🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 99.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747095 вiд 2026-05-01 16:47:09

намагаюсь покращити якість ШІ. Подивимось, що вийде. Напишу, як зроблю.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747094 вiд 2026-05-01 16:38:01

наші пишуть що дронами дістали пару літаків на аеродромі на окраїні чєлябінька, 1700 км
іскона руськага горада
от правда аеропорт на окраїні міста, район називається - шагол
---------
Шагол (або похідного від Шагула). У XVIII-XIX століттях у цих краях було багато башкирських та татарських поселень і хуторів. Зазвичай такі назви давалися за іменем власника землі або засновника поселення.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747093 вiд 2026-05-01 16:30:16

кажуть що й протоколи евакуації різні
віце - одразу за барки і нафіг з пляжа
по президенту - захит тілами, інші люди превіряють шлях відступу, і тільки потім виводять
трамп всім сказав що він сам просив його не чіпати - йому було цікаво подивитись вотс-гоінг-он

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747092 вiд 2026-05-01 15:58:21

Тупий пєтух гальмує, вже тиждень як це все обсмоктали-обсудили де тільки можна.
Трамп каже, що «це я сказав охоронцям не поспішати, мені було цікаво подивитись, що відбувається».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747091 вiд 2026-05-01 15:44:20

дєдушко вже старий, його не шкода.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747090 вiд 2026-05-01 15:37:11

Хмм…Оглядачі підмітили, під час пострілів у США, охоронці спочатку вивели Венса, і лише потім - Трампа.
Щось знають? :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747089 вiд 2026-05-01 14:44:50

Вєсьолий пєтух закукарєкал :-)))))))) прикольно трясеться, мабуть, впізнав себе у тій моїй месазі ;)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747088 вiд 2026-05-01 13:38:26

OG
№ 1747045 вiд 2026-04-30 23:55:38

2 LAZY
№ 1747039

Ну якщо ти можеш у четвер вболівати за команду, а за 3 дні проти неї, то нема питань.
-------------
браво! Так вскрити лазером біполярочку у імбецила - це респект :-)))
Хоча там і так все давно ясно. Бгг

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747087 вiд 2026-05-01 13:33:55

Під атакою дронів зараз Житомир та Тернопіль.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747086 вiд 2026-05-01 13:33:02

найбільше масове збочення, яке я бачив на власні очі - це виборці партії BSW у німеччині.
Це 5 % населення, це більше 4,5 млн людей.

Гасло «Ми за Мир! Україна повинна негайно капітулювати і одразу настане мир!»
«Україна не капітулює - тому вона винна що йде війна»

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747085 вiд 2026-05-01 13:18:51

Інфантіно мудак. Як і всі інші мудаки «цивілізованого світу», включно з всілякими Бієналлє, Оперою Берліну і Папою Римським, який вперто роками намагався очолити свої збіговиська і хресні ходи дівчатками - українкою і росіянкою, що тримаються за руки.
«Ми за мир» як збочення.
Не здивуюсь, якщо завтра ці збоченці вмовлять йти в ході взявшись за руки солдата ЗСУ і ВС РФ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747084 вiд 2026-05-01 13:03:14

sk
№ 1747078

Якщо татарин дискредитований, то його треба прибирати з переговорної групи - бо його подальша діяльність у групі є загрозою для національної безпеки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747083 вiд 2026-05-01 12:25:43

.. і не творять тінь. Листя евкаліпта завжди розташований рубом на сонці.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747082 вiд 2026-05-01 12:23:49

головне, що екваліпти висмоктують воду, верховодку..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747081 вiд 2026-05-01 11:41:13

sk
В Іспанії багато пожеж тому що туди зайшов інвазивний вид - евкаліпт. Він заміщує собою широколистяні ліси, звичайні для півночі Іспанії. Евкаліпт має особливість - ефірні масла, що він накопичує і виділяє в повітря. Від того евкаліптові ліси дуже пожеженебезпечні. Пожежа є етапом існування евкаліптового лісу, а також засобом боротьби з конкурентами. Евкаліпти швидко відновлюються, в конкуренти - ні. Тому саджати ліси можна скільки завгодно, але поки не будуть боротися з евкаліптами - Іспанія горітиме.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747080 вiд 2026-05-01 11:33:18

Зоря звільнит Скрипника. Нормальний тренер.. На збірну?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747079 вiд 2026-05-01 11:32:27

Тим часом, інфантильна лиса залупа вкотре показала свій довбоїбізм:
-------------------------------
"На конгресі ФІФА стався скандальний інцидент за участю голови організації Джанні Інфантіно та представників Палестини й Ізраїлю. Про це повідомляє «Главком».

