sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712172 вiд 2025-01-17 09:43:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712166 те що у маска ракета взірвалась - нічого особливого вони навіть корисну нагрузку у вигляді макетів супутників туди засунули це оновлена версія старшіпу була… перший запуск а от перший ступінь спіймали красиво. писали що трамп на майданчику був. все бачив… але з уламками, цікаве питання. дура - здорова. навіть якщо десь високо само-ліквідовується, уламків багато… добре що літаки спокійно пролетіли… десь навіть відоси є як хтось з літака знімав політ ракети і її підрив… ну і у маска в планах на 2025 - дозаправка ракети в космосі… щоб вистачило до марса долетіти і повернутись (???) так що будуть ще епічні запуски в цьому році…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712171 вiд 2025-01-17 09:43:30Прокінул мячь і нє хуячь!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712170 вiд 2025-01-17 08:23:48Batyj № 1712169 вiд 2025-01-17 08:00:34 Уже много лет все так и делают - прокинул мяч, чтобы вратарь не коснулся и сразу падаешь, когда вратарь стелется тебе в ноги. В любом случае там есть нарушение правил вратарем.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712169 вiд 2025-01-17 08:00:34Пересмотрел эпизод пеналь Лунин? Нападник начал падать до касания Луниным его правой ноги. Ноги были параллельно. Т. е. он не бежал. Не шагал и не перепрыгивал..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712168 вiд 2025-01-17 07:20:58Цікаво про півн. корейців https://www.pravda.com.ua/articles/2025/01/17/7493949/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712167 вiд 2025-01-17 07:01:53Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1712163 вiд 2025-01-17 00:50:02Мабуть опинилися у таємній кімнаті тортур, і там були трахнуті у жоппо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712166 вiд 2025-01-17 07:00:46Що там, у космопідара знову щось наїбнулося? Мабуть у нього ці рокєти розробляють китайці на мінімальній зарплаті, а все бабло пішло на кампанію трампидла.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712165 вiд 2025-01-17 06:56:56У Безоса був повторний старт, перший раз, тиждень тому щось там не виходило і вони скасували запуск Глена. А позавчора ударно запустили. І дуже добре, що виконала місію ракета. Тепер Конгрес матиме підстави розкладати фінансування на всі приватні космічні компанії США, а не Ілону тільки.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712164 вiд 2025-01-17 01:54:00 Flightradar24 @flightradar24 After SpaceX Starship’s rapid unscheduled disassembly, our most tracked flights are all aircraft holding or diverting to avoid any potential debris. https://flightradar24.com/multiview/38c0 … Цікаво, ракета маска злетіла на 143 км, потім пішло щось не так, і вона самоліквідувалась… Обломки почали падати, і літаки що летіли, почали змінювати курс, щоб їх обломками не заділо)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712163 вiд 2025-01-17 00:50:02Дипломати РФ під час публічної екскурсії ненадовго потрапили до закритої зони парламенту Великої Британії у грудні 2024 року.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712162 вiд 2025-01-17 00:36:13Таки догрались до овертайму. Захист у Реала допомагає суперникам, коли ті вже й самі не сподіваються.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712161 вiд 2025-01-17 00:19:46вроде maricоn щас точно скажуть, лінгвістів тут повно :)
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712160 вiд 2025-01-17 00:19:24Маск в 00.37 запускає ракету. Трамп знову на площадці. Буде дивитись… Вчора безос свою ракету запускав. Нікому не цікаво)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712159 вiд 2025-01-17 00:06:54Як буде іспанською суддя - підарас?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712158 вiд 2025-01-16 23:44:24ProstoVlizPobalakaty № 1712155 Лунін не торкається мяча, і руками чіпляє нападника, чіткий контакт. Є повтор із-за ворот. Добре видно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712157 вiд 2025-01-16 23:41:34VVV № 1712156 та ну може і так, але ж не то шо суддя не свиснув, навіть ВАР не став дивитись. Я наприклад, з двох чи трьох повторів думаю шо пеналь був. Шоб розібратись в який момент нападник став піджимать ноги треба ж подивитись, як мінімум? Бо в динаміці там все однозначно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712156 вiд 2025-01-16 23:33:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1712154 нападник ще до контакту почав тягнути обидві ноги. таке малювання зараз не ставлять не лише у ворота Реалу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712155 вiд 2025-01-16 23:31:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1712154 вiд 2025-01-16 23:24:45 Весь той момент привіз Вінісіус, втративши м'яч перед штрафним майданчиком. Лунін зіграв максимально акуратно, щоб зі сторони це не виглядало як пенальті, нападника сам не торкнувся, але не встиг і до м'яча. Тому тут явний пенальті, просто нападнику треба було сміливіше об Луніна перечепитись, а не так картинно звалитись практично без контакту.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712154 вiд 2025-01-16 23:24:45Луніну повезло шо Реал в Іспанії судять як колись Шахту в ЧУ. Привіз пеналь на ровном місці.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712153 вiд 2025-01-16 23:20:26Замість пенальті у ворота Реала, бо Лунін кинувся у ноги нападнику і не торкнувся м'яча, а нападник впав через його руки, суддя чомусь дав Реалу провести гольову атаку, а суддя ВАР навіть не покликав головного до монітору. Такі пенальті ставлять зараз майже завжди.