🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 972.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712172 вiд 2025-01-17 09:43:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712166
те що у маска ракета взірвалась - нічого особливого
вони навіть корисну нагрузку у вигляді макетів супутників туди засунули
це оновлена версія старшіпу була… перший запуск
а от перший ступінь спіймали красиво. писали що трамп на майданчику був. все бачив…
але з уламками, цікаве питання. дура - здорова. навіть якщо десь високо само-ліквідовується, уламків багато…
добре що літаки спокійно пролетіли… десь навіть відоси є як хтось з літака знімав політ ракети і її підрив…
ну і у маска в планах на 2025 - дозаправка ракети в космосі… щоб вистачило до марса долетіти і повернутись (???)
так що будуть ще епічні запуски в цьому році…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712171 вiд 2025-01-17 09:43:30

Прокінул мячь і нє хуячь!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712170 вiд 2025-01-17 08:23:48

Batyj
№ 1712169 вiд 2025-01-17 08:00:34

Уже много лет все так и делают - прокинул мяч, чтобы вратарь не коснулся и сразу падаешь, когда вратарь стелется тебе в ноги. В любом случае там есть нарушение правил вратарем.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712169 вiд 2025-01-17 08:00:34

Пересмотрел эпизод пеналь Лунин?
Нападник начал падать до касания Луниным его правой ноги. Ноги были параллельно. Т. е. он не бежал. Не шагал и не перепрыгивал..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712168 вiд 2025-01-17 07:20:58

Цікаво про півн. корейців https://www.pravda.com.ua/articles/2025/01/17/7493949/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712167 вiд 2025-01-17 07:01:53

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1712163 вiд 2025-01-17 00:50:02

Мабуть опинилися у таємній кімнаті тортур, і там були трахнуті у жоппо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712166 вiд 2025-01-17 07:00:46

Що там, у космопідара знову щось наїбнулося? Мабуть у нього ці рокєти розробляють китайці на мінімальній зарплаті, а все бабло пішло на кампанію трампидла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712165 вiд 2025-01-17 06:56:56

У Безоса був повторний старт, перший раз, тиждень тому щось там не виходило і вони скасували запуск Глена. А позавчора ударно запустили. І дуже добре, що виконала місію ракета. Тепер Конгрес матиме підстави розкладати фінансування на всі приватні космічні компанії США, а не Ілону тільки.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712164 вiд 2025-01-17 01:54:00

Flightradar24
@flightradar24
After SpaceX Starship’s rapid unscheduled disassembly, our most tracked flights are all aircraft holding or diverting to avoid any potential debris. https://flightradar24.com/multiview/38c0

Цікаво, ракета маска злетіла на 143 км, потім пішло щось не так, і вона самоліквідувалась… Обломки почали падати, і літаки що летіли, почали змінювати курс, щоб їх обломками не заділо)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712163 вiд 2025-01-17 00:50:02

Дипломати РФ під час публічної екскурсії ненадовго потрапили до закритої зони парламенту Великої Британії у грудні 2024 року.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712162 вiд 2025-01-17 00:36:13

Таки догрались до овертайму. Захист у Реала допомагає суперникам, коли ті вже й самі не сподіваються.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712161 вiд 2025-01-17 00:19:46

вроде maricоn
щас точно скажуть, лінгвістів тут повно :)

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712160 вiд 2025-01-17 00:19:24

Маск в 00.37 запускає ракету. Трамп знову на площадці. Буде дивитись…
Вчора безос свою ракету запускав. Нікому не цікаво)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712159 вiд 2025-01-17 00:06:54

Як буде іспанською суддя - підарас?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712158 вiд 2025-01-16 23:44:24

ProstoVlizPobalakaty
№ 1712155
Лунін не торкається мяча, і руками чіпляє нападника, чіткий контакт. Є повтор із-за ворот. Добре видно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712157 вiд 2025-01-16 23:41:34

VVV
№ 1712156
та ну може і так, але ж не то шо суддя не свиснув, навіть ВАР не став дивитись. Я наприклад, з двох чи трьох повторів думаю шо пеналь був. Шоб розібратись в який момент нападник став піджимать ноги треба ж подивитись, як мінімум? Бо в динаміці там все однозначно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712156 вiд 2025-01-16 23:33:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1712154
нападник ще до контакту почав тягнути обидві ноги. таке малювання зараз не ставлять не лише у ворота Реалу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712155 вiд 2025-01-16 23:31:49

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1712154 вiд 2025-01-16 23:24:45

Весь той момент привіз Вінісіус, втративши м'яч перед штрафним майданчиком. Лунін зіграв максимально акуратно, щоб зі сторони це не виглядало як пенальті, нападника сам не торкнувся, але не встиг і до м'яча. Тому тут явний пенальті, просто нападнику треба було сміливіше об Луніна перечепитись, а не так картинно звалитись практично без контакту.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712154 вiд 2025-01-16 23:24:45

Луніну повезло шо Реал в Іспанії судять як колись Шахту в ЧУ. Привіз пеналь на ровном місці.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712153 вiд 2025-01-16 23:20:26

Замість пенальті у ворота Реала, бо Лунін кинувся у ноги нападнику і не торкнувся м'яча, а нападник впав через його руки, суддя чомусь дав Реалу провести гольову атаку, а суддя ВАР навіть не покликав головного до монітору. Такі пенальті ставлять зараз майже завжди.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712152 вiд 2025-01-16 23:17:52

Серед західних мелодистів сонграйтерів поважаю Марка Олівера Еверетта.

