🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 98.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747135 вiд 2026-05-01 22:42:01

PEPSI (Merkury)
№ 1747086 вiд 2026-05-01 13:33:02

Придурок, а 2019 тобі не ніде не муляє????

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747134 вiд 2026-05-01 22:26:16

теніс
сорі що не про ракети в пт ввечері
отой алєксанр блокс, з бельгії. щозараз грає пів-фінал із звєрєвим. має укр коріння. його батьки - спорсмени, виїхали з україни. він вже в бельгії народився
звєрєв пере матчем давав і-вью, то про нього казав «він - руський, розмовляє без акценту» …
ну якби він хотів засвітити своє коріння - то і сам би сказав. як той де діабло, з канадським паспортом…
якось так співпало що в мадриді гарно виступили 2 молоі зірки. цей блокс і іспанець рафаель ходар (йодар?)
подивимось як далі справи у них підуть. виглядає як досить потужне покоління
жоан фонсєка - самий розкручений. федерер його підписав на свій бренд одягу - он (можливо взагалі в його менеджерській конторі, лінь рити)
лернер тьен, вьєтнамо-американець. це по ттх невеликий, але наче із самою «ясною» головою
рафаель ходар та александр блокс - два чувачка по 190+ см. подаванського стилю. але мають тенісну «будову». якщо з головою все буде ок - потрібно за ними спостерігати… сінеру-алькаразу буквально пара років «розборок між собою», і далі ці хлопчики повинні підтиснути…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747133 вiд 2026-05-01 22:21:59

Та ж не москаль
№ 1747131 вiд 2026-05-01 22:13:36
Я - людина військовозобов'язана. Моє звання - лейтенант медичної служби запасу. Якщо моя Батьківщина вирішить мені треба іти на війну, то я зроблю так як скаже моя Батьківщина. І не треба нічого «уявляти».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747132 вiд 2026-05-01 22:19:34

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1747128
Але коли керівництву Рошена потрібно було реконструювати руїни фабрики Карла Маркса і розмістити в них сучасні виробничі лінії, автоматизувати процеси тощо, вони звернулися все-таки до фахівців у цих питаннях

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747131 вiд 2026-05-01 22:13:36

№ 1747126 вiд 2026-05-01 21:21:26

2 LAZY
№ 1747048
Які тільки ідеї не намагаються прикрити тими, хто в окопах.
_–≠===========
Ой, блять, якраз вас двох з лейзіком і єнотом в придачу в окопах собі уявляю…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747130 вiд 2026-05-01 22:12:48

Стали і сплави - потужний інститут, був (?).
Там хімія дуже сильна. Один тільки приклад, що той китаєць, що придумав наймодніші літієво-залізисті акумулятори - закінчував цей інститут

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747129 вiд 2026-05-01 22:07:54

я десь читав, давно вже, що у тих фламінго використовують наявні запаси реактивних двигунів чеських навчальних Л-29 та Л-39..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747128 вiд 2026-05-01 22:05:35

2 Batyj
№ 1747108
невже хтось вірить, …що панночка з незакінченою вищою освітою … (факультет Промислове та цивільне будівництво) … щось розуміє у проектуванні, конструюванні крилатих ракет, не кажучи вже за балістику?
---------------------------------
Ну, от я знаю кілька фірм, якими керують люди взагалі без вищої освіти. Та й диплом того ж Ахметова викликає сумнів, що він сесії здавав.
Що до фаховості, то у Рошені Москалевський інститут сталі і сплавів закінчив, а головний технолог теж був не з кондитерською освітою, що не завадило.

2 Voxa
№ 1747124
Чув історію шо Южмашу дали багато грошей, дуже, але ракета не летить :( навіть в молоко як у ФП.
---------------------
Є ще така фігня, що у «старих» конторах виріб заточується під існуючі технології і обладнання. А це сьогодні може бути досить дорого. «Нові» ж менше цим обмежені.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747127 вiд 2026-05-01 21:26:45

Уже майже офіційно. Новий альбом цього літа. І новий дизайн язика.


