Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711612 вiд 2025-01-08 19:26:51Чи є життя на Марксі - хз; а от на Енгельсі не повинно бути.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711611 вiд 2025-01-08 19:25:27Ти бач які вперті жабоїди … ❗️ Європейський гранд хоче продати росіянина заради зірки збірної України ? Французький «Парі Сен-Жермен» обмірковує ідею продажу російського воротаря Матвєя Сафонова, повідомляє журналіст Лоїк Танзі. ? За інформацією цього ж джерела, український захисник англійського «Борнмута» Ілля Забарний відмовився від переходу в паризький клуб саме через представника країни-терориста у складі. Парижани бачать в українці лідера захисту на багато років, тому готові розглянути варіант з продажем Сафонова. ? В сезоні 2024/25 Матвєй Сафонов провів 8 матчів на клубному рівні, пропустивши 6 голів. У 3 зустрічах голкіперу збірної країни 404 вдалося зберегти свої ворота «сухими». Портал Transfermarkt оцінює його вартість у 22 мільйони євро.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711610 вiд 2025-01-08 19:23:13olma № 1711602 вiд 2025-01-08 17:39:50 Старий ЛеПен був реально токсичний за своїми близькими за нацистськими поглядами, він (як я чув з одного подкасту) навіть зустрічався з нацистом Леоном Дегрелем … Це в якому сенсі? Лупились в сраку, зігуючи, чи шо?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711609 вiд 2025-01-08 19:10:39sk (здалеку…) № 1711600 В Енгельсі пожежа поширилася на сусідні цистерни, що призвело до значного збільшення площі займання. У місті оголошено режим надзвичайної ситуації. -------- ето точно енгельс? не узнаю єго без леніна і маркса (с) --- Цікаво, що до 1931 року цей Енгельс був Покровськом, ще раніше Покровською слободою. І десь поруч на озері чумаки, яких завезли з України, добували сіль.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711608 вiд 2025-01-08 18:52:41olma [Останнi 20 месаг]№ 1711602 вiд 2025-01-08 17:39:50марішка хай для початку пояснить, навіщо брала кредит у кацапському банку. Мабуть скаже, що сожитєль с3.143див паспорт і обманом охворміл крєдід.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711607 вiд 2025-01-08 18:48:42Нападник уругвайського «Пеньяроля» Факундо Батіста може змінити клуб у зимове трансферне вікно. Як повідомляє журналіст Мартін Чаркеро у соцмережі Х, 25-річний нападник отримав пропозицію від «Полісся» підписати 3-річний контракт За «Пеньяроль» футболіст провів 23 матчі, забив 10 голів та віддав 3 асисти. Тransfermarkt оцінює вартість потенційного новачка «Полісся» у 1,8 млн євро.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711606 вiд 2025-01-08 18:37:42yagshamash № 1711576 вiд 2025-01-08 13:42:33 Olma, Був такий Ґорді Гов. Теж до 52 грав. Грав одного разу за збірну канадських професіоналів проти совіцьких любителів шайби. ***** Ґорді Хау, з акцентом на А. Аж ніяк не Гов, транслітерація залізла у мовні джунглі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711605 вiд 2025-01-08 17:53:34Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський @ZelenskyyUa Росіяни завдали удару авіабомбами по Запоріжжю. Свідомий удар по місту. Станом на зараз відомо про десятки поранених. Усім надається необхідна допомога. На жаль, відомо про 13 убитих людей. Мої співчуття рідним і близьким. На жаль, кількість жертв може збільшитись. ------- авіабомба по зп? отжеж підараси…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711604 вiд 2025-01-08 17:45:55Соррі, вибори преза Франції в квітні 2027 року. Чув по радіо Андрія Шкіля, який в Чехії став політологом ЄСознавцем, і зокрема шарить у Французьких темах, то Шкіль казав, що ЛеПенші висить календар в офісі і починається він з 2027 року.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711603 вiд 2025-01-08 17:41:42Ну шо, поперекладав вчора у суді і у поліції Німеччині. Подробиці не маю права говорити. Висновок - кончена країна, людиноненависна, кіндерненависна, асоціальна. Я зйобую звідси, як тільки буде можливість, або одразу після виходу на пенсію. І усім раджу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711602 вiд 2025-01-08 17:39:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711597 ---- Старий ЛеПен був реально токсичний за своїми близькими за нацистськими поглядами, він (як я чув з одного подкасту) навіть зустрічався з нацистом Леоном Дегрелем - бельгійським нацистом, улюбленцем фюрера командуючим Валлонського легіону, а потім бригади Ваффен СС Валлонія.) Відтак, коли його дочка Марін відсторонила батька від Національного Фронту, то здійснила свого роду денацифікацію Лепенівського Нац. Фронту, назвала партію Національне Обєднання. І короче Марина пре на всіх парах на Президентство в 2026.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711601 вiд 2025-01-08 17:25:44Roman Dobrokhotov @Dobrokhotov Нам удалось доказать то, что давно подозревали – ГРУ платило террористам Талибана за убийства американцев в Афганистане. Просто напрямую, кешем. По $200 000 за человека. В этом тексте конкретные имена офицеров и их афганских курьеров, которые этим занимались -------- по хорошому американський діп-стейт такого не вибачає. за вбивство американця прилітає «звіздєц» … але з новими політичними віяннями і трампом, хз чи буде політичний наказ йобнуть «організаторів» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711600 вiд 2025-01-08 17:19:43В Енгельсі пожежа поширилася на сусідні цистерни, що призвело до значного збільшення площі займання. У місті оголошено режим надзвичайної ситуації. -------- ето точно енгельс? не узнаю єго без леніна і маркса (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711599 вiд 2025-01-08 17:08:53кому цікаво, є «продолжєніє банкєта» всмислє Мудрик і кацапка. Вона пише шо нічого не знає, нікого не труїла, і взагалі ні с ким не зустрічається. вообщем все по методичці: «нас там нет», а мєльдоній продають в любі аптеці
