sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711492 вiд 2025-01-07 17:53:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711485 це вже як у футболі «фінансовий фейр-плей» маск прибрав регуляції і слідкування за хейт-спічем, і к-ть користувачів платформи постійно йшла вгору… і наче рекламодавці почали повертатись… цукенберг відчув тренд і теж перестає слідкувати щоб не-дай-бог хтос не запостив голу жопу у стрічку… можливо це сигнал рекламодавцям, щоб не переходили з мета на х-уїтер
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711491 вiд 2025-01-07 17:50:31Orest Dniprovskiy № 1711489 вiд 2025-01-07 17:21:29 тоді можна і в Україні провести референдум, щоб ми стали 50+ (черговим штатом) … Тоді всім прийдеться вчити англійську -------- платити податки :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711490 вiд 2025-01-07 17:32:24Трохи позитиву:https://ua.korrespondent.net/ukraine/4745775-ukrainskyi-pilot-F-16-vstanovyv-rekord-zi-zbyttia-raket-za-odyn-vylit
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711489 вiд 2025-01-07 17:21:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711470 Деякі з цих баз, до речі, британці змушені були передати американцям у якості розрахунку за поставки зброї. Ми також можемо передати на 49 років в безкоштовну оренду Севастополь. sk (здалеку…) № 1711481 вiд 2025-01-07 16:59:07 тоді можна і в Україні провести референдум, щоб ми стали 50+ (черговим штатом) … Тоді всім прийдеться вчити англійську
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711488 вiд 2025-01-07 17:20:10Enot № 1711480 вiд 2025-01-07 16:55:06 Перш за все щоб Америка була великою знову. Як відтисне територію, електорат окропом сцятиме. … Довбойб плутає американців із кацапами. Давай знову якісь дебільні аналогії з сьогоденням із п'ятого сторіччя до нашої ери.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711487 вiд 2025-01-07 17:18:42"Еррол Маск, батько мільярдера Ілона Маска, прокоментував чутки про те, що його син планує купити англійський «Ліверпуль». – Він хотів би купити «Ліверпуль», очевидно. Всі цього б хотіли, і я також. Його бабуся народилася в Ліверпулі, у нас є родичі в Ліверпулі, і нам пощастило знати чимало з «Бітлз», тому що вони виросли з деякими членами моєї родини. Знаєте, ми пов'язані з Ліверпулем… " мнда, ще і Лівер … то-то він нещодавно про Британський уряд шось пиздякав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711486 вiд 2025-01-07 17:12:34+№ 1711485Пардон - фуїттер від реклами у 2024 році отримав 3.14 млрд, що на 5.1% менше, ніж попереднього року. Тобто 3.14зда йому в плані реклами ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711485 вiд 2025-01-07 17:08:41sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1711482 вiд 2025-01-07 17:00:45Фуїттер, за оцінками, у 2024 році отримав від реклами 5,1 млрд доларів (на 5,1% менше, ніж у 2023-му). А от контора цукермахера у тому ж 2024 році мала від реклами більше 100 млрд доларів - так шта космопідару ще срати і срати, навіть якщо він матиме прихильність Трампа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711484 вiд 2025-01-07 17:08:19если эскимосу, а точнее - инуиту, дать пляшку горилки, он умрет. Лучче - мешок шушенных мухоморов.. Но мухоморы он и сам умеет сушить..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711483 вiд 2025-01-07 17:01:26Можна. Але Гренландія дешевше обійдеться.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711482 вiд 2025-01-07 17:00:45Meta відмовляється від перевірки фактів і послаблює правила модерації контенту. Гендиректор Meta Марк Цукерберг оголосив про кардинальний перегляд своєї політики модерації, щоб зменшити цензуру і відновити «сводобу слова». Ось що зміниться. ? Фактчекінг замінять «Нотатки спільноти», тобто самі користувачі зможуть перевіряти контент. ? Скасують обмеження щодо таких тем, як імміграція і гендер. ? Люди бачитимуть більше політичного контенту. Його можна зробити «персоналізованим». ? Meta зосередиться на боротьбі з «незаконним і серйозним порушеннями» політики Facebook та Instagram, наприклад наркотиками, тероризмом, експлуатацією дітей. Цукерберг також заявив, що Meta співпрацюватиме з Дональдом Трампом, щоб «протистояти урядам у всьому світі, які переслідують компанії із США та посилюють цензуру». @babel ------ показник того що х-уїтер виграє боротьбу «соц-мереж» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711481 вiд 2025-01-07 16:59:07Enot № 1711477 тоді можна і в україні провести референдум, щоб ми стали 50+ (черговим штатом) … навіть без штуки баксів і пляшки горілки буде під 100%
