🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 977.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711972 вiд 2025-01-15 10:21:40

Enot
№ 1711971
нам важко оцінювати. так як ми дуже залежимо від допомоги штатів…
думаю що управлінські методи трампа «хаотичні». і він так не цілеспрямовано робить, а просто такі методи для того щоб «зробити діл», як він любить…
гра в чапаєва, а не в шахи… думаю що і в штатах хаосу додасть…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711971 вiд 2025-01-15 09:17:46

Трамп і Маск системно працюють на ослаблння Європи, її хаотизацію. Така Європа буде тотально залежати від США, що і потрібно Трампу. Якщо в Британії будуть бандити у політиці, що в цьому поганого з точки зору американських інтересів?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711970 вiд 2025-01-15 09:09:54

olma,

Не по суті запису про маска, того брекзитира, що на англомовному раша тудей працював, прізвище ФарАж. Ж, не дж і наголос на другому складі. А те, що маск вигороджує бандита робінсона, це ще один доказ, що він абсолютно некомпетентний у політиці. Одна річ - ставити на прокацапських ультра-правих з якихось там міркувань, а інша - на бандюг із підворітні з нацистськими поглядами.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711969 вiд 2025-01-15 05:02:26

Vichny
№ 1711938

нi, блядь тo будeш «ти» - спoчaтку нaвчись ввiчливo рoзмoвляти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711968 вiд 2025-01-15 01:59:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net)
№ 171194

«ми», блядь?
Ти хто такий, щоб говорити від імені якогось колективу? Конкретизуй стосовно «ми».
Доручати виконувати твою пиздувату ідею?
Ти хто такий, щоб мені блядь якісь доручення з-за кордону виписувати стосовно моєї, а зовсім не твоєї війни?
Іди нахуй, клоун.
Вислав кудись донат в 100 доларів? Молодець, дякую.
А тепер заткни пиздак і нахуй іди.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711967 вiд 2025-01-14 23:38:10

Ярмолюк вийшов на 79 хвилині і його Брентфорд відігрався з 0:2 на 2:2 у грі з МанСіті. А от Борнмут Забарного не втримав перемогу з Челсі, пропустивши в кінцівці прямий удар зі штрафного.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711966 вiд 2025-01-14 23:30:15

sk (Samsung galaxy)
№ 1711963
таких як форсека було вже багато, і майже всі десь загубились. Всі ці томмі робредо, кіріакоси і хааси.
Будем посмотрєть.
Кацапок не повинно бути у змаганнях, як і білорусок. І вусатих, і невусатих.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711965 вiд 2025-01-14 23:26:12

Заміна століття.
Ліверпуль заробляє кутовий.
Перед виконанням на поле виходять Цимікас та Жота.
Перший подає другий забиває.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711964 вiд 2025-01-14 22:40:09

yagshamash
№ 1711962
Гарно описав. Пригадую, у 1990-х акурат напередодні появи інтернету такий стиль репортажу чи фельєтону був дуже затребуваний в газетах. Не у всіх правда.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711963 вiд 2025-01-14 22:03:12

yagshamash
№ 1711961 вiд 2025-01-14 21:43:44
ProstoVlizPobalakaty
За бразильцем фонсекою потрібно слідкувати
Можливо колись трохи більше напишу
18 років. Все може бути… Але маючи звичайний ріст показати найкращу середню швидкість форхенду…
В принципі як що бачите тенісиста в бренді ON - слідкуйте за ним. Роджер федерер є співвласником бренду. Раніше бренд спеціалізувався на кросівках для марафону, й бігу взагалі… Але роджер дає новий розвиток бренду для тенісу.
Звичайно що маркетинг впливає… Фонсека - пд Америка, Бен шелтон - пн Америка, іга швьйонтек - європа

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711962 вiд 2025-01-14 21:49:29