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747126 вiд 2026-05-01 21:21:26

2 LAZY
№ 1747048
Які тільки ідеї не намагаються прикрити тими, хто в окопах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747125 вiд 2026-05-01 21:20:17

Voxa
№ 1747124

Маю підозру, що на Южмаші науково-конструкторський потенціал давно пішов по 3.143ді. Залишилася купка старих пердунів, які нікому нафуй не потрібні.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747124 вiд 2026-05-01 21:10:03

он в телегі такий собі Шрайк, більш-менш адекватний, він пару днів тому порахував запуски-прильоти фламінго. Цифри приблизно такі ж як і у Федини-Чекалкіна.
З всого хайпа і піздежа поки шо можно зробить дуже простий і очевидний висновок - ракети, як такої, ще нема. Ідуть випробування. Чим і гловне коли, закінчиться - х. з. А нам, Україні потрібно на вчора.
І от це головна проблема, а не скільки, і чи вкрав взагалі там шось Міндіч. Якби ракета летіла і влучала, то і пох насправді скільки …
От вони там дрони роблять, вони лететь, все ок, тут же до них ніяких питань.
І да. авіаційний двигун це дуже складна і технологічна річ, в світі до недавна таких країн, шо робили, було на пальцях однієї руки. Китайці в свій час, пару років жили на Прогессі, шоб зрозуміть як то робить шоб летіло.
Чув історію шо Южмашу дали багато грошей, дуже, але ракета не летить :( навіть в молоко як у ФП.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747123 вiд 2026-05-01 20:39:04

І тут зразу ж в 7-ому заїзді лідери британців і німців видали кілька взаємних обгонів за 4 кола. На жаль, наш Назар повністю цей заїзд провалив.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747122 вiд 2026-05-01 20:36:22

Хоча, можливо, знайомство зі спідвеєм варто розпочати якраз із завтрашньої гонки. Сьогодні різниця в класі між різними гонщиками така, що поки що був лише обгон в 6 заїздах. Завтра буде цікавіше.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747121 вiд 2026-05-01 20:29:43

Якщо хтось хоче відкрити для себе спідвей (мотогонки на гаревій доріжці) можна зараз подивитись півфінал кубку світу, в якому бере участь Україна. Після перших чотирьох заїздів йдуть другими набравши 6 очок з 12, у британців -9 , німців - 5, чехів -4. https://www.youtube.com/live/PVBF9ePmN4k?is=RfO0ah33NxWftN98
Звичайно, шанси виграти півфінал мінімальні, але для України навіть не опинитись останньою - досягнення.
А завтра буде дебют українського гонщика Назад Парніцького як постійного учасника Гран-Прі по спідвею, тобто це топ-15 кращих гонщиків, що проведуть 10 етапів. Назар як переможець юніорського чемпіонату був запасним в цьому циклі, але вже в березні знявся британець Воффінден (колишній чемпіон світу, якого замучили травми).

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747120 вiд 2026-05-01 20:28:37

2 yagshamash
№ 1747062
ОК 6 1. Щоб ви зрозуміли: я так уболіваю иноді вголос. Люблю Марту насправді.
«Ізвівітє, бил напуган» ©

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747119 вiд 2026-05-01 20:25:03

Тим часом, стара жопа йобнула по автомобілях з Європи тарифом у 25%. Що значить розсердили дєдушку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747118 вiд 2026-05-01 20:18:39

Кілька днів тому було цікаве повідомлення.
Безпілотники підрозділів Middle-strike Сил спеціальних операцій ЗСУ вночі проти 28 квітня уразили місце зберігання оперативно-тактичних ракетних комплексів Іскандер в окупованому Криму.
Точно не відомо що це були за дрони і який там був заряд - ракети зберігалися в укритті під землею. Один з найбільших дронів це FP2, у нього боєзаряд 100-120 кг. Можливо під цю операцію придумали щось особливе, протибункерний заряд якийсь. Але лише один цей наліт компенсує будь-які затрати на виробництво цих дронів. Тому що не можна виміряти ту шкоду, яку могли б ті ракети принести, якби їх не знищили на складі.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zsu-urazili-skladi-iskander-u-krimu-vibuhi-bilya-simferopolya-vnochi-50603812.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747117 вiд 2026-05-01 20:00:24