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711480 вiд 2025-01-07 16:55:06Перш за все щоб Америка була великою знову. Як відтисне територію, електорат окропом сцятиме. А всі інші питання, в тому числі з ресурсами, це вже потім, на другому плані.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711479 вiд 2025-01-07 16:54:41sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1711476 вiд 2025-01-07 16:34:51Маск ще взагалі не офіційна особа (бо Трамп може його призначити тільки після своєї інавгурації). З іншого боку, коли він стане офіційною особою, то може перестане робити такі 3.143дуваті заяви.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711478 вiд 2025-01-07 16:46:46по всім «пунктам» трампа можна дискусію вести нах йому гренладнія? якщо розміщувати там ппо, тому що балістика з європейскої частини хуйлостану - якраз через пн полюс-гренладнію на штати… але для цього можна просто домовитись і розмістити ппо… північний моський шлях, є два варіанти. один вздовж пн кромки хуйлостану до норвегії, але ж є такий же маршрут по іншу сторону пн полюса, через «острови» канади до «нью-йорків» в штатах… якщо великі плани на торговлю з азією не через суецький канал до речі, недавно була десь інфа що єгипед раніше отримував 10 ярдів за транзит кораблів через суец. а зараз, через хуситів, «доход» впав в 2 рази… ну от хз… за 5 ярдів на рік «найняти» якихось «вагнерівців» щоб розібрались? ізраїль допоможе разом із штатами…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711477 вiд 2025-01-07 16:38:41По Гренландії це це може бути не пиздьож. Прем'єр Гренландії вже заявив що хоче провести референдум про незалежність. А сьогодні до Гренландії прибув Трамп -молодший. Населення Гренландії біля 50 тисяч людей переважно ескимосів. Якщо кожному дати штуку баксів і пляшку горілки, то результат буде. І недорого обійдеться.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711476 вiд 2025-01-07 16:34:51Есть один нюанс, на который обращу ваше внимание. Главная причина, по которой страны Запада (и не только) поддерживают Украину - сохранение миропорядка, который пытается разрушить Россия. Незыблемость границ и так далее. Если Путину удастся сломать установленные правила, это послужит примером для других уебков, и мир станет более нестабильным. Цивилизованные страны стараются этого избежать. Тем временем Дональд Трамп, без двух недель президент, предъявляет территориальные претензии Канаде, Дании и Панаме. А Илон Маск, без двух недель официальное лицо, вмешивается во внутриполитическую жизнь Германии, Британии и других стран. 200 миллионов подписчиков в Хвиттере открывают возможности. То есть эти персонажи отметают правила, выпячивая принцип «кто сильнее, тот и прав». То есть делают ровно то же, что и Путин, только словесно. Слово всегда было оружием, а в нашу информационную эпоху слова людей с сотнями миллионов подписчиков должны приравниваться к оружию массового поражения. Даже если не отправлять флот к берегам Гренландии или Панамы, а только пропагандировать людоедские ценности, уровень цивизованности в мире будет падать. Пусть все эти локации от нас далековато, отголоски скажутся и на нас. Потому что безумный хвиттер-пиздеж размывает правила, которые являются основой поддержки Украины. --------- шрайк гарно підсумував… інше питання, що буде через 4 роки, коли прийде новий през?
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711475 вiд 2025-01-07 16:12:202 sk№ 1711473До Франкліна Рузвельта жодна людина не обіймала пост президента США понад два рази. Багато в чому це було наслідком традиції, що йде від Джорджа Вашингтона, першого президента США, що відмовився балотуватися на третій термін. Порушення Рузвельтом цієї традиції призвело до її оформлення у вигляді закону та ухвалення 22-ї поправки до Конституції США. Поправку було запропоновано вже через два роки після смерті Рузвельта (у 1947 році), вона набрала чинності в 1951 році, під час другого терміну Гаррі Трумена.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711474 вiд 2025-01-07 15:58:41sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1711473 вiд 2025-01-07 15:51:46Черчилль час від часу надсилав Рузвельтові дуже похмурі повідомлення на кшталт «пропало фсьо, будемо вихуїровацця до Канади»;) Також траплялося і чимало непорозумінь між союзниками - скажімо, американці, знов-таки у якості розрахунку за зброю, ледь не спробували самовільно конфіскувати частину золотого запасу Британії (про що можна прочитати у мемуарах Черчилля).