🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 969.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712292 вiд 2025-01-18 13:16:25

Пепс, гляди як твої улюбленці у Німеччині відносяться до українських біженців.
https://www.unian.net/world/ukrainskie-bezhency-v-germanii-katrin-ebner-shtayner-schitaet-chto-nado-vyslat-ukraincev-iz-strany-12887931.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712291 вiд 2025-01-18 13:10:22

+№ 1712285

Запитав у ШІ - каже, що 1 кв. метр скла, яке використовується в автомобілях, десь на 50 доларів дорожче, ніж кв. метр звичайного скла.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712290 вiд 2025-01-18 13:07:37

Tennis

В Еліни - ліва кацапка за вихід до чвертьфіналу. Треба зібратися нарешті.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712289 вiд 2025-01-18 12:28:20

у нас проблема розташування заводів посеред міста давно так би мовити, бо екологія і всьо такоє. Так от ходе легенда, шо товаріщь Сталін сказав, шо «рабочіє должни ходіть на завод пешком». Тому так, шоб зручно було.
А тепер усі навкруги Мотора на ніч подушками вікна закривають, шоб склом не посікло …
сьогодні 2 Іскандера, в церку богуслаєвську папало.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712288 вiд 2025-01-18 12:26:02

Я до того що грамотно (з точки зору безпеки) було б усі ці заводи та цеха повиносити за межі міста і розсередити хоча б в межах області. Але звісно, в 90х та 2000х цим ніхто не переймався і мабуть економічно це було б невиправдано. Всіх тільки цікавило як відхопити шмат землі від цих заводів, щоб збудувати чергову офісну стекляшку. Ніхто ж не гадав що буде війна, і це несе різики-будуватись біля таких об'єктів.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712287 вiд 2025-01-18 12:19:54

Ну тут справа не у скляних фасадах.
Це ж мабуть була доктрина за совєтов, щоб впк заводи будувати всередині міста. В Києві ж не тільки КБ Луч знаходиться. Це скоріш було зроблено виходячи з економічного фактору (розвинута інфраструктура та кількість населення) але ж одна-дві ядерні бомби на Київ і це все перестає працювати

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712286 вiд 2025-01-18 12:19:03

Єва Лис, можливо, стала The Luckiest Loser на великих турнірах за кілька останніх років, потрапила в 1/8, хоча вилетіла ще в кваліфікації і вже мала на руках білет на літак, але за кілька годин до вильоту отримала шанс когось травмованого замінити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712285 вiд 2025-01-18 12:18:26

Також подумав про те, що люди могли загинути від уламків скла. А робити таке скло, як в автомобілях (яке при розбитті не дає великих уламків) мабуть набагато дорожче.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712284 вiд 2025-01-18 12:06:51

Представляется, архитекторы, проектирующие в Киеве, теперь теперь должны задуматься, прежде чем малювать стеклянные фасады..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712283 вiд 2025-01-18 12:03:21

Паоліні

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712282 вiд 2025-01-18 12:02:51

В мене брат у перших, таксист, чека клієнта на Білоруській, 38. Каже, аж упав від вибуху.

Теніс: Еліна таки добила Раоліні. Та здалася у третьому. Не чекав. Монфіс теж пройшов, узувши 4го сіяного.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712281 вiд 2025-01-18 12:02:40

Світоліна здобула вольову перемогу над 4-ою сіяною Паоліні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712280 вiд 2025-01-18 11:29:15

Охоронець закладу харчування (мабуть з Мака) і три пасажири мікроавтобуса.

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712279 вiд 2025-01-18 10:28:02

«На жаль, маємо вже четверо загиблих у Шевченківському районі, троє постраждалих».
---
бля… пів-шостого ранку…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712278 вiд 2025-01-18 07:03:15

Мабуть, найкраще живе виконання цієї пісні, що я чув.



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712277 вiд 2025-01-18 07:00:22

непрацюючий заводАртема не дає пуйлу спокою..

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712276 вiд 2025-01-18 04:00:50

і трохи про футбол…
------
Pep Guardiola has finalized his divorce. Reports say he lost his biggest mansion in Manchester and half of his wealth, with most of his properties now going to his wife and children.

His wife claimed Pep was too focused on football and didn’t have time for the family. Pep left the court in tears, clearly struggling with this tough moment?.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712275 вiд 2025-01-18 03:26:57

палестина відхрестилась від хамаз і назвала їх терористичною організацією.
гугл в допомогу

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712274 вiд 2025-01-18 03:19:36

м - мелодисти



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712273 вiд 2025-01-18 01:49:41

Нормальний класичний thrash metal - Big 4 (Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax) на одній сцені.
4 вокалісти, 4 гітаристи, 4 басисти та 4 ударники запалили так що аж світ здригнувся!
Був я (і деякі читачі цього сайту також) на концерті цього туру під Прагою на колишньому совжцькому летовищі.
Було не то шо ахуєнно, а суперахуєнно!



