PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711452 вiд 2025-01-07 11:31:45Мнда, хамаз головного мозга. Може це ще й у конституцію записати? Сенсом існування України?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711451 вiд 2025-01-07 10:51:51Росія поставила собі задачу - знищення України і десятиліттями іде до неї. Україна має робити так само.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711450 вiд 2025-01-07 10:51:08Знищення Росії це стратегічна мета, а до неї веде довгий шлях з проміжних задач.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711449 вiд 2025-01-07 10:49:08знищення росії це не мета - це лозунг. Ну а бо девіз. Мета повинна бути зрозумілою і досяжною, тоді її можна ставити як задачу, розробляти план і йти до їх виконання.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711448 вiд 2025-01-07 10:41:46«Майбутній спецпредставник Трампа щодо України генерал Келлог відклав свою ознайомчу поїздку до Києва та інших європейських столиць, повідомляє Reuters.» шось там відбувається
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711447 вiд 2025-01-07 10:20:17Бразильська лабораторія військово-повітряних сил надіслала казахстанським слідчим дані з бортових самописців, вилучених з літака Azerbaijan Airlines, який розбився 25 грудня поблизу міста Актау.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711446 вiд 2025-01-07 09:19:15Як потопили Москву https://megogo.net/ua/view/22744336-khroniki-lyuti-glava-persha-yak-potopili-moskvu.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711445 вiд 2025-01-07 08:53:42PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1711443 вiд 2025-01-07 01:43:55Аби не кікльгрубер ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711444 вiд 2025-01-07 08:28:26Ахуеть, какой долбоеб енот..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711443 вiд 2025-01-07 01:43:55засідання німецьких експертів на тб вийшло під заголовком «Кікль - ще один новий Орбан для ЄС?»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711442 вiд 2025-01-07 00:53:17 PEPSI (Merkury) № 1711440 вiд 2025-01-07 00:40:54 Про знищення росії не йшлося і не йдеться. У України взагалі немає країни, яку вона хотіла б знищити. Не ті принципи існування. … Ну тобі там, блядь, канєшно, краще знати, які настрої в Україні. Це блядь зрозуміло, що Україна нікого знищувати не хоче. Жодну країну. Окрім йобаної чумної вигрібної ями, гемороя людства. Краще про свиней пиши - чотириногих та двоногих.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711441 вiд 2025-01-07 00:47:52ідеальний варіант - знищення путіна і ко, показова порка і денацифікація всього народу рф, репарації, покарання винних, перевиховання населення, міжнародні програми. Поділ рф на менші шматки - за потреби. Воно і саме розвалиться, парадом суверенитетів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711440 вiд 2025-01-07 00:40:54«Це можна офіційно не декларувати, але..» - це позиція вужа на сковорідці. Україна була, і зараз готова, не на знищення росії, а на припинення війни, вивід військ рф, кордони 91 го року. репарації, покарання винних. 100 відсоткові гарантії безпеки, можна навіть з ядеркою. Про знищення росії не йшлося і не йдеться. У України взагалі немає країни, яку вона хотіла б знищити. Не ті принципи існування.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711439 вiд 2025-01-07 00:15:23Це можна офіційно не декларувати, але розуміти мету і працювати на це. Треба щоб люди розуміли - поки є Росія, миру не буде, максимум може бути перемир'я. Якщо Захід прийме рішення про можливість дезінтеграції Росії, ми це побачимо не по деклараціям, а по появі чеченської, татарської та бурятської служби Радіо Свобода.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711438 вiд 2025-01-07 00:03:42Enot № 1711436 вiд 2025-01-06 23:44:38 Як би нам цього не хотілось, але на державному рівні таку мету не продекларуєш і більше кількох союзників під таку мету не знайдеш. Більш реалістично це хоча б забезпечити від них такий захист, щоб вони більше в Україну не полізли. Навіть тут наші союзники не готові запропонувати якусь ефективну систему безпеки, все одно для України високі ризики залишаються.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711437 вiд 2025-01-06 23:51:50нда, Бабченко сьогодні із мудаком нашим мальчіком хорошім рузькім Азаром випив заспокійливого, потім вколов заспокійливого та не в «єбав його. пояснив про від» єбитися, але також не був проти ядерної бімби. фігурально, я теж не проти. от за оці от «не проти» західні монголи теж повинні заплатити. «Я ніколи не пробачу арабам те, що вони змусили наших дітей вчитися їх вбивати» Г. М. це також мабуть і про вас