Інфантіно спробував організувати символічне примирення сторін та закликав голів футбольних федерацій Палестини та Ізраїлю потиснути один одному руки.

Однак президент Палестинської футбольної асоціації Джібріль Раджуб відмовився від цього жесту і залишив сцену, заявивши: «Ми страждаємо».

Пізніше Раджуб зазначив, що не має наміру тиснути руку представнику «уряду, який чинить геноцид».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747078 вiд 2026-05-01 11:19:21

SPILNO

@spilnoua
·
1h

НАБУ рік писало квартиру Тимура Міндіча на Грушевського 9а, і ці записи різними шляхами опинились не в суді де їм саме місце, а на каналах найбільш медійних політиків. Все що там відбувалось неможливо описати в одному пості. Тому вкажу тільки те, що мене вразило особисто. Міністр оборони Умеров приїжджає о 7:37 ранку - не в міністерство, а до Міндіча на сніданок. Вони обговорюють кадрові призначення в Кабміні, посла України в США і продаж оборонної компанії FirePoint іноземним інвесторам за 600 мільйонів доларів. Умеров каже: «Що нас влаштує?» Не їх. Не акціонерів. Нас!?!
https://x.com/spilnoua/status/2050105549023301641?s=20

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747077 вiд 2026-05-01 11:16:11

2 Voxa
№ 1747075

я чомусь згадав за наш «мільярд дерев». для чого? :)
також про це згадував коли минулим літом на каліфорнійщині (якщо не помиляюсь) пожежі жосткі були
і всі прозрівали з того що за останні роки всі насадили «красивих йолок», а виявилось що вони а-хуй-єно горять під час пожеж!
неподумали, так би мовити, в погоді на «красотою» …
наче десь читав що в іспанії останні десятиліття більше пожеж стає. насадили дерев… але природа наводить «баланс» у цю справу…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747076 вiд 2026-05-01 11:11:46

теніс
5 коп про завтрашній фінал
початок сезону. брісбен-500. марта грає а-хуй-єно, доходить до фіналу. виграє по ходу справи у трьох тенісисток з топ-10 (включаючи андрєєву)
до цього у марти була дуже погана лічка проти топ-10
андрєєва їде на аделаїда-500 і доходить там до фіналу
ао
марта вилітає в першому колі. каже травма. пропускає десь місяць+
андрєєва програє еліні легко в 2х сетах
далі доха-дубай. марта травмована, андреєєва вилітає на ранніх стадіях
індіан-веллз - маямі. андрєєва вилітає рано, марта також вилітає в 2х колах, 2 рази програючи рибакіній без шансів
обидві записуються на перші грунтові турніри на грунті 250ки. щоб отримати впевненість
андреева в лінці. виграє (фінал проти потапової, потапова хотіла на новій своїй «родінє» виграти)
далі андрєєва їде в штутгарт. виграє там у іги, але легко програє рибакіній у пів-фіналі…
марта - в руані250. теж виграє фінал проти нашої подрєз… і відпочиває тиждень перед мадридом
в лайв рейтингу 2026 андрєєва 4та, марта 9та (еліна 5та)
і ще один момент. андрєєва працює з кончітою мартінес. до цього кончіта працювала з доною векіч і та доходила до пів-фіналу вім-ну, взяла бронзу на олімпіаді. як кончіта пішла, так і донна кудись пропала з радарів…
ну і, мабуть буде перший фінал на 1000 чи слемі, коли два тренера - жінки
---------
завтра дуже важливо:
прийом подачі, марта краща в турі. потрібно щоб все виходило
% своїх перших подач
супер-важливі перші гейми, на них буде будуватись впевненість мінімум на 1й сет

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747075 вiд 2026-05-01 10:59:02

sk (здалеку…)
№ 1747074
колись дививсь по Дискавері схожу історію про появу ТМ Мартель здаєтся. Теж виросли дубові гаї, а потреби в них вже не було, пустили на бочки для витримки коньяка.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747074 вiд 2026-05-01 10:50:14

