Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712252 вiд 2025-01-17 23:46:15klirik № 1712207 вiд 2025-01-17 19:43:00 Ілля Ковтун подався на хорватське громадянство ------------ Підор і є підор
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712251 вiд 2025-01-17 23:45:27olma № 1712204 Відео - в студію!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712250 вiд 2025-01-17 23:42:41Я власне про цей американський феномен хотів було згадати. https://www.tiktok.com/@irishdaily/video/7319931424851725600
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712249 вiд 2025-01-17 23:28:46Англійці прості бува квакають, промовляють слова як наче їх хтось за горло душить, задихаються. У американців молодих і красивих (цицькатих) інша фішка. Загоняють звуки на гортань, і там гортань робе більше ніж зуби і губи. Сюр короче.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712248 вiд 2025-01-17 23:26:59yagshamash № 1712240 вiд 2025-01-17 23:01:03 Є зажерті, що стають «ідейними», бо не хочуть більших податків сплачувати. Є зажерті соціопати, яким аби керманичувати накрученими. 50 відтінків ідейності :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712247 вiд 2025-01-17 23:25:21yagshamash № 1712245 ------- Вкотре погоджуюся з тобою. Англійську мову з Бостона (Массачусетс) набагато легше зрозуміти, ніж англійську мову Південного Лондона.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712246 вiд 2025-01-17 23:23:16Уточнення: не шь, а середнє між шь і хь, і не просто всередині, а ще й між двома голосними.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712245 вiд 2025-01-17 23:15:52olma № 1712242 Не можна сказати, що в Мексиці вона правильна. Можливо, для іноземців її легше зрозуміти, ніж в Іспанії. Але це характерно для майже всієї Латинської Америки. А щодо іспанського прононсу, про який ти пишеш, то це теж залежить від позиції у слові. Так, s може звучати подібно до шь у середині слова, а кінцеве може взагалі не звучати. Проте у колоніях, де мову насаджено, її завжди легше зрозуміти, ніж у метрополіях. Будь-яку мову. Темп, як правило повільніший, і мова більш спрощена. Це правда як для іспанської, так і для англійської, і португальської.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712244 вiд 2025-01-17 23:15:31Посольство Албанії відкрилося в Києві. ФОТОрепортаж У п'ятницю, 17 січня, у Києві розпочало свою роботу посольство Республіки Албанія. Джерело: https://censor.net/ua/p3530904 Nice!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712243 вiд 2025-01-17 23:11:082 Р “еть№ 1712146Колись іранський джаз був огогого, а зараз рекомендую корейський.Непоганий тайванський музонhttps://elephant-gym.bandcamp.com/album/world
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712242 вiд 2025-01-17 23:01:47Ну може бути. У мене досить непоганий слух і я хапаю акцент. І скажу, що Іспанська мова на мій слух найправильніша в Мексиці, а не в Мадриді. Бо на Іберійському півострові «с» шепелявлять, промовляють так, як наче одного зуба нема в роті. Це ж будь хто помітить. Так само і тут. звук h, j, жь, там багато нюансів. Не передаси ти його простими слов'янськими буквами
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712241 вiд 2025-01-17 23:01:09olma [Останнi 20 месаг]№ 1712238 вiд 2025-01-17 22:54:50Подивився - красножопі як раз кажуть, що розмова відбулася за ініціативою трампидла:---------------------------------Chinese President Xi Jinping on Friday held a telephone conversation with US President-elect Donald Trump at the latterʼs request, the Xinhua News Agency reported. (https://www.globaltimes.cn/page/202501/1327117.shtml)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712240 вiд 2025-01-17 23:01:03Геть № 1712234 Ти про зажертих, а я - про ідейних. Є велика різниця.