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711436 вiд 2025-01-06 23:44:38Від'їбіться це до повномасштабного вторгнення. Тоді була така ілюзія. А зараз не може бути жодних ілюзій, їх час закінчився.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711435 вiд 2025-01-06 23:43:08Так ти вже не ЛГБТ-місіонер, а цілий Господь Бог))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711434 вiд 2025-01-06 23:36:51Enot № 1711432 вiд 2025-01-06 23:31:31 У України немає мети знищити Росію?)) --------------------------- нема і не було. прикинь. Головний мессидж України «Відїбіться від нас!». Вчи класиків. У мене є підозра що ти помилився країною. Буває :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711433 вiд 2025-01-06 23:33:13так ясно? чи ще неясно? тоді розвернемо. Гітлер і влада - агресори, тому повинні бути знищені, а німецький народ (увесь) - повинен страждати і пройти денацифікацію. Хребет повинен бути зломаний. Путін і влада - агресори, тому.. (аналогічно).., а російський народ (увесь) -.. (аналогічно) … Газа-хамаз-палестина - агресори, тому.. (аналогічно).., а палестинський народ (увесь) - … (аналогічно)..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711432 вiд 2025-01-06 23:31:31У України немає мети знищити Росію?)) Чувак, ти щось не те пишеш)) Мир це не відсутність війни, це відсутність Москви (с) Україна самостійно не може знищити Росію, це факт, але мета від того не зміниться. Україна не може бути у безпеці поки є Росія. Якщо Захід вирішить що йому вигідний розпад Росії мета може здійснитися. Поки що Захід категорично проти не те що розвалу Росії, але навіть зміни режиму у ній, бо він може призвести до розвалу. Їм комфортніше боятися Путіна ніж приймати якісь серйозні рішення.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711431 вiд 2025-01-06 23:24:30Enot № 1711427 єй, не лівак, я тобі зараз умную весчь скажу, тіки не обіжайся. Незалежно від причин конфлікту, знищений повинен бути агресор. У України, і у Ізраїлю немає і не було мети знищити відповідно Палестину і Росію. Інше додумаєш сам.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711430 вiд 2025-01-06 23:20:41LAZY Лейзік, ну хулі ти на дивані пердиш? Поїдь до Афганістану та розкажи їм як вони неправильно живуть. Відкрий їм очі, будеш таким ЛБГТ-місіонером)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711429 вiд 2025-01-06 23:19:29і смотрі не перепутай :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711428 вiд 2025-01-06 23:18:35із спільного там лише той факт, що офіційна мета Палестини - знищення Ізраїлю, а офіційна мета Росії - знищення України.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711427 вiд 2025-01-06 23:15:39Я не лівак. І я підтримую Ізраїль в цьому конфлікті з очевидних причин. Але це не заважає мені тверезо дивитися на цей конфлікт. До речі російсько-український і палестинсько-ізраїльський конфлікт має спільну рису. Обидві сторони цих конфліктів вважають одну і ту ж країну - своєю. Саме тому конфлікт не має вирішення. Поки існують ці народи він триватиме.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711426 вiд 2025-01-06 23:10:23Ти бач, як диванне уйобіщє за сраних палестинців сраку рве. А колись строчив, що йому пахую, що десь там клітори відрізають усім та камнями забивають. Чмо блядь двоєжопе.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711425 вiд 2025-01-06 23:09:27а скільки ті євреї там жили? колонізатори кляті. похмурим ранком, 9 місяця октябрь, прокуратор Палєстіни.. ну далі відбитим лівакам все зрозуміло - фрі Ісраель від моря до моря! нє?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711424 вiд 2025-01-06 23:08:00порівняння некоректне, аналогія відсутня.