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711598 вiд 2025-01-08 16:49:33Якщо святкують смерть якогось мудака - значить реально ненавиділи при житті. Мають право святкувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711597 вiд 2025-01-08 16:41:30"Після звістки про смерть 96-річного Ле Пена, батька теперішньої неформальної лідерки партії Марін Ле Пен, у Парижі, Ліоні та деяких менших містах його ідейні опоненти влаштували «спонтанні святкові зібрання».-----------------Дивні якісь жабидли. Помер і помер, хулі тут святкувати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711596 вiд 2025-01-08 16:26:54№ 1711591Телега Невзорова..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711595 вiд 2025-01-08 16:11:53Voxa Незачот :-). Це все одно що стверджувати про спартаківський дух.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711594 вiд 2025-01-08 15:53:43PEPSI (Merkury) № 1711581 ну по перше чому це жінконенависник? навпаки. по друге, смайли через слово - перебор :) ну по третє, по суті, загально відомо шо жінки роблять деякі речи не розумом, а так би мовити за покликом душі. Це не добре і не погано, це природа. Материнські інстинкти і всяке таке. Тому так.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711593 вiд 2025-01-08 15:49:47Хмм, треба Буткевичу підказати, щоб на Ральфа увагу звернув, коли той звільниться :-). У Ральфа мегадосвід у побудові сільських команд. Хоффенхайм побудував. І полісся побудує. : -]
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711592 вiд 2025-01-08 15:45:08Ральф тренує зб Австрії і є консультантом ре булл і досьогодні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711591 вiд 2025-01-08 15:36:49Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1711586 вiд 2025-01-08 14:44:57А де про таке повідомляють?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711590 вiд 2025-01-08 15:00:15Ральф і Юрген - цікавий тандем і єбіческая сіла. Один може дати мастер класс у футбольних скілах (тактика, організація, побудова клубу і проекту), інший - у навколофутбольних, які не менш важливі для досягнення результату. У обох досвіду - вагон.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711589 вiд 2025-01-08 14:54:21PEPSI (Merkury) № 1711588 французам і штатам не дуже подобається що турки-айзери пресують вірмен до речі, айзери арештували француженку. сидить, чекає на «обмін» …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711588 вiд 2025-01-08 14:51:22Эрдоган на піку, і має силу оголошувати ультиматуми і диктувати умови у регіоні. Армяни повинні достатньо постраждати за підсос кацапам і вигрібти по повній, так робляться прививки щоб ніколи знову. Все у Ердогана і Алієва вдасться, вони знають що роблять. Аби не перегнули, і вже не довелося усім світом втихомирювати їх.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711587 вiд 2025-01-08 14:47:00Непогано
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711586 вiд 2025-01-08 14:44:57расейское посольство а Сирии ночью было взято штурмом…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711585 вiд 2025-01-08 14:44:42англія не виняток. Голандці такі самі легкі на контакт, відкриті і прогресивні, та й взагалі усі першовідкривачі і мореплавателі як народи і країни. Чорновіл? Так, непогана альтернатива, але був на той час як екзот у країні, де совок складав 90% населення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711584 вiд 2025-01-08 14:40:31Італійська журналістка, затримана в Ірані минулого місяця, була звільнена і летить назад до Риму, повідомляє уряд Італії. 29-річну Сесілію Сала заарештували 19 грудня, через три дні після того, як іранський інженер був затриманий італійською владою в Мілані за підозрою в постачанні технології безпілотників, яка призвела до загибелі американських солдатів. Згідно з повідомленнями, її тримали в одиночній камері в сумнозвісній в'язниці Евін в Тегерані. Незрозуміло, що призвело до звільнення Сали, однак цю новину повідомили офіційні особи прем’єр-міністра Джорджії Мелоні, які послалися на «інтенсивну роботу через дипломатичні та розвідувальні канали».