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712239 вiд 2025-01-17 22:57:03olma № 1712235 Та ні, тут ти не маєш рації. Уся конфузія у тому, хто вимовляє. Хоча навіть й іспанці, як, наприклад, журналісти, з якими я працював, вимовляють католонські імена на каталонський начин. Жорді (не Хорді) Пужоль - колишній президент Каталонії, Жузеп Ґвардіола (ніяк не Хасєп), Шаві (не Хаві) тощо. Хорді, Хаві й Хасєпа можу пояснити дуже льогко. Посилають совіцького журналіста-двоєчника, що, наче, вчив іспанську, до Барселони. Він володіє мовою досить хуйово і не здатний розібратися, що каталонська - не іспанська (бо какая разніца - руська чи укрАінська). От він бере газету каталонську і читає: Jordi, Josep, Xavi. У своїй тупій голові перекладає: ага, Хорді, Хосеп, Хаві і висилає донєсєніє до Совєцького Спорту. Отака приблизно схема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712238 вiд 2025-01-17 22:54:50Панда ініціювала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712237 вiд 2025-01-17 22:53:35Пишуть, що трампидло говорило телефоном із йобаною красножопою пандою, але не пишуть, хто ініціював розмову. А це доволі важливо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712236 вiд 2025-01-17 22:42:35Геть № 1712234 ------ +100
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712235 вiд 2025-01-17 22:41:58Там ця стара дискусія, що Жьорді Кройф і Хьорді Кройф вимовляється так само, просто треба відповідно стулити писок, притиснути язика, а відповідний звук має утворитися. А на нашу мову просто не передаси ці звукові нюанси нашими літерами - як воно вимовляється.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712234 вiд 2025-01-17 22:40:38ягшaмaш № 1712227 вiд 2025-01-17 22:15:46 Та ладно тобі, каталонці були основними бенефіціарами іспанських завоювань в Італії (південь плюс острова). Вони, як і шотландці, які нажерлися досхочу підчас колоніальних імперій, люблять на все жалітися. Але як на мене це чисто відволікання уваги від факту, що власні еліти просто зажерлися. Саме нажерлися і зажерлися. У Шотландії, квебеку і каталонії сепаратизмом пахне тільки тоді, коли економіка буксує і треба терміново знайти винуватців поза колом управлінців на місці. Як знову запахне золотом інка, знайдуть торгівельний баланс з ЄС аби квитки дешеві до Праґи-Ібізи, та відкриють ще 50 волмартів у Вікторіавіллі й ШібуґамО, усім той сепаратизм буде пофіг. У квебеку он вперше за вічність 60%+ населення зізналися, що добре володіють англійською та клали на мас медіа французькою мовою. Повно каталуфос у Канаді зараз по роботі кажуть сепари задовбали і працювати заважають. Симптоми.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712233 вiд 2025-01-17 22:37:41Геть № 1712231 ну вибачте, ми не місцеві :) до речі на картах Гугла Монжуік написано
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712232 вiд 2025-01-17 22:32:56yagshamash № 1712229 ну обрали :( да, на жаль чесно. Народу в ЗП опоблок не западло. А Запсталь взагалі «отєц родной». Працював би на Мотрі, був би з «Нашого края», назва і партіна приналежність там номінальна. Ну і там така собі історія з тим Буряком, він і із опобока потім пішов, своє шось сколотив. Ну таке. Його то якраз і не шкода насправді.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712231 вiд 2025-01-17 22:28:48Montjuic = мончУк :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712230 вiд 2025-01-17 22:27:53Так, точно. Правильно пригадав. Був Буряк кандидатом від жопоблоку на виборах 2019. Для тебе хто завгодно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712229 вiд 2025-01-17 22:24:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1712220 Обраного міського голову Буряка як обрали? Чесно? Це ж Запоріжсталь і опоблок?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712228 вiд 2025-01-17 22:22:56Сьогодні СбУ з хокею U20 на чемпіонаті світу в групі 1В у вирішальному матчі перемогла японців і в наступному сезоні гратиме в групі 1А з досить цікавими командами
