🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 973.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712132 вiд 2025-01-16 21:47:02

This is a sort of the Soviet Ice cream, kurz gesagt.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712131 вiд 2025-01-16 21:42:25

Дейвід Лінч пішов. Blue Velvet i Mulholland Drive. Класний був режисер.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712130 вiд 2025-01-16 21:39:37

пейоратив - це нецензурна і неприйнятна в загальному дискурсі лексика.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712129 вiд 2025-01-16 21:20:03

Natives коротше або специфічно за плем'ям. «Ескімо» - пежоратив у США/Канаді. Хз чому.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712128 вiд 2025-01-16 21:18:46

Native Americans/Canadians, amérindiens in French, Northern American Native Peoples.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712127 вiд 2025-01-16 20:55:57

Эскимос - тот, кто ест сырую рыбу, это на языках индианцев -атабасков и др.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712126 вiд 2025-01-16 20:52:45

Эскимосы- группа народов: алеуты, инуиты, юпики..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712125 вiд 2025-01-16 20:13:59

Насправді вважав, що ескімоси це типа група народів, типа як народи слов'янської мовної групи - слов'яни щось таке. Міфічний північний народ з книжок. А тут живого ескімоса (вимерший вид) впіймали! Сюр

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712124 вiд 2025-01-16 20:05:43

ти ще скажи шо і чукчі то тіки персонаж з анекдотів :)

здається твори Миколи Трублаїні були в шкільній програмі, він описував побут.

до речі нанайці це теж народ, а не назва совкової поп-группи :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712123 вiд 2025-01-16 19:45:14

Бійці бригади «Азов» взяли в полон ескімоса з Магадану. ВIДЕО
Під час бойових дій на Торецькому напрямку бійці 12-ої бригади спеціального призначення НГУ «Азов» взяли в полон солдата ЗС РФ. Він виявився вихідцем з національної меншини Росії – народу ескімосів Джерело: https://censor.net/ua/v3530666

Я думав шо це такого народу нема насправді. Що це назва морозива. Думав, є інуїти, якути, евенки, ханти, мансі.
А виявляється ескімо це не тільки сорт морозива.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712122 вiд 2025-01-16 19:42:00

Зараз маємо крейзі диджитал світ, все шо в інтернет потрапило, можна порахувати, скласти в табличку.

Не треба переписувати результати з газети Совіцький Спорт у зошит в клітинку, і вести статистику а ля Константін Єсєнін.

Чудєса та й годі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712121 вiд 2025-01-16 19:36:58

Еліна Світоліна, пишуть, здобула 100-у перемогу у турнірах грандслема. І з нині граючих у турі WTA тенісисток Еля чи на 8 чи 9 місці за цим показником.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712120 вiд 2025-01-16 18:50:37

sk (здалеку…)
№ 1712117

Так, щойно побачив. Він вів 2 0, а тоді у третьому програв тайбрейк 6-8. Я думав, усе, бо потім кацап 4 0 вже провадив. Кинув стежити, а тут таке. Ще рулон обоєв залишився, але, думаю, не надовго.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712119 вiд 2025-01-16 18:04:53

sk (здалеку…)
№ 1712117 вiд 2025-01-16 17:59:56

Він таке творив на корті, що отримав штраф у один розіграш, ще комусь на трибунах пропонував щоб йому відсмоктали. Але під кінець третього сету заграв нормально, але надовго не вистачило.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712118 вiд 2025-01-16 18:03:48

sk (здалеку…)
№ 1712117
прикольний молодий американець з іменем learner
питають його: чому так швидко програв 4й сет? — та просто сцяти сильно хотів! :)
нормально, перебігав москаля за 5- годин гри…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712117 вiд 2025-01-16 17:59:56

теніс
«зайцев», як його тут називають. програв американському тінейджеру 150- в рейтингу…
у минулому матчі зайцев програв 2 сети 450му в рейтингу…
от і добре… «дикі» москальчики повилітали дуже швидко… чоловіча сітка очистилась від гівна…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712116 вiд 2025-01-16 14:46:16

Суспільно-корисні роботи. Не підкопатись.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712115 вiд 2025-01-16 14:44:31

Все просто, відмовився - залишать без пособія і живи як хочеш. Закріплено поправкою у закон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712114 вiд 2025-01-16 14:29:55

А Шверін це колишня НДР?
Та нормально. Нехай вертаються.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712113 вiд 2025-01-16 14:28:05

Так а хто контролюватиме - мусарня? А то хтось прийде на півгодини а потім зʼїбеться, а хтось взагалі фуй забʼє на той страшний примус ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712112 вiд 2025-01-16 14:10:03