Поїзд «Київ-Ужгород» зійшов з рейок через зіткнення з автокраном: машиніст і водій крана загинули. ФОТО (оновлено)
автокран врізався у поїзд на Львівщині
На Львівщині сталася аварія на залізничному переїзді: водій автокрана проігнорував заборонні сигнали та зіткнувся з поїздом. Унаслідок трагедії загинув машиніст, ще двоє людей дістали тяжкі травми. Джерело:

https://censor.net/ua/n4000921

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747116 вiд 2026-05-01 20:00:03

Не один хуй хто там чим торгує, якщо справа іде? У нас в країні все тримається на персоналіях. У нас немає держави як системи, суцільний хаос в усьому. Але є певні люди які здатні навкруги себе з хаосу вибудовувати порядок, підбирати інших потрібних людей щоб робота йшла і в зоні їх відповідальності робота іде. За рахунок цього і тримається країна. Але забери їх, і нічого не буде.
Той Штилерман може бути генеральним конструктором, а може бути просто бізнесменом- менеджером, який знайшов потрібних людей і потрібні гроші і справа пішла. Його намагаються знищити. Як знищать - в Кремлі і в Білому Домі буде свято.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747115 вiд 2026-05-01 19:58:31

Дискусія ні до чого. Навіщо реагувати на заяви блогерів, які за своєю природою маніпулятивні, ці заяви покликані не знайти правду, а роздрочити людей, нацькувати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747114 вiд 2026-05-01 19:51:51

Хз, може той штілерман там лише єблом торгує, а самі вироби створюють зовсім інші люди.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747113 вiд 2026-05-01 19:42:55

І що з того на якому він факультеті був в універі? Він працював в сфері ВПК в Росії. Потім його кинули і посадили, здається, потім він переїхав в Україну де теж працює в сфері ВПК.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747112 вiд 2026-05-01 19:33:48

та й Штіллерман теж ще той фрукт. Звичайно МФТІ вивчить гордо, ось тільки спеціальність, яку він там отримав - космологія, ніякого відношення до ракет, навіть космічних не має..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747111 вiд 2026-05-01 19:26:49

це Ірина Терех..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747110 вiд 2026-05-01 19:20:30

2 Batyj
№ 1747108
Це Штилерман - панночка з незакінченою вищою освітою чи хто?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747109 вiд 2026-05-01 19:16:48

Тим часом, за повідомленнями з Південної Кореї спонсори українських антикорупціонерів, журналістів-розслідувачів, та іншої сволоти позбавили Сеул протиракетної оборони. Ось, що означає залежність, створити свою ПРО, певно, теж місцеві антикорупціонери заважають.
@FurkanGozukara
Абсолютна зрада. DW News підтверджує, що адміністрація Трампа раптово вивела з Південної Кореї передову систему протиракетної оборони THAAD, залишивши Сеул повністю беззахисним. Президент Південної Кореї визнав, що вони безсилі це зупинити. Вашингтон покидає своїх союзників.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747108 вiд 2026-05-01 19:15:13

невже хтось вірить, крім дохлих єнотів, що панночка з незакінченою вищою освітою - відрахована з 3 курсу київського інженерно-будівельного інституту (факультет Промислове та цивільне будівництво), але гордо називає себе архітектором, щось розуміє у проектуванні, конструюванні крилатих ракет, не кажучи вже за балістику?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747107 вiд 2026-05-01 18:37:49

