olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712132 вiд 2025-01-16 21:47:02This is a sort of the Soviet Ice cream, kurz gesagt.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712131 вiд 2025-01-16 21:42:25Дейвід Лінч пішов. Blue Velvet i Mulholland Drive. Класний був режисер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712130 вiд 2025-01-16 21:39:37пейоратив - це нецензурна і неприйнятна в загальному дискурсі лексика.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712129 вiд 2025-01-16 21:20:03Natives коротше або специфічно за плем'ям. «Ескімо» - пежоратив у США/Канаді. Хз чому.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712128 вiд 2025-01-16 21:18:46Native Americans/Canadians, amérindiens in French, Northern American Native Peoples.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712127 вiд 2025-01-16 20:55:57Эскимос - тот, кто ест сырую рыбу, это на языках индианцев -атабасков и др.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712126 вiд 2025-01-16 20:52:45Эскимосы- группа народов: алеуты, инуиты, юпики..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712125 вiд 2025-01-16 20:13:59Насправді вважав, що ескімоси це типа група народів, типа як народи слов'янської мовної групи - слов'яни щось таке. Міфічний північний народ з книжок. А тут живого ескімоса (вимерший вид) впіймали! Сюр
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712124 вiд 2025-01-16 20:05:43ти ще скажи шо і чукчі то тіки персонаж з анекдотів :) здається твори Миколи Трублаїні були в шкільній програмі, він описував побут. до речі нанайці це теж народ, а не назва совкової поп-группи :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712123 вiд 2025-01-16 19:45:14Бійці бригади «Азов» взяли в полон ескімоса з Магадану. ВIДЕО Під час бойових дій на Торецькому напрямку бійці 12-ої бригади спеціального призначення НГУ «Азов» взяли в полон солдата ЗС РФ. Він виявився вихідцем з національної меншини Росії – народу ескімосів Джерело: https://censor.net/ua/v3530666 Я думав шо це такого народу нема насправді. Що це назва морозива. Думав, є інуїти, якути, евенки, ханти, мансі. А виявляється ескімо це не тільки сорт морозива.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712122 вiд 2025-01-16 19:42:00Зараз маємо крейзі диджитал світ, все шо в інтернет потрапило, можна порахувати, скласти в табличку. Не треба переписувати результати з газети Совіцький Спорт у зошит в клітинку, і вести статистику а ля Константін Єсєнін. Чудєса та й годі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712121 вiд 2025-01-16 19:36:58Еліна Світоліна, пишуть, здобула 100-у перемогу у турнірах грандслема. І з нині граючих у турі WTA тенісисток Еля чи на 8 чи 9 місці за цим показником.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712120 вiд 2025-01-16 18:50:37sk (здалеку…) № 1712117 Так, щойно побачив. Він вів 2 0, а тоді у третьому програв тайбрейк 6-8. Я думав, усе, бо потім кацап 4 0 вже провадив. Кинув стежити, а тут таке. Ще рулон обоєв залишився, але, думаю, не надовго.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712119 вiд 2025-01-16 18:04:53sk (здалеку…) № 1712117 вiд 2025-01-16 17:59:56 Він таке творив на корті, що отримав штраф у один розіграш, ще комусь на трибунах пропонував щоб йому відсмоктали. Але під кінець третього сету заграв нормально, але надовго не вистачило.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712118 вiд 2025-01-16 18:03:48sk (здалеку…) № 1712117 прикольний молодий американець з іменем learner питають його: чому так швидко програв 4й сет? — та просто сцяти сильно хотів! :) нормально, перебігав москаля за 5- годин гри…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712117 вiд 2025-01-16 17:59:56теніс «зайцев», як його тут називають. програв американському тінейджеру 150- в рейтингу… у минулому матчі зайцев програв 2 сети 450му в рейтингу… от і добре… «дикі» москальчики повилітали дуже швидко… чоловіча сітка очистилась від гівна…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712116 вiд 2025-01-16 14:46:16Суспільно-корисні роботи. Не підкопатись.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712115 вiд 2025-01-16 14:44:31Все просто, відмовився - залишать без пособія і живи як хочеш. Закріплено поправкою у закон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712114 вiд 2025-01-16 14:29:55А Шверін це колишня НДР? Та нормально. Нехай вертаються.