🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 970.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712252 вiд 2025-01-17 23:46:15

klirik
№ 1712207 вiд 2025-01-17 19:43:00

Ілля Ковтун подався на хорватське громадянство
------------
Підор і є підор

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712251 вiд 2025-01-17 23:45:27

olma
№ 1712204

Відео - в студію!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712250 вiд 2025-01-17 23:42:41

Я власне про цей американський феномен хотів було згадати.

https://www.tiktok.com/@irishdaily/video/7319931424851725600

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712249 вiд 2025-01-17 23:28:46

Англійці прості бува квакають, промовляють слова як наче їх хтось за горло душить, задихаються.

У американців молодих і красивих (цицькатих) інша фішка. Загоняють звуки на гортань, і там гортань робе більше ніж зуби і губи. Сюр короче.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712248 вiд 2025-01-17 23:26:59

yagshamash
№ 1712240 вiд 2025-01-17 23:01:03

Є зажерті, що стають «ідейними», бо не хочуть більших податків сплачувати. Є зажерті соціопати, яким аби керманичувати накрученими. 50 відтінків ідейності :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712247 вiд 2025-01-17 23:25:21

yagshamash
№ 1712245
-------
Вкотре погоджуюся з тобою. Англійську мову з Бостона (Массачусетс) набагато легше зрозуміти, ніж англійську мову Південного Лондона.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712246 вiд 2025-01-17 23:23:16

Уточнення: не шь, а середнє між шь і хь, і не просто всередині, а ще й між двома голосними.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712245 вiд 2025-01-17 23:15:52

olma
№ 1712242

Не можна сказати, що в Мексиці вона правильна. Можливо, для іноземців її легше зрозуміти, ніж в Іспанії. Але це характерно для майже всієї Латинської Америки. А щодо іспанського прононсу, про який ти пишеш, то це теж залежить від позиції у слові. Так, s може звучати подібно до шь у середині слова, а кінцеве може взагалі не звучати. Проте у колоніях, де мову насаджено, її завжди легше зрозуміти, ніж у метрополіях. Будь-яку мову. Темп, як правило повільніший, і мова більш спрощена. Це правда як для іспанської, так і для англійської, і португальської.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712244 вiд 2025-01-17 23:15:31

Посольство Албанії відкрилося в Києві. ФОТОрепортаж
У п'ятницю, 17 січня, у Києві розпочало свою роботу посольство Республіки Албанія.
Джерело: https://censor.net/ua/p3530904

Nice!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712243 вiд 2025-01-17 23:11:08

2 Р “еть
№ 1712146

Колись іранський джаз був огогого, а зараз рекомендую корейський.

Непоганий тайванський музон

https://elephant-gym.bandcamp.com/album/world

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712242 вiд 2025-01-17 23:01:47

Ну може бути. У мене досить непоганий слух і я хапаю акцент. І скажу, що Іспанська мова на мій слух найправильніша в Мексиці, а не в Мадриді. Бо на Іберійському півострові «с» шепелявлять, промовляють так, як наче одного зуба нема в роті. Це ж будь хто помітить.
Так само і тут.

звук h, j, жь, там багато нюансів. Не передаси ти його простими слов'янськими буквами

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712241 вiд 2025-01-17 23:01:09

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1712238 вiд 2025-01-17 22:54:50

Подивився - красножопі як раз кажуть, що розмова відбулася за ініціативою трампидла:
---------------------------------
Chinese President Xi Jinping on Friday held a telephone conversation with US President-elect Donald Trump at the latterʼs request, the Xinhua News Agency reported.