Tennis,

Там знову у жінок якісь полчища кацапок, причому по дві-три відразу з однаковими прізвищами. Вони їх в інкубаторі вирощують, а тоді стать міняють. Мила кацапська практика. Всі із рзкішними тараканячими вусами в усіх місцях. У тенісі, як на фронті, намагаються брати кількістю м'яса. Хрін що вийде.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711961 вiд 2025-01-14 21:43:44

ProstoVlizPobalakaty

О, це непогано для початку. Копєйкін аут. Шкода, що зайцеву вдалося викараскатися. Сподіваюся, ненадовго.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711960 вiд 2025-01-14 21:33:13

Це той що засуджений за педофілію вдома чи то інший макаронник?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711959 вiд 2025-01-14 21:17:40

Десантники 78-го окремого десантно-штурмового полку ЗСУ взяли в полон італійця, який воював на стороні російських окупантів.

На початку 2025 року, в районі Куп’янська, десантники виявили групу противника. Частина була знищена, частина потрапила в полон.

Серед них був Джанні Ченні, уродженець Неаполя, громадянин Італійської Республіки, який добровільно пішов на службу до російської армії.

Джерело: https://censor.net/ua/p3529617

Інформація в у Воєнному білеті цікава. З Неаполя, закінчив якийсь університет чи коледж в Мілані. Професія - кацапи написали - математик. А я так зрозумів, що в Італії професія математик - це урядовий (банківський) аналітик або статист.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711958 вiд 2025-01-14 20:03:22

цікава еволюція питань
від «Повна підтримка України!»
до «Чи збираємося ми кинути Україну?»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711957 вiд 2025-01-14 19:38:18

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
·
11 хв
‼️Сенатор Ангус Кінг: Чи збираємося ми кинути Україну?

Піт Геґсет, номінант на посаду міністра оборони: Ми знаємо, хто тут агресор. Ми знаємо, хто хороші хлопці. Ми хочемо, щоб це було максимально вигідно для українців. Але цій війні потрібно покласти край.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711956 вiд 2025-01-14 19:34:16

Слухання в Сенаті щодо кандидатури Трампа на Пентагон Піта Гегсета.

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
·
10 хв
‼️Senator Angus King (I-Maine): Are we going to abandon Ukraine?

Defense Secretary nominee Pete Hegseth: We know who the aggressor is. We know who the good guy is. We'd like to see it as advantageous for the Ukrainians as possible. But that war needs to come to an end.
----
Дякую, чуваче, хоч назвав Хуйла плохім парнєм.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711955 вiд 2025-01-14 18:44:00

sk (здалеку…)
№ 1711943 вiд 2025-01-14 09:15:23

Якщо Мєдвєдєв таки витягнув матч у 5 сетах, то Рубльов натрапив на одного з найперспективніших юніорів світу бразильця Фонсеку і відлетів в трьох сетах, хоча й чіплявся двічи за тай-брейк, які врешті програв. Бразилець в інтерв'ю оцінив свою гру «not bad», але зі сторони видно, що з нього може вирости дуже сильний гравець, в 18 років добре бачить корт і форхенди лупить не аби куди, а по можливості у протихід супернику.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711954 вiд 2025-01-14 16:39:18

А щодо Тіля він таки не зовсім з3.143дів:

Before settling in Foster City, California, in 1977, the Thiel family lived in South Africa and South West Africa (modern-day Namibia).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711953 вiд 2025-01-14 16:07:58

Судячи з його зовнішнього вигляду, Баннон органічно виглядав би де-небудь біля пивного ларька, разом із іншими патріотами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711952 вiд 2025-01-14 16:00:40

Peter Thiel - начебто німець, уроджений у Франкфурті-на-Майні. А ось Девід Сакс і Ілон Маск - це з Південної Африки - пейпал-банда в зборі.

