Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711892 вiд 2025-01-13 03:24:26yagshamash № 1711891 вoни нiчoгo нe зaбули, прoстo прoдaжнi…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711891 вiд 2025-01-13 00:42:32О, хорвати знову обрали прокацапа презом. 75 відсотків за. Я пам'ятаю війну їхню, а вони, виходить, забули.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711890 вiд 2025-01-13 00:34:36Voxa, все може бути. Читав, що Сіті вже з Лансу намагаються за 30 мільйонів купити якогось оборонця-узбека. Це могло стати поштовхом для Кайла. Але убзєк замість нього? У тюбітєйці гратиме?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711889 вiд 2025-01-13 00:22:36SK, усе може бути, звичайно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711888 вiд 2025-01-13 00:21:23yagshamash № 1711884 я читав є варіант з Інтером
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711887 вiд 2025-01-13 00:17:51sk (win11) № 1711883 вiд 2025-01-12 23:32:15 Та я нічого і не узагальнюю, просто теперішній Реал об'єктивно десь розбалансувався і провалюється проти тих, хто його не боїться. А Барса хоч і не стабільна, але якраз проти Реалу та в ЛЧ поки що грає дуже пристойно, що не виключає, що в Ла Лізі вони почнуть сипатись. Для розуміння рівня проблем Реала важливим буде матч проти Бреста - якщо добре організована команда посереднього рівня створить Реалу проблеми, це значить що просто на класі у них вже нічого не виходить і треба терміново перебудовуватись, бо весною буде тільки гірше.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711886 вiд 2025-01-12 23:59:16yagshamash № 1711884 ну і пеп так говорив наче те що він захотів звалити в зимове вікно, несподіванка для нього…
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711885 вiд 2025-01-12 23:54:00yagshamash № 1711884 те що він «старенький» - це одна справа але кеп команди. посередині сезону… «несподіванно» … ну ок. почекаємо що там самий чесний суд у світі скаже…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711884 вiд 2025-01-12 23:48:52SK, ти там про Кайла Вокера запостив. Йому 34. Він не дотягає явно вже на цьому рівні. Пишуть, що може перейти до Чемпіоншип, ліґою нижче. Ніц спільного зі втечею від уявних санкцій проти Сіті.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711883 вiд 2025-01-12 23:32:15ProstoVlizPobalakaty № 1711881 з гри реала бажано починати «сміятись» тільки після того як вони з лч вилетять… в чемпіонаті вони поки що вище барси… так що сильно розслаблятись барсі не потрібно… у барси своїх «цирків» вистачає з «продовженням підписки» олмо на пів-року…
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711882 вiд 2025-01-12 23:30:06я так розумію, коли команду нагороджують за програш фіналу, і залишають на полі щоб дивилась як нагороджують переможця, це таке покарання :) я так розумію там лапорта їх також нагороджував? цікаво що говорив? мовляв: молодець, хуйово сьогодні грав. вітаю! :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711881 вiд 2025-01-12 23:18:11Проти ідей Хансі Фліка у Анчелотті взагалі немає нічого у відповідь. 4:0 і 5:2 за два матчі, з повним провалом у захисті, практично без шансів у нападі.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711880 вiд 2025-01-12 23:10:55в реалі - тільки мбапе - «глиба» інші - «пляжнікі» :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711879 вiд 2025-01-12 22:46:08Все. Игра закончилась. Теперь только толкаться, валяться, симулировать..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711878 вiд 2025-01-12 22:38:16пляжний золотий мяч і сьогодні повинні були видалить, який же він гнилий гравець
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711877 вiд 2025-01-12 22:23:00Не футбол, а развлекуха для саудовців
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711876 вiд 2025-01-12 22:21:42красиво їбуть вершкових
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711875 вiд 2025-01-12 22:16:34Анчелотти - пиздец..