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711473 вiд 2025-01-07 15:51:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711470 о. я цього не знав. але ж британці розрахувались за ленд-ліз. тому (логічно) віддали свої бази… наче черчіль казав рузвельту на початку «битви за британію», що британія протримається ** місяців, потрібна допомога, платити за допомогу немає чим… і тут ще пригадалось що рузвельт 4 рази президентом обирався… лінь рити і-нет. чи вони обмеження на 2 терміни недавно ввели? цікавий факт… на фоні запитань по трампу. якщо «друга ходка» то чи «обнуляється» перший термін :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711472 вiд 2025-01-07 15:40:50Ну за Фокленди бритиші впряглись не просто так. Все ж таки їм бази потрібні, просто не в такій кількості, як раніше. Зараз є підводні човни, авіаносці, ракети. Це ж дешевше обходиться ніж утримувати для цього Кенію та Індію. Ну і гадаю, в крайньому випадку Канада та Австралія прийдуть на допомогу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711471 вiд 2025-01-07 15:35:22Пепсі давно не повідомляв про свої омовєнія ;) Приємно, що відроджуються старовинні традиції.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711470 вiд 2025-01-07 15:34:25sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1711468 вiд 2025-01-07 14:42:23Деякі з цих баз, до речі, британці змушені були передати американцям у якості розрахунку за поставки зброї. Приклад: https://en.wikipedia.org/wiki/Destroyers-for-bases_deal
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711469 вiд 2025-01-07 15:00:17Госсекретарь Блинкен о вызовах, создаваемых Китаем, и эффективности дипломатии. Ни одна страна, кроме Китая, не обладает такой военной, экономической и дипломатической мощью, способной изменить международную систему, созданную после Второй мировой войны, под свои интересы. Методы, которые применяет Китай, нередко несправедливы к международным компаниям и рабочим, включая демпинг и вытеснение конкурентов с рынка. Эффективное противодействие таким вызовам возможно лишь при тесном сотрудничестве с союзниками. В одиночку противостоять экономическим манипуляциям Китая сложно – на долю США приходится лишь 20% мирового ВВП. Но в координации с Европой и ключевыми партнёрами в Азии этот показатель возрастает до 40-60%, что Китай не может игнорировать. --------- це він кому розказує? чи собі місце десь в універі шукає щоб розповідати про «космічєскіє кораблі бороздят ***» показав би статистику за 4 роки правління байдена (можна більше, від початку каденції обами) … ввп штатів проти ввп країн які зараз в брікс (не тільки китай, для чого спрощувати)? ввп китаю відносно ввп штатів почало падати останні роки, але китай не дураки, почали кучкувати навколо себе «брікс» … а трамп, навпаки, починає найближчих друзів, єс, канаду, британію «пресувати» тарифами, пере-виборами і т. п…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711468 вiд 2025-01-07 14:42:23Pryvyd Zamku № 1711467 вiд 2025-01-07 13:52:10 2 Enot № 1711462 там же ще є така тема. що до 2 світової (розпаду британської імперії), британія мала купу військових (морських) баз по усьому світу… а після 2ї світової на тих самих місцях +- з'явились американські бази. звичайно що є «підходящі» місця для таких баз, і «святе місце пустим не буває» … контроль торгових шляхів… багато контексту навколо цього… але є те що є. фунт стерлінгів перестав існувати як основна валюта торгівлі… навряд чи те до чого британія прагнула і бачила у своїх «стратегіях» …
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711467 вiд 2025-01-07 13:52:102 Enot № 1711462Британія ввела Вестмінстерський статут у 1929-му, чим і почала процес деколонізації. А щодо вільної торгівлі… Британія завжди була за вільну торгівлю, загороджувальні пошлини вводились проти неї. І лише під час Великої Депресії разом з усіма теж прикрила лавочку… тож там понти часу були без неї.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711466 вiд 2025-01-07 12:54:23ушОл мыЦЦа :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711465 вiд 2025-01-07 12:47:32Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1711448 вiд 2025-01-07 10:41:46Мабуть подивилися розмову Зеленського з блохєром і тепер бояться їхати - а що як пошле їх матом?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711464 вiд 2025-01-07 12:45:13Най хтось забере у Енота і Пепсі клавіатури і погонить їх на двір робити щось корисне. Це ж бенефіс якихось кловнів-кроликів котрий день, а не розумний чат.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711463 вiд 2025-01-07 12:06:23«Буде перемир'я чи ні, ми перебудуємося або помремо» (c) АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ командир Третьої окремої штурмової бригади ------------------ +100500 Оце і можна записати у конституцію і мету.