Бенон каже бляді чужинці понаїхали тут, сука продиху нема, і не мають ніяких цінностей крім бабла! :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711951 вiд 2025-01-14 15:29:27

Причому Баннон каже, що таких білих південноафриканців у техносекторі одразу кілька на чільних постах - це не лише Маск, але і Пітер Тіль, і Девід Сакс - також із пейпалівської мафії.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711950 вiд 2025-01-14 14:23:42

olma
№ 1711947
гарне зауваження про «білу людину з південної африки, яка вчить американців що робити з неграми в штатах» :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711949 вiд 2025-01-14 14:23:11

Philus
№ 1711934
----
Дякую. The Smile. Теж чув про цей проєкт, та не слухав аж так багато.
У мене проблема, я хороший крутий саунд в різних стилях і класний сонграйтінг добре розумію і сприймаю, еклектично всеїдний. І отже багато чого варто прослухати. І тут друга проблема - знайти час для прослуховування.

Хоча є спосіб знайти час. На переломі кожного Нового року зробити ревізію, інвентарізацію або перегляд своїх підписок. В результаті чого ВідписатиСЯ від нецікавих тобі ньюслеттерів, подкастів, ЮТ каналів, які не несуть ніякої пізнавальної або утилітарної цінности.
І підписуватися дуже консервативно на нові джерела інформації і вбивць твого часу.

А відтак переключитися на музику під час прогулянок, або спорту, або прибирання хати або подорожі куди-небудь. Замість релакса і медитації.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711948 вiд 2025-01-14 13:15:16

Якби ці двоє один одного у3.143дили, було б непогано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711947 вiд 2025-01-14 11:56:09

Політтехнолог і колишній радник Трампа Стів Беннон, що свого часу придумав рух МАГА, і взагалі був керівником кампанії Трампа 2016 року. І цей Стів Беннон почав наїжджати на Маска та інших протрампістів техноміліардерів.
Зокрема сказав, «Він [Маск] повинен повернутися до Південної Африки», - сказав Беннон. «Чому у нас є південноафриканці, найбільш расистські люди на землі, білі південноафриканці, вони взагалі коментують те, що відбувається в Сполучених Штатах??»

Стверджуючи, що «єдина мета Маска — стати трильйонером» і називаючи його прихильником «техно-феодалізму в глобальному масштабі», Беннон сказав: «Я не підтримую це, і ми будемо з цим боротися», додавши: «Він Маск не буде боротися. У нього зрілість маленького хлопчика.

«Він зробить все, щоб бути певним, що будь-яка з його компаній захищена або має кращу угоду, і він заробляє більше грошей.

«Він нагромаджує багатство, а потім — через багатство — владу: ось на чому він зосереджений».

https://www.theguardian.com/us-news/2025/jan/12/steve-bannon-calls-elon-musk-racist

З. І. У грудні Ілон Маск зустрічався у США з британським політиком, який претендує на правий електорат, лідером партії Reform UK Найджелом Фараджем. Останній навіть заявив, що Маск готовий фінансувати його партію.

Однак у потоці твітів про Велику Британію цими днями Маск заявив, що партії потрібен інший лідер. А також капслоком зажадав негайного звільнення з тюрми Томмі Робінсона, одного з головних британських ультраправих із чотирма судимостями. Він і зараз відбуває 18-місячний термін за неповагу до суду, повторивши в ньому неправдиві свідчення на адресу біженця з Сирії.

А Робінсон, який працював у технічній службі аеропорту Лутон, свій перший термін дістав ще 2003-го за напад на поліцейського, який намагався розборонити п'яну бійку за його участю.

Короче, Фарадж сказав Маску, що Робінсон безпредєльщик правий, з судимостями хай сидить в тюрмі. І це вже занадто щоб витягати цього відбитого на голову чувака в політику. Ну Маск сказав, ах так, пішов ти Найджел нах. Нэ палучишь ты денех і маєй паддєржкі.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711946 вiд 2025-01-14 11:26:59

? У Словаччині школяр-олімпіадник не потиснув руку проросійському президентові Пеллегріні

Хлопець наголосив, що політик переміг на виборах «шляхом обману і брехні народу», зокрема й маніпулюючи темою війни, яку РФ розв'язала проти України.