Ластівка в небі (горобець вночі)



Гарні пісні і чудова форма. Love it.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712151 вiд 2025-01-16 23:03:38

Іде афро, а ти кажеш. Воззап ніггер? Не маю гадки. Бо я останнього негра бачив в 2022 році навесні, як і хіндуса. А закордоном був 2019 року перед короною.
У нас тут чисто «арійський» контингент зараз в Києві. На бакалії і східних горішках, урюках сидять узбеки.
Отже, не можу тобу допомогти в цьому питанні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712150 вiд 2025-01-16 22:59:35

olma
№ 1712140
ну назви музики то таке. А що на рахунок людей?
Наскільки необразливо сказати - ось іде по вулиці афро? :-)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712149 вiд 2025-01-16 22:57:33

Єгиптяни ще себе покажуть.

Сайпрес Гілл - Циганська банда
гашішь, гашішь

Cypress Hill - Band of Gypsies



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712148 вiд 2025-01-16 22:51:17

yagshamash
№ 1712144
----
Закінчимо цю страшну війну, будемо цілі, підберемо тобі програвач. Ти ж знаєш, що вініл зараз батькує, і кожний гурт і проєкт старається викарбувати себе у вініловій формі. Продаються програвачі грамофони. А 2024 року пішла нова фішка модна ренесанс CD - чув що народ починає комапакт-диски ставити крутити, апаратура підтягується до моди автоматично.
З цими ТікТОками відродився запит на будь-яке ретро у будь-якій формі.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712147 вiд 2025-01-16 22:50:06

Kim Oki

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712146 вiд 2025-01-16 22:48:37

Колись іранський джаз був огогого, а зараз рекомендую корейський.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712145 вiд 2025-01-16 22:44:41

1712142

Так, це воно.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712144 вiд 2025-01-16 22:43:15

Olma, я цей альбом із двох дисків ефіопського джазу вже 20 років маю. Зараз уже давно не маю, на чому слухати :) Справді класна музика. Ще маю єгипетський джаз із 1967 року. Дивно, що країна від такої музики так деґрадувала за наступні 60 років.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712143 вiд 2025-01-16 22:39:57

«На 2025 рік з бюджету Запоріжжя передбачено 170 мільйонів гривень на послуги з благоустрою. Гроші підуть для на покос трави, озеленення та вивезення листя. Для прифронтового міста така сума є рекордною — для порівняння: у 2023 році на благоустрій було надано 30 млн грн.; у 2024 році – 37 млн грн., у 2025 році – 170 мільйонів гривень.»

судячі з цифр, зелені очікують пятикратне збільшення урожайності ботаніки …
цікаво як рахують, трава і листя в 5 раз швидше буде рости чи щильніше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712142 вiд 2025-01-16 22:26:27

Mulatu Astatke: Yekermo Sew



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712141 вiд 2025-01-16 22:23:35

Є також потужний саунд Ефіопіа джаз (насправді Нью-Йоркські ефіопи чудять), вперше почув цей музон у фільмі Джима Джармуша Зламані квіти ". Прекрасна музика!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712140 вiд 2025-01-16 22:20:42

Aфро- не може бути образливим виразом. В музиці є афробіт (afrobeat, afrofunk), Fela Kuti.

&list=PLVqHHGh99fzyO2FMV_pza6GRdFNVgRTzV&index=4

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712139 вiд 2025-01-16 22:14:51

а «афро» образливо, чи ні?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712138 вiд 2025-01-16 22:03:51

З ескімосами в Америці це, як з монголами у Британії. mongol з маленької є образливим терміном для людей із синдромом Дауна. Але «Mongol» - це просто монгол водночас. Слово nigger - расистське, бо в Америці вживалося саме у расистському сенсі. Але в Англії нейтральними є слова «black» і навіть «negro», хоча в Америці «чорний» не кажуть. Лише «афро-американець» вважається нормальним виразом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712137 вiд 2025-01-16 22:00:57

https://x.com/saintjavelin/status/1879981779249180895

Saint Javelin @saintjavelin
Rest in peace, legend

Спочивай з миром, легендо. Девід Лінч, культовий американський режисер, помер у віці 78 років. Окрім свого далекоглядного внеску в кіно, Лінч був пристрасним захисником України, демонструючи непохитну підтримку країни після російського вторгнення. Він навіть заснував фонд допомоги українцям, які постраждали від руйнівної війни. Його втрата знаменує кінець надзвичайної ери в оповіді, але його спадщина продовжуватиме надихати покоління.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712136 вiд 2025-01-16 21:51:04

yagshamash
№ 1712131
---
Ах. Класний неординарний дядько був. Нам його бракуватиме.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712135 вiд 2025-01-16 21:48:41

Пепс такий смішний зі своїм масовий лаєм і підером боленом (здається цей підер щось десь нещодавно чвякав-хуякав за мір і вялікую расію). Теж мені, мистецтво він його називає, йопт

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712134 вiд 2025-01-16 21:48:27

А Wild at Heart - це взагалі від'їзд був із Ніком Кейджем і Лорою Дерн у головних ролях. Я тоді саме був у Польщі на початку 1991. Дивився у кінотеатрі під назвою Dzikosc serca.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712133 вiд 2025-01-16 21:47:32

Геть
є 1712129

Ага, з цього приводу навіть група Eskimo Callboy (прикольно дуркують, я тут постив) перейменувались на Electric Callboy, хоч група і німецька..
Хз чому це образа. Чому «негр», ну тобо «нігер» образа. А от «азіат» чи «китаєць» чи «рускій» - не образа.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.