(https://www.globaltimes.cn/page/202501/1327117.shtml)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712240 вiд 2025-01-17 23:01:03

Геть
№ 1712234

Ти про зажертих, а я - про ідейних. Є велика різниця.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712239 вiд 2025-01-17 22:57:03

olma
№ 1712235

Та ні, тут ти не маєш рації. Уся конфузія у тому, хто вимовляє. Хоча навіть й іспанці, як, наприклад, журналісти, з якими я працював, вимовляють католонські імена на каталонський начин. Жорді (не Хорді) Пужоль - колишній президент Каталонії, Жузеп Ґвардіола (ніяк не Хасєп), Шаві (не Хаві) тощо. Хорді, Хаві й Хасєпа можу пояснити дуже льогко. Посилають совіцького журналіста-двоєчника, що, наче, вчив іспанську, до Барселони. Він володіє мовою досить хуйово і не здатний розібратися, що каталонська - не іспанська (бо какая разніца - руська чи укрАінська). От він бере газету каталонську і читає: Jordi, Josep, Xavi. У своїй тупій голові перекладає: ага, Хорді, Хосеп, Хаві і висилає донєсєніє до Совєцького Спорту. Отака приблизно схема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712238 вiд 2025-01-17 22:54:50

Панда ініціювала.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712237 вiд 2025-01-17 22:53:35

Пишуть, що трампидло говорило телефоном із йобаною красножопою пандою, але не пишуть, хто ініціював розмову. А це доволі важливо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712236 вiд 2025-01-17 22:42:35

Геть
№ 1712234
------
+100

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712235 вiд 2025-01-17 22:41:58

Там ця стара дискусія, що Жьорді Кройф і Хьорді Кройф вимовляється так само, просто треба відповідно стулити писок, притиснути язика, а відповідний звук має утворитися. А на нашу мову просто не передаси ці звукові нюанси нашими літерами - як воно вимовляється.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712234 вiд 2025-01-17 22:40:38

ягшaмaш
№ 1712227 вiд 2025-01-17 22:15:46

Та ладно тобі, каталонці були основними бенефіціарами іспанських завоювань в Італії (південь плюс острова). Вони, як і шотландці, які нажерлися досхочу підчас колоніальних імперій, люблять на все жалітися. Але як на мене це чисто відволікання уваги від факту, що власні еліти просто зажерлися. Саме нажерлися і зажерлися. У Шотландії, квебеку і каталонії сепаратизмом пахне тільки тоді, коли економіка буксує і треба терміново знайти винуватців поза колом управлінців на місці. Як знову запахне золотом інка, знайдуть торгівельний баланс з ЄС аби квитки дешеві до Праґи-Ібізи, та відкриють ще 50 волмартів у Вікторіавіллі й ШібуґамО, усім той сепаратизм буде пофіг. У квебеку он вперше за вічність 60%+ населення зізналися, що добре володіють англійською та клали на мас медіа французькою мовою. Повно каталуфос у Канаді зараз по роботі кажуть сепари задовбали і працювати заважають. Симптоми.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712233 вiд 2025-01-17 22:37:41

Геть № 1712231
ну вибачте, ми не місцеві :)
до речі на картах Гугла Монжуік написано

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712232 вiд 2025-01-17 22:32:56

yagshamash
№ 1712229
ну обрали :(
да, на жаль чесно. Народу в ЗП опоблок не западло. А Запсталь взагалі «отєц родной». Працював би на Мотрі, був би з «Нашого края», назва і партіна приналежність там номінальна.
Ну і там така собі історія з тим Буряком, він і із опобока потім пішов, своє шось сколотив. Ну таке. Його то якраз і не шкода насправді.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712231 вiд 2025-01-17 22:28:48

Montjuic = мончУк :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712230 вiд 2025-01-17 22:27:53

Так, точно. Правильно пригадав. Був Буряк кандидатом від жопоблоку на виборах 2019. Для тебе хто завгодно.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712229 вiд 2025-01-17 22:24:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1712220

Обраного міського голову Буряка як обрали? Чесно? Це ж Запоріжсталь і опоблок?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712228 вiд 2025-01-17 22:22:56

Сьогодні СбУ з хокею U20 на чемпіонаті світу в групі 1В у вирішальному матчі перемогла японців і в наступному сезоні гратиме в групі 1А з досить цікавими командами

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712227 вiд 2025-01-17 22:15:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712214