п'ятничні алькогольні цікавинки
попросив ші щоб просто про «дуби» детальніше розказав, але закінчення історії не менш цікаве ніж початок
ну і також про «стратегічне» планування і підготовка до «попередніх воєн»
----------
Після Наполеонівських воєн Швеція серйозно переймалася своєю морською потужністю. У 1831 році шведський уряд підрахував, що для будівництва одного великого лінійного корабля потрібно близько 1 000 – 2 000 зрілих дубів. Оскільки дуб росте довго, вони вирішили діяти на випередження.
Масштаб: На острові Вісінгсьо (на озері Веттерн) було висаджено близько 300 000 дубів.План: Дерева мали стати «стратегічним резервом» королівського флоту через 150 років.2. Звіт 1975-1980 роківУ 1975 році (через 144 роки після посадки) керуючий державними лісами офіційно повідомив командування ВМС Швеції: «Ваші дуби готові до використання».
3. Що з цими дубами зараз? Хоча для флоту вони не знадобилися, Швеція отримала неймовірний бонус:
Екологія: Сьогодні на Вісінгсьо розкинувся один із найкрасивіших і найгустіших дубових лісів Європи.Елітний матеріал: Ці дуби зараз використовують для виробництва елітного паркету, меблів, прикладів для рушниць та діжок для вискі. Шведська компанія Mackmyra випускає спеціальний віскі, витриманий у бочках саме з того самого «корабельного» дуба.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747073 вiд 2026-05-01 10:27:16

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1747072

колись слухав довгий подкаст з ребровим. його спитали про отримання ліцензії тренера в європі. то він там розказував що один з «модулів» - це було «взаємодія з власниками клубу»
так що все «по методичкам» …
а що ти очікував щоб він скакав?
«лічно нє знаком, всі кажуть що пітух, але я в політику не лізу»?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747072 вiд 2026-05-01 09:26:58

Турок непогано так лизнув шефу, глибинно:

«Можу сказати від щирого серця, що в нас фантастичний президент. Це надзвичайна людина – для гравців, для країни, для людей загалом. Він виконує свою роботу на найвищому рівні. Ми не знаємо, що буде в майбутньому: я можу пробути тут 20 років або три дні – це футбол, це професійний світ. Але те, що Ахметов зробив для цієї країни, його роль як людини, яка є опорою для родини Шахтаря, його готовність іти на жертви – це дуже важливо. Я добре знаю, що він робить для країни, для військових. Ми всі знаємо про його бачення, і я хотів би подякувати йому за підтримку сьогодні. Його слова в роздягальні нас дуже зворушили. Сподіваюся, життя віддячить йому всією тією красою, яка є в його серці».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747071 вiд 2026-05-01 09:13:40

2 yagshamash
№ 1747070

так. але на сьогодні головне - це «щет на табло»
коли в 3му сеті було 2-0 і йшов 3й гейм. після довгого розіграшу марта його програла, але посміхулась. стало зрозуміло що вона підлікувала голову і знову з'явилась впевненість… але поки 4-0 не стало - «стрьомно» було постійно.
ладно. нехай день відпочине. андрєєва ще фінал парний сьогодні грає. можливо це вплине на її фізуху та з'їсть трохи нервів…
по статистиці на диво австро-кацапка набила більше вінерсів. марта, видно, зрозуміла що не йдуть її сильні удари, почала більше різаних ударів робити. якось міксувати удари і австро-кацапка «поплила» в 3му

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747070 вiд 2026-05-01 01:12:05

sk (Acer chromebook)
№ 1747067

За цим матчем в Марти у фіналі шансів нуль. В неї головні проблеми: перша подача, подвійні помилки і слабка голова. Тут із тою кацапкою треба бодай трошки поліпшити статистику в фіналі. По-друге, це - кацапська малолітня сцикуха, а Марта це - вже женщина у повному розквіті. Комон! Її просто задавити треба своєю зверхністю і ментальною силою.

Окей, знову вдаюся до свого власного прикладу: я закінчив ватерпольну кар'єру в 44. Я, можливо, поступався у якихось компонентах сцикунам: швидкість, юношескій задор. Але вони губилися сам на сам зі мною, бо хйз - досвід, упевненість у собі. Так само й Марта повинна мати цю певність, а не виходити в уже обісраних трусиках.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747069 вiд 2026-05-01 01:08:39

вони ще до сих пір розгрібають мочу хуйло-спортсменів?
------------
More than 300 sanctions have been handed to Russian athletes following the seizure of Moscow laboratory data in 2019, the World Anti-Doping Agency (Wada) says.
https://www.bbc.com/sport/articles/cx21k881djlo?xtor=AL-71-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_link_type=web_link&at_campaign_type=owned&at_link_id=772D0840-44AE-11F1-A15D-99891F0658A6&at_ptr_name=twitter&at_link_origin=BBCNews&at_medium=social&at_format=link&at_campaign=Social_Flow&at_bbc_team=editorial