вперше у звязку з великою кількістю непрацюючих і не бажаючих працювати біженців місто Шверин (ФРН) запроваджує суспільно-примусові роботи, з погодинною оплатою 0,8 євро/годину. Тобто 80 центів.
Всі повинні приходити о 08:00 і до 16:00 підмітати парки, і т. д. Примусово.
Схоже багатьом українцям скоро доведеться пакувати валізи і їхати додому.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712111 вiд 2025-01-16 14:04:15

Виявляється, Безос теж навчився багаторазові ракети робити.:

"Компанія засновника Amazon Джеффа Безоса Blue Origin запустила космічну ракету New Glenn з мису Канаверал у Флориді. Про це пише The Verge.

Ракета NG-1 вийшла в космос, доставивши другий ступінь і корисний вантаж на орбіту, тим самим успішно завершивши місію Blue Origin.

Перший ступінь ракети зміг автономно спуститись на посадкову платформу в Атлантичному океані. Команда каже, що ракета-носій втратила зв’язок з управлінням і перестала надсилати дані, проте все одно змогла здійснити посадку. "

https://mezha.media/2025/01/16/blue-origin-succesfully-launch-new-glenn/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712110 вiд 2025-01-16 13:57:28

sk (здалеку…)
№ 1712104 вiд 2025-01-16 11:58:03
А ми йдемо в Європу? Серйозно?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712109 вiд 2025-01-16 13:35:52

Як куратор колекції мистецтва королеви Єлизавети II виявився радянським шпигуном і чому вона про це не знала.

На сайті Національного архіву Великої Британії опублікували нові вперше розсекречені МІ-5 документи. Як стало відомо, королеві Єлизаветі II дев'ять років не розповідали, що куратор її колекції мистецтва Ентоні Блант зізнався у шпигунстві на СРСР.

Він входив до «Кембридзької п'ятірки» — групи радянських агентів, які обіймали високі посади в британській розвідці та дипломатичних колах.

Крім того, розсекречені документи проливають світло і на повну біографію ще одного учасника шпигунського квінтету Гарольда «Кіма» Філбі.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c20gndempvgo?

Цікавий матеріал опублікували. Для любителів шпіонажу часів Холодної війни саме те, що треба.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712108 вiд 2025-01-16 13:35:14

я неодноразово постив тут солдата бітбоксера який робить мт як ніхто.
Це теж дали Болєну послухати, він запросив особисту зустріч, а після зустрічі сказав "Вау. Ну і навіщо я возив за собою всю цю апаратуру і бек-вокал? :-). Можна було найняти всього одну людину-оркестр і послати наюх Томаса Андерса. Чувак, ти молодець, продовжуй далі ".
Д. Болєн мужик з гумором :-).



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712107 вiд 2025-01-16 13:28:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712106
кузя радянський чел кацапського походження з Оренбургу, тому і помер як водиться від цирозу печінки і бухла.
Д. Болєн під час концертів у москау послухав пару композицій лм (бо підсунули) і сказав респект, це ваш майстер трьох вірусних акордів, геній, бо я і сам живу на трьох акордах і заробляю на цьому мільйони, піпл хаває, значить так тому і бути. Ваш геній лабає все примітивно, клепає три акорди з гівна і палок, а я довів цю тему до мега-бізнесу. От і вся різниця.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712106 вiд 2025-01-16 12:57:22

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1712098 вiд 2025-01-16 10:57:28

Як кацап може бути «одним з найкращих мелодистів Європи», якщо він кацап? Та мабуть і здох саме так, як має здохнути кацап - від пальоної водкі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712105 вiд 2025-01-16 12:03:45

теніс
«наш» молодий бразіла програ в 5ти сетах. ну нічого. йому ще 3-4 роки розвиватись…
мєдвєдєв розбив ракетку об сітку… пишуть що світить штрав 100к баксів. в чол федерації декілька років назад ввели жорсткі правила. на протязі року кожен наступний штраф збільшується в рази… тобто 3-4 таких «цирки» і під кінець року й мільйон може «прилетіти». звичайно. є обмеження. не більше ніж сума призових за рік :)
тому зараз набагато менше розбитих ракеток і «нєрвів» на кортах… звичайно, у москалів нічого не змінилось. як були «дикими» на корті - так і залишились…
ну й по рибакіній. хз яка там «обстановка» в команді. пишуть що є відоси як її бувший тренер пиздив в роздягальні на вім-ні… але поки йде незалежне розслідування, він відсторонений… але рибакіна кожен день всім розказує що він хароший і її не ображав і ніхто так і не зрозумів нах вона його викликала в австралію, якщо літом припинила з ним співробітництво…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712104 вiд 2025-01-16 11:58:03

Enot
№ 1712102
якщо ми йдемо в європу - то правила потрібно вирівнювати по євро-методичкам…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712103 вiд 2025-01-16 11:54:17

перед виходом адміністрація байдена не встигає підписувати чергові санкції…
------
Также, меры введены против десятков компаний, которые помогают России обходить санкции, в частности в КНР.