ProstoVlizPobalakaty
По Фламінго немає інформації у вільному доступі і бути не може. Це військова таємниця. А тупа вівця Федина, підорас Чекалкін просто марять, а невибаглива публіка їх слухає.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747106 вiд 2026-05-01 18:35:45

ProstoVlizPobalakaty
№ 1747102 вiд 2026-05-01 18:05:12
Не ти не Федина не є експертами. Ефективність чи неефективність ракетних обстрілів це не її курячого розуму справа. Є така річ як ППО, воно працює. В Україні, в Росії. От зараз багато повідомлень як наші дрони знищують російські НПЗ, тільки для того щоб кілька штук долетіло і вразило щось у Туапсе чи Пермі так щоб з космосу дим було видно, їх запускають десятками і сотнями. Тоді створюються умови щоб ціль була уражена. Так само і з крилатими ракетами. Є певні випадки коли вони можуть бути ефективними. Але і там далеко не все долетить. Треба ж якось не реальність зважажати. Зараз Україна готує балістичні ракети, їх набагато складніше перехоплювати. Тому зараз проти виробника працює одночасно агенти русні, США та країн ЄС. Тому що нікому не потрібно щоб Україна була країною де виробляють балістику. До агентів і грантоїдів доєднуються і корисні ідіоти. Всі сили кинуті на те щоб знищити виробників і позбавити Україну ракет.
А з ЄС все давно зрозуміло. Це політичні тварини які перевзуваються на льоту, зараз окучують поле ухилянтів. Ніякого патріотизму, якихось ідей там ніколи не було. Просто бажання бабла і популізм. Вони знають що вкладати в голови бідних малоосвічених людей без критичного мислення. Оці нещасні думають що мільярдер зробить їм добре. Ага, щаз. ЄС це наша місцева MAGA. Контингент приблизно такий самий, і вождь, оточений посіпаками схожий. І дах поступово їде, хоч він молодший за Трампа на 20 років.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747105 вiд 2026-05-01 18:23:21

LAZY
№ 1747103 вiд 2026-05-01 18:08:56

З економічної точки зору бажано, щоб наші ракети наносили ворогу шкоду співмірну з витратами на їх виробництво, бо інакше кошти варто вклади в інші види зброї, що таку співмірну шкоду можуть нанести. Думаю, що військові тут можуть зробити поправку на унікальність цілей, які можна вразити, але я як економіст все ж думаю, що група ракет має хоч половину своєї вартості відпрацювати. По Фламінго я думаю ще рано остаточні висновки робити, ще й достовірної інформації у вільному доступі нема.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747104 вiд 2026-05-01 18:17:57

Тим часом, дєдушко докерувався - показник національного боргу США вперше з часів Другої Світової війни перевищив обсяг ВВП:
----------------------
Figures released by the Bureau of Economic Analysis Thursday place the total debt held by the American public at $31.27 trillion as of March 31.

Meanwhile, the country’s nominal gross domestic product was estimated at $31.22 trillion, meaning the national debt as a percentage of GDP stands at 100.2 percent, putting it on course to challenge the historic 106 percent recorded in 1946 during demobilization.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747103 вiд 2026-05-01 18:08:56

А яка має бути ефективність? «Ськікі» ракет мало влучити? Шановні експерди, «Будь ласка цифри».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747102 вiд 2026-05-01 18:05:12

Enot
№ 1747101 вiд 2026-05-01 17:49:57

А розгорнута відповідь по суті на задане Фединою питання є? Будь ласка цифри, якщо попало більше ракет і витрачено на них менше грошей, значить треба виясняти, чому вона бреше, а якщо все дійсно так як вона каже, то до ефективності Фламінго є серйозні питання.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747101 вiд 2026-05-01 17:49:57

Чому притомні люди ніколи більше не голосуватимуть за «Європейську солідарність»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747100 вiд 2026-05-01 17:47:08

Французький дуб в бочці дуже щільний, і вино поволі взаємодіє з бочкою.

Натомість використовують також у виноробстві і американський дуб, і славонський це з Славонії на Балканах (Хорватія).