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712113 вiд 2025-01-16 14:28:05Так а хто контролюватиме - мусарня? А то хтось прийде на півгодини а потім зʼїбеться, а хтось взагалі фуй забʼє на той страшний примус ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712112 вiд 2025-01-16 14:10:03вперше у звязку з великою кількістю непрацюючих і не бажаючих працювати біженців місто Шверин (ФРН) запроваджує суспільно-примусові роботи, з погодинною оплатою 0,8 євро/годину. Тобто 80 центів. Всі повинні приходити о 08:00 і до 16:00 підмітати парки, і т. д. Примусово. Схоже багатьом українцям скоро доведеться пакувати валізи і їхати додому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712111 вiд 2025-01-16 14:04:15Виявляється, Безос теж навчився багаторазові ракети робити.: "Компанія засновника Amazon Джеффа Безоса Blue Origin запустила космічну ракету New Glenn з мису Канаверал у Флориді. Про це пише The Verge. Ракета NG-1 вийшла в космос, доставивши другий ступінь і корисний вантаж на орбіту, тим самим успішно завершивши місію Blue Origin. Перший ступінь ракети зміг автономно спуститись на посадкову платформу в Атлантичному океані. Команда каже, що ракета-носій втратила зв’язок з управлінням і перестала надсилати дані, проте все одно змогла здійснити посадку. " https://mezha.media/2025/01/16/blue-origin-succesfully-launch-new-glenn/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712110 вiд 2025-01-16 13:57:28sk (здалеку…) № 1712104 вiд 2025-01-16 11:58:03 А ми йдемо в Європу? Серйозно?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712109 вiд 2025-01-16 13:35:52Як куратор колекції мистецтва королеви Єлизавети II виявився радянським шпигуном і чому вона про це не знала. На сайті Національного архіву Великої Британії опублікували нові вперше розсекречені МІ-5 документи. Як стало відомо, королеві Єлизаветі II дев'ять років не розповідали, що куратор її колекції мистецтва Ентоні Блант зізнався у шпигунстві на СРСР. Він входив до «Кембридзької п'ятірки» — групи радянських агентів, які обіймали високі посади в британській розвідці та дипломатичних колах. Крім того, розсекречені документи проливають світло і на повну біографію ще одного учасника шпигунського квінтету Гарольда «Кіма» Філбі. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c20gndempvgo? Цікавий матеріал опублікували. Для любителів шпіонажу часів Холодної війни саме те, що треба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712108 вiд 2025-01-16 13:35:14я неодноразово постив тут солдата бітбоксера який робить мт як ніхто. Це теж дали Болєну послухати, він запросив особисту зустріч, а після зустрічі сказав "Вау. Ну і навіщо я возив за собою всю цю апаратуру і бек-вокал? :-). Можна було найняти всього одну людину-оркестр і послати наюх Томаса Андерса. Чувак, ти молодець, продовжуй далі ". Д. Болєн мужик з гумором :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712107 вiд 2025-01-16 13:28:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1712106 кузя радянський чел кацапського походження з Оренбургу, тому і помер як водиться від цирозу печінки і бухла. Д. Болєн під час концертів у москау послухав пару композицій лм (бо підсунули) і сказав респект, це ваш майстер трьох вірусних акордів, геній, бо я і сам живу на трьох акордах і заробляю на цьому мільйони, піпл хаває, значить так тому і бути. Ваш геній лабає все примітивно, клепає три акорди з гівна і палок, а я довів цю тему до мега-бізнесу. От і вся різниця.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712106 вiд 2025-01-16 12:57:22PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1712098 вiд 2025-01-16 10:57:28Як кацап може бути «одним з найкращих мелодистів Європи», якщо він кацап? Та мабуть і здох саме так, як має здохнути кацап - від пальоної водкі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712105 вiд 2025-01-16 12:03:45теніс «наш» молодий бразіла програ в 5ти сетах. ну нічого. йому ще 3-4 роки розвиватись… мєдвєдєв розбив ракетку об сітку… пишуть що світить штрав 100к баксів. в чол федерації декілька років назад ввели жорсткі правила. на протязі року кожен наступний штраф збільшується в рази… тобто 3-4 таких «цирки» і під кінець року й мільйон може «прилетіти». звичайно. є обмеження. не більше ніж сума призових за рік :) тому зараз набагато менше розбитих ракеток і «нєрвів» на кортах… звичайно, у москалів нічого не змінилось. як були «дикими» на корті - так і залишились… ну й по рибакіній. хз яка там «обстановка» в команді. пишуть що є відоси як її бувший тренер пиздив в роздягальні на вім-ні… але поки йде незалежне розслідування, він