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711874 вiд 2025-01-12 22:15:04до речі рудігера потрібно міняти, якщо є на кого. привіз 1й гол невідомо де був коли рафінья головою бив 2 рази ламав левандовського декілька разів… дивно що без жовтої
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711873 вiд 2025-01-12 22:10:20ну і знаючи що реал, як ніхто, вміє перебудовувати гру… краще не розслаблятись (фанам барси) :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711872 вiд 2025-01-12 22:01:51Не можна сказати, що це знущання з Реала, але десь трохи не дограли, десь на секунду дали слабину - і одразу витягайте.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711871 вiд 2025-01-12 22:00:54перші два голи - тренери повинні б «трахнути» захисників. звичайний підкат - і голів би не було… так. куртуа - «нікакой». потрібно луніну шанс давати :) була якась гра коли реал валяв дурака і лунін витягував 4 штуки коли його вини в голах не було… останній гол барси показовий. контра. і лівий захисник біжить 100 метрів через все поле підтримуючи атаку… йому, звичайно, потрібно було зглажувати вину що не втримав мбпапе коли той забивав… перед матчем коментартори «умнічали» і казали що «очікується до-хуйя голів» … бля, звідки вони знали? :) барса ще три могла забити якби не куртуа… ну й реал один ще міг би забити…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711870 вiд 2025-01-12 21:55:55Анчелотті, як завжди, не винен))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711869 вiд 2025-01-12 21:41:19з Чуамені та Рюдігером у захисті Реал багато не награє. За Забарним вже вчора треба було відправляти скаута.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711868 вiд 2025-01-12 21:37:13щоб класний воротар Куртуа хоч один пенальті колись взяв, то було б справжнє диво.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711867 вiд 2025-01-12 21:34:09Сцуко, порівняно до нинішнього ЧУ - це інша планета.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711866 вiд 2025-01-12 21:27:10Starik При феодалізмі Фіцо вважався б зрадником.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711865 вiд 2025-01-12 21:23:17Ямал феноменальний малий.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711864 вiд 2025-01-12 21:09:04нормально ель-класіко почалось… за перші 5 хв куртуа врятував від 2х голів… і одразу реал втік в контру і забив…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711863 вiд 2025-01-12 21:04:08PEPSI (Merkury) № 1711861 ну так. згадай феодалізм, васал може казати що завгодно. мабуть повертаємося в ті відносини. Для Enot може це й на користь, він вже винайняв бійців для захисту його дожа :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711862 вiд 2025-01-12 20:57:492 PEPSI№ 1711820Ви спочатку Олександрію доженіть ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711861 вiд 2025-01-12 20:32:12Йобане Фіцо назвало Зеленського бомжем і попрошайкою. Не повірив. Знайшов відео, так і є. Це сучасна дипломатія?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711860 вiд 2025-01-12 20:06:14Enot № 1711858 ---- Певно повиривали з контексту, ціле інтерв'ю треба читати, Волтц схоже міркує в голос. А саме що треба стабілізувати лінію фронта… Те що у нової адміністрації США нема свого бачення як закінчити війну (не бойові дії), що робити з Росією, факт. Таке саме як і при Байдені. Тільки Байден санкції хоч вводив, хоча невчасно і слабкі. Але вводив. А Трамп навіть не заїкається про санкції. Щось кажуть про далекобійну зброю.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711859 вiд 2025-01-12 19:47:08?? Poland closed the skies for the?? Slovak delegation flying to?? Moscow. Because of this, they had to fly via the?? Czech and?? Germany.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711858 вiд 2025-01-12 19:46:56Знижувати вік мобілізованих є сенс якщо війна триватиме, а якщо Трамп все порішає, і буде мир, то навіщо це робити? Чи Волтц вважає свого шефа піздоболом?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711857 вiд 2025-01-12 19:31:41Шо ви про той Тайвань переживаєте. Тут виліз типа радник з безпеки Волтц, і сказав зливай воду, знижуй вік мобілізіруваних і тому подібне. Територію не повернещ і т. п.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711856 вiд 2025-01-12 19:30:03Колись Тайвань вже був незалежним «іншим Китаєм». Коли варвари-маньчжури з династії Цин в 17 столітті завоювали Китай і знищили династію Мін, останні прихильники Мін висадилися на острові і вигнали звідти голандських колонізаторів. Їх ватажок- пірат на ім'я Коксінга закріпився на острові і створив державу, хоч ніяких прав на престол у нього не було, вважався «намісником». Держава та проіснувала 22 роки, але, зрештою, вже після смерті Коксінги флот Цин прийшов і завоював Тайвань. Але Коксінга лишився в історії як герой китайського народу, і навіть уряд Цин в кінці 19 століття побудував пам'ятник та храм на його честь, в знак пошани до людини яка не скорилася і була вірна присязі до кінця. Коли Чанкайші евакуювався на Тайвань він точно повторив історію Коксінги. Але як уряд Цин не міг змиритися з тим що десь існує держава яка може пред'являти претензії на Китай від імені поваленої династії і стати на чолі антиманьчжурського повстання, так і уряд китайських комуністів ніколи не змириться з існуванням альтернативного уряду Китая, який в разі краху комуністичного режиму автоматично стає законною владою Китая
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711855 вiд 2025-01-12 19:27:20тайвань - острів заблокують судоходство з- і на- острів - і все… якщо літаки будуть літати - теж скажуть що будуть збивати і все… там же рік назад вибори були. і переміг не про-китайський кандидат… але це якась теорія. як буде насправді - хз…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711854 вiд 2025-01-12 18:48:53Залякувати Тайвань можна десятиріччями але без результату. Сі - старий вже, він не може довго чекати. Як і хуйло
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711853 вiд 2025-01-12 18:46:58Ресурси і технології можна купити, це не проблема. Тайвань дошкуляє фактом свого існування, тому що це інший Китай