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711583 вiд 2025-01-08 14:32:40PEPSI (Merkury) № 1711581 Жінки не люблять душніл та нитиків. Воша, мабуть, змушений відповідати їм взаємністю. Мабуть ще й куні робити гребує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711582 вiд 2025-01-08 14:26:56сороміцькі вірші Позаяка? Про хуя? А де там українське? Ніц нема. Суцільна кацапщина :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711581 вiд 2025-01-08 14:20:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1711528 от жінконенавіснік :-). Навіть смайлу не поставив. Нова тема на О.?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711580 вiд 2025-01-08 14:18:10olma № 1711577 так… трохи пригадалось до контексту наполеон-іспанія-португалія… коли наполеон ганявся за армією кутузова по расії аж до мск… паралельно, вже завойовані наполеоном португалія-іспанія успішно підняли повстання і відновили незалежність. там брити наче десант висаджували і допомагали. також прикольно що португальці перенесли столицю у ріо-де-жанейро на час коли наполеон захоплював… як тільки наполеон побачив згорівшу мск, одразу поскакав «рятувати» ситуацію в іспанії… а штати ж, дійсно, тримали «своїх» царьків в країнах південніше мексики… теж деталі не знаю. але самоса, якого кастро скидав. був же «про-американський». хоча куба ж не була «штатом» америки. ну й решта місцевих правителів були «посаджені» штатами… ну… такі часи були… це як після 2ї світової, в країнах європи проводили чесні вибори. але «на диво», в країнах совкового блоку чомусь перемагали коммі… можливо десь вони по іншому називались (як в гдр), але совкових лідерів цілували і дьосна і молились на портрети лєніна…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711579 вiд 2025-01-08 13:52:30Бардак в республіці Корея, я хотів сказати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711578 вiд 2025-01-08 13:52:00То готувалися до війни з Британією в Канаді, коли Британія була сверхдержавою, а США тільки готувалися до цього. Але сьогодні ніяких конкурентів у США в Канаді немає, з ким воювати? Зараз поїхавший дахом Трамп у бізнес-логіці хоче віджати активи у тих, хто від США залежить. Канада, Великобританія, Європа залежать від США в сфері безпеки, їхній військовий потенціал неспівставний, чим і хоче скористатися Трамп, ігноруючи всі інші фактори. Такі безумні дії, якщо вони будуть зроблені, відразу зруйнують НАТО, також зроблять США ворогом для майже всього світу. Більшість світу і зараз для США не друзі, але потім до них приєднається і Європа, і Канада, і Великобританія. Сьогодні Макрон заявив що на США розраховувати не можна і треба створювати військовий блок в складі Франції, Британії, Польщі, країн Балтії та тих, хто захоче до них приєднатися. Це єдиний правильний крок, який лишається у європейців. У України є шанс скористатися тим, що європейці зрозуміли що розраховувати на США просто смішно, вони самі тепер є загрозою.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711577 вiд 2025-01-08 13:46:24sk (здалеку…) № 1711568 ---- Та все може бути. Врахуй, як тоді відбувалася комунікація між континентами, як швидко доставляли пресу і пошту на кораблях. Штати були молодою державою, яка тільки розгортала крила в міжнародній політиці, це мабуть були перші кроки. мабуть була конкуренція з Іспанією за колонії. короче, я не в курсі, хоча вірю, що є мільйон досліджень на тему гамериканської зовнішньої політики. Трамп клоун з великими повноваженнями. І на жаль цього разу фільтрувати його клоунаду буде важче. Серйозна проблема це вибори в Німеччині і бардак в Пн. Кореї. Китай може плигнути на Тайвань.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711576 вiд 2025-01-08 13:42:33Olma, Був такий Ґорді Гов. Теж до 52 грав. Грав одного разу за збірну канадських професіоналів проти совіцьких любителів шайби.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711575 вiд 2025-01-08 13:31:522 Enot № 1711560https://defence-ua.com/army_and_war/jak_ssha_vzhe_gotuvala_vtorgnennja_do_kanadi_u_xx_storichchi_j_chomu_slova_trampa_pro_51_shtat_mozhut_buti_ne_zhartom-17644.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711574 вiд 2025-01-08 13:29:25Трамп на прес-конференції весь час повторював - ми збудували той канал, задурно (за один долар) віддали Панамі, а тепер головний зиск із нього мають китайці. Ще й плюнув у труну щойно померлого Картера, звинувативши його у такій невигідній оборудці (хоча потім зауважив, що поважає Картера).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711573 вiд 2025-01-08 13:24:05Зараз Панамський канал великою мірою контролюється Китаєм. Якщо США його окупують, то це буде дуже великим викликом для Китаю, а по-друге спричинить вибух антиамериканських настроїв не тільки серед народів Латинської Америки але і серед еліт. І тоді вони усі звернуться до Китаю за допомогою. Що тоді лишиться від «величі» Америки, яка до того ж наглухо посварилася з Європою? США - країна розділена в собі, лишиться майже без союзників. Це - повна катастрофа. У США дуже великий внутрішній вибуховий потенціал, величезна соціальна нерівність та сегрегованість. До певної міри це компенсується тим, що США перша економіка світу і багато питань заливаються грішми, хоч і без великого успіху. Однак якщо вся вразлива система прийде у рух, то наслідки можуть бути будь-які, навіть зникнення США з карти світу.