відсторонений… але рибакіна кожен день всім розказує що він хароший і її не ображав і ніхто так і не зрозумів нах вона його викликала в австралію, якщо літом припинила з ним співробітництво…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712104 вiд 2025-01-16 11:58:03Enot № 1712102 якщо ми йдемо в європу - то правила потрібно вирівнювати по євро-методичкам…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712103 вiд 2025-01-16 11:54:17перед виходом адміністрація байдена не встигає підписувати чергові санкції… ------ Также, меры введены против десятков компаний, которые помогают России обходить санкции, в частности в КНР. Среди других лиц, включенных в санкционный список, – дочерние компании Госкорпорации по атомной энергии “Росатом”. Министерство финансов США также ввело санкции против «Керемет Банка» из Кыргызстана. «Керемет Банк» координировал свои действия с российскими официальными лицами и подсанкционным «Промсвязьбанком» для обхода санкций. https://t.me/USApoRusski/2581
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712102 вiд 2025-01-16 11:29:38«Банківська таємниця захищає злодіїв»: Міністр фінансів Марченко хоче відкрити фінансові дані українців податківцям biz. censor. net/n3530453
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712101 вiд 2025-01-16 11:24:46Enot № 1712099 навпаки, все у європах з мелодистами ок, напрямок італо-диско і євро-диско пропрацьовані і опрацьовані, існує безліч гуртів, відомих в усьому світі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712100 вiд 2025-01-16 11:18:04кому 5о кг макуана за пів ціни? ця альрернативно обдарована особа вдруге пішла на конфлікт у житомирі, почистивши свою інсту від усього, що нагадувало про полісся, забило на тренування «ви ніхто, я звізда, мені тренуватись не треба і взагалі я сам буду вирішувати стан своєї форми», «розпорядок дня і дисципліна - що це?», і це, нагадаю, кращий легіонер УПЛ 2023. Цікаво, а які у конго туалети, з перегородками, чи без, і чи є туалетний папір і щось типу початкової школи.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712099 вiд 2025-01-16 11:04:36Як хуйово, виявляється, в Європі з мелодистами))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712098 вiд 2025-01-16 10:57:28Enot № 1712097 сергій кузнецов (кузя), автор усіх пісень лм. Подробиці - у вікіпедії.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712097 вiд 2025-01-16 10:44:29Хто-хто був одним з найкращих мелодистів Європи?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712096 вiд 2025-01-16 10:42:00Vichny № 1712084 А що лм? Кузя був одним з найкращих мелодистів Європи у свій час. Спився і помер, буває. Зате його три акорди лунають і досьогодні, бо вони геніальні. Навіть дітер б. це відзначив, а він глиба у цій темі. Ти хочеш поговорити про смаки у музиці? Нахера тобі цей тонкий лід і слизька дорога? :-). Особливо після польського непотрібу для вух деганів. Чия б корова мукала :-). Іскусство, воно поза політикою і часом, хоча його і намагатися поюзати владні структури.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712095 вiд 2025-01-16 10:35:41ракета безоса. навіть щось корисне вивела на орбіту я так розумію що першу ступінь вони ніколи не садили. це була перша спроба. але на відміну від маска, який «розбивав» свої ракети щоб їх покращувати, безос має інший підхід… ------- Підсумки: Старт відбувся успішно До моменту розділення ступенів двигуни BE-4 відпрацювали ідеально Розділення ступенів пройшло успішно Посадка першого ступеня не відбулася Проблема виникла на етапі запалювання двигунів під час входу в атмосферу Другий ступінь вийшов на орбіту
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712094 вiд 2025-01-16 10:33:062 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1712086Позвонить Никсону - поссать в телефонной будке..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1712093 вiд 2025-01-16 10:17:25теніс наші сіяні виграли 2ге коло. при чому дуже легко по рахунку. даяна-марта далі у даяни - рибакіна (7ма сіяна) марти - бадоса (11та сіяна) еліни - жасмін паоліні (4та сіяна) шансів менше 50% у кожної. але можна боротись… також далі пройшла єва лис. супер-успіх як для лакі-лузера. можливо ці очки дадуть змогу сезон грати як топ-100. відповідно мати шанс бути в основі на великих турнірах хуйлостанок теж 4 залишилось… правда якщо додати до них сабалєнку, та двух масквічьок з казахстанськими паспортами рибакіна-путінцева - виходить що ледь не половина тих хто залишився - «з болот» …