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712227 вiд 2025-01-17 22:15:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712214 Я йому в принципі симпатизую, як і каталонцям уцілому. Боролися, але не вийшло. Це справді інший і цивілізований народ із іншою мовою і культурою. Їх пресували за всіх часів. Франко забороняв мову і шкільництво каталонською. Єдиний шкільний заклад, де можна було вивчати мову і культуру, був на терені Франції. Нині каталонська - державна мова в Андоррі. У Каталонії нині все шкільництво практично каталонською, але вони хочуть незалежности. Валенсьяно й майоркіно - це теж діялекти каталонської, хоча іспанська держава зробила так, що багато валенсійців кажуть, що в них - окрема мова. Це - абсолютно антинауково, й освічені люди у провінції Валенсі, як і на Балеарах це знають. Наприклад, викладач каталонської моєї сестри був з Майорки. Вона належить до того, що називається каталонською Països Catalans - каталонські землі (історично). До речі, одна з каталонських земель це - Сардинія, зокрема, місто Альґеро. Я сам чув, що прості рибалки там говорили каталонською. А туристів містом возить туристичний потяг під назвою Треніно каталан. Ну й місцеві прапори в Альґеро каталонські. Це - цікавий феномен: як у Західній Європі країнам, що мають на це повне право, стати незалежними. Шотландія - це ще одна така. Щоправда, нині практично без мови своєї.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712226 вiд 2025-01-17 22:14:56Довбик гол забив
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712225 вiд 2025-01-17 22:14:03olma № 1712221 на Камп Ноу ще не ходять. Реконструкція ж. На Монджуік
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712224 вiд 2025-01-17 22:12:28klirik № 1712219 --- Ото ж бо і воно. А найцікавіше, що в Польській є також й інші слова з таким самим діапазоном значень. Наприклад, для мене загадка чи слова zjeb i pojeb те саме означають (варьят, безпредєльщик, їбанько, шаленець) чи чимось відрізняються?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712223 вiд 2025-01-17 22:12:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712222 та х. з. може. але ж він педік, а не некрофіл, так шо все ок :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712222 вiд 2025-01-17 22:09:06Нетрадиціонал-патологоанатом? То може його і до трупів не слід було допускати?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712221 вiд 2025-01-17 22:07:49Пуджьдемон просто український Вернигора. Якось з цим каталонським сепаратизмом затихло. Живуть собі ходять на Spotify Camp Nou пьють вишуканий вінтажний гренаш з маленького винного регіону Пріорат, їдять тапаси з помідорами і анчоусами (ням, ням) і живуть якось
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712220 вiд 2025-01-17 22:05:47m1919(Київ - чемпіон!) № 1712213 ну а хто. Багатопртійність скінчились ще до війни, коли загрозою карної справи позбулись обраного мера на користь зеленого нетрадіціонала-патологоанатома. А зараз, після минулорічної тихої революції, це взагалі безкоштовний придаток до мутного мелітопльского мера-голови ВЦА. Його ж партійну приналежності сподіваюсь пояснювать не треба? ми підземні школи будуєм в селі на лінії фронта …
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712219 вiд 2025-01-17 22:04:37Я для себе таку пам'ятку зберіг
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712218 вiд 2025-01-17 21:55:26yagshamash № 1712209 ---- Так. Польська мова з цими префіксами робить чудеса відтінків сенсу, і взагалі. пшипєрдоліть і пшепєрдоліть, одпєрдоліть і запєрдоліть, спєрдоліть. все це конкретні моменти і значення.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712217 вiд 2025-01-17 21:55:19Геть, та я ж не тобі пояснюю, це - для всіх інфа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712216 вiд 2025-01-17 21:50:41Пишуть, ригоанальний підарок мураєфф об'явився у Китаї: https://glavcom.ua/country/politics/murajev-pojasniv-chomu-vtik-do-kitaju-1041043.html
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712215 вiд 2025-01-17 21:43:07Graciès per la teva explicació. La meva es una miqueta curta.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712214 вiд 2025-01-17 21:40:05yagshamash № 1712212 вiд 2025-01-17 21:34:50 Краще б з Женеви - був би як картавий фалотька лєнін.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712213 вiд 2025-01-17 21:38:152 Voxa№ 1712143судячі з цифр, зелені очікують пятикратне збільшення урожайності ботаніки…Подивився склад вашої міськради і не зрозумів, чому зелені?