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747068 вiд 2026-05-01 01:02:56

так. морда потапової - як у пластикової кукли барбі
чи її пластикою так шкіру натягнули що очі стали в 1.5 рази більші і вона емоції не може обличчям показати?
тільки коли «сука» трохи щелепа шевелиться…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747067 вiд 2026-05-01 00:58:07

теніс
такс… тут ще один контекст з цією австро-болотною
2 роки назад марта підписала контаркт з вілсон head to toe - тобто вілсон її повністю екіпірував. і вона 2 роки була єдиною на такому контракті у вілсон…
а от з цього сезону вілсон підписав ще пару тенісистів. у тому числі цю «не-руську» потапову
сподіваюсь що після грунтового сезону за неї забудуть. паспорт змінила - може відпочивати як всі руські що отримали чужі паспорти в дорослих. одразу валяться в рейтингах…
у марти не йшла перша подача, не йшли сильні удари… все на що могла розраховувати - прийом подачі. показали статистику - вона вигравала на цьому турнірі 2 з 3х подач на прийомі. це космос… на брейках збудувала впевненість в 1му сеті. навіть без першої подачі. але потапова трохи прибилась в кінці першого. почала переводити матч в гівновозилово на 5+ ударів, і там перегравала марту…
в 2му потапова суперово почала подавати. марта не змогла брейканути на початку. втратила свою, потім знову без брейка. 0-3 і нєрви
аналогічно стало на початку 3го. тільки марта взяла свою подачу і брейканула, і та дура почала кричати «сука» і матюкати свій бокс
до речі достатньо толкові поради чуваки болотній давали. хоча її бой-фернд-тенісист їздив в підєр на виставковий турнір за баблом газпрома. ну тобто теж підарас…
з такою грою проти болотної андрєєвої шансів 20%. от коментатори сказали що шанс марти у тому що андрєєва психована. тому все може бути…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747066 вiд 2026-05-01 00:56:21

Археолог-розкрадач Бутягін збирається продовжити незаконні розкопки в окупованій РФ Керчі

Пoляки - гiмнюки, a цьoгo aрхeoлoгa щe дрoн знaйдe…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747065 вiд 2026-05-01 00:54:36

А оте матерщинне цуценя дєржихуйбодрєєве може Марту злякати навіть своїм уйобищним виглядом. Тут не можна покладатися на синґапурські піддавки. Лише прямі удари в їхбало можуть виграти цей матч. Марто, благаю, у фіналі без своїх «штучок».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747064 вiд 2026-05-01 00:50:57

Бля, який же огидний їбальник у цієї саратовської огидної кацапки! І як узагалі грати? Ця морда реально лякає. Сподіваюся, Мартуся заробила пару синґапурських лимонів на цьому другому сеті. Бля, валідол.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747063 вiд 2026-05-01 00:49:26

пiвлямa iй вжe гaрaнтoвaнo, aлe мoжнa i нa лям зaмaхнутися… хoчa будe дужe вaжкo…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747062 вiд 2026-05-01 00:45:52

ОК 6 1. Щоб ви зрозуміли: я так уболіваю иноді вголос. Люблю Марту насправді.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747061 вiд 2026-05-01 00:45:50

aвстрiйськa мoскaлькa нe витримaлa психoлoгiчнo i зaпoрoлa всe дaбл-фoлтaми…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747060 вiд 2026-05-01 00:44:04

Та то всьо хуйня

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747059 вiд 2026-05-01 00:41:54

yagshamash
№ 1747058

як би ти бaчив її трeнувaння, тo всe б зрoзумiв.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747058 вiд 2026-05-01 00:37:17

sk (Acer chromebook)
№ 1747057

Я просто шукаю пояснення: чому після такого 1 сету можна так спустити 2й? Я чогось не розумію? Якщо це на повному серйозі без Синґапуру, то це просто якийсь аматорський рівень.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747057 вiд 2026-05-01 00:27:19

2 yagshamash
№ 1747056

та тут з такими нервами - не до «заробляння»
тим більше що у них купа рекламних контрактів
----
ох важливий гейм перший був
та дура з болот теж психована. це гуд
4й гейм знову а-хуй-єно важливий!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747056 вiд 2026-05-01 00:19:26

Ну, або заробляє на ставках синґапурських, як Ноле полюбляв.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.