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711462 вiд 2025-01-07 12:02:38ProstoVlizPobalakaty № 1711459 вiд 2025-01-07 11:51:57 Німеччина була розгромлена і окупована і зникла як держава. Нинішня ФРГ створена окупантами. Британія де-факто програла Другу світову після чого була змушена пристати на умови США, серед яких була вільна торгівля. За умов вільної торгівлі заморські колонії не мають економічного сенсу і простіше передати владу на місцях туземним адміністраціям і качати ресурси через них, не витрачаючись на підтримання державного апарату в цих країнах. У другій половині XX століття європейці більшою чи меншою мірою контролювали колишні колонії, за певними виключеннями. Лише пізніше, в 21 столітті в Африку прийшов Китай, Росія та в деякі місця - Туреччина і повикидали звідти європейських колонізаторів. Повернення заморських колоній не потрібне британцям, в цьому немає сенсу. Але Росія це континентальна імперія і в поверненні України в склад Росії є величезний сенс, в відновленні Імперії є величезний сенс і Росія це робитиме доти, доки вона існує як єдина держава.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711461 вiд 2025-01-07 11:57:12На Українській ринок допустили neobank Revolut, але реєстрація в застосунку через ДІЮ. https://mezha.media/2025/01/07/ukraintsi-mozhut-zareiestruvatys-v-revolut/ Сюр, але це нова реальність. Спитаю у своїх друзів поляків, чи вони свій Револют реєстрували через свою польську ДІЮ -апку «mObywatel»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711460 вiд 2025-01-07 11:56:25Путин попросил выгравировать свои инициалы на цепочках к крестам для участников вторжения в Украину, «которые выполняют особо важные задачи» Об этом сообщает «Интерфакс» со ссылкой на Пескова. Кресты и иконки для участников вторжения освятил патриарх Кирилл, который пожелал Путину «щедрой помощи Божией» в «ответственной работе на благо России». Сам Путин встретил Рождество в храме на Поклонной горе вместе с участниками войны и их семьями --------- ага. і чеченцям з бурятами та корейцями ті хрестики передати…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711459 вiд 2025-01-07 11:51:57Enot № 1711455 вiд 2025-01-07 11:45:0 Німеччина навічно відмовилась від гітлерівських ідей і не зникла, Великобританія навічно відмовилась від імперіалізму і не зникла. Докорінна трансформація без зникнення можлива.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711458 вiд 2025-01-07 11:50:32Це не лозунг, це стратегічна мета. Вступ в НАТО чи ЄС не може бути стратегічною метою, це можливий засіб, а не мета. Ніхто не знає чи існуватиме НАТО і ЄС вже за кілька років. Але Україна існувала до появи НАТО і ЄС і існуватиме після того як і пам'ять про ці недолугі організації зникне.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711457 вiд 2025-01-07 11:47:58Enot № 1711455 як роса на сонці, це вже зафіксовано :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711456 вiд 2025-01-07 11:47:42знищення хуйлостану… це такий «лозунг», можна над диваном приліпити… для початку потрібно робити все щоб хуйлостан не знищив нас… йти в єс, нато… країни східного блоку, при відкритому вікні можливостей, йшли до єс 13 років. в 1991му створили вишеградську четвірку (при валенсі-гавелі президентах), і тільки в 2004му їх приєднали… з нато набагато більше нюансів і «управлінських» рішень. чому албанія-чорногорія в нато (ну і хорватія), а решта балканських країн ні? теж було вікно можливостей після війни в югославії… і хуйлостану було не до того… а зараз хуйлостан «віджимає» французів з купи африкнаських країн, китай їх підтримує… нато сцить робити серйозні речі. мовчу вже за формальні санкції-хуянкції… але нато - більш пріоритетне ніж єс… і потрібно вікно можливостей «прорубати» всіма можливими методами…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711455 вiд 2025-01-07 11:45:02 ProstoVlizPobalakaty № 1711453 вiд 2025-01-07 11:41:51 «Навічно відмовилась» = «зникла».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711454 вiд 2025-01-07 11:43:53так там хуево в той газе за колючкой, что оставалось тока жрать допомогу, срать допомогой, ебаться и рожать. Ебаться и рожать.. Доебались.. С 250 тысяч до полутора миллионов.. и все беженцы, что характерно. Новое явление в зоологии - беженство передаеся половым путем..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711453 вiд 2025-01-07 11:41:51Enot № 1711451 вiд 2025-01-07 10:51:51 Мета - зробити так, щоб Росія навічно відмовилась від бажання знищувати Україну, звучить набагато реалістичніше, під неї можна знайти купу союзників і засобів втілення. Мета - знищити Росію не може бути метою, бо виникає питання, що далі? По-перше умовна зменшена Московія все одно прагнутиме відновитись і знищити Україну, по-друге прийдеться витрачати свої ресурси на захист від біженців зі сходу. Коротше цю мрію українці можуть тримати у себе в голові, можливо колись обставини складуться так, що це можна буде на державному рівні продекларувати як мету. Зараз же треба декларувати щось реалістичніше, що й відбувається. Досягнення розвалу росії для України створить більше проблем ніж просто створити надійну колективну систему захисту від неї.