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711423 вiд 2025-01-06 23:00:51Років 15 тому, якісь російськомовні київські інтелігенти на форумах розповідали українцям як вони їх загонять в резервації на заході України, бо українці не люблять Росію і Віктора Федоровича. Щоб не заважали насолоджуватися життям «нармальним людям». Тоді це здавалося тупими ватними погрозами, але з того часу багато що змінилося, і росіяни справді зачищають Україну від українців. Уяви собі що їхня мрія здійснилася, і вони загнали б тебе за паркан і охорону б поставили, і так, ООН якийсь єбаний гуманно тобі хавку возив, і ще б якісь хитрозроблені чуваки заробляли мільйони на гуманітарний допомозі, а ще якісь мутні діячі гралися б в геополітику, поставляючи за забор якусь зброю, утримуючи крім того місцеву адміністрацію. Але вийти за паркан - зась, там колюча проволока, вишки по периметру, і солдати з кулеметами. Тобі б як, комфортно було б в резервації? Що б ти хотів зробити з тими, хто тебе за забор посадив? Було б цінним для тебе твоє життя?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711422 вiд 2025-01-06 22:54:53-Ало, це прачечна? -Хуячечна! Офіс Президента!! (С)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711421 вiд 2025-01-06 22:35:10тоді перечитай ще раз № 1711415. І читай до тих пір, поки не дійде.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711420 вiд 2025-01-06 22:32:10Ізраїль вийшов з Гази у 2005-му. У 2024 газіяни-абізяни напали на Ізраїль. "UNRWA щедро финансируется Соединёнными Штатами (31 %) и Евросоюзом (около 50 %) — и только 7 % этих фондов поступает из мусульманских источников. Благодаря этому почти всё население Газы живёт в зависимости, на довольно низком, зато стабильном уровне. Одним из результатов этой нелимитированной благотворительности является нескончаемый демографический бум[источник не указан 495 дней]. Между 1950 и 2008 годами население Газы выросло с 240 000 до 1,5 миллиона человек. Запад, собственно говоря, создал в Газе новый ближневосточный народ, который, если сохранятся имеющиеся тенденции, достигнет в 2040 году трёх миллионов. Запад платит за еду, школы, медицинское обслуживание и жильё, в то время как мусульманские страны помогают с оружием. Не скованная такой морокой, как необходимость зарабатывать себе на жизнь, молодёжь имеет массу времени для рытья туннелей, контрабанды оружия, сборки ракет и пальбы[44]. " Ібав я таких колонізаторів :-).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711419 вiд 2025-01-06 22:28:50Палестинці незвідки туди не переселилися, вони там жили багато століть. І вони вважають своєю країною всю Палестину, а не якийсь там сраний сектор Газа. А колонізаторів, які до них прийшли, вони хочуть вбити. Усіх. До ноги. Саме тому конфлікт між Ізраілем і палестинцями не має вирішення. Відправка тубільців в резервацію, оточену парканом з колючою проволокою теж не вирішило проблему. Це ж не індіанці, це так не працює.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711418 вiд 2025-01-06 22:19:25Буває
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711417 вiд 2025-01-06 22:15:50зате ізраїльтянам зовсім не смішно
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711416 вiд 2025-01-06 22:12:05Це трохи смішно звучить, особливо для палестинців.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711415 вiд 2025-01-06 22:09:07Колись давно Ізраїль добровільно залишив територію Газа і всю інфраструктуру (теплиці, мережі, тощо) палестинцям. Залишив і вийшов. Беріть, користуйтесь, колонізуйте, живіть. Все понівечили, знищили, стали рити тонелі для Хамазу і засирати все поряд. Все задокументовано і підтверджено.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711414 вiд 2025-01-06 21:46:28Значить Зеленський непогано виступив)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711413 вiд 2025-01-06 21:45:23Твіттор після висєру Сцянича треба переглядати лише для того, щоб впевнитися що відсоток дегенеративної худоби серед вкраїнчиків незмінно сталий і ніякий піздєц цього не змінив. Дуже повезло Сцяничу з бидлом. Ідеально співпадає якість населення з якістю лідорка. (C)