Я йому в принципі симпатизую, як і каталонцям уцілому. Боролися, але не вийшло. Це справді інший і цивілізований народ із іншою мовою і культурою. Їх пресували за всіх часів. Франко забороняв мову і шкільництво каталонською. Єдиний шкільний заклад, де можна було вивчати мову і культуру, був на терені Франції. Нині каталонська - державна мова в Андоррі. У Каталонії нині все шкільництво практично каталонською, але вони хочуть незалежности. Валенсьяно й майоркіно - це теж діялекти каталонської, хоча іспанська держава зробила так, що багато валенсійців кажуть, що в них - окрема мова. Це - абсолютно антинауково, й освічені люди у провінції Валенсі, як і на Балеарах це знають. Наприклад, викладач каталонської моєї сестри був з Майорки. Вона належить до того, що називається каталонською Països Catalans - каталонські землі (історично). До речі, одна з каталонських земель це - Сардинія, зокрема, місто Альґеро. Я сам чув, що прості рибалки там говорили каталонською. А туристів містом возить туристичний потяг під назвою Треніно каталан. Ну й місцеві прапори в Альґеро каталонські. Це - цікавий феномен: як у Західній Європі країнам, що мають на це повне право, стати незалежними. Шотландія - це ще одна така. Щоправда, нині практично без мови своєї.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712226 вiд 2025-01-17 22:14:56

Довбик гол забив

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712225 вiд 2025-01-17 22:14:03

olma
№ 1712221
на Камп Ноу ще не ходять. Реконструкція ж. На Монджуік

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712224 вiд 2025-01-17 22:12:28

klirik
№ 1712219
---
Ото ж бо і воно. А найцікавіше, що в Польській є також й інші слова з таким самим діапазоном значень.
Наприклад, для мене загадка чи слова zjeb i pojeb те саме означають (варьят, безпредєльщик, їбанько, шаленець) чи чимось відрізняються?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712223 вiд 2025-01-17 22:12:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712222
та х. з. може.
але ж він педік, а не некрофіл, так шо все ок :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712222 вiд 2025-01-17 22:09:06

Нетрадиціонал-патологоанатом? То може його і до трупів не слід було допускати?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712221 вiд 2025-01-17 22:07:49

Пуджьдемон просто український Вернигора.

Якось з цим каталонським сепаратизмом затихло. Живуть собі ходять на Spotify Camp Nou пьють вишуканий вінтажний гренаш з маленького винного регіону Пріорат, їдять тапаси з помідорами і анчоусами (ням, ням) і живуть якось

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712220 вiд 2025-01-17 22:05:47

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1712213
ну а хто. Багатопртійність скінчились ще до війни, коли загрозою карної справи позбулись обраного мера на користь зеленого нетрадіціонала-патологоанатома.
А зараз, після минулорічної тихої революції, це взагалі безкоштовний придаток до мутного мелітопльского мера-голови ВЦА. Його ж партійну приналежності сподіваюсь пояснювать не треба?
ми підземні школи будуєм в селі на лінії фронта …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712219 вiд 2025-01-17 22:04:37

Я для себе таку пам'ятку зберіг



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712218 вiд 2025-01-17 21:55:26

yagshamash
№ 1712209
----
Так. Польська мова з цими префіксами робить чудеса відтінків сенсу, і взагалі.

пшипєрдоліть і пшепєрдоліть, одпєрдоліть і запєрдоліть, спєрдоліть. все це конкретні моменти і значення.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712217 вiд 2025-01-17 21:55:19

Геть, та я ж не тобі пояснюю, це - для всіх інфа.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712216 вiд 2025-01-17 21:50:41

Пишуть, ригоанальний підарок мураєфф об'явився у Китаї:

https://glavcom.ua/country/politics/murajev-pojasniv-chomu-vtik-do-kitaju-1041043.html

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712215 вiд 2025-01-17 21:43:07

Graciès per la teva explicació. La meva es una miqueta curta.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712214 вiд 2025-01-17 21:40:05

yagshamash
№ 1712212 вiд 2025-01-17 21:34:50

Краще б з Женеви - був би як картавий фалотька лєнін.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712213 вiд 2025-01-17 21:38:15

2 Voxa
№ 1712143
судячі з цифр, зелені очікують пятикратне збільшення урожайності ботаніки…
Подивився склад вашої міськради і не зрозумів, чому зелені?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.