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712272 вiд 2025-01-18 01:41:10

Vichny
№ 1712270
----
То шо треба!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712271 вiд 2025-01-18 01:40:03

Уряд Шотландії від СНП і депутати їхні у британському парламенті від самого початку кацапського вторгнення і донині підтримували і підтримують Україну. Включно зі стрічками українськими на лацканах.

https://ukdefencejournal.org.uk/snp-calls-for-sanctions-to-be-stepped-up-on-russia/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712270 вiд 2025-01-18 01:36:21

Олма,

Ну на тобі більш жваве :)



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712269 вiд 2025-01-18 01:25:43

Vichny
№ 1712265
---
Це так само як 40 років тому питаєш дівчину на вечірці, Яка тобі музика подобається, а вона каже - мєдлєнная)).

Для мене Мегадез це треш-металовці. Має бути ритм більщ жвавий

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712268 вiд 2025-01-18 01:23:15

klirik,

Він загалом просто каже, що палестинці і хамас - це не те саме. У нього дружина - палестинка. Сімейна ситуація.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712267 вiд 2025-01-18 00:56:42

2 Philus



Action Bronson - «Easy Rider»

Класно зроблено. Автор спиздив основну тєму з турецької якоїсь етно епічної пісні. (і я перевіря років 5 тому цей пруф, так воно і є)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712266 вiд 2025-01-18 00:54:58

klirik
№ 1712263

але ж і підар! Ти показав йому фоточку нетахуяху, який з хуйлом в дьосна лупився з гєоргієвскай лєнтачькай і дєдом на палкє?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712265 вiд 2025-01-18 00:53:26

olma
№ 1712262

І сенсі? Це ж медлячок, романтична пісня, гімн молодого самовбивці

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712264 вiд 2025-01-18 00:52:38

Кацапня усіх сепаратистів годує по Європі/світу - окрім Квебеку. Тут прекрасно розуміють що вони за лайно.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712263 вiд 2025-01-18 00:51:33

Vichny
№ 1712260

Мав недавно суперечку з фаном Селтіка. Він мені доводів що ми заслужили бомби від кацапів, бо підтримуєм геноцид в Газі. Звісно я йому нічого не довів, да й не збирався. Але оцей рівень пропалестинської шізи мене вразив, і як вони її тягнуть у будь яку тему

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712262 вiд 2025-01-18 00:50:34

Vichny
№ 1712256
---
Чи темп не за повільний тут?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712261 вiд 2025-01-18 00:48:02

А до того я вважав шо вони шотландські націоналюги: /

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712260 вiд 2025-01-18 00:44:04

klirik
№ 1712259

Оооо, навіть так. Ну то значить хуй він в хуйовому сенсі цього слова.
До речі, фани селтіка теж ліваки і пропалестинські уєбани.
Для мене шок був, коли я про це дізнався.
У них дросч на ірландію і палєстіну. Пиздець, ахуєть блять, і хуй хто з них напевно вміє гельською :( націоналізм шотландський йобана: /

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712259 вiд 2025-01-18 00:39:03

Цей Хамза пропалестинський довбойоб з якого усі кепкували в хуїтері. Але це проблеми шотландців звісно, і рівень деградації в цілому Great Britain

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712258 вiд 2025-01-18 00:31:05

Vichny
№ 1712257

:)))) Рибне? Ну, так, звичайно, лосось. Ні, Салмонд - це значить «син Соломона». А щодо Юсафа, то це якраз добре. Бо держава - це нація політична. Пан Гамза народився у Шотландії і має незалежницькі переконання. Має таке саме право бути шотландським націоналюгою, як і всі. Нині очільником Шотландії (Першим Міністром) є Джон Свінні. Він теж є представником Шотландської національної партії, як і Алекс, і Нікола, і Гамза.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712257 вiд 2025-01-18 00:14:56

yagshamash
№ 1712255

Справді?

От підар! А таке прізвище апетитне…
А ще мені їхню жіночку шкода (Nicola Sturgeon - теж рибне прізвище, вони їх там підбирають за цією ознакою чи шо?), вона нормально так валила за незалежність і майже все вийшло, але якась корупційна хуйня вилізла.
І там лідером шотландських націоналістів став якийсь Хамза Юсеф (!!!).
Нічого не маю проти пана Хамзи особисто, може він гарна людина сам по собі і за добро, але де «Юсеф», а де шотландський націоналізм?
Щось пойобано у цьому світі…
Щось

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712256 вiд 2025-01-18 00:10:04

Геть
№ 1712234 вiд 2025-01-17 22:40:38

З цього приводу на цьому сайті лунає ПІСНЯ!
Великий розпиздяй Дейв Мастейн і його шалена банда дуже сильно тішать канадських франкофонів!



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712255 вiд 2025-01-18 00:02:45

Vichny
№ 1712254

Там різні є і, справді, є прокацапи. Бо кацапи туди влізли відразу, як запахло тим, що можна розвалити одну із країн ЄС. Це - їхня звична практика. Як було у Шотландії, де Алекс Салмонд, що був лідером незалежницького руху, потім зганьбив усе, коли після відставки став кацапам давати коментарі на Раша тудей.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712254 вiд 2025-01-17 23:55:36

yagshamash
№ 1712227

Я з обного боку підтримую в душі Каталонську незалежність, а з іншого - шось вони там ліваки ніїбатися і кацапофіли, ну чи принаймні кацапопонімающі.
А я етого нє люблю.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712253 вiд 2025-01-17 23:50:24

Vichny
№ 1712251
---
Я не зберіг собі в закладки, але якщо натраплю знову, дам знати і перепощу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.