Среди других лиц, включенных в санкционный список, – дочерние компании Госкорпорации по атомной энергии “Росатом”.

Министерство финансов США также ввело санкции против «Керемет Банка» из Кыргызстана. «Керемет Банк» координировал свои действия с российскими официальными лицами и подсанкционным «Промсвязьбанком» для обхода санкций.
https://t.me/USApoRusski/2581

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712102 вiд 2025-01-16 11:29:38

«Банківська таємниця захищає злодіїв»: Міністр фінансів Марченко хоче відкрити фінансові дані українців податківцям
biz. censor. net/n3530453

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712101 вiд 2025-01-16 11:24:46

Enot
№ 1712099
навпаки, все у європах з мелодистами ок, напрямок італо-диско і євро-диско пропрацьовані і опрацьовані, існує безліч гуртів, відомих в усьому світі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712100 вiд 2025-01-16 11:18:04

кому 5о кг макуана за пів ціни? ця альрернативно обдарована особа вдруге пішла на конфлікт у житомирі, почистивши свою інсту від усього, що нагадувало про полісся, забило на тренування «ви ніхто, я звізда, мені тренуватись не треба і взагалі я сам буду вирішувати стан своєї форми», «розпорядок дня і дисципліна - що це?»,
і це, нагадаю, кращий легіонер УПЛ 2023.

Цікаво, а які у конго туалети, з перегородками, чи без, і чи є туалетний папір і щось типу початкової школи.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712099 вiд 2025-01-16 11:04:36

Як хуйово, виявляється, в Європі з мелодистами))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712098 вiд 2025-01-16 10:57:28

Enot
№ 1712097
сергій кузнецов (кузя), автор усіх пісень лм.
Подробиці - у вікіпедії.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712097 вiд 2025-01-16 10:44:29

Хто-хто був одним з найкращих мелодистів Європи?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712096 вiд 2025-01-16 10:42:00

Vichny
№ 1712084
А що лм? Кузя був одним з найкращих мелодистів Європи у свій час. Спився і помер, буває. Зате його три акорди лунають і досьогодні, бо вони геніальні. Навіть дітер б. це відзначив, а він глиба у цій темі.
Ти хочеш поговорити про смаки у музиці? Нахера тобі цей тонкий лід і слизька дорога? :-). Особливо після польського непотрібу для вух деганів. Чия б корова мукала :-).
Іскусство, воно поза політикою і часом, хоча його і намагатися поюзати владні структури.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712095 вiд 2025-01-16 10:35:41

ракета безоса. навіть щось корисне вивела на орбіту
я так розумію що першу ступінь вони ніколи не садили. це була перша спроба. але на відміну від маска, який «розбивав» свої ракети щоб їх покращувати, безос має інший підхід…
-------
Підсумки:
Старт відбувся успішно
До моменту розділення ступенів двигуни BE-4 відпрацювали ідеально
Розділення ступенів пройшло успішно
Посадка першого ступеня не відбулася
Проблема виникла на етапі запалювання двигунів під час входу в атмосферу
Другий ступінь вийшов на орбіту

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712094 вiд 2025-01-16 10:33:06

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1712086
Позвонить Никсону - поссать в телефонной будке..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1712093 вiд 2025-01-16 10:17:25

теніс
наші сіяні виграли 2ге коло. при чому дуже легко по рахунку. даяна-марта
далі у даяни - рибакіна (7ма сіяна)
марти - бадоса (11та сіяна)
еліни - жасмін паоліні (4та сіяна)
шансів менше 50% у кожної. але можна боротись…
також далі пройшла єва лис. супер-успіх як для лакі-лузера. можливо ці очки дадуть змогу сезон грати як топ-100. відповідно мати шанс бути в основі на великих турнірах
хуйлостанок теж 4 залишилось… правда якщо додати до них сабалєнку, та двух масквічьок з казахстанськими паспортами рибакіна-путінцева - виходить що ледь не половина тих хто залишився - «з болот» …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.