https://nv.ua/ukr/world/countries/peter-pellegrini-shkolyar-yakiy-vidmovivsya-potisnuti-ruku-prezidentu-slovachchini-poyasniv-vchinok-video-50481399.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711945 вiд 2025-01-14 10:52:13

Тим часом, підарасам жопулярно пояснили, що допомога Україні не заважає боротися з пожежами у Лос-Анжелесі:

https://thedispatch.com/article/equipment-donations-to-ukraine-did-not-hinder-l-a-firefighting-efforts/

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711944 вiд 2025-01-14 09:19:17

https://t.me/ShrikeNews/19781
до речі про нафтобазу в енгельсі… воно-то красиво горіло декілька днів. але коли показали фотки з супутника, бля. там тих резервуарів 60 штук
на відосі видно хтось знімає, на задньому плані видно купу резервуарів…
стоять секціями по 4. так що якщо 4 горіло - то то (майже) нічого… видно жирна ціль, тому повторно загорілось…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711943 вiд 2025-01-14 09:15:23

теніс
поки взриваються і палають заводи-нпз на хуйлостанщині…
даяна виграла свій матч (я дуже скептичний щодо її шансів. рік назад вона на ао дійшла до пів-фіналу, дякуючи цьому високо в рейтингу стояла весь рік, але грала сезон на рівні топ-100)
калініна пізніше почне проти онс жабер. єгиптянка довго була в топ-5. але останній рік був «провальним» … зараз вона не в найкращій формі…
добре що «старічки» всі пройшли далі… джокович-монфілс-нішікорі
джокович вийшов на такий рівень, що грає проти чуваків 20-, які в дитинстві в своїх кімнатах, замість плакатів памели андерсон (чи чогось такого), тримали портрети джоковича…
ось ці молоді, вміють грати, але коли довга зустріч на жарі, страждають від судом… зараз ще один молодий, вигравав у мєдвєдєва 2-1, але майже перестав грати бо ледве ходить…
з сінером цікаво, легко виграв перший матч, але проти чувака який за допінг «відпочивав» 6 місяців. тому яніку прилетіло на пресусі, чи є справедливість в тенісі. одні відбувають «бан», іншим за допінг ніякого бану…
виграла перший матч єва лис, вилетіла в квалі, але пройшла далі як лакі-лузер
вона та снігур грають з українськими стрічками на формі…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711942 вiд 2025-01-14 09:07:56

Нафіга комусь треба бомж без паспорта.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711941 вiд 2025-01-14 09:07:16

приємно читати новини
купа прильотів на болотах… при чому в різних місцях і є таке що за 1к км…
і оця «загадочна» фраза від місцевих кореспондентів що знімають прильоти: «ну всьо, заводу піздєц» (с)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711940 вiд 2025-01-14 06:23:06

Vichny
№ 1711938

цю пoчeсну мiсiю ми дoручaємo тoбi :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711939 вiд 2025-01-14 00:58:36

PEPSI (Merkury)
№ 1711937

Хуєана

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711938 вiд 2025-01-14 00:58:20

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1711936\

Приїжджай, розберись.
Звози керівництво на передову.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711937 вiд 2025-01-14 00:30:09

макуана по дешовке нікому не треба?
майже задарма.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711936 вiд 2025-01-14 00:10:05

У Києві персонал ресторану Noice відмовився обслуговувати українського військовослужбовця за «наказом керівництва».

aфiгeть… нa 3му рoцi вiйни… мoжe кeрiвництвo звoзити нa пeрeдoву?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711935 вiд 2025-01-13 23:56:11

ми всі займаємось не тим :-).
Ось топ посади:
1. Генерал армії Швейцарії.
2. Піднімач пінгвінів.
3. Оператор маяка у Норвегії.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711934 вiд 2025-01-13 22:44:25

2 olma
№ 1711923

О, ще: якщо не чув - спробуй The Smile. Там бібма від ex-Radiohead чуваків.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711933 вiд 2025-01-13 22:42:36

2 olma
№ 1711923

Guthrie Govan - чи не найкращий гітарист з нині існуючих.




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.