Американський дуб більш пористий, ніж французький і на вино він швидше впливає, якщо треба прибрати дуже агресивні таніни, і продавати вино вже через кілька місяців витримки в дубі, то використовують американський дуб. Славонський дуб використовують для виготовлення великих деревяних бочок, які набагато більші, ніж барріки 225 літрові бочечки з Франції.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747099 вiд 2026-05-01 17:44:33

Єбать, вєсьолий пєтух навіть в охороні президента США встиг послужити, знає, як там все працює. Разносторонняя лічность!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747098 вiд 2026-05-01 17:41:07

Тобто, зараз ми пьємо вино, яке можливо витримається в бочках, зроблених з дерев, які бачили Наполеона Бонопарта :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747097 вiд 2026-05-01 17:39:49

2 sk
№ 1747074
п'ятничні алькогольні цікавинки
попросив ші щоб просто про «дуби» детальніше розказав, але закінчення історії не менш цікаве ніж початок
ну і також про «стратегічне» планування і підготовка до «попередніх воєн»
----------
Після Наполеонівських воєн Швеція серйозно переймалася своєю морською потужністю. У 1831 році шведський уряд підрахував, що для будівництва одного великого лінійного корабля потрібно близько 1 000 – 2 000 зрілих дубів. Оскільки дуб росте довго, вони вирішили діяти на випередження.
Масштаб: На острові Вісінгсьо (на озері Веттерн) було висаджено близько 300 000 дубів. План: Дерева мали стати «стратегічним резервом» королівського флоту через 150 років.2. Звіт 1975-1980 роківУ 1975 році (через 144 роки після посадки) керуючий державними лісами офіційно повідомив командування ВМС Швеції: «Ваші дуби готові до використання».
3. Що з цими дубами зараз? Хоча для флоту вони не знадобилися, Швеція отримала неймовірний бонус:
Екологія: Сьогодні на Вісінгсьо розкинувся один із найкрасивіших і найгустіших дубових лісів Європи. Елітний матеріал: Ці дуби зараз використовують для виробництва елітного паркету, меблів, прикладів для рушниць та діжок для вискі. Шведська компанія Mackmyra випускає спеціальний віскі, витриманий у бочках саме з того самого «корабельного» дуба.

-----
Класний факт. Молодці - шведи!

В кінці 1990 (1998 чи 99) відбув було екскурсійно прогулянку корабликом в Криму з Судака до Сімеїза. з раннього ранку і до обіду. І там екскурсоводша розповідала. що південний берег Крима, тобто гори. які спадають в море, з півдня дуже лісистими, росло багато так званої корабельни сосни. Так її кацапська імперія за пару десятиліть на початку 19 ст. геть вирубала, нічого не насадили, і тепер ці схили напівголі, чагарники, деревця, але суцільного реліктового лісу там вже нема.

Інша історія. Франція виробляє 75% бочок для виноробства в світі. Відомо, що французькі дубові бочки найкращі, якщо йдетться про ушляхетнення і витримку вина.
Для французьких винних бочок використувують дуби віком не молодші за 150 років. При чому з самого стовбура на бочкову дошку йде лише 30% стовбура. Потім ці нарізані дошки стосами стоять на вулиці під атмосферними впливами, вилежуються, висушуються набираються міцності пару років, і коли вже дуб почорніє можна робити з них діжки для вина, знамениті барріки 225 літрові, де приблизно 300 пляшок бордо або бургундіїї буде.

Чому Франція є лідером? Тому що Ліси (дубові в тому числі) належать Державі, після Французької революції націоналізували Королівські ліси і зберегли це в руках держави, що дозволяє планувати бізнес бочковий і бути світовим лідером цього недешевого товару.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747096 вiд 2026-05-01 17:14:09

«трамп всім сказав» - це казочки.
Є протокол дій у випадку замаху. Охорона діє по протоколу, ніхто нікого не слухає, навіть президента.
І виключень тут не буває.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.