15:35Україна знаходиться в стані зовнішньої і внутрішньої агресії росіян з самого моменту здобуття державності. Ця агресія не зупинялася ані на день. У росіян не можна виграти вибори. В принципі. Тому що вони можуть порушувати будь-які закони, вливати в вибори будь-які гроші, використовувати будь-які технології, використовувати будь-який адміністративний ресурс, і вони роблять все для перемоги, а ви - демократи чемненькі і бідненькі. В Україні українцям ніхуя не належало насправді. Ані держава, ані економіка. Анічого. Українці це такі індіанці європейські, чию землю колонізують більш ефективні нації, а їх самих утилізують чи викидають геть. І при цьому українці залежать від європейських і американських партнерів росіян, які з росіянами домовилися про мирне співіснування та спільний бізнес багато років тому. В результаті все що роблять українські політики, це оце так руцями ліберально вспльоскують: «Їх захищає Конституція». Ліберальна демократія в Україні це різновид карго-культу. Російську владу в Україні до повномасштабної війни можна було скинути в результаті революції чи громадських заворушень, і в результаті цього прийти до влади. Не в результаті «виборів». Тимчасово. Тому що на наступних виборах росіяни обов'язково «демократично» переможуть. Якщо українців ставлять в рамки, коли вони мають виконувати ліберальні демократичні закони, які гарно працюють у Швейцарії чи в Канаді в мирний час, за відсутності зовнішніх та внутрішніх ворогів, а росіяни просто хочуть вбити, то результат прогнозований. Нещасні ющенки та порошенки разом з купою ліберальних ЛОМів десятиліттями повторювали «демократичну» ліберальну муть, боролися за право ригів та медведчуків бути владою в Україні і влаштовували олігархічні договорняки з тими, хто весь цей час готувався знищити Україну. Тому взагалі не має значення за кого голосувало приречене населення. Жодна з партій, які брали участь у виборах не могла захистити українців. За будь-якої влади Україна всі ці роки йшла до знищення, а українці до геноциду. Ход історії не можна змінити на виборах. Його тільки війна і терор змінює.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712384 вiд 2025-01-19 08:25:40Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712365 вiд 2025-01-19 00:35:28 шо? я не кажу, шо ви дебіли. ми такі самі, і більшість людей in my view дебіли. це мої проблеми. не важливо, за кого і коли 'ви' голосували. вчора Ющенко, сьогодні Янукович. бо 'розумні' не прийшли голосувати, чи виїхали, чи ще шось. не інопланетяни голосували, ні? не вкрали/докинули голоси? значить, маєте те, шо маєте.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712383 вiд 2025-01-19 03:42:36Я тут не для того щоб тобі подобатися)))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712382 вiд 2025-01-19 03:39:25Дужки - це яскрава ознака дебіла ;) Особливо якщо їх більше ніж одна. Прикольно, що молода генерація каже про них - «нігтів насипати». Ну і також цікавий факт, що ніде, окрім постсовкового інтернету, ці фімозні дужки не ліплять цілими парканами. Люди з решти світу взагалі не розуміють цієї хуйні. Яскрава ознака кацапомовних дописувачів. Дегенерат із Бучі як завжди у своєму стилі, молодець ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712381 вiд 2025-01-19 03:29:59Моральна паніка)))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712380 вiд 2025-01-19 03:23:51яка різниця в продажу 9 чи 16-річній … Ну зрозуміло, що такі питання може ставити тільки фімозний дегенерат. … а якщо батьки домовляються про це не в муслімському світі? наприклад в Україні? … Ну показуй відосики із України, як 35-річний упиздень в Україні веде 9-річну дівчинку в «опочивальню» після весілля, нема питань. Далі побачимо.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712379 вiд 2025-01-19 03:20:41Ніч тупих підарасів на Обсилфі. Ніби не п'ятниця тринадцяте? Чому йобані педофіли-маньяки повилазили?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712378 вiд 2025-01-19 03:04:102 LAZY№ 1712375і я так і не почув від тебе, яка різниця в продажу 9 чи 16-річній? а якщо батьки домовляються про це не в муслімському світі? наприклад в Україні? :)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712377 вiд 2025-01-19 03:00:472 LAZY№ 1712375Питання ж не в тому, що ти дурник. Це зрозуміло. Питання в тому, що туповатий, але лізешь із сентеціями світового масштабу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712376 вiд 2025-01-19 02:55:41Пофосний довбойоб)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712375 вiд 2025-01-19 02:48:39Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712374 «Дати до рота» 10-річній дівчинці - це «не створює проблем»? Для кого, для неї? Єбать ти ублюдок, навіть піжжє єнота. Я б тебе разом із йобаними муслимами спалив нахуй.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712374 вiд 2025-01-19 02:42:422 LAZY№ 1712373наприклад здоровий глузд? Розуміння, що він створить проблеми здоровʼю своїй вже дружині, тобто проблеми собі. і, скоріше за все, в нього вже є доросла дружина. а якщо дасть до рота, тобто якийсь акт буде, то це проблем не створить.Не вважай себе самим розумним, а інших - тупими.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712373 вiд 2025-01-19 02:20:29Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1712372 вiд 2025-01-19 02:11:56 2 LAZY № 1712370 в мене до тебе питання. як ти особисто вважаєшь, мусульмани настільки дебіли, що при весіллі 10-річної дівчинки і 35-річного чоловіка в ту ж ніч буде секс? … А що йому завадить? Тим більш, що з 9 років вже «можна»: According to Islamic scholars, while child marriage and sexual activity between adults and children are permitted under Islamic law, sexual intercourse with a girl under the age of nine is prohibited