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712152 вiд 2025-01-16 23:17:52Серед західних мелодистів сонграйтерів поважаю Марка Олівера Еверетта. Ластівка в небі (горобець вночі) Гарні пісні і чудова форма. Love it.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712151 вiд 2025-01-16 23:03:38Іде афро, а ти кажеш. Воззап ніггер? Не маю гадки. Бо я останнього негра бачив в 2022 році навесні, як і хіндуса. А закордоном був 2019 року перед короною. У нас тут чисто «арійський» контингент зараз в Києві. На бакалії і східних горішках, урюках сидять узбеки. Отже, не можу тобу допомогти в цьому питанні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712150 вiд 2025-01-16 22:59:35olma № 1712140 ну назви музики то таке. А що на рахунок людей? Наскільки необразливо сказати - ось іде по вулиці афро? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712149 вiд 2025-01-16 22:57:33Єгиптяни ще себе покажуть. Сайпрес Гілл - Циганська банда гашішь, гашішь Cypress Hill - Band of Gypsies
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712148 вiд 2025-01-16 22:51:17yagshamash № 1712144 ---- Закінчимо цю страшну війну, будемо цілі, підберемо тобі програвач. Ти ж знаєш, що вініл зараз батькує, і кожний гурт і проєкт старається викарбувати себе у вініловій формі. Продаються програвачі грамофони. А 2024 року пішла нова фішка модна ренесанс CD - чув що народ починає комапакт-диски ставити крутити, апаратура підтягується до моди автоматично. З цими ТікТОками відродився запит на будь-яке ретро у будь-якій формі.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712147 вiд 2025-01-16 22:50:06Kim Oki
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712146 вiд 2025-01-16 22:48:37Колись іранський джаз був огогого, а зараз рекомендую корейський.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712145 вiд 2025-01-16 22:44:411712142 Так, це воно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712144 вiд 2025-01-16 22:43:15Olma, я цей альбом із двох дисків ефіопського джазу вже 20 років маю. Зараз уже давно не маю, на чому слухати :) Справді класна музика. Ще маю єгипетський джаз із 1967 року. Дивно, що країна від такої музики так деґрадувала за наступні 60 років.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712143 вiд 2025-01-16 22:39:57«На 2025 рік з бюджету Запоріжжя передбачено 170 мільйонів гривень на послуги з благоустрою. Гроші підуть для на покос трави, озеленення та вивезення листя. Для прифронтового міста така сума є рекордною — для порівняння: у 2023 році на благоустрій було надано 30 млн грн.; у 2024 році – 37 млн грн., у 2025 році – 170 мільйонів гривень.» судячі з цифр, зелені очікують пятикратне збільшення урожайності ботаніки … цікаво як рахують, трава і листя в 5 раз швидше буде рости чи щильніше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712142 вiд 2025-01-16 22:26:27Mulatu Astatke: Yekermo Sew
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712141 вiд 2025-01-16 22:23:35Є також потужний саунд Ефіопіа джаз (насправді Нью-Йоркські ефіопи чудять), вперше почув цей музон у фільмі Джима Джармуша Зламані квіти ". Прекрасна музика!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712140 вiд 2025-01-16 22:20:42Aфро- не може бути образливим виразом. В музиці є афробіт (afrobeat, afrofunk), Fela Kuti. &list=PLVqHHGh99fzyO2FMV_pza6GRdFNVgRTzV&index=4
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712139 вiд 2025-01-16 22:14:51а «афро» образливо, чи ні?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712138 вiд 2025-01-16 22:03:51З ескімосами в Америці це, як з монголами у Британії. mongol з маленької є образливим терміном для людей із синдромом Дауна. Але «Mongol» - це просто монгол водночас. Слово nigger - расистське, бо в Америці вживалося саме у расистському сенсі. Але в Англії нейтральними є слова «black» і навіть «negro», хоча в Америці «чорний» не кажуть. Лише «афро-американець» вважається нормальним виразом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712137 вiд 2025-01-16 22:00:57https://x.com/saintjavelin/status/1879981779249180895 Saint Javelin @saintjavelin Rest in peace, legend Спочивай з миром, легендо. Девід Лінч, культовий американський режисер, помер у віці 78 років. Окрім свого далекоглядного внеску в кіно, Лінч був пристрасним захисником України, демонструючи непохитну підтримку країни після російського вторгнення. Він навіть заснував фонд допомоги українцям, які постраждали від руйнівної війни. Його втрата знаменує кінець надзвичайної ери в оповіді, але його спадщина продовжуватиме надихати покоління.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712136 вiд 2025-01-16 21:51:04yagshamash № 1712131 --- Ах. Класний неординарний дядько був. Нам його бракуватиме.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712135 вiд 2025-01-16 21:48:41Пепс такий смішний зі своїм масовий лаєм і підером боленом (здається цей підер щось десь нещодавно чвякав-хуякав за мір і вялікую расію). Теж мені, мистецтво він його називає, йопт
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712134 вiд 2025-01-16 21:48:27А Wild at Heart - це взагалі від'їзд був із Ніком Кейджем і Лорою Дерн у головних ролях. Я тоді саме був у Польщі на початку 1991. Дивився у кінотеатрі під назвою Dzikosc serca.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712133 вiд 2025-01-16 21:47:32Геть є 1712129 Ага, з цього приводу навіть група Eskimo Callboy (прикольно дуркують, я тут постив) перейменувались на Electric Callboy, хоч група і німецька.. Хз чому це образа. Чому «негр», ну тобо «нігер» образа. А от «азіат» чи